Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1892

Anarchy Online - reklámozzunk!

Hír | 2005.02.24 19:57

A Funcom egy igen érdekes dílt kötött a Massive Incorporated csapatával. Bizonyára sokan ismeritek az elég sikeres Anarchy Online nevezetű MMORPG-t (mellesleg Gyu kedvencét). Hamarosan, kitüntetett helyeken valós reklámok jelennek majd meg. Ez két dolgot is jelent. Egyrészt az AO lesz az első játék, melyben dinamikusan változó, valós reklámok szerepelnek, másfelől pedig jóval barátságosabb lesz a világ, lévén még több ismerős dolog lesz. Azok a felhasználók, akik egyébként fizetnek is a használatért, nem fognak reklámokat látni. Akik a teljesen ingyenes klienssel nyomulnak, azok viszont igen.

[DEMO] Dangerous Waters

Hír | 2005.02.19 12:41

A Dangerous Waters betekintést enged azok életébe, akik nap mint nap vizen dolgoznak. Hajón, helikopteren, vagy tengeralattjárón. Most hála a demónak ki is próbálhatjuk, hogy milyen is ez - ezúttal a kipróbálható verzióban egy helikoptert kapunk és egy tengerjáró eszközt, mindkettő mellé egy-egy demó missziót. A program mellesleg 250 megabájtot nyom. Aki szeretné megkaparintani, az ide kattanjon. Rendszerkövetelmények a linken.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.02.17 11:44

Megérdemelt ebédem fogyasztása közben gondoltam csinálok egy kis galéria frissítést. Remélem elégedettek vagytok a mennyiséggel :)

  • Area 51 (17)
  • Ascension To The Throne (15)
  • Battlefield 2 (12)
  • Coffee Tycoon (7)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars (24)
  • Customplay Golf (6)
  • F.E.A.R. (8)
  • Hellforces (20)
  • Huxley (3)
  • Moto GP 3 (26)
  • Pathologic (3)
  • Possession (3)
  • Singles 2: Triple Trouble (4)
  • Sniper Elite (7)
  • SWAT 4 (10)
  • Warhammer 40,000: Winter Assault (4)

  • Brothers In Arms csúszás

    Hír | 2005.02.17 08:10

    Sokan a második világháborús FPS-ek új királyát látják a Brothers In Arms-ban. Eredetlieg úgy is volt, hogy a várakozásnak hamarosan vége, hisz' februárban kinn lesz a boltok polcain. Ehelyett most a kiadó kicsit keresztbe tett nekünk, és eltolta a megjelenést egészen márciusig. Az azért nem olyan vészes, addig nézegessétek a tegnapi képeket, érdemes!

    [DEMO] Stalingrad

    Hír | 2005.02.16 17:10

    Megérkezett a Stalingrad című második világháborús RTS demója. A kipróbálható verzió igen kövérre hízott, hiszen bő 330 megabájtot nyom a mérlegen. A Black Bean játéka az 1942-43-as időket dolgozza fel - hogy mennyire jól, azt döntsétek el ti :). A cuccosért erre fáradjatok... (Thanks killermonkey and Darkadam from SPyNEWS)

    BIA - elmosódott puskacső

    Hír | 2005.02.16 08:50

    Nyilván tudjátok, - lévén már elég sokszor hangoztattam - hogy igen sokat várok a Gearbox mostanában megjelenő FPS játékától, a Brothers in Arms: Road to Hill 30-tól. Ha nem is annyira a grafika fog meg benne (hiszen szebbet már láthattunk, és bizonyára fogunk is), úgy hiszem a játszhatóság és a környezet hihetetlenül élethű lesz. Most kijött egy rakat új kép, melyekben leginkább a célzáskor látható elmosott fegyverrészlet tetszik a legjobban. Még egy játékban sem volt ilyen jó, noha már jópáran próbálkoztak. Csekkoljátok az összes képet, melyeket a "tovább" mögé hegesztettem be.

    Stalingrad GOLD

    Hír | 2005.02.15 18:41

    Újabb második világháborús stratégia került aranylemezre a mai napon. Ezúttal a Blitzkrieg módosított enginejére épülő Stalingrad készült el, melyben 1942 júniusa, és 1943 januárja között játszhatjuk újra a történelmet. A hivatalos európai megjelenés 2005 március, valamivel később pedig várható egy különleges kiadás némi extrával - a gyüjtőkért mindent. Ha bővebben is olvasnál róla, csekkold az oldalát itt.

