Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Chronicles of Spellborn karakterek

Hír | 2005.12.16 06:06

A Chronicles of Spellborn esetében egy MMORPG-ről beszélhetünk. A játék karaktereit épp ma mutatták be, vagyis, hogy milyen lehetőségeink lesznek a játékra. Három karaktercsoportra osztották a kilenc résztvevőt. A játék elején választanunk kell, hogy melyik kasztba akarunk tartozni, a későbbiek során pedig az alapján fejlődünk. Részletek és leírások itt olvashatóak.

[MoD] UT 2004 - Unreal Fortress: Evolution

Hír | 2005.12.12 20:25

Megérkezett hát a Unreal Fortress: Evolution névre hallgató modifikáció első verziója az Unreal Tournament 2004-hez, melynek köszönhetően tizenöt új pályával gazdagodik a játék, valamint öt új játékmóddal is. A tervek szerint a későbbi változatba belekrül még majd Capture The Flag, Rocket Arena és Deathmatch pálya is. Addig is komolyabb részleteket a hivatalos oldalon találtok, letölteni pedig innen tudjátok.

[MoD] Battlefield 2 - Desert Conflict CTF

Hír | 2005.12.11 12:41

Egy szűk 90 megás mod érkezett, amelynek neve Desert Conflict. A csomag CTF módot varázsol elő a Battlefield második részében, a helyszín pedig Irak. A mod jelenleg 0.1-es verziószámmal rendelkezik, a későbbiekben minden bizonnyal frissítés is várható. A jelenlegi változat letöltéséhez erre tessék...

[MOVIE] Day of Defeat: Source filmes hatások

Hír | 2005.12.10 13:33

A Bit-Tech részt vehetett egy Valve-prezentáción, amelyen a Day of Defeat Source verzióján mutattak be néhány olyan új effektust, amit a későbbiekben szeretnének beleépíteni a Source motorba. A HDR mellett ezek is a filmes hatás keltését célozzák meg. Bár már sok kritika érte a HDR technológiát, mondván, hogy az igazi hardcore játékosokat zavarja, ha egy épületből a szabadva kilépve nem látnak egy ideig semmit a vakító fénytől, addig ugyanis védtelenek a támadások ellen. Nos, az alábbi videót megtekintve azt hiszem, mégiscsak jó ötlet volt belekontárkodni a motorba.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.09 06:46

Üdvözlet. Már csak egy nap és itt a várva várt hétvége, no meg közeledik a szünet is. Ma reggel mindjárt egy új bejelentéssel kezdjük, meg egy viszonylag régen látott FPS-sel. Ha olvassa e sorokat egy lelkes Bridge Commander rajongó, akkor megkérném, hogy dobjon hozzám egy mailt.

A rendőrtiszti akadémián történelemből vizsgázik egy rendőr. - Hogy hívják azt a franciát, aki tábornok volt, majd később császár lett? - Nem tudom. - válaszolja a rendőr. - Bonaparte Napoleon. - mondja a vizsgáztató. A rendőr feláll, és távozni készül, mikor a vizsgáztató utánaszól: - Hová megy? Még nem végeztünk. - Bocsánatot kérek, azt hittem, hogy a következőt tetszett szólítani.

Két év börtön egy volt kiadó igazgatónak

Hír | 2005.12.07 15:18

Shelley Day, a Hulabee és a Humongous Entertainment játékkiadók korábbi főnöke két év börtönben letöltött elzárást köteles elszenvednie, amiért közel másfél millió dollárt rakott zsebre törvényellenesen. Ezzel az összeggel az Asia Europe Americas Bankot károsította meg Seattle-ben. Kölcsönt vett fel, hogy a Hulabee-n keresztül online gyermekjátékokat árusíthasson a Vivendi kiadónak, ám a pénz visszafizetését hamis indokok miatt mindig halogatta. A Humongoust még a 90-es évek elején alapították, s ekkortájt még a három legnagyobb kiadó között szerepelt, amelyek gyermekjátékokat forgalmaztak. Pár évvel később a GT Interactive megvásárolta őket 76 millió dollárért, a játékjogok aztán átszálltak az Infrogramesre, majd az Atarira. A Hulabee-t 2001-ben alapította a hölgy. Olyan alkotások voltak a markában, mint a Monkey Island 2, vagy a Super Boulder Dash. 1998-ban felkerült a Times Digitális Elit listájára, és a játékbiznisz egyik legjobb üzletemberének is kikiáltották. Eközben vásárolt magának egy hárommillás villát. A védelem úgy nyilatkozott, hogy a pénzt azután kívánta volna visszafizetni, hogy a fejlesztés alatt álló játékok elkészülnek és piacra kerülnek, de a bíróság nem fogadta el az indokot.

