Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1892

[MOVIE] Brothers in Arms

Hír | 2005.02.04 20:09

Bár a közelmúltban csöppnyit módosult a Brothers in Arms: Road to Hill 30 megjelenési dátuma, még mindig az egyik legérdekesebb játéka lesz 2005-nek. Annak ellenére, hogy ismét egy világháborús FPS-ról van szó, úgy tűnik, hogy ebben rengeteg nagyon jó újítást került. Ezt bizonyítja a legújabb videója is, melyben a szép grafikát, és az eléggé profi AI-t csekkolhatod. Erre tessék:

Késik a BiA?

Hír | 2005.02.03 08:56

A Gamer's Hell tudomására jutott, hogy az általunk is egekig dicsért Brothers in Arms című történelmi háborús akciójáték egy pötit késni fog. Tényleg nem sokat, mert február 25-ről március 18-ra módosították a megjelenési dátumot, ami durván három hét. Azt tűkön ülve is kibírjuk, csak utána tényleg ne halasztgassák tovább!!

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.02.02 21:03

Lévén az elmúlt napokban nem tartózkodtam hazánk határain belül, nem sikerült galéria frissítést kreálni. Most próbáltam kicsit javítani a helyzeten. A vacsi előállt, toljátok! :P Thanks jd, Frans.

  • Ballerium (2)
  • Blitzkrieg 2 (12)
  • Constantine (12)
  • * Cossacks 2 (15)
  • Irth Online (19)
  • Moto GP 3 (5)
  • Pathologic (9)
  • Project: Snowblind (8)
  • * Red Shark 2 (6)
  • Star Heritage (1)
  • Stargate SG-1: The Alliance (5)
  • The Matrix Online (7)

  • [OST] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.02.02 20:06

    A letöltések számából ítélv úgy érzem érdekel néhány emberkét a Star Wars: Republic Commando demója :) Nagyon helyes, toljátok csak ezerrel! Ha már itt tartunk, úgy éreztem valaki talán letölti majd a zenéit is. Ha közénk tartozol, kattanj ide, és válogass a mirrorokból. A pakk mindössze 38 mega, erősen ajánlott matéria! Thanks Steve.

    [DEMO] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.02.02 06:17

    Elérkezett a nagy nap, melyen is végre kiadják a Star Wars: Republic Commando demóját. A LucasArts márciusban készül megjelentetni kicsinyét a boltok polcain, addig is pedig, hogy kellően felcsigázza az érdeklődést, kiadott egy kirpbóálható verziót. Azt hiszem a céljük sikerülni fog, az SW fanok pedig boldogok lesznek. Egyetlen hátlütője van a dolognak - a csomag 420 megabájt. Node ez legyen a legkevesebb, BONCSAD TŐCCSED!

    DS 2 - setét asszonyság'

    Hír | 2005.01.29 19:34

    Egy újabb karakterleírás. A Dungeon Siege 2 világát egy új lény erősíti majd, amiről mi eddig nem tudtunk - most bemutatták. Szokás szerint animált kép, állóképek és leírás is társul a lény neve mellé. Ez már nem olyan brutális küllemű teremtés, ám annál érdekesebb. Aki megkukkolná, ide kattanjon.

    [MOVIE] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.01.28 09:40

    Úgy tűnik, a Star Wars: Republic Commando-ból, még megjelenése előtt minden egyes jelenetet megszemlélhetünk... A legújabb, közel 100 megás szösszenetben a csapatorientált sci-fi gyilokban fellelhető "további" fegyverzeteket nézhetjük meg - nemrégiben volt egy másik videó, melyben az "előbbieket" láthattuk :) Ha érdekel, márpedig miért is ne érdekelne, töltheted lokálból:

    Cossacks II contest!

    Hír | 2005.01.26 22:46

    A drága jó CDV a következő négy hétre pályázatot hirdet, elsősorban készülő nagyágyújuk, a Cossacks II - Napoleonic Wars szakmai sikerét megalapozandó. A contest tárgya egy, a játékkal kapcsolatos háttérkép összeállítása. A legjobbak díjazva lesznek, többek között tiszteletpéldányokkal, valamint a top három képet felteszik a hivatalos oldalra. Grafikusok, kalandra fel!

    [MOVIE] Empire Earth 2

    Hír | 2005.01.26 14:51

    Egy új videó látott napvilágot, mégpedig az Empire Earth 2-ből. A Mad Doc Software szépsége 2005. első félévében fog megjelenni valamikor, amelyből most 1 tonna kép társulatában kiadtak egy szép kis videjót is. Aki szeretné megcsekkolni az új trailert, nomeg olvasni mellé egy kicsit, az ide kattanjon.

    [MOVIE] Brothers in Arms

    Hír | 2005.01.25 19:02

    Újabb, ezúttal nem annyira vérpezsdítő, mégis látványos videó érkezett a Brothers in Arms: Road to Hill 30-ból. A háborús játékok általános hibája, hogy nem igazán épít a csapatjátékra. Ezzel szemben a BIA kifejezetten ezen alapszik, együttműködés nélkül, afféle kvékes vénával gyakorlatilag végigvihetetlen. A friss videóban a realizmusról mondanak pár szót a Gearbox emberkéi. Erre tessék:

    DS 2 frissítés

    Hír | 2005.01.25 07:02

    Nyugalom, "sajnos" csak a szokásos. Ezúttal egy Sartan nevű karaktert mutattak be a Dungeon Siege 2-ből. Afro-amerikai díbirkózó, kicsit rossz húsban és kopott ruhában, de azért rengeteg galád ellenséget képes a túlvilágra küldeni. Aki megtekintené, olvasgatna róla, az fáradjon el ide, és nézelődjön kedvére.