    [PATCH] SW KotOR 2

    Hír | 2005.02.15 18:21

    Alig néhány nappal a megjelenés után a LucasArts úgy gondolta, máris elérkezett az idő, az első javítás kiadásához. Az ippeg két megás patchez nem közöltek infót, hogy miket is javít ki, de feltételezem bugokat és más nemkívánatos dolgokat:) Szóval aki már tolja, az cibálja.

    [DEMO] Bloodline CZ

    Hír | 2005.02.13 17:11

    A Zima Software úgy gondolta itt az ideje kiadni Bloodline című FPS játékának kipróbálható demóját. A horror-akció-kaland stílusok keveréke ezúttal egy vámpíros történetben formálódott. A demó, szerintem egyetlenaprócska hibája, hogy bizony cseh nyelven íródott. Akit azonban nem zavarnak a nyelvi akadályok - hisz gyakni mindenképpen lehet :) - az máris látogasson ide, és töltse a drágaszágot. Mérete lazás 208 mega. Thanks jd.

    DS 2 - halálos fagyköd

    Hír | 2005.02.13 14:01

    Egy új mozzanatsort mutatott be a GPG a Dungeon Siege 2 skilljei közül. A legújabb, amit elénk tártak, a Glacial Aura. Legjobban úgy írhatnánk le, hogy 360 fokos irányban spriccelő dezodorosdobozként ontjuk magunkból a szárazjeges füstöt, majd ellenfelünk feldobja vértől és rozsdás százasszegekől tocsogó talpát. Animációért és leírásért erre tessék...

    [MOVIE] CC: First to Fight

    Hír | 2005.02.11 10:02

    Friss dózis érkezett a Close Combat: First to Fight rajongóinak. A Destineer fejlesztése egy csapatorientált akciójáték, szokványos küldetésekkel, akciókkal. A kicsiny, mindössze 4 megás videóban az ellenfelek gondolkodásmódját csekkolhatod. Ha érdekel, kattanj alant:

    [MOVIE] Brothers in Arms

    Hír | 2005.02.11 09:47

    A BiA videóözön újabb epizódja is befutott ma reggel. A változatosság kedvéért ezúttal konkrétumokat is hallhatunk a történetről. Máris figyelmeztetnélek, hogy sok olyan esemény kiderül, amiket jobb lenne szerintem a játék közben felfedezni. Ergó erős sploier alert van, persze tudom, hogy ez nem fog mindenkit visszatartani... vagyis itt a videó lokálban :)

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.02.10 20:51

    Bár tegnap nem volt, már azért összehoztam egy kis frissítést. Néhány új bejentés is akad benne, külön kiemelném a lentebbi hírben is megtalálható Condemned képeit. Elég komolyak!

  • 7 Sins (6)
  • Condemned (15)
  • Hidden Stroke II (10)
  • Rainbow Six: Lockdown (7)
  • Sacred Underworld (9)
  • Spellforce: Shadow of the Phoenix (14)
  • Sudeki (9)
  • Tycoon City: New York (1)

  • [MOVIE] 7 Sins - 18+

    Hír | 2005.02.10 19:57

    A Playboy: The Mansion után itt a következő, elsősorban felnőtteknek (azon belül is férfiaknak) szóló,enyhén pikáns jeleneteket felvonultató játék, a 7 Sins! A játék egyfajta életszimulátor, a lényeg, hogy gyors pénzszerző-kurzus után mi legyunk a környék Casanovája, aki minden csinosabb nőszemélyt megk...megkörnyékez. Előre hát, ez tetszeni fog mindnekinek! A legjobb az egészben, hogy már videó is van, alant nézhetitek.

    Condemned - PC, Xbox 2, PS3

    Hír | 2005.02.10 17:34

    A SEGA már elhintett egy kis infót új fejlesztéséről, melyről egészen mostanáig csak annyit lehetett tudni, hogy a címe: Condemned. Most kiderült, hogy a kicsike az Xbox 2-es és PS3-as konzolok egyik nyitó sztárja lesz, persze még nem tudni mikor (örömteli infó, hogy PC-re is lesz). Az igen akciódús és komolyan horrorisztikus alapokon nyugvó alkotás megalkotója nem más, mint a Monolith. A világ gyakorlatilag teljes mértékben a Hetedik illetőleg a Bárányok Hallgatnak című filmekből merít. Egyfajta sötét, titokzatos, és természetesen iszonyatosan félelmetes egyveleg lesz. Az igazi különlegesség egyfelől a grafikai motor. Ez tényszerűen következő generációs megoldásokon alapszik, melyeket ma még nem is láthatunk játékokban (bár ez inkább csak igéret, a képekből ez valahogy nem esik le). Másik nagyon fontos elem az igen profi mesterséges intelligencia lesz. Ellenfeleink nemcsak bután ránkrohannak, védekeznek, igyekeznek csapdába csalni minket, és így tovább. A bővebb infókra még várni kell... A lenti képek a GameInformer magazinból valók, sajnos csak scanek, de mégiscsak több, mint a semmi, nemde? Imhol:

