Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1007

TES4: Oblivion képek! - aztaaa

Hír | 2004.09.28 17:42

Pepike mester mérhetetlen ravaszságáról téve tanúbizonyságot juttatott el hozzánk pár The Elder Scrolls 4: Oblivion képet! A fotók nagy részét már láthattuk, ugyanis ezek a GameInformer magazin hasábjaiban jelentek meg nemrég. Természetesen ezeket is kötelező megnézni, az eddig nem látott képekről nem is beszélve! Alant a képek!

'Reggelt...

Hír | 2004.08.23 08:32

Üdv mindenkinek. Az idei táborunk után villámgyorsan autóba ugrottunk, és elhúztunk Gyuval Lipcse városába. Miért is? Nos, mivel idén is ott rendezték meg a Games Convention nevezetű kiállítást. Mondhatom igen jól sikerült, több új érdekes infót sikerült szereznünk, mint gondoltuk. Ígérem, hogy még a mai napon megosztok veletek néhány, a helyszínen készített képet. Ja, és ma már a táborunkban készített fotók sem maradhatnak el. Szóval készüljetek!

A skót a kertben kaszálja a füvet, amikor kiszól neki a neje: - John, két úr van itt. A faluban épülő új uszodára gyűjtenek. Mit adjak nekik? - Két vödör vizet.

Teleport a Dunán át

Hír | 2004.08.22 09:27

A BBC híradásából kiderül, hogy osztrák tudósok hatszáz méter távolságba sikeres teleportációt végeztek. A Duna alatt lefektetett optikai kábeleken át kvantomállapotú fotonokat sikerült teleportálni - mely folyamatba minden földi tényező beleszólhat, ezért is nevezhető különösen nagy sikernek; nem laboratóriumon belül történt - egyik laboratórimukból a másikba (Alice és Bob). Kvantumállapotnak a fizikai rendszerek pillanatnyi állapotát nevezzük, amit több tényező is befolyásol. Tehát nem arról van szó, hogy Kirk kapitányt felsugározták az Enterprise-B-re - de ha így folytatjuk, oda is elérhetünk. Mint az fentről kiderül, a siker nem egyedi, ám eddig csak laboratóriumban, kutatóintézetben sikerült végrehajtani (például a nevezetes 2 évvel ezelőtti ausztráliai fénysugár lemásolása).

[MOVIE] HL 2 Hi-Res

Hír | 2004.08.15 19:01

Nos, nem csak egy egyszerű videjóról van szó, egyébként az nem is új, csak jóval nagyobb felbontású, mint amit eddig láthattunk a 2004-es E3 prezentációról (Itt az akkori hivatalos trailer, itt pedig a prezentáció). Inkább érdekesek az alábbi képek, amik a los angeles-i Siggraph rendezvényről valók, ahol Viktor Antonov mutogatta őket, meg néhány valós helyszínről készült fotót is, demonstrálandó az azóta kicsit túrbózott grafikát. És valóban... elég csini lesz a cucli. Olyannyira, hogy becsempésztem egy valódi fotót is a képek közé. Kíváncsi leszek, megtaláljátok-e... :D No, aztán még akad egy kis kérdezz-felelek is, melyből a főbb gondolatokat alant olvashatjátok.

  • A pályák nagysága simán elérheti, vagy túl is szárnyalhatja a Battlefield 1942-ben lévőket, ám ekkor az objektumok számát drasztikusan le kell csökkenteni a megugró memóriaigény miatt.
  • Készül a Team Fortress 2! Mondjuk ezt már több éve tudjuk, de a tervek szerint a HL 2 megjelenése után fog debütálni. Én imádtam az első részét! :D
  • Két változat lesz. Az első kb. 4 CD-s és tartalmazza a szingli és multi játékmódot egyaránt, illetve lesz egy feltehetőleg DVD-s Collector's Editon kiadás is.
  • A Steam rendszert különösképp igénybe szeretnék venni a közeljövőben megjelenő Valve termékek támogatására. Így mindenféle kisebb-nagyobb szeretetcsomagokat (textúra, hang, akármi :D) ott érhetünk majd el a leghamarabb.
  • Megerősítették, hogy elkészítik a Half-Life első részének átportolását Source engine-re. Ám nem csupán erről van szó, ahogyan a CS esetében történik, hanem azt meg is toldják finomságokkal...
  • Az alapjátékban nem lesz felszíndeformáció, de az a modkészítők számára bekapcsolható funkció lesz.

  • [MOZi] Scotty, a hajtóművek!