Hatásosak a játékba ágyazott reklámok

Hír | 2005.12.06 16:15

Az Activison és a Nielsen Entertainment közzétette azon tanulmányuk eredményeit, amely a játékokban elhelyezett reklámok hatásosságát vizsgálta. Maga a kutatás csupán a negyedik eleme volt annak a közös együttműködésnek, amely a két cég között kialakult és célja a játékokban található hirdetések pontos hatásainak és hatékonyságának felmérése. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a termékek beágyazását jobban elfogadják a felhasználók, és ez azok hatékonyságát is növeli. Hasonló a helyzet a filmekben elhelyezett felvillanó márkajelek, stb. esetében is, ám hatékonysága még annál is jobb, mivel a környezet interaktív, a termékeket tehát közelebb érezzük magunkhoz. A legfontosabb az, hogy a játékba teljesen beleilleszkedjen, és ne legyen túlzottan zavaró, feltűnő az adott reklámnak szánt elem. Ennek értelmében tehát a jövőben több ilyen megoldásra is számíthatunk az alkotásokban. A bevételt azonban valószínűleg nem a játékok árának csökkentésére szánják (a hazai piacon egyébként is később érződne meg a globális árcsökkenés), hanem inkább a fejlesztési költségvetést növelik majd. Bár ennek se biztos, hogy érezni fogjuk a hatásait :) A teljes tanulmányt itt olvashatjátok.

Broken Sword 4 alcím

Hír | 2005.12.03 08:57

A THQ bejelentette legendás kalandjáték-sorozatának teljes nevét. A Broken Sword eddigi három epizódját világszerte több mint 2,5 millió példányban adták el. A negyedik részhez is nagy remények fűződnek. Erről majd mindenki később tud nyilatkozni, azonban azt hiszem a névválasztással elégedettek lehetünk: Broken Sword: The Angel of Death. A Broken Sword 4 egyébként jövő nyáron érkezik. További infó itt.

[DEMO] Quake 4 frissítve

Hír | 2005.11.29 20:25

A Quake 4 demójával kapcsolatban voltak kisebb problémák, többek között az, hogy a multi hálózatban nem akart működni. Késöbb kiderült, hogy ez nem is a publikumnak szánt verzió volt. Ám most minden kedves Quake rajongó örülhet, ugyanis megérkezett a frissített verzió, amit már singleben és multiban is gond nélkül lehet tolni.

'Napot...

Hír | 2005.11.20 10:24

Kellemes vasárnap "reggelt". Sajnos holnap hétfő következik, azt hiszem senki nem panaszkodna, ha valahogy megint szombat lenne soron :) Egyelőre úgy néz ki, hogy hírtelen délelőtt következik, meglátjuk, hogy később érkeznek-e érdekességek.

Irodalomból vizsgázik a rendőr, de megbukik. - Mit kérdeztek? - kérdezi tőle a társa. - Azt, hogy ki írta a Himnuszt. - Mi sem egyszerűbb! Valószinűleg a pótvizsgán is ezt fogják kérdezni. A legjobb módszer, hogy írd fel a választ a cipőd talpára. A rendőr megfogadja a tanácsot, és bemegy a pótvizsgára. - Ki írta a Himnuszt? - kérdezik tőle. A rendőr keresztbe teszi a lábát, megnézi a cipője talpát, és így szól: - Adidas.

Xbox 360 - Szóval így néztél ki

Hír | 2005.11.06 13:07

Már megismertük az Xbox 360 küllemét, ám azt senki sem gondolhatta komolyan, hogy rögtön így került le a tervezők asztaláról. Bizony, számos prototípus készült előzőleg, amelyeket később elvetett a cég. A képeket elnézegetve, ez érthető is :) Kattintsatok ide és csekkoljátok őket. A minőség nem a legjobb, mivel televízióképernyőről készültek.

[MoD] Half-Life 2

Hír | 2005.11.01 16:26

Halloween névvel jelent meg tegnap késő este egy mod, amely a Half-Life 2-t tuningolja egy kicsit... Így Halloween alkalmából igen hangulatosnak néz ki, a játék tulajdonosainak megérhet egy próbát. Érdeklődők ide katt.

'Reggelt...

Hír | 2005.10.29 09:01

Kellemes késő reggelt kívánok mindenkinek. Ujjonghatnak az iskolások, végre szünet, noha csak egy hétig. Azt is érdemes hasznosan eltölteni, például ha odakint épp hideg van, játszani egy jót :) De maradhattok is, ugyanis jönnek a hírek.

A hetek óta székrekedéssel küszködő férfi bemegy a patikába: - Segítsen, patikus uram! Napok óta székrekedéssel küszködöm. A patikus kérdezősködni kezd: - Gyalog, autóbusszal vagy kocsival jött? - Autóbusszal. - Hány megállót utazik hazáig? - Négyet. - Hányadik emeleten lakik? - A harmadikon. - Mennyi a távolság a lifttől a WC ajtóig? - Tizenegy méter. A patikus műveleteket végez, kikever egy port, és beveteti a beteggel. A férfi másnap lelkendezve rohan be: - Csodálatos szert kevert, maga egy zseni! Ilyen távolságon mindössze másfél métert tévedett!

