Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Strike Force Red Cell hivatalosan

Hír | 2005.10.16 13:16

Akik szeretik az Unreal Tournament 2004-t biztosan találkoztak már a Strike Force néven futó modifikációval is. Júliusban már hírt adtunk róla, hogy a készítők egy elmés gondolattal úgy látták jónak, hogy portékájukat dobozos verzióban is a boltok polcára helyezzék. Ami eleddig csak pletyka szintjén keringett a mai nappal hivatalossá vált. Az eddigi mod egy teljesen független játékként fogja meglátni a napvilágot valamikor 2007-ben a Reality Engine segítségével. A gamma fő fícsörjei között találjuk a 15 pályás single részt, a 20 pályás 4 játékmódban játszható többjátékos módozatot és a napjaink legprofibb terrorista elhárító eszközeivel felszerelt különleges egységeket is.

Készül a Rayman 4!

Hír | 2005.10.14 22:10

Meg kell mondjam őszintén, hogy a Rayman az a játéksorozat, amiről valóban nem tudnám megmondani, hogy itthon szeretik e a játékosok, vagy sem. Szerintem valahol fél úton lehet a játék, aminek épp most került elő a negyedik epizódja (Thanks jd). Egy Ubisoft sajtótájékoztató King Kong bemutatója végén ugrott be a főhős, mindenki nagy meglepetésére. Egyelőre csak annyit lehet tudni, hogy valamikor 2006-ban érkezik, semmi egyéb konkétum nem látott napvilágot. Kiváncsi vagyok, ki mit gondol a játékról. Lássuk kommentekben a véleményeket, illetve várjuk az első infókat lelkesen.

[MOVIE] Shadow of Aten

Hír | 2005.10.13 09:34

Egy újabb videó érkezett a The Shadow of Aten címmel nemrégiben bejelentett akció-kaland játékból, a múltkori animációs csomag után. Ezúttal Anubist tekinthetjük meg közelebbről. Nem lesz ronda ez a játék se...

FlatOut 2 jövő nyáron!

Hír | 2005.10.12 14:14

Végre kaptunk egy kicsit konkrétabb megjelenési időpontot a FlatOut 2 című játékkal kapcsolatban. Eddig úgy tudtuk, hogy valamikor jövőre érkezik. Most azonban arra is fény derült, hogy a következő év első felében, vagyis legkésőbb nyáron jelenik meg.

[MOVIE] King Kong

Hír | 2005.10.12 09:02

Bár Peter Jackson King Kong-ja még várat magára decemberig, a játék demóját már kipróbálhattuk. Ezúttal egy újabb videót küldött szívvel (a csomagolásan egy nagy rúzsfolt is volt). Belepillantva a háttértörténet részleteit ismerhetjük meg.

[PATCH] Blitzkrieg 2

Hír | 2005.10.12 08:56

Előkerült a Blitzkrieg 2 című második világháborús stratégiai játék legújabb, 1.21-es javítása. Főként eddig hiányzó eszköztippeket, valamint néhány játékmenetbeli módosítást adtak hozzá és természetesen jó adagnyi bugot vettek el :) A 32 megás fájlt itt találjátok. Mindeközben a multiplayer demóhoz is kiadtak egy csöppnyi szerver hotfixet.

Killer Machine 3 információk

Hír | 2005.10.11 12:34

Seeting újabb helyzetjelentést küldött aktuális játékfejlesztésükről: "Ugye még mindenki emlékszik a Killer Machine 3 című garázsprojektre? A fejlesztések a megszokott ütemben haladnak, és szeretnék veletek megosztani néhány új képet. Kész lett az elsõ választható karakter, és már az animációk is készülgetnek róla. Ez egy render kép a karakterrõl:

Ez a kép pedig már egy in-game kép ugyanarról a karakterrõl egy kezdetleges pályán:
Elkezdtünk fejleszteni egy pályaszerkesztõt is. Amint kész lesz a program, közétesszük a felhasználók számára még a játék megjelenése elõtt. Akik izgalmas pályákat készítenek vele, azokat a mapokat belerakjuk a teljes játékba is. :)
Idõ közben úgy határoztunk hogy a játék elmegy MMOFPS irányzatba, ami annyit tesz hogy ha nyer valaki egy DM-et, akkor fejlõdik az acc-ja. Persze mindez ingyen!" További információt a csapat honlapján találhattok.

