Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 105

Pitchford: "A Half-Life 3-at akarom látni"

Hír | 2013.09.30 21:20

Sok bejelentés érkezett a Valve háza tájáról az előző héten de sajnos egyiknek sem volt köze a Half-Life 3-hoz. Randy Pitchford nem örül.

SteamOS - íme a Valve saját operációs rendszere

Hír | 2013.09.23 19:00

A Valve múlt héten bejelentette, hogy három meglepetéssel is készül a közeljövőben. A Steam Univerzum bővül. Lássuk hogyan.

Half-Life 3 - nem biztos, hogy nem készül

Hír | 2013.08.19 16:00

A múltkor nyilatkozó szinkronszínész most helyesbített állításán, és sajnálja, hogy összetörte a játékra vágyó egyszerű gamerek álmait.

Half-Life 3 - ezért nem dolgoznak rajta

Hír | 2013.08.15 16:40

Mikor már minden jel arra mutatott, hogy a Half Life 3 bizony készül (hol? mikor?), a Half-Life 2 egyik szinkronszínésze beszédre nyitotta száját.

Half-Life 3 és Left 4 Dead 3 bukkant fel (újra)

Hír | 2013.06.20 09:40

A Valve aktívan beszél a Half-Life 3-ról és a Left 4 Dead 3-ról, derült ki egy kiszivárgott levelezési listáról.

Half-Life hős és kövér orgyilkos - a legbetegebb Gabe Newell rajzok

Hír | 2013.03.20 10:30

Aki híres ember és nem készíti el a Half-Life 3-at, az ne lepődjön meg azon, hogy kifigurázzák a neten. A Valve első embere számtalan arcot kapott lelkes felhasználóknak köszönhetően, ezekből csemegéztünk.

Készül a Source 2 motor

Hír | 2012.11.12 14:04

Half-Life 3 bejelentés még sehol, ám Newell és csapata nem pihen.

Half-Life 3 - megint új pletykák

Hír | 2012.09.20 17:24

És megint itt van a lehetőség, hogy teletömjék a fejünket sok izgalmas és semmitmondó ígérettel, amitől nem vagyunk előrébb, de legalább megint a Half-Life 3-ról fecsegünk.

A Valve nagy meglepetése az E3-ra: semmi!

Hír | 2012.05.03 12:56

A semmi is lehet hír, főleg akkor, ha a Valve jelenti be, hogy idén nem várható tőlük - semmi.

Rengeteg Team Fortress 2 tartalmat ígér a Valve idénre

Hír | 2012.02.05 18:15

A Team Fortress 2 hivatalos blogján ígért a Valve vezetője minden földi jót felhasználóiknak a 2012-es évre.

Half-Life 3 pólót visel egy Valve alkalmazott - van remény?

Hír | 2011.12.02 12:15

Ez aztán a csodás pletyka, de még a kerítésen átsuttogó Marika néni is megbízhatóbb forrás. Azért a Half-Life 3 jöhetne, nem?

Half-Life 3 készül, Episode 3 és 4 elkaszálva? UPDATE!

Hír | 2011.06.16 09:10

Figyelem, ez a hír egy fórumbejegyzésen alapul, tehát pletykának, spekulációnak tekintendő.

Half-Life 3 képek? - A NAGY leleplezés!

Hír | 2006.09.11 10:55

Egy kedves olvasónk, Hares küldött nekünk egy fórumlinket, ahol a téma indítója szerint az első Half-Life 3-ból kilopott ingame képek szerepelnek.

Letölthető a Half-Life 2: Episode One

Hír | 2006.05.02 15:01

A mai naptól, ha becsatlakozol a Steam rendszerbe, lehetőséged nyílik letölteni a Half-Life 2: Episode One-t. Természetesen ez még csak egy előtöltés, vagyis játszani egyelőre nem tudsz vele. A végleges vételi ár 19.95 dollár, viszont amennyiben június 1 előtt kifizeted, ebből is kapsz 10 százalék kedvezményt. Ha azt tervezed, hogy eredetiben szerzed meg, szerintem ezt a lehetőséget nem érdemes kihagyni! Kiváncsian várjuk továbbá, hogy a Valve mit prezentál az idei E3-on, két lehetőség adódhat: vagy az Episode Two-ról említenek pár szót, vagy bejelentik a Half-Life 3-at. Kiváncsian várjuk a fejleményeket!

Half-Life 2 Episode: 1-4 - új részek jönnek!

