Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 120

Killing Floor 2 - a fejlesztők megvédik a PlayStation 4 verziót

Hír | 2014.12.15 07:24

Nem mindenki örül annak, hogy a Killing Floor 2 PlayStation 4-en is megjelenik, de a Tripwire magabiztosan kiáll a döntése mellett.

Areal - rövid videó a játék prototípusáról

Hír | 2014.07.18 18:43

A S.T.A.L.K.E.R állítólagos egykori fejlesztői egy rövid videót vettek fel a prototípusból, de egyelőre nem lettünk magabiztosabbak.

Breaking Bad - így került be Aaron Paul (videó)

Hír | 2013.08.27 14:20

Már az első pillanattól fogva Jesse Pinkman volt a srác - mondhatjuk magabiztosan, miután kikerült a netre Aaron Paul casting videója. Nailed it. Bitch!

A PlayStation 4 lesz a következő konzolod

Hír | 2013.07.02 13:25

Ezt mondja az Edge magazin címlapja, melynek írói másoknál sokkal magabiztosabban jelentik ki már most, hogy a konzolháborút a Sony nyerte.

A Valve nem vetélytárs a Microsoft számára

Hír | 2013.03.06 18:30

Nem tekinti konkurenciának a Valve Steam Box fejlesztését a Microsoft. Magabiztosak.

Newell: az Apple az igazi ellenség, nem a konzolok

Hír | 2013.01.31 11:00

A konzoloknak egyébként is végük van, a Valve vezetője szerint az igazi veszélyt az Apple jelenti majd. Magabiztos.

GameStar Hype 2012.09.07. - Resident Evil 6, Guild Wars 2 Kollektor

Hír | 2012.09.07 18:52

A stáb kissé elfáradt a nyáron, elképesztő mennyiségű filmet forgattunk le, amely tekercsei minden szobát elfoglalnak...

KOLLEKTOR - Star Wars: The Old Republic

Hír | 2011.12.27 20:11

Ezúttal Gabi és mazur mellé Disorder csatlakozott, hiszen az SWTOR.hu mestereként testhezálló volt a feladat. Nézzétek meg velünk az idei év, egyik - ha nem a legjobb - gyűjtői kiadását.

KOLLEKTOR s01ep07 - Resistance 3 Survivor Edition

Hír | 2011.09.08 15:17

GaBi, Kryss és mazur ismét egy gyüjtői kiadást boncolgatnak - egy túlélő kiadványt.

Kollektor 6. rész - Deus Ex: Human Revolution

Hír | 2011.08.31 20:27

GaBi, Kryss és mazur ezúttal - szó szerint - a Deus Ex: Human Revolution Gyüjtői Kiadását boncolgatják.

100 millió gigabit másodpercenként - az új Guiness rekord

Hír | 2009.10.01 13:58

Az Alcatel-Lucent fejlesztőinek sikerült megdönteni a világrekordot: szinte elképzelhetetlen sebességet produkáltak.

Az NVIDIA GT300 még a HD5870-es Radeonnál is gyorsabb lesz!

Hír | 2009.09.17 09:34

Legalábbis ezt állítja a Fudzilla, mely gyártóhoz közeli forrásokra hivatkozva igen komoly magabiztosságról ír az NVIDIA kapcsán.

Prototype - Új infók

Hír | 2008.05.14 20:43

Alex Mercer, a két lábon járó romboló könyörtelen magabiztossággal számol le a fél amerikai hadsereggel és a mutánsokkal.

Internet2 100 Gbps sebességgel

Hír | 2007.10.12 15:20

Elkészült az Internet2, amely 100 gigabit per másodperces adatátviteli sebességre képes gerinchálózattal rendelkezik.

Seagate: két és fél terabájt a cél

Hír | 2006.09.18 15:26

A Seagate bejelentette, hogy új merevlemeze világrekordnak számító 421 gigabitnyi adatot képes tárolni egyetlen 1 négyzethüvelyknyi felületen.

Belehúz az ATI?!

