Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 117

Lesznek achievementek a Star Wars: The Old Republic-ban

Hír | 2011.09.28 11:43

Unalmas perceinkben hajkurászhatunk elérhető célokat is a BioWare várva-várt MMO-jában.

TES V: Skyrim - Strapabíró fegyverekről és vámpírfogakról

Hír | 2011.08.28 13:17

A The Elder Scrolls széria ötödik, Skyrim alcímmel illetett epizódjában visszatérnek a vérszopók és jobb dologra is fordíthatjuk a pénzünket, mint fegyverek és páncélok javítására.

The Sims Medieval - Webisode 5

Hír | 2011.03.30 19:59

Magam is kipróbáltam, így bátran állíthatom, hogy igen aranyos játékról van szó.

Peter Molyneux: A Fable 4 mindenkit le fog nyűgözni

Hír | 2011.03.18 14:40

A sokszor nagyot mondó brit dizájner olyan Fable 4-ről álmodik, ami bármelyik játékkal szemben megállja majd a helyét.

Achievementek kerülhetnek a Minecraftba

Hír | 2011.02.27 09:17

A játék készítője fontolgatja, hogy elérhető célokat tegyen elérhetővé.

The Cursed Crusade - trailer

Hír | 2011.01.28 16:44

Aki szereti a kardozós. lovagos, kereszteses filmket/játékokat, most örülhet.

Red Dead Redemption - a Co-op elérhető célok

Hír | 2010.05.30 13:47

Hamarosan érkezik a legújabb DLC a Red Dead Redemption-höz, mely többek között a co-op módot ülteti a játékba

Két GPU-s S3 videokártyát épít a VIA

Hír | 2010.02.18 15:11

Kiemelkedő 3D-s teljesítmény helyett inkább a többmonitoros felhasználás és a multimédiás tartalomszolgáltatás kiszolgálása szerepel a célok között.

Assassin's Creed 2 Battle of Flori - nem lesznek benne achievementek

Hír | 2010.01.27 18:47

Az Assassin's Creed 2-höz érkező DLC-ben nem lesznek elérhető célok, így aki azt várta, hogy megszerezze egyből mindet, annak nem lesz alkalma rá.

Mass Effect 2 - Páncélok parádéja

Hír | 2010.01.19 13:45

Az alábbi képek tanúsítják, hogy Shepard parancsnok bizony sokszínű egyéniség.

BioShock 2 - Sinclair Solution trailer

Hír | 2009.11.25 09:17

Nézzük, mit ajánl nekünk a BioShock 2 rajzfilmemberkéje önvédelmi célokra

Ingyen Windows 7 a hollandoknak

Hír | 2009.10.21 16:27

Marketingcélokra tökéletes választás lehet a holland kisváros.

Ex-Bungie arcok és az Unreal Engine 3

Hír | 2007.11.06 14:47

Újabb fejlesztőcsapat lépett be a nagyszerű Unreal Egnine 3 motort az Epic-től licencelők hosszú sorába.

Az ESRB ismét bekeményít

Hír | 2007.06.26 10:02

Az ESRB, a kedves felhasználók személyiségfejlődés védelmét és még ki tudja miféle fennkölt és magasztos célokat szolgáló szent szervezet most ismét új fokozatba kapcsolt.

WoW tier 4 és tier 5 armorok immár megtekinthetőek

Hír | 2007.03.20 18:32

Sokakat izgat, hogy a World of Warcraft: Burning Crusade-be milyen új páncélzatok kerültek be. Most azok járnak jól, akik erre kiváncsiak.

[KéPZ] BfME2: Rise of the Witch-King INFÓK

Hír | 2006.07.28 08:50

Az Electronic Arts végre hivatalosan is bejelentette a The Lord of the Rings: Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura regényeken alapuló valós idejű stratégiai játék kiegészítőjét, mely a The Rise of the Witch-king címet kapta. A játék év végén jelenik meg, egy teljesen új frakciót kapunk benne új szingli kampánnyal, valamint a már meglévő hat frakció is bővül új egységekkel. Végre a sötét oldalról közelíthetjük meg a történetet, amely egyébként a nazgúl király felemelkedését követi végig Angmar elfoglalásától Arnor felkeléséig. Így aztán skirmish és War of the Ring módban most már játszható lesz az Angmar frakció is. A trollok új fegyvereket és páncélokat kapnak, de az összes frakciót jobban testre szabhatjuk majd. Megérkezett az első két kép is a játékból.

LotR: BfME 2 kiegészítő készülőben

Hír | 2006.07.25 18:24

A Comic Con kiállításon egy Electronic Arts képviselő bejelentette, hogy stúdiójukban jelenleg gőzerővel dolgoznak egy kiegészítőlemezen a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura regényeken alapuló valós idejű stratégiai játékhoz. A kiegészítő alcíme The Rising of the Witch-King lesz és egyértelműen a Gyűrű háborúja körül mozog majd a történet. Egyelőre annyi biztos, hogy kapunk új páncélokat, épületeket, és egységeket is. Grafikailag nem lesz tapasztalható nagy előrelépés, bár az alapjáték sem volt éppen csúnyácska. A hét folyamán további információk várhatóak.

