[KéPZ] Unreal Tournament 2007
Nem túl ronda képek láttak napvilágot az Epic Games új üdvöskéjéből, az Unreal Tournament 2007-ből. De ezt nem mondjátok komolyan, hogy ez ezzel a látványvilággal képes mozogni is..?!?!
Nem túl ronda képek láttak napvilágot az Epic Games új üdvöskéjéből, az Unreal Tournament 2007-ből. De ezt nem mondjátok komolyan, hogy ez ezzel a látványvilággal képes mozogni is..?!?!
Új hét, új videók, de egyre kevesebb érkezik egyszerre. Ez nem is baj, a játékok címének hossza kárpótol minket mindenért :) A harmadik videó egy kicsit kakukktojás, exkluzív mivoltából következőleg őt nem töltöttük fel, de ahogy néztem, elég gyorsan le lehet rántani onnan is. Ő nem más, mint a The Dark Age of Camelot: The Darkness Rising című MMORPG új animációja, melyet innen tölthettek le. (Thanks Camelotvault)
Egy kedves olvasónk, Celeronikus több napi megfeszített munka gyümölcsét szeretné elétek tárni. Készített egy F.E.A.R. videót, alávágott egy kis "muzsikát" és összességében elég jól sikerült. Bár a zene többször is megváltozik, vannak jobb és rosszabb részei is, nekem az eleje tetszik a legjobban :)
Még mindig áradnak Lipcséből a különféle fincsi videók... Jó párat sikerült összevadásznunk. Sportjátékoktól kezdve az akciójátékokon át a stratégiákig elég széles a felhozatal. Az Unreal Tournament 2007-es prezentációhoz még annyit hozzátennék, hogy az előadó a teljes Unreal-vonalt végigvezeti, a bemutatott játékok többsége pedig német nyelven halandzsál, szóval a videó végén vannak a szaftos és új részletek. Ja, és a bemutatók többsége kézikamerás, némelyikhez még hang sincs.
Huh... mivel a táborban voltam és ott igen lassú net volt, sajnos nem volt lehetőség feltölteni a Games Convention következtében megnövekedett képmennyiséget. Ráadásul óriási harcokat kellett folytatnom azért is, hogy egyáltalán netkapcsolattal rendelkező gép elé kerüljek, mert a WoW-mániások karóba akartak húzni, amiért foglalom a sávszélességet. Nos, szóval összesen 52 játékhoz sikerült képet találnom, úgyhogy kellemes csemegézést!
A Bethesda Softworks örömmámorral átitatott hangú közleményben adta tudtunkra, hogy készülő RPG-jük, a The Elder Scrolls IV: Oblivion is Lynda Carter csodálatos hangjától lesz "zajos". Amerikában jobban ismerik a Wonder Woman című tévésorozatból, de mi is felismerhetjük majd, mert a Morrowindben és a Bloodmoonban egyaránt hallhattuk már. A színésznő teljesen elolvadt, mikor újból felkérték e munkára. Partnere Patrick Stewart lesz, aki a játék császárának hangját fogja kölcsönözni. Igen, ő Picard kapitány :)
Két újabb harc közbeni videót látott napvilágot a Dungeon Siege 2 című RPG-ből. Bár a játék már megjelent Amerikában, még mindíg érdemes megetekinteni eme videókat. A két videó innen tölthetitek le. Thanks GamersHell.
A Rainbow Six sorozat legújabb tagjának OST-jét a Calvin Records idén szeptember 6-án kiívánja megjelentetni. Ezek között megtalálhatunk majd két számot, melyet a Los Angeles-i metál alakulatnak a Fear Factorynak köszönhetünk, valamint a játék témájának felújított változatát. Na a Lockdown pörgős lesz, ezt már tisztán érezni.
Előkerülta Dungeon Siege 2 első javítása, amely a 2.1-es verziószámot kapta. A csomag állítólag csak két GameSpy-hibát orvosol. Ha valakinek problémája adódott vele, mindenképp érdemes beszereznie innen a hat megás fájlt.
Az Atari bejelentette, hogy részt kíván venni három sikervárományos játékával a Gen Con Indyn, mely egy augusztus végén megrendezésre kerülő nagyszabású indianapolisi rendezvény. És végül a három bemutatásra kerülő játék: Dungeons & Dragons Online: Stormreach, Dragonshard, The Matrix: Path of Neo.
A Microsoft leszerződtette az Exent Technologiest, hogy legyen a világ első számú partnere a digitális világ megoszlásában. A tervek szerint így a Microsoft sikerjátékai világszerte elérhetők lesznek majd. Vajon ez is egy újabb reklámfogás akarna lenni?
A múlt héten a MadMinute Games nyílvánosságra hozta, hogy többé nem áll kapcsolatban az Activision Valueval, valamint, hogy a Take Command sorozat következő darabját a Naval Warfare Simulations-szel kívánja megjelentetni. Az NWS tervei szerint a játék megjelenése valamikor 2005. októberében várható.
Az EA Sports sem hagyja alább, a következő évben is megjelenteti a szokásos sportjátékainak aktuális változatát. Ezúttal a golf rajongók örülhetnek, hiszen a világ leghíresebb golfozójának nevével fémjelzett játékból jött ki egy hat perces videó. A gyönyör beteljesüléséhez erre kattogjatok.
Az AFSL Games játéka a Battle Cry hivatalos oldala megnyitotta kapuit. A játék egy akció orientált történeten alapul, melyben nagy tűzerővel, valamint nagy sebessségel bíró tankokat irányíthatunk. Napvilágot látott egy demó is, melyben néhányat megismerhetünk ezekből a harci gépezetekből. A demó letöltésért alant klikkeljetek. A játékhoz szükséges demó szervert erre találjátok.
Az nVidia bemutatta a világ jelenlegi leggyorsabb videokártya-családjának pénztárcakímélő változatát, a GeForce 7800 GT-t. A processzor ugyanazokra képes, mint a drágább GTX modellé, tehát támogatja a Shader Model 3.0-ás változatát, ezen kívül a HDR és SLI technológiákat is. A különbség a mag órajelében, valamint a pixel és vertex futószalagok számában mutatkozik meg. A GTX változat 24 shader és 8 vertex futószalagját 425 MHz-es magórajel és 550 MHz-es memória hajtja meg, míg a GT változatban ezek az adatok a következőek: 20 shader és 7 vertex szalag, 400 MHz-es mag- és 500 MHz-es