Hír | 2006.07.26 15:07

Az ATI elküldte partnerei számára az új X1950 és X1900 grafikus kártyák részleteit. Minkét kártya a jólismert R580-as magra épül, azonban alapvetően különböznek az eddig megismert R580 alapú kártyáktól. Az R580 magját már ismerhetjük az X1900XT és XTX kártyákról, mely tulajdonképpen az R520, azaz az X1800 továbbfejlesztett grafikus processzora. Az R580 különlegessége, hogy memóriavezérlője univerzális, ezért szinte bármilyen memóriatípussal képes együttműködni, így a nemrég bejelentett GDDR 4-el is -- melynek gyártása pontosan 20 nappal ezelőtt kezdődött meg a Samsung gyáraiban. A Radeon X1950 pont az R580 ezen jó tulajdonságán alapszik, és ennek megfelelően GDDR 4 memóriákkal látják el, amelyek az addig használt GDDR 3-nál jóval magasabb órajelre képesek -- egyes források szerint a Samsung modulja 8×512 megabites kiépítésben 3.2 gigahertzre képes. A változtatások sora azonban nem ér véget: a sokat kritizált hűtési rendszer is kisebb átalakításon ment keresztül. Tovább >>

Rizsszem méretű memóriachip a HP-től

Hír | 2006.07.17 14:11

A Hewlett-Packard kutatói által kifejlesztett, vezeték nélküli hálózati felhasználásra szánt új memóriachip mérete nem nagyobb egy rizsszemnél. A HP Labs Memory Spot nevű egysége 256 kilobit és 4 megabit közötti memóriával, valamint másodpercenként 10 megabites vezeték nélküli jelátviteli sebességgel rendelkezik. A tárolókapacitás a cég szerint lehetővé teszi a chip számára, hogy egy-egy kisebb videót, digitális fényképeket vagy több tucatnyi szövegeges dokumentumot raktározzon el, és mindehhez elemre sincs szüksége. Tovább >>

Az új mágneses memóriachipek forradalma

Hír | 2006.07.11 13:24

A Freescale bemutatta a MRAM (Magneto-Resistive Random Access Memory) mikrochipet, amely a merevlemezekhez hasonló módon képes adatokat tárolni. Az új egység forradalmasítja a memóriák technológiáját. A magnetorezisztív véleltlenszerű eléréssel rendelkező memória (MRAM) a mágnesesség tulajdonságait kihasználva képes az adatokat tárolni, szemben a chipekben eddig megszokott elektromos töltéstől. Egyes elemzők szerint ez a chip az utóbbi évtized egyik legkiemelkedőbb találmánya a számítógépes memóriák tekintetében. A technológia legnagyobb előnye, hogy az információt azután is képes tárolni, hogy a chip már nincs áram alatt. A vállalat már sikeresen le is gyártott néhány 4 megabites MRAM prototípust. Tovább >>

Tremelous - ingyenes multiplayer FPS+RTS

Hír | 2006.06.01 09:03

A Megabite elindította a Tremelous weboldalát, ami egy nyílt forráskódú, a Quake 3 motorjára épülő FPS/RTS stílusú játék. És hogy mit is kapunk tőle?

  • Zsír részecske-effektek
  • 16 építhető szerkezet
  • Többféle játszható idegen faj
  • Új fegyverek, tárgyak vásárlása
  • Valós fizika és mozgások
  • Rugalmas pályarendszer, minden mozog
  • Óriási fegyverrendszer, nagy választékkal Érdekel? Akkor katt!

  • Conan licensz 2023-ig a Funcomnál

    Hír | 2006.05.30 20:04

    A Funcom megvásárolta a Conan licenszét egészen 2023-ig, így továbbra is ettől a vállalattól várhatunk programokat ebben a témában. A Funcom 2018-ig hosszabbította meg azon szerződését, melynek értelmében a licensz kizárólagos jogtulajdonosává válik. A megállapodás szerint ezt lehetősége van a cégnek további öt évvel kitoldani, így 2023-ig biztosított a Conan-orientált programok sorsa. A jelen tervek szerint erősen rákoncentrálnának az MMO-piacra, és több Conan-MMO fejlesztésébe kezdenének, PC-re, következőgenerációs konzolokra és mobil platformokra egyaránt. Trond Arne Aas, a Funcom szóvivője így nyilatkozott: "Jó látni az Age of Conan fejlődését, mi a cégnél úgy hisszük, hogy sikerül majd egy különleges és szórakoztató online élményt a képernyőkre hoznunk - mondta Trond. Ugyanakkor előre tekintünk, és magabiztosak vagyunk, hiszen a Conané egy olyan világ, amely még évszázadokig megállja a helyét. A legújabb online játékok hosszútávú befektetései és működetései megkövetelik azt, hogy kellően hosszú jogi szerződés legyen a cégek között. Ezzel a megállapodásunkkal mi tovább dolgozhatunk a Conan márkáján." Az Age of Conan mellesleg biztosan megérkezik majd a Windows Vista operációs rendszerre. Fontos megemlíteni, hogy az MMO-t háromszorosan választották meg az idei E3 legjobb online játékának - az IGN, a GameSpy és a GameSpot is az Age of Conanra szavazott. Az imént említett MMORPG-ről továbbiakat itt olvashattok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)