[MoD] Doom 3
Egy rakat érdekesség került elő Doom 3 témában, melyeket most egy csokorba szedve láthattok alant. Íme:
Egy rakat érdekesség került elő Doom 3 témában, melyeket most egy csokorba szedve láthattok alant. Íme:
A Doom3Maps.de oldalán több érdekesség is található a témával kapcsolatban. Már most szólnék, hogy csak azok nézzék meg, akik újabb néhány szépséges titkot szeretnének felfedni a játékból! Lássunk egy gyors összefoglalót a jószágokról (videók):
Nem, ez még véletlenl sem egy újabb pornó film címe akar lenni! De azért jobb, ha tudjátok, hogy az egyes üzletek alkalmazottai nem bírták megállni, és még megjelenés előtt elcsentek néhány kópiát a kicsikéből :) Ennek bizonyítékaként természetesen újabb képek érkeztek az első pályákról. Kár, hogy csak 640x480-asok, de gondoltam nem árt, ha ezt is megosztom veletek. Erre tessék.
Update: Találtam még pár képes linkecsét, úgy tűnik, hogy valóban elég sokan hozzájutottak :) Imhol egy rakat, az eddigi nem hivatalos képeknél sokkal szebb példány: Update 2: Kiragadtam néhány szebbet a tömegből :) Update 3: Találtam még egy érdekességet (Thanks Doom3Maps.de). Elég sok idő telt el a Quake 2 és a Doom 3 megjelenése között. Ám a jelek szerint egy multiplayer pályatervezőnek ez csak arra volt elég, hogy kicsit feltupírozza a dolgokat :) Najó, persze nyilván nem ez az egyetlen MP pálya, egyébiránt Q2-ben ez volt az egyik kedvencem :PIzé, szóval akkoris kiteszem, mivel iszonyat para, meg királyság, meg... szóval tudjátok. Lényeg, hogy ez ugyanaz a videó, mint amit láthattatok a minap, csak éppenséggel jobb minőségben. Szerintem mindenkinek megér rongyos 30 megát egy letöltés, ha az a Doom 3-mat prezentálja :D Imhol. Nem kicsit leterhelt a szerver, de amint tudom áttöltöm. Esetleg, ha valaki tud egy mirrort, az szóljon! :) Thanks Doom3Maps.de
Sajnos még nem jelent meg a Doom 3, ám már egy jó ideje kiderült, hogy készül az az alapján megrendezett mozifilm. Eleddig csak megerősítéseket hallhattunk a témáról, most azonban a Doom3Maps.de beszerzett néhány szépséges rajzolmányt is. Ezek a film egyes lényeit és jeleneteit ábrázolják. Kiváncsi leszek melyik lesz parásabb: a film, vagy a játék :)
Már megint egy :) Egy bónuszpálya a WarCraft III: The Frozen Throne-hoz, melynek neve Rolling Hills és közvetlenül innen érhetitek el. A mérete kicsinek számít, 2v2-re vagy 3v3-ra ajánlják.
Tegnap kiderült, hogy augusztus 3-án érkezik világszerte a Doom III. Ma pedig újabb infókkal szolgálhatunk. Egyes források ugyanis arról számoltak be, hogy a játék már megkapta a 18-as korhatár-besorolást. Ez azért szenzációs, mert csak teljesen elkészült játékokat szoktak besorolni, vagyis a játék elkészült!? Persze, akadhatnak kivételek, meg még nincs is hivatalos bejelentés... Meg egyébként tök mindegy, hogy elkészült-e már, ha tudják tartani az augusztus elejei megjelenést :) De ha racionálisan nézzük, ideje lenne már, hogy elkészüljenek vele, hisz a világpremierhez több idő kell, nem elég 3 hét, hogy mindenhol egy időben jelenhessen meg... További infó, hogy állítólag 5 CD-s lesz. (Thanks: InviciblE & Wastrel)
Copper Canyon, mármint a pálya neve. A Blizzard legújabb csataterét a Warcraft III: TFT-jához tervezték. A pályán maximum 3v3-as küzdelmekre nyílik lehetőségünk. Erre megtalálhatjátok a pályát megannyi testvérének társaságában.
Ilyen hosszan tartó és sűrű pálya-kiadást rég láttunk már... A Blizzard újfent megörvendeztet minden kedves Warcraft rajongót! Egy újabb pályát tettek közzé, melynek neve Deadlock. Ahhoz, hogy megöld az ellenséget a legvadabb földeken, bizony minden tudásodra szükséged lesz a harcok folyamán. Így nem árt máris belevágni!