Hír | 2006.03.31 08:54

Nem, mielőtt nagyon félreértenéd, NEM a Half-Life 3-ről, vagy 4-ről van szó. Azt azonban bizonyosan tudod, hogy az úgynevezett epizódikus kiadása hamarosan megkezdődik a második résznek. A korábban Aftermath néven ismert kicsike Episode One alcímmel érkezik, ha minden igaz május végén. A második rész fejlesztése is nagyon jól halad, a Valve egy elszeparált fejlesztőrészénél. Kiderült azonban az is, hogy az Episode 3-nak már befejezték a tervezését, és már neki is láttak a megvalósításnak. Az Episode 1-3 lényegében egy trilógiát dolgoz fel, ergó összefüggő történetről van szó. Ezzel szemben a szintén most előkerült Episode 4 egy teljesen független sztori, sőt, még csak nem is a Valve fejleszti, hanem egy tőlük független csapat. Mindemellett tudjuk, hogy készül a tényleges Half-Life 3, bár hivatalos bejelentés, részletek, vagy bármi egyéb még nem érkezett, Gabe Newell igen szabadon beszél már róla egy-két helyen. Talán az idei E3-on újabb csodában lesz részünk :) Thanks JCal!

'Reggelt...

Hír | 2005.10.22 09:48

Üdv! A tegnapi napot folytatván ma reggelre újfent akadt néhány érdekesség. Meg vagyok mondjuk győződve arról, hogy Quake 4, F.E.A.R., Age of Empires 3 vagy éppen Black & White 2 láz tombol, tehát nem várhatom el, hogy folyamatosan it legyetek és lessétek az újdonságokat - ahogy szoktátok :) Azért kitartóan keresgélek, hátha belefutok egy Half-Life 3, vagy egy Doom 4 bejelentésbe :P

Csinos asszonyka kutyát sétáltat. Egy férfi megáll mellette, és megszólal: - Nagyon szép kiskutyája van. Megsímogathatom a szőrzetét? - Hát persze! - válaszol a gazdi. - És a kiskutyáét? - kérdezi a férfi.

Half-Life 3 Xbox 360-ra?

Hír | 2005.08.02 10:58

Hmm... ez nagyon gyanús. A Microsoft pár napja tartott egy kis sajtótájékoztatót, ahol főként az Xbox 360-hoz piacra kerülő QWERTY billentyűzetről volt szó, ami újdonságnak számít. Az Evil Avatar szerint az egyik XNA-s képen a Half-Life 3-as felirat simán felfedezhető. Hát, annyira nem simán, de valóban ott van.

EA + Valve....

Hír | 2005.07.19 09:14

-=IcEmAn=- küldte ezt a tanulságos hírt. Remek példa arra, ahogy a világ legnagyobb játékkiadója megszerzi magának a Valve, így a Half-Life kiadási jogait :) Na persze, ez ellen egy rossz szavam nincs, félre ne tessék érteni, örülünk :) Remélem a biznisszből Nekünk csak előnyünk származik majd. Half-Life 3-at a népnek!

[FuN] Half-Life 3 képek!

Hír | 2005.05.27 11:01

Elképesztő, milyen ütemben halad a technológia fejlődése. Lassan már ott tartunk, hogy kábelek lesznek a fejünkön (-ben?), kis dunsztosüvegben fogunk úszkálni, miközben a gondolataink egészen máshol járnak, mondjuk épp WoWozunk. Na, kicsit elkalandoztam. A lényeg, hogy ilyen mértékű fejlődés mellett nem csoda, hogy egyre szebb és szebb játékok látnak napvilágot, és a grafikai megvalósításban szerzett érdemeiről híres Half-Life 2 utódja, a harmadik epizód sem cáfol erre rá. Előkerült pár újabb kép, esküszöm, Gordon szinte megszólal. (A képekért örök hála *F?@$H* és Rolee kollegának)

[FuN] Half-Life 3 - első kép!

Hír | 2005.05.25 11:06

Hölgyeim és Uraim! Azt már régóta tudjuk, hogy tervbe van véve a Half-Life harmadik része, ezt az infót többször is elhintette a játék és a Valve atyja, maga Gabe Newell is. Nos, kémeinknek sikerült megszereznie az első képet belőle. Ebből én arra következtetnék, hogy valószínűleg az új konzolokra is meg fog majd jelenni, mert ilyen grafikát nagyjából azok tudnak egyelőre megjeleníteni. A kidolgozottság valami eszméletlen... Sajnos megjelenési dátum még nincs. Thanks IceFireKiller!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)