Folytatódik a kaliforniai játék-botrány

Hír | 2005.10.11 09:48

Miután Kalifornia kormányzója, Arnold Schwarzenegger aláírta azt a törvényhatározatot, melynek értelmében 2006. január 1-jétől erőszakos jellegű játékokat kizárólag felnőttek vásárolhatnak, a videojáték-ipar nevében a Szórakoztató Szoftverek Egyesülete (ESA) bíróságra kívánja vinni az ügyet. Azonban várhatóan enélkül is botrány lesz belőle, mivel a központi bíróság több más államban is vásárlóellenesnek nyilvánította a törvény által okozott megszorítást. A gond valahol ott lehet, hogy az egész balhét kampányra kívánják felhasználni. Először jól beleverték az amerikaiak fejébe, hogy mennyire káros is a videojátékokban található erőszak a fejlődő gyermekekre, majd a szülők ezen felbátorodva elkezdek kézzel-lábbal védekezni és perelni. Végül a fejesek kitalálják, hogy akkor most az egészet szabályozzuk törvényileg és akkor a nép látja, hogy ez jó... Nos, ez szerencsére Amerikában sem ennyire egyszerű. A nagyobb játékkiadók is összefogtak az ügy érdekében és valószínűleg a törvény hatályba lépése előtt megoldódnak a gondok.

[PATCH] Serious Sam 2

Hír | 2005.10.11 08:57

A múltkori demó javítás után most a teljes változathoz is érkezett egy patch, ami a Serious Sam II című FPS apróbb hibáit orvosolja, mint például az egér rakoncátlankodását, néhány szerverkeresési bénaságot. Sőt, állítólag a menüt is átalakították egy picit. A tízmegás csomagot innen szólíthatjátok magatokhoz.

Frissített AoE 3 Demo hamarosan

Hír | 2005.10.09 09:30

Rajongók hadainak engedve az Ensemble úgy látta jónak, hogy az alig egy hónapja megjelent Age of Empires 3 demó változatát végre kicsit kijavítva és feltupírozva bocsássa újra az Internetes sztrádára. Persze azért komoly újításokat ne várjunk a jövő héten érkező frissített változattól, de az Ensemble emberei szerint minden hibát kijavítottak és a fejlesztett kezelőfelület is igen jól muzsikál éppen úgy, mint a beépített oktató rész. Majd meglátjuk hogyan sül el a dolog.

Megújult NFS: Most Wanted honlap!

Hír | 2005.10.07 10:38

Már csak néhány hét, és kézhez kapjuk a legújabb Need for Speedet, a Most Wantedot. Lássuk csak miért lesz ez jó: ok, nyomhatjuk megint egy jó ideig, új fícsörök és végre megint zsaruk. Aztán szerintem két héttel megjelenése után elkezdünk találgatni, hogy most mi következik. Szerintem Need for Speed: Underground 3 :) Tippeket kommentbe kérném tisztelettel! Ja tényleg, és megújult a game hivatalos oldala. Rengeteg infó, képek, autólista, és még sorolhatnám. Erre tessék.

BLIZZARD - VALAMI KÉSZÜL!

Hír | 2005.10.06 22:43

Őőőőő, igazából nem tudok mit mondani. Csak meglestem a Battle.net-tet, és egy érdekes kép fogadott. Valami lesz holnap. Lehet a World of Warcaft kiegészítés bejelentése? Hát passz... meglássuk.

Update: Kis érdekesség. Sokadik frissítésre kijön az alant látható kép. Azért nem hiszem, hogy egy bug lenne a flashben, mert csak erre a képre jön ki ez a szöveg: ".999_ = 1". Gőzöm nincs mit jelent, de, ha valaki tudja, plíz dobja be kommentbe. Megatenksz!
Update 2: Kommentben piistii monddá, hogy a 999 megfordítva 666. Hmm, és tényleg. LEGYEN DIABLOOOOO 3333333333!!!!!!!!!! :D

[MOVIE] Wolfenstein NextGen

Hír | 2005.10.06 16:01

A Microsoft rendezte X05 játékshow-n mutattak először mozgóképet a mostanság bejelentett Wolfenstein NextGenről. A prezentáció elején Todd Hollenshead id Software-es arc beszél arról, hogy ez az első olyan id-játék, amely elsősorban konzolra készül. A levetített videóban megszólal Carmack is, de sajnos inkább a korábbi részekre történik visszatekintés. Az új epizódból csupán rajzok, pályakezdemények és textúrázatlan modellek köszönnek vissza. Amúgy a GameSpot információi szerint 2006. december végén jelenik majd meg PC-re a játék. Thanks MiZo.

