[KéPZ] Frissítés!!
Új nap, új frissítés. Ezúttal ismét van miből szemezgetni. Ha már itt tartunk egyébiránt felhívnám a figyelmet a FIFA 06-ra. Nem lesz x@r :)
Új nap, új frissítés. Ezúttal ismét van miből szemezgetni. Ha már itt tartunk egyébiránt felhívnám a figyelmet a FIFA 06-ra. Nem lesz x@r :)
Az Eidos újjabb trailert adott ki a Crystal Dinamics gondozásában készülő Tomb Raider Legend című játékához. A filmen tovább csodálhatjátok a játék új grafikai vívmányait, melyektől Lara baba szebb, mint valaha. A trailert alant letölthetitek.
Miután kiderült, hogy az L.A. Rush jön PC-re is, gyorsan megjelentettek egy "új" videót, amely elvileg már az idei E3-on is bemutatásra került. Az animáció mintegy két perc hosszúságú. Küldtek néhány képet is, amelyeket a mai képfrissítésben fogunk prezentálni.
A JoWooD jelentéséből kiderül, hogy a Stargate SG-1: The Alliance fejlesztői (Perception Games) leállították a munkálatokat arra hivatkozva, hogy eddigi eredményeik szerintük nem elégítenék ki a rajongók magas igényeit, sőt, saját véleményük szerint is gyengén teljesítettek és a kitűzőtt határidőre semmiképp nem tudnának elkészülni. Elvesztették minden reményüket. A közlemény nem tért ki arra a kérdésre, hogy esetlegesen átvenné a fejlesztést egy másik csapat. Pedig valószínűleg ez fog történni, ha már a kiadó ennyi pénzt ölt a projektbe, meg a jogok megvásárlásába. Sőt, nem látják kizártnak a konzolos változatokat sem a jövőben.
Nem tudom, hogy ez tervezett volt e, vagy esetleg a tegnapi Dungeon Siege 2 demó miatt, de most megérkezett a Dragonshard egyjátékos próbaverziója is. A klasszikus szerepjáték elemeket felvonultató alkotás a Liquid Entertainment műve, melynek teljes verziója idén szeptemberben várható. Addigis itt a demó, illetve a hivatalos oldala, ha inkább csak olvasgatnál róla.
Pár új screenshot között találtuk meg a hírt, miszerint a Midway eddig csak konzolon napvilágot látott játéka, a L.A. Rush idén novemberben PC-re is megjelenik. Bár a képekből a lényeg szerintem világos, azért elmondanám, hogy egy arcade autóversenyes stuff az egész. Hát, kíváncsian várjuk.
Újabb aprókkal töltöttem fel az egyre elegánsabb galériánkat. Van egy olyan érzésem, hogy a mai napon további frissítések várhatóak. Addig azonban:
Két év munkája végre megtérülni látszik. A Dungeons & Dragons Online című MMORPG publikus alfatesztelése megkezdődött, és ezen az oldalon bárki jelentkezhet rá. Ha jobban tudtok angolul, regisztráljatok a fórumra is és vitassátok meg a felvetődött hibákat, meg ilyesmi.
Mostani képfrissítésünkhöz nagy segítséget nyújtott a tiscali.cz, úgyhogy thanks jd! Nektek pedig kellemes böngészelődést!
Idén augusztus 18. és 21. között kerül megrendezésre a Games Convention játékrendezvény, ezúttal is Lipcsében. Most kaptuk a hírt, hogy ott lesz Lara Croft is a Tomb Raider: Legend első nyilvános bemutatója alkalmából. Ez mondjuk így nem teljesen igaz: valójában "csak" annyi lesz, hogy a szerencsések kipróbálhatják a játékot futás közben. A show-ra egyébként ellátogatunk idén is. Gyu és ZeroCool már tűkön ülnek :)
Elképesztő mennyiségű kép érkezett az elmúlt néhány napban. A legkevesebb - szám szerint egy - a F.E.A.R-ből, de mint tudjuk, belőle az is kincsnek számít :) Kellemes csemegézést!