A pornóipar dönthet a Blu-Ray-HD-DVD-harcban

Hír | 2006.07.22 09:56

Ahogyan az 1980-as években a VHS formátumot tette világszerte az elsővé, most a Blu-Ray és a HD-DVD párharcában dönthet a pornóipar. A E! Entertainment Television Inc. vezetői például már választottak is, méghozzá a Blu-Ray-lemezeket. Elmondásuk szerint ugyanazért, amiért annak idején a VHS lett a győztes a konkurenciával szemben. Noha a béta sztenderdnek jobb minősége volt, a pornóipar a VHS-kazetták mellett döntött, így az került be a hétköznapokba. A jelek szerint pedig az előbbi képviselői a Blu-Ray-t támogatják. Emiatt az E! Entertainment is úgy döntött, televíziós célokra HD-DVD-k helyett a konkurenciából vásárol be. Elemzők szerint hasonló technológiai kérdésekben szintén hamar dönthet a pornóipar, ugyanis világszerte összesített számadatok szerint évi majd 60 milliárd dollárnyi bevételt hoz a kiadóknak. A Digital Playground pornóstúdió, amely az elmúlt három évben a legtöbb nagyfelbontású és csúcsminőségű filmet adta ki a szakmában, szintén a Blu-Ray-t választotta. Elmondásuk szerint a döntés oka a nagyobb kapacitás és az, hogy a Sony a PlayStation 3-hoz szintén a kék fényt részesítette előnyben. A párharcban mellesleg a Blu-Ray 50 gigabájtot képes domborítani, és olyan cégek állnak mögötte mint az LG, a Panasonic, a Philips, a Disney és a Fox filmstúdiók, míg a HD-DVD-t a maga 30 gigabájtos tárhelyével a Toshiba, a NEC és a Warner Home Video részesíti előnyben. Noha a Blu-Ray később érkezik meg a piacra, elemzők szerint mégis elsöprő győzelmet arat majd a Sony és a pornócégek választása miatt. Más kiadók a HD-DVD formátumot vették használatba, azonban majdhogynem kivétel nélkül úgy nyilatkoztak: amint elérhető lesz a Blu-Ray, áttérnek rá. Néhány elemző azonban más véleményen van, és míg a kiadók számadatai a fentieket egyértelműen megerősítik és alátámasztják, addig vannak akik úgy vélik, a felhasználók döntik majd el, hogy a Blu-Ray, vagy a HD-DVD jön ki győztesen a gigászi csatából.

Csodarobot a jövőből

Hír | 2006.07.14 22:38

Rengeteg önálló működésre képes robotot mutattak már be, és most egy újabb, igen figyelemreméltó darabbal találkoztunk. Ezúttal egy négykerékmeghajtású robotról van szó, amely a földön közelekedik. A MacroSwiss által gyártott Spybot 4WD-nak különleges kiképzésű kerékrendszere van, amelynek hála bármivel megbírkózik.

A gépzetet egy németországi katonai bázion tesztelik - az eredmények szerint a robot maximális sebessége eléri a 10 kilométer per órát, és ezt egyetlen akkutöltéssel négy órán át képes tartani. Megmássza a 45 fokos emelkedőket, átverekszi magát a vizen és a sáron is. Kibírja és azonnal tovahalad, ha 10 méterről a földre esik, továbbá két nagyfelbontású kamerával is fölszerelték. A Spybot 4WD katonai célokat (is) szolgál majd, ugyanis fegyvereket is képes hordozni és működtetni, így nem csak megvédeni képes magát azoktól, akik fülön csípnék mint otthoni játékszert, hanem akár támadó eszközként, vagy felderítőként is bevethető. Különleges képességei miatt azonban valószínű, hogy mentőakcióknál és katasztrófáknál is alkalmazzák majd.

Intel Core 2 Duo – Új architektúra, megszokott néven

Hír | 2006.05.08 12:57

Az Intel bejelentette a 65 nanométeres technológiával készülő új generációs asztali és noteszgépekbe szánt chipjeinek nevét: a Core 2 Duo termékcsalád idén nyáron indul hódító útjára. A kaliforniai székhelyű chipgyártó vállalat a júliusban debütáló, asztali gépekbe szánt Conroe, illetve a noteszgépekre optimalizált, augusztsuban érkező Merom kódnevű chipeket is a Core 2 Duo márkanév alatt hozza majd forgalomba. A szerverekhez szánt Woodcrest nem tartozik ide, de ez a chip is június környékén kerülhet boltokba. Az új processzorok egyaránt a 65 nanométeres Core-architektúrára épülnek, amit a későbbiekben játékos vagy üzleti célokra, hordozható, illetve asztali kivitelű gépekben egyaránt felhasználnak majd. A kétmagos megoldás a legújabb fejlesztés az Intel és az AMD részéről is, segítségével növelhető a chipek hatékonysága, s amellett, hogy nagyobb teljesítményre képes, kisebb órajelen, kevesebb energiaveszteséggel üzemeltethető. Az Intel új marketing terve alapján a Core 2 Duo márkanév alatt megjelenő termékek egy öt karakterből álló kódot is tartalmaznak majd a nevükben. Az első betű az energiafogyasztásra vonatkozik: az U, L, T, E, vagy X sorrendben a legkisebbtől (15 watt) a legnagyobb fogyasztásúig (75 watt) sorolja be a chipeket. Azt ezt követő négy számjegy aszerint oszlik el, hogy Conroe (4000, 6000), vagy Merom (5000, 7000) chipről van-e szó. Ezeken belül természetesen további altípusok helyezkednek majd el, ami a számozásban is tükröződik majd.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)