BioWare bejelentés: Xbox360 only?

Hír | 2005.10.06 15:07

Pár napja említettünk volt egy bizonyos, akkor még levegőben lógó BioWare bejelentést. Mostanra azonban világossá vált, mi az. Mass Effect a játék neve, és eddig annyit tudni róla, hogy egy FPS RPG lesz, fincsi Unreal Engine-re írva. A kellemetlen a dologban, hogy egyelőre csak és kizárólag Xbox360-ra fejlesztik. Persze nem kizárt, hogy idővel jön a bejelentés, miszerint mégis lesz PC-re is, de egyelőre ilyenről nincs szó.

[DEMO] Glider

Hír | 2005.10.06 09:19

A napokban készült el a Glider Collect'n Kill című lövöldözős játék, s most kiadója, a dtp előrukkolt annak német és angol nyelvű kipróbálható verziójával is. Azért ez a nagy felhajtás, mert jelenleg kiadóra vadásznak (egy nem elég...). Az angol nyelvű demót innen, a németet innen tölthetitek.

[MOVIE] Conflict: Global Storm

Hír | 2005.10.06 08:38

Bár nemrég a játékot átnevezték Conflict: Global Terrorról Global Stormra, ez látszólag senkit nem érdekel, mert a mostani videó az előbbi címmel érkezett. E modern taktikai csapatos súter már megjelent, ezúttal a fejlesztők beszélnek a munka alatt felgyülemlett érzelmeikről - különösen ami a mesterséges intelligenciát illeti. Mindezt nyolc percen keresztül, játék közbeni jelenetekkel tüzdelve.

[MOVIE] NextGen ATi techdemók

Hír | 2005.10.05 16:04

Az ATi honlapján napok óta tündökölt egy számláló. Most már kiderült, hogy a Radeon család új generációja bemutatójának időpontját takarta a dolog. Lerántották ugyanis a leplet azokról az új videokártyákról, amelyekről már napok óta tudni lehet a lényeget. Ennél fogva ami az újdonság erejével hat, az mindössze két technológiai bemutató videó, amik viszont tényleg elég durvára sikeredtek. Lejátszásukhoz erősebb gép ajánlott, lévén, 1280x720-as felbontással rendelkeznek. Thanks FarCry

Duke Nukem Forever decemberben?!

Hír | 2005.10.05 08:47

A GamePlayMonthly értesülései szerint a Duke Nukem Forever még idén, egész pontosan decemberben a boltokba kerülhet. Mindezt az Inquirer nemrégiben megjelent cikkére alapozza, amely az Amazon.com-on találta ezt a megjelenési dátumot a játék adatlapján: 2005. december 2. A cikk arra világít rá, hogy az Amazon nem szokta becsapni a vásárlóit. Az tény, hogy Amerikában akár be is perelhetik emiatt a céget, hiszen ha mégsem jelenne meg a megjelölt időpontban a játék, az félretájékoztatásnak minősülne, ám ez ellen könnyű védekezni. Egyszerűen átírják a dátumot még időben. Nem is beszélve arról, hogy George Broussard nemrég mintha olyasmit mondott volna, hogy "még azt sem döntötték el, hogy a végleges megjelenés előtt mennyivel kezdik meg a játék köztudatba való beleverését, marketingjét." Vajon mekokra annak az esélye, hogy a megjelenést megelőző három hónapon belül...?

[MOVIE] Warhammer: MoC

Hír | 2005.10.05 06:30

Korábban már láttunk egy videót a Warhammer: Mark of Chaosról, azonban az elég ramaty minőségben díszelgett. Most azonban megérkezett az első normál anim, amely már le is tölthető. Érdeklődők ide katt.

[MOVIE] Shattered Union

Hír | 2005.10.04 21:16

A Shattered Union-ban egy az USA-ban tomboló képzeletbeli polgárháborúba középpontjába kerülünk és 3D-s stratégiai helyzetből kell urrá lennünk az eluralkodó káoszon és mellesleg az sem hátrány, ha jól odalépünk az ellenséges seregeknek, hogy a mi uralmunk alatt eggyesítsük újra az Államokat. A progiból már láthattatok régebben is egy rövidke vidit, de hogy ne feledkezzetek meg a játékról most prezentáltak nekünk egy újabbat:

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)