Chrome SpecForce novemberben

Hír | 2005.10.26 15:57

Kiderült, mikor óhajtóztatik megjelenni a Chrome: SpecForce című FPS, amely a Techland fejlesztésében készült Chrome folytatása. Nos, a november 14-i megjelenési dátum elsősorban az észak-amerikai régióra vonatkozik, de feltehetőleg felénk sem sokkal később érkezik.

'Reggelt...

Hír | 2005.10.24 06:51

Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. A hírek kicsit elapadtak, ahogyan az a hétvégi uborkaszezonkor szokás, reméljük a délelőtt folyamán már többről is beszámolhatunk. Az időjárás eléggé változatos, az utóbbi napokban hol megfagyott az ember, hol megsült... Reméljük azért inkább az utóbbi, nomeg a napsütés lesz a jellemző.

Késő éjszaka nagy sebességgel behajt egy kocsi az egyirányú utcába a forgalommal szemben. A rendőr észreveszi és megállítja. Éppen kezdené a mondókáját, mikor észreveszi, hogy az ülésen a saját főkapitánya foglal helyet. A rendőr tiszteleg, majd így szól: - Mit szól hozzá főkapitány úr? Már megint rosszul rakták ki ezeket a hülye táblákat!

[MOVIE] The Movies

Hír | 2005.10.14 23:55

A késő esti órákra még jut egy movie is számotokra! Peter Molyneux fejlesztőcsapatának, a Lionheadnek, a legújabb játékából láthatunk szemelvényeket. A The Movies-ból remélhetőleg megtudhatjuk, milyen lehet a kamerák mögött állva írányítani egy film előkészületeit, munkálatait. A game egyébént minden fontosabb platformra, bő 3 hét múlva, november 8-án jelenik meg. Töltsétek izibe!

[DEMO] Land of the Dead: RtFG

Hír | 2005.10.14 23:35

A horror játékok kedvelőinek ajánlanám figyelmébe a ma késő este befutott állományt. A Land of the Dead: Road to Fiddler's Green egy, aféle olcsó-kategóriás őület, ettől függetlenül meglepően akciódús és élvezhető lett. Demójának mérete is egészen emészthető, szerintem megéri a lecibálást. Előbb persze, ha gondolod csekkold a lenti képeket. Aztán mehet a lerántó droid ezerrel.

Unreal 3 Enginet mindenkinek!

Hír | 2005.10.13 20:26

Számát sem lehet már tudni, hogy mennyi kiadó/fejlesztő licenszelte már a következő generációs Unreal Engine-t. Kétségtelen, hogy az eddig látott képek alapján igazi grafikus orgazmusban lesz részünk, mikor az első ezzel a motorral "szerelt" gamet a kezünk közé kapjuk. Ezúttal a Real Time Worlds ( az eredeti GTA és Lemmings készítője) utalt át egy vaskosabb összeget, az Epic számlájára, és ezzel biztosította, hogy a később megjelenő játékai a grafika terén ne okozzanak csalódást.

FlatOut 2 jövő nyáron!

Hír | 2005.10.12 14:14

Végre kaptunk egy kicsit konkrétabb megjelenési időpontot a FlatOut 2 című játékkal kapcsolatban. Eddig úgy tudtuk, hogy valamikor jövőre érkezik. Most azonban arra is fény derült, hogy a következő év első felében, vagyis legkésőbb nyáron jelenik meg.

Régiófüggetlen lesz a HD-DVD?

Hír | 2005.10.11 12:04

Sokan megkérdőjelezték már a DVD lemezek régiókódokkal védett mivoltát, mivel ez az eljárás többek szerint csak a kereslet visszaesését eredményezte. Pontos nem tudni, mi ebben az igazság, de minden bizonnyal van alapja, hiszen a nemrég megrendezett DVD Fórum Japánban megrendezett konferenciáján olyan kijelentések hangzottak el, melyek szerint elképzelhető, hogy a HD-DVD lemezek régiófüggetlenül kerülnek majd piacra. Eredetileg azért vezették be a régiókódokat, mert a DVD filmek általában más időpontban és tartalommal jelentek a világ különböző pontjain. Csakhogy később egyes DVD lejátszógyártók régiófüggetlen készülékeket dobtak piacra, amivel keresztülhúzták ezeket a terveket. A konferencián ezen kívül bejelentették a HD-DVD-RR formátumot, amely gyakorlatilag a mostani DVD-RAM-nak felel meg, vagyis újraírhatóak lesznek, és egyéb technikai tulajdonságaikban is sok hasonlóság mutatkozik. Mindeközben a Paramount után a Warner Bros. filmstúdió is változtatott korábbi tervein. Korábban ugyanis úgy nyilatkozott a Warner szóvivője, hogy HD-DVD médián kívánják megjelentetni a jövőben megjelenő filmeiket. Most azonban úgy döntöttek, Blu-Ray lemezeket is igénybe vennének. Így tehát egyetlen filmstúdió, a Universal maradt, aki továbbra is úgy gondolja, hogy csak HD-DVD-t vesz majd igénybe. Vajon meddig?

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)