Több mint egy hónappal az egyjátékos demó megjelenése után kiadták a Worms 4: Mayhem multiplayeres kipróbálható változatát. Némileg javítottak a kódon, és új tartalmat is elrejtetek benne, úgyhogy mindenképp érdemes kipróbálni. Team 17 következő sikervárományosa egyébként hamarosan meg is jelenik. A 270 megabájtos fájlt innen tölthetitek.
Beindult a Madden NFL 06 honlapja, röviddel az után, hogy kiadtak egy új videóbemutatót is. Ahogy nézegettem, egyelőre főleg a játékostársadalommal, sajtóval és a különböző társoldalakkal foglalkoznak rajta, magáról az új részről nem sok szó esik, de például már elő tudjuk rendelni.
Imhol az elmúlt néhány nap képtermése. Huszonegy játék, kettőszáznegyvenhárom új kép, kicsivel több mint huszonhárom megabájtban. Egészségetekre! :)
Erősen készülődik a Rainbox Six taktikai csapatjáték-sorozat következő része, a Lockdown. Kiadtak egy új videócskát, bemutatván a játék különböző képességeit, ám ez a konzolos változatról készült. Ez viszont nem von le semmit az értékéből, PC-n úgyse lesz rondább, sőt :)
Újabb szösszenet, csak most (najó, ez nem igaz), csak nektek, csak tőlünk. Jó netezgetést!
FarCry mester küldött két igencsak értékes linket. Elmondása szerint az nVidia honlapján pár napja még csak a tech demók (7800gtx) videói voltak fenn, ma már maguk a demók is letölthetőek. Igazat kell, hogy adjak neki, alig pár napja töltöttem le a videókat (hirtelen nagy 7800gtx fan lettem, most próbálok intézni magamnak egyet :)). Nos, akit esetleg érdekel Mad Mod Mike, akit Gyu elmondása szerint róla mintáztak (lássátok a királyos leírást az aktuális számunkban), vagy Luna, a szépséges sellő, nézze meg ezt a linket. Have fun! (Hivatalos közleményben az van, hogy 7800 a minimum, de FarCry elmondása szerint 6800-on is elindult neki. Hát, én a totálkáros Ti4200-vel nem próbálkozok :( )
Noha épp tegnap emlegettük, megint frissítést kaptunk. Ezúttal egy újabb varázslat a Dungeon Siege 2-ből. A hivatalos oldala a játéknak nem frissült azzal a bizonyos dátummal, de reméljük, hogy hihetünk a Microsoft weboldalán megjelenteknek. Addig is a varázslat itt lészen.
Annyi hónap, szinte év, amíg mindig a varázslatok és tárgyak leírásaival, meg 1-2 mini animációval kellett beérnünk, és még videót is alig kaptunk... Node, most! A Microsoft weboldala frissült, és ha hihetünk a szemünknek, akkor a Gas Powered Games Dungeon Siege 2-je végre megjelenik; mégpedig egész pontosan augusztus 19-én! Bizonyíték itt.
A Gamespoton tegnap este fent volt 3 kép, egy új horgászós játékról, egy rövid ismertetővel. A játék érdekessége (gyönyörű grafikája mellett), hogy egy atomkatasztrófa utáni világban lehet horgászni (S.T.A.L.K.E.R. utóhatás) és nem egy mutáns / torz hal is horogra akadhat. Azt mondják, hogy egy jófajta textúra tömörítésnek köszönhető ez a minőség. Nagyjából ennyi volt a lényeg, de ami a legérdekesebb, hogy a képek eltűntek az oldalról a cikkel együtt. Nem vagyok nagy horgász, de a mutáns hal téma (a képeken a leírás szerint ronda nagy harcsa van) megfogott, és hát ez a grafika is meggyőző. A képeket azonban egy kedves olvasó, Big-O-Bro lementette és eljuttatta hozzám. Sajnos többet nem lehet róla tudni, még neve sincs a projektnek, de elég durva lesz, ha egyszer valóban megjelenik...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)