Képszegény reggeli
Ezúttal megint egy kevés létszámos felhozatalban van részünk, nézelődni ezeken a képeken is lehet, tegyétek ezt!
Ezúttal megint egy kevés létszámos felhozatalban van részünk, nézelődni ezeken a képeken is lehet, tegyétek ezt!
Hordóban mezítláb összetapicskoljuk az anyagot, hagyjuk állni pár órát, leszűrjük, majd hozzáöntjük a cefrelevet... Namost befejzve a napi "főzőcske műsort", ma olyan felhozatal van, amelyben szerepel például a Halo, a WoW, Fair Strike, Chrome és még kihagytam egy-kettőt. Dehát akkor felsorolhattam volna az egészet...és nem véletlen, ebben nem nagyon kapott helyett olyan adag, ami ne lenne szemgyönyörködtető.
Hétvégéhez képest egészen elfogadható a felhozatal :) Itt van például egy újabb videócska, mely - szerény véleményem szerint igencsak sokakat érdekel majd. Nem akarom senkinek sem befolyásolni az érzelmeit, kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok róla! Erre tessék.
Update: Időközben megérkezett e videónak a jobb minőségű változata is. Ha teheted, töltsd le!Elég jó kis felhozatal állt össze megint... Most mondhatnám azt, hogy aki lentébb néz egyből az UT 2004-re fog nyomni, de a többit is muszáj megnéznetek, ha van rá időtök. Akkor hát:
Singles @ GCMikor először megtudtam, hogy készül a Singles, rögtön felötlött bennem, hogy mi a fenének csinálnak egy újabb Sims klónt? Persze a válasz egyszerű... degeszre keresheti vele magát a kiadó. Persze ezek csak a tervek, és bár 98%-ban a Sims egyes epizódjainak legjobb tulajdonságain alapszik a játék, mégis más szemszögből vizsgálja a szimulációt... A kicsit korai verzión is remekül látszott, hogy akárcsak a Sims-ben, rengeteg lehetőségünk lesz, habár ezen érdekességeket egy szimpla Sims kiegbe is bele lehetett volna passzírozni. Az biztos, hogy a Sims rajongók egy újabb színfolttal bővíthetik amúgy sem szürke "felhozatalukat".
A Homelan csak ontja magából a QuakeCon-nos matériákat. Fényképsorozatuk aktuális felhozatalában a hely szellemét idéző remekművek láthatóak. Megszemlélhettek néhány hardverelemet, vagy éppen olyan különlegességekbe is belefuthattok, mint pl.: George Broussard's DukeKatana :D Erre parancsoljatok.
Atari @ ECTSAz egykori Infogrames is felfedte idei, ECTS-ses felhozatalát. Hááát, a PC-s részleg lehetne egy kicsit terjedelmesebb is...
1C @ ECTSAz orosz 1C is felvillantotta szerény kis felhozatalát az idei ECTS-re. Elég jó kis lista, kár, hogy egyik sem új... :(
A ToTheGame ismételten frissítette egy nagyobb kiadó megjelenési listáját. Köszönjük szééépen :) Lássuk a felhozatalt:
Úgy látszik az Electronic Arts nem elégedett meg megannyi fejlesztőcsapatával, újabb studió megnyitását fontolgatják. Az EA Montreal folytatni kívánja az elég tisztességes EA felhozatalt, sok sok érdekes alkotással - kár, hogy ezekről még semmit sem tudunk :( Érdekesség, hogy ezen az oldalon még állásajánlatokat is találhattok!
Ubi Soft @ ECTSÚjabb ECTS bemutató lista érkezett, ezúttal a Ubi Soft háza tájáról. Érdekesség, hogy az ECTS rendezői szerint ez az eddigi legnagyobb felhozatal a show-n, amit valaha a francia kiadó összeállított!
Codemasters @ ECTSNos, tudjátok van a szegényes, meg a nevetségesen minimális játékfelhozatal. A sokak által ismert Codemasters (Delta Force, Colin sorozat, Insane) ez utóbbival szolgál az idei ECTS-sen, legalábbis PC-s vonatkozásban.
EA @ ECTSAz Electronic Arts büszkén jelentette, hogy ebben az évben nem csupán a Games Convention-non, hanem az ECTS-sen is képviselteti magát. A felhozatalának PC-s vonatkozású alkotásait alant olvashatod...
Cenega @ ECTSAz egyre feljebb és feljebb törekvő Cenega is bejelentette, hogy mely alkotásait szemlélhetik meg azok a szerencsések, akik eljutnak az idei ECTS-re. Lássuk a felhozatalt:
Késő reggelire... :) A mai napra is kijutott amiből kell. Minőségi felhozatal csak most, csak nektek, nemcsak tőlünk :D
Ébredések! Gondolom sokan ebbe a misztikus jelenségbe botlottatok ezidőtájt, akárcsak én. Szétnéztem a világháló rengetegében, de meg kell mondjam, nem túl bőséges felhozatallal tudok szolgálni. Persze, ha találsz olyan hírt, ami esetleg egy rejtettebb zugban vagyon elhelyezve, közöld velünk is :) Ja, csak megemlíteném, hogy újra beindult a Gamekapocs, mely hosszas szünet után megújult tartalommal és küllemmel várja az érdeklődőket. Most pedig lássuk a reggeli viccet, aztán egy kis letöltés reggelire :)
| Két kisgyerek beszélget: - Az én papám nagyon jó bácsi. - Nekem mondod?! Tavaly még nálunk volt papa. |
CDV @ GCA német illetőségű, egyre nevesebb CDV kiadó elárulta, hogy mely portékáit akarja bemutatni (újfent) az idei Games COnvention játékkiállításon. Lássuk a PC-s felhozatalt:
A Fileplanet amúgy sem unalmas felhozatala egy teljesen új szekcióval bővült. Tegnaptól kezdve akár Anime videókat, trailereket, videóklippeket is elérhettek ezen az oldalon. Egyelőre még kicsit visszafogott a tartalom, ez persze villámgyorsan bővül majd. Szerintem mindenkinek érdemes megszemlélnie.
Üdv mindenkinek! Nem látta valaki G-San-t és Berkenyét? :D Én nem találom őket, pedig kerestem :) Na mindegy, akkor most eljött az az idő, hogy ezt a néhány hírecskét az én vezényletemben töltitek el ismételten :) Lássuk csak mi is van a reggeli felhozatalban. Ahhaa, bejelentés, némi letöltenivaló, infók, képek... na szóval van mit kitenni :D Előbb azonban itt egy kis vicc:
| Két szauna beszélget: - Téged miért zártak be? - Gőzöm sincs... |
Új nap, új élmények. Szép reggelit mindenkinek. Amint láthatjátok, a tegnap elhintett Half-Life 2 videó nem érkezett meg, de kárpótlásul jött egynéhány játékbejelentés. Szerintem még így is jó volt az elmúlt nap, bár reménykedem, hogy a mai még pergősebb lesz :) Ugyan nem ezt támasztja alá a reggeli felhozatal, dehát van ilyen :) Végülis nyár van, sokan strandolnak, mások külföldön töltik jól megérdemelt fizetésüket... Azonban mindenkinek, aki itt van, máris átadom a ma reggeli adagot:
| A fényképészetbe betér egy szőke: - Szeretnék erről a filmről képeket csináltatni. - 9x13? - 117. Miért? |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)