    Hír | 2004.08.14 18:04

    James Doohanről, a Star Trek: The Original Series Montgomery Scottjáról van szó. Ki ne ismerné a legendás főgépészt, fiatalkori sci-fi rajongásának idejéből, vagy csak szimpla televízió nézése során begyűjtött emlékekből. Érdekesség képp gondoltam arra, hogy beszámolunk arról; a legendás uriember 83 (nyolcvanhárom!) évesen is élvezi a találkozókat, szerepléseket, továbbra is. Limitált példányszámú jegycsomag áll rendelkezésére azoknak a rajongóknak, akik szeretnének találkozni "Scottyval", és kapni egy közös fotót. Akinek esetleg felkeltette az érdeklődését a dolog, erre parancsoljon!

    D-Day képek

    Hír | 2004.08.11 21:23

    Újabb képek kerültek elő a D-Day-ből. Még mielőtt mindenki leejtené az állát, hogy "Ilyen grafika nincs!!!", szólok, hogy a képek között van néhány fotó is :) Azok azért kerültek bele, ugyanis a fejlesztők elég sok valós helyszínt igyekeznek belerakni a játékba, ami szemmel láthatólag sikerült is nekik. Képek alant.

    Zoo Tycoon 2 képek

    Hír | 2004.08.11 19:52

    Lesifotósunk sikerrel behatolt a Zoo Tycoon 2 nevű állatkertbe, és titokban elkattintott pár képet. Úgyhogy becsüljétek meg munkáját, és nézzétek meg őket :) (Thanks GamersHell)

    DOOM 3 + ATI!

    Hír | 2004.07.23 19:11

    No ez aztán az érdekes fordulat! A Rage3D oldalára egy emberke feltett két fotót, melyen azt láthatjuk, hogy külföldön, bizonyos ATI kártyák mellé (9600XT, X800Pro) Doom 3-mat csamagolnak - melyek szintén augusztus 3-tól a boltokban lesznek! Ez csak azért meglepő, mivel az NVIDIA mérési eredményei alapján, az ATI kártyákon jóval lassabb a játék... Nekem adhatnának például ingyen Doomot egy pizza mellé is :D Hogy kamu a kép? Lehet :)

    [MOZi] Paparazzi trailer

    Hír | 2004.07.21 08:42

    Egy új thrillerről számolhatunk be, melynek címe Paparazzi. Ebből sokan rájöhettek már, hogy nagyjából miről fog szólni, de a most megjelent trailer alapján egészen biztosan megértitek. Mi történik, ha valaki sztárrá válik? Sok ember kíváncsi lesz rá, szóval jönnek a lesifotósok és megpróbálják a legintimebb pillanataiban is megörökíteni, ami nem kis konfliktusokhoz vezet úgy családon belül, mint kívül... Elhatározza hát hírességünk, hogy bosszút áll ezért. Bár ez a előzetesből annyira nem derül még ki :) Tom Sizemore ezúttal negatív szerepkörben csillogtatja tehetségét...

    Egyébként a tegnap felhozott The Village-nek is jelent meg új előzetese, bár nem sok újat mutat. Azonban egy óvatlan pillanatban ki lehet kockázni egy piros csuklyás izét, aminek a hátából kilógnak valamik. Ezek szerint Shyamalan most is megmutatja, mitől félnek a falusiak, csakúgy mint a Jelekben. Ez egyébként sokak szerint nagy kár.

    Bloodrayne 2 babák

    Hír | 2004.07.13 08:42

    Nos, bár az E3 már elég távol van tőlünk, biztosan még most is sokan nézegetitek a helyszínről beszállított leányzó fotókat (ja, sajnos csak fotókat sikerült átcsempésznünk a határon...). A Bloodrayne 2 hölgyeménye igen szemrevaló volt, de most kiderült, hogy mennyire nehéz is volt kiválasztani az igazit! Az alant letölthető pakkban két videó is prezentálja a mellesleg nem szerény hölgyek IQ-bajnokságát :) Kötelező!

    Doom 3 CDk

    Hír | 2004.07.11 18:45

    A Planet Doom hozzájutott egy csini kis képhez, amin a Doom 3 CDi és a doboza látható. Ha a kép valós - márpedig miért ne lenne az? - akkor az idei év egyik legjobban várt FPS-e 6 lemezen terül el. Remélhetőleg már nem kell sokat várnunk arra a napra, amikor mi készíthetünk el hasonló fotót otthon.