    Squadra Corse Alfa Romeo készülg'

    Hír | 2005.01.24 17:20

    A Black Bean örömml jelentette be, hogy szerződést kötöttek az Alfa Romeo-val, a neves olasz autógyárral. A cél: fejleszteni egy multiplatform autósjátékot. Sejthetitek, milyen járgányok lesznek benne :) De nem is baj, az Alfákat szeressük, a jó játékokat meg méginkább! Hajrá, fiúk! Megjelenés ezév második felében, legalábbis most erről van szó :)

    Perimeter kiegészítés

    Hír | 2005.01.20 14:33

    A Russobit és a KDLab ma elárulta, hogy már javában dolgoznak a tavaly megjelent Perimeter kiegészítő-lemezén. Ami az igazán meglepő az egészben, hogy még ebben a negyedévben piacra akarják dobni a Perimeter: The Precept of the Emperor-t. Ezen rövid ídő alatt sikerült javítaniuk az amúgy is csodaszép grafikán, a 20 új küldetés folyamán tengernyi új egységet és épületet ismerhetünk meg. A pontot az i-re, hogy a Szentpétervári zenekar egy vadiúj soundtracket is készített a kieghez. A konkrét részleteket még nem kürtölték világgá, ám kiadtak 20 képet, melyeket itt tekinthettek meg.

    [MOVIE] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.01.19 10:45

    A LucasArts egy bő 100 megabájtos animot adott ki a Star Wars: Republic Commandoból. A videó nagyfelbontásban mutogatja a Trandoshan - elnézést a rajongóktól, ha trandoshait kellett volna írnom - fegyvereket. Emellett mást nem lehet elmondani, csak, hogy érdemes meglesni. Aki szeretné, az ide nyomjon!

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.01.18 22:00

    Úgy hiszem újfent sikerült megdönteni a galéria frissítési rekordot :) Így estére szerintm egész jó elfoglaltság ez a szemezgetés :D Jó étvágyat hozzájuk:

  • 7 Sins (17)
  • Age of Pirates (6)
  • CS: Source (2)
  • Dark Age of Camelot: Catacombs (16)
  • Dragonshard (5)
  • East Front (3)
  • Nibiru: Messenger of Gods (10)
  • Pilot Down (22)
  • Stranger (3)
  • Telladar Chronicles: Decline (2)
  • Splinter Cell: Chaos Theory (7)
  • Transport Giant: Down Under (16)
  • Vivisector (3)
  • World Racing 2 (5)

  • [MOVIE] Project: Snowblind

    Hír | 2005.01.15 09:17

    A Cristal Dynamics új FPS-éből érkezett meg pár új animáció. Beletekinthetünk, hogy mit is rejt magában a Project Snowblind című akció. A videók elérhetőek a játék hivatalos weboldaláról, ahonnan elméletileg gond nélkül le is tölthetőek. Aki belenézne, meglesné, hogy milyen is a Project Snowblind, az ide kattanjon.

    Dungeon Siege 2 frissítés

    Hír | 2005.01.15 09:15

    Flame Nexus. Ez a neve annak a hiperszuper ellenségszétroncsoló elektromechanikus termonukleáris enemyeliminátornak, amely a Dungeon Siege 2 hivatalos honlapjára került fel. A varázslat igazán szépen néz ki, és még olvashatunk is róla pár érdekes sort. Aki megtekintené az egyenlőre továbbá is demótlan játék legújabb varázslatát, az erre kattanjon.

    [MOVIE] Brothers in Arms

    Hír | 2005.01.15 09:12

    Új videó érkezett a Brothers in Arms: Road to Hill 30 nevű második világháborús játékhoz. A 30-as dombon a 12. páncélos SS hadosztály veteránjai és a Hitlerjugend szervezett csapati várják Patton, Montgomery és a többi szövetséges tábornok csapatait. Nos, ebbe kukkanthatunk most bele egy kis in-game jelent formájában. A videót elérhetitek lokálból alant:

    Brothers in Arms - a teljes valóság

    Hír | 2005.01.14 10:10

    Csak jönnek, és jönnek a ropogós képek az idei év, számomra egyik nagy reménységéről, a Brothers in Arms: Road Hill 30-ról. Nem tudom, hogy mely képek vannak Photoshoppal megkavarva, de valahogy annyira kölünbözik egy képcsomag a másiktól. Színvilágában, és úgy egyébként is mindenben. Mintha valamelyiket max grafikán lopnák, másokat pedig nem. Azért ezek is szépek, érdemes pijjjantást vetni rájuk:

    [MOVIE] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.01.14 09:59

    A LucasArts egy friss Star Wars: Republic Commando videóval lepett meg minket. A legutóbbi szösszenetben ugyebár megszemlélhettük egységeink képességét, most kiderül, hogy miket bírnak kézifegyvereink. Izgi kis játék, és, ha mazur mester végre befejezi, én is rávetem magam... :P Erre tessék.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)