    SW: Republic Commando GOLD

    Hír | 2005.02.10 06:54

    Aranylemezre került a várva várt Star Wars: Republic Commando. Nem is nagyon lehet ehhez mit hozzűfűzni, hiszen mindenki látott belőle már elég sokat, igen nagy tábor kedveli és várja. Így hát elárulom a titokzatos dátumot: 2005. március 1. Ezen a napon kerül majd a boltokba eme csoda, Európában azonban késhet pár napot (de csak ennyit - állítólag). Thanks Worthplaying.

    [MOVIE] Republic Commando

    Hír | 2005.02.09 08:55

    Megjelent egy elég vaskos videó a Star Wars: Republic Commando-ból. Az, hogy vaskos, nem kifejezés, hisz a legjobb jóindulattal is közel 150 megás a kicsike, de azt hiszem, ez csak a modemeseket fogja zavarni. Az ellenséges droidok négy különféle fajtáját mutatja be másfél perc keretében.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.02.08 23:26

    A ma esti szösszenet igencsak változatosra sikeredett. Hogy mi az igazán ütős közülük? Nos, talán a Cossakcks II, a Guild Wars és a The Matrix Online. Azért csekkoljátok az összeset!

  • Cossacks II: Napoleonic Wars (10)
  • Guild Wars (7)
  • Heavyweight Thunder (9)
  • Hellforces (4)
  • Juiced (6)
  • Runaway 2 (2)
  • Salvo! (19)
  • The Matrix Online (7)

  • WoW - Az Ítélet Napja!

    Hír | 2005.02.07 21:50

    Emlékezetes nap virradt ma ránk. Sőt, ha tovább megyünk, akkor rájövünk, hogy sajnos a Blizzardnak van igaza, amikor kitalálta a ma történt eseménysorozat fedőnevét... Judgement Day. Megszületett az ítélet, a béták hosszú és fáradságos sora lezárult. Nincs más hátra, mint kinyitni a pénztárcákat, abbahagyni az ingyenélősdit, és átadni magunkat a Warcraft világának. Pénteken kezdődik a banzáj, és hogy a Blizzard emlékezetessé tegye a bétateszt végét... ránk szabadította a poklot :) Megérkezett a világba a Lángoló Légió, Stormwind romokban, Ironforge meg inkább temető, mint főváros. Szerencsénkre tapasztalt lesifotósaink (azaz pár lelkes fórumozó, G-San valamint én) megint a helyzet magaslatán álltak, és elkattintottak pár szép képet. Most nem mondom, hogy "A forgatás alatt senki, ismétejük: senki nem szenvedett maradandó sérüléseket", mert... hát mert hazudni nem szép dolog :) S hogy ne csak az ellenfelekről beszéljek, hadd említsem a fergeteges party-t Ironforge-ban, és Stormwindben. Képek az utóbbiról valahol alant. UPDATE: Érdekesség képen még ide illik, hogy a rengeteg szerver közül, az egyiket már 8 körül lekapcsolták. Az ok igen egyszerű: olyan sokan voltunk rajta, hogy már nem bírta szegénykém. Persze a GM-ek se bírták! Ez volt az egyetlen realm, ahol a városnak kutya baja se esett. Akkora tömeg gyűlt össze Stormwind kapujában, hogy szegény démoni seregeknek esélyük sem volt. Szerencsére erről a jeles eseményről is sikerült pár képet lopnunk, melyeket elrejtettünk a többi közt:) /G-San/ (Nem titokzatoskodunk, a nyolcadik képről van szó :) - sHadeS)

    [MOVIE] Playboy: The Mansion

    Hír | 2005.02.04 20:20

    A Playboy német weboldalán tűnt fel egy friss, igencsak rövidke jelenetfoszlány, a napokban elkészült Playboy: The Mansion-ből. Tudom, hogy a játék erősen a Simsre hajaz, amit pedig sokan nem kedveltek - de lássuk be, hogy ez azért egy igencsak sikamlós témát dolgoz fel, amire bizony nem árt odafigyelni :) Akit érdekel a videó, kattanjon alant:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)