    UPDATE: A kép csupán fake, de azért jól néz ki:D A srác aki elkövette, HL2-ből is csinált hasonlót, és hajszálpontosan erre a mintára. Gruberke be is bizonyítja:

    Ganxsta a Simsben

    Hír | 2004.05.24 08:08

    Ganxsta Zolee arról nyilatkozik az egyik hazai lapban, hogy Magyarországon egyedüliként az őt megformáló karakterrel lehet majd játszani a The Sims 2-ben. "Én leszek az egyetlen magyar figura a rengeteg hollywoody színész között - mesélte büszkén a rapper. - Ezért úgy érzem, külön megtiszteltetés, hogy rám esett a választás. Igaz, nem vagyok megszállott gépfüggő, de nagyon mókásnak találom a feladatot. A zenész a következő hetekben tesztfotózásokon vesz részt, ahol a rengeteg képből állítják össze a végleges animációs figurát." Forrás: Blikk.hu, thanks: endru. Update: "Lajcsit meg Fekete Pákót is akarunk!!!" (by DarkLyrics)

    !! E3 2004 KÉPEK !!

    Hír | 2004.05.13 03:23

    Na, csak sikerült egy PC-t szerezni :) Imhol néhány fotó a helyszínről és az eseményekről. Sajnos nem tudtam túl sokat feltölteni, mert kb.200-an használhatunk egy modemet :) Azért azt ígérem, hogy amint hazaérek, kiteszem a sok szép leányzót az oldalra :P Addigis íme az ízelítő:

    Playboy Party!

    Hír | 2004.05.12 12:56

    Tegnap este néhány szerencsés ember bebocsátást nyert a Playboy kéjlakba, ahol óriási buli ment. Volt ott lány, kaja, lány, pia, lány, zene és persze még egy adag lány. Mondanom sem kell a buli tetőfoka az volt, amikor Hugh Hefner ült le a gép elé, és eljátszott magát a Playboy: The Mansion-ben. A HomeLan-os srácok jó szokásukhoz híven rengeteg fotót készítettek, melyekből párat alább is megtekinthettek.

    Homelan @ E3

    Hír | 2004.05.10 09:50

    A Homelanfedes srácok már elszaladháltak az E3 területére, és akárcsak minden évben, most is csináltak pár szépséges fotográfiót. Ezekből párat szemezgettem, a többit itt és itt találhatod meg.

    N-GAGE 2 KÉPEK!

    Hír | 2004.04.09 22:26

    Nocsak... igaz, hogy hamarosan esedékes lett volna az N-Gage 2 bemutatója, de azt azért nem sejthettük, hogy még jóval előtte kiszivárognak róla az első fotók. Bár hivatalos megerősítés még nem érkezett hitelességükről, érdekes darabnak tűnik. Hogy is mondjam csak... szebb nem lett :)

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.05 10:18

    Üdvözlet mindenkinek az új hétnek kezdetén. Bár a hétfőtől nem szoktunk sokat várni, el kell mondjam, hogy a mai nap bizony tartogat meglepiket. Egészen pontosan S.T.A.L.K.E.R.-ügyileg lesz robbanás, de erről majd később :) Mi lesz még a héten? Jó kérdés :) Az biztos, hogy meleg van, jó idő, vegyetek notebookot, és húzás kifelé a szabadba netezni :D Most pedig hallgassátok mazur mester csodás poénját:

    Mi a batorsag... Batorsag az, amikor egy ferfi tok reszegen, ejjel 4-kor hazajon, belepve az ajton a kezeben seprut tarto, tombolo feleseget megpillantva azt meri kerdezni, hogy: Takaritasz vazze, vagy ma meg elrepulsz valahova??

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.01 06:39

    A még mindig hideg reggelen, de már egy-két madárral -igaz majd megfagynak :)- reméljük mindenkinek sikerül(t) felkelnie. Mostanság egyre több játék kerül a boltokba, valahogy nagyszabású megjelenés-akció tört ki mindenkinél... Ma elsőként egy ilyennel foglalkozunk, melyhez máris hozzácsaptak valamit :) És hát... Ne felejtéstek milyen nap van ma :D Addig is engedjetek meg egy hosszabb viccecskét:

    Az iraki katona levelet kap kedvesétől: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"

    NFSU autó pályázat

    Hír | 2004.03.04 12:32

    Draven főtörzs felhívta a figyelmünket egy, szerintem igen jó nyereményjátékra! A feladat, hogy saját űberdizájnos NFS Underground autód képét elküldöd a bácsinak (draven@hcgamer.hu), és szurkolsz, hogy te vidd el a pálmát. Több értékes Logitech cumót nyerhetsz vele vala :) Részletek itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)