Mit is mondhatnék... Már megszokhattuk, hogy a Blizzard milyen kedves és rendes :). Ennek okán újabb Warcraft 3: The Frozen Throne map született, ezúttal a Húsvét alkalmából. Noha az orkok nem is fognak sötét elf hölgyeket locsolni, Bunny Islanden vár titeket Easter Bunny, aki majd megosztja veletek tojásait. Az utatokba több gonosz kétfülü is áll majd, így hát legyetek óvatosak... Klikk!
A drága Massive Assault fejlesztőcsapata folyton újabb és újabb matériákkal bombáz minket. Most például egy új bolygó került fel oldalukra. A Brimstone plantéta mind egy, mind többjátékos módban is használható. Méreténél fogva szerintem mindenki le tudja cibálni, hiszen csak 14 mega. Erre tessék.
Az UT 2004 még csak nemrég futott be a nép keze közé, de az biztos, hogy még senki sem unta meg. Valószínűleg nem is fogja a következő részig, de, hogy biztosan ne legyen így, kiadtak egy szép pályát. Amely multis játéklehetőséget biztosít az ONS-ként rövidített kategóriában. Erre tessék... Másik pályánk, amely érkezett a Blizzard gyorsvonatán száguldott fel a netre, és a Warcraft III-hoz klappol. A Shamrock Reef nevű térképet itt tehetitek magatokévá.
Az Unreal Tournament 2004 a vártnál is jobbra sikerült. Ezt bizonyítja a demó, ami még mindig hihetetlen népszerűségnek örvend, hiszen az Onslaught....isteni! A jövő hét során már a boltokba is kerül a játék, mind az 5 CD-jével. Igaz, hogy már ismerjük a pályákat, ám most a GameSpy jóvoltából még képeket is láthatunk róluk. A felhozatal nagyon tetszetős, itt megnézhetitek.
Igen érdekes sorok bukkantak fel a Doom3Maps.de rajongói oldalon. Az id Software-től Todd Hollenshead-et és Tim Willits-et kérdezték a Doom III kiadásának körülményeiről. Elmondásuk szerint úgy fest, hogy minimum 2, de inkább négy lemez lesz a kicsike. Amikor az interjúvoló arculat rákérdezett egy esetleges DVD-s kiadásra, Todd annyit mondott: nem úgy tervezték, hogy DVD-s lesz a játék, és az előállítása is költséghatékonyabb 4 CD-n...
A német Doom3maps.de fenszájt egy levélkét kapott az id Software vezető arculatától, személyesen Todd Hollenshead-től. Todd bácsi néhány szóban összefoglalta, hogy véleménye szerint mi az alapvető különbség az online és offline sajtó között, illetve miért utóbbiak kapják a nagyobb világpremiereket. "Az offline magazinokkal teljesen máshogy dolgozunk, mint az onlinenosokkal. A nyomtatott sajtó embereinak jóval több lehetőségei vannak, személyesen eljönnek az irodánkba, nem kevésszer velük együtt dolgozzuk ki a címlapot. Egy így fair, hiszen a magazinok nagyon sok energiát és pénzt ölnek mindebbe." Tény, hogy interneten minden sokkal gyorsabban terjed, és azért a bejelentések többségéről manapság itt értesülünk. Viszont ne feledjük, hogy nagyon sokaknak vagy nincs, vagy csak lassú netkapcsolata van. A nyomtatott újság ma még biztosan több emberhez jut el, még a nagyobb országokban is.
A Blizzard jó szokásához híven, továbbra is készítget pályákat a Warcraft 3: The Frozen Throne-hoz. Ebben semmi rossz nincsen, hiszen a készítők pályái általában sokkal jobb minőségűek, mint amiket a játékosok szoktak csinálni. Az új map a River of Souls nevet viseli, és remekül lehet rajta 2v2-t és 3v3-at játszani. Mindössze 200kb, letölteni innen lehet.
A ComputerGamingWorld.com gondozásában elkészült egy újabb Doom III előzetes, ezernyi információval melyet a GameStar magazin olvasók már megismerhettek. Ehhez kapcsolódik egy rakat kép is... nos, sajnos egyik sem igazán új, hiszen egy részüket már láthattátok a magazinban (vagy scannelt formában), illetve az E3-as videóban. Azért csekkoljátok, hátha valaki lemaradt valamelyikről. Erre tessék. UPDATE: A hivatalos Doom 3 oldal is némi újdonsággal kecsegteti az arra látogatókat. Tessék szépen megnézni! (THX to Erdélyi László)
A Blizzard úgy év végi mókának úgy gondolta kiad a WarCraft III játékosok kezébe egy TFT pályát, melynek neve Tower Defense volna. Itt elérhetitek a régebbiekkel együtt...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)