Újra multizhatunk a 2005-ös Star Wars Battlefront II-vel
A GameSpy leállásakor búcsút kellett mondanunk a hivatalos online csatáknak a Pandemic játékában, de a Star Wars Battlefront II ma új frissítést kapott, és visszatért a multiplayer.
A GameSpy leállásakor búcsút kellett mondanunk a hivatalos online csatáknak a Pandemic játékában, de a Star Wars Battlefront II ma új frissítést kapott, és visszatért a multiplayer.
Sőt, már majdnem össze is jött a pénz a 100 fős csatákat kínáló játékra, ami kifejezetten ígéretesnek tűnik.
Szombaton kezdődött a több hetes versengés, melynek végén a világ legjobbja magasba emelheti az idézők kupáját. Addig hosszú csaták várják még a játékosokat, az első fordulóban pedig a kisebb régióké volt a főszerep.
Megjelent az EVE Online űrcsatákat szimuláló testvérjátékának PC-s változata, amelyben ráadásul a PS4-es játékosok ellen is játszhatunk.
Soha nem látott mennyiségű tank csaphat össze a World of Tanks új frissítésének köszönhetően, ráadásul újabb gépszörnyetegekkel bővült a felhozatal is.
Az EA gamescomos előadásának nyitányaként megnézhettünk egy egész meccset a Star Wars Battlefront II űrhajós módjából.
Az EA Playhez hasonlóan az idei gamescomról is rengeteg Star Wars Battlefront II játékmenet érkezik majd, ezúttal a járműves harcból kapunk egy komolyabb ízelítőt.
A most készülő RTS-ben lesznek lovagok, vikingek, és persze véres csaták is.
Még egy második világháborús FPS jön hamarosan, aminek különlegessége, hogy egy csatatéren egyszerre 100-an is lehetnek. De ezen túl is jól néz ki.
A Star Wars Battlefront II megjelenése előtt mindenki kipróbálhatja, milyen lett a DICE legújabb lövöldéje, a nyílt béta pontos időpontja mellett pedig azt is megtudhattuk, milyen csaták várnak ránk a teszt során.
Új ága lesz a Total War sorozatnak, melynek játékaiban nem teljes érákat, korszakokat, hanem kisebb csatákat, háborúkat játszhatunk újra.
Úgy tűnik, hogy nem csak nálunk van iszonyatos hőség. A Nexus hősei is inkább strandfelszereléssel nyomják a mindennapi csatákat.
Befutott a Trónok harca legújabb előzetese, óriási sárkányokkal és megállíthatatlanul menetelő Másokkal támad az új trailer.
A Niantic végre bejelentette, mikor jönnek a legendás lények és a játékosok közti csaták.
A Rising Storm 2: Vietnam készítőinek sikerült egy, a kort idéző, de még nem elcsépelt zenét találniuk az egy fokkal realisztikusabb háborús lövölde megjelenését kísérő kedvcsinálóhoz.
Elérkezett a lehetőség, hogy Boba Fett felszerelését magunkra öltve vessük be magunkat a Nerf csatákba.
A széria sokak szemében legtisztább módja, az 1v1-es csatákat jelentő Duel is visszatér a Quake Championsben, amit egy új traileren mutatkozottak meg a készítők.
A 1C Company és a Destructive Creations valós idejű stratégiájában a középkori nemzeteket történelmileg hiteles, grandiózus csatákban irányíthatjuk. Ez lesz az Ancestors.
Néhány szivárogtató nemcsak a következő Assassin's Creed epizód címét, hanem a játékmenet néhány fontos újítását is elárulta, mi pedig nagyon szeretnénk hinni nekik.
A Wargaming.net most nem Dolph Lundgrennel hívja fel a figyelmünket a tankcsatákra, hanem egy vadonatúj multis móddal, amelyben egy óriási csatamezőn két harmincfős csapat feszül egymásnak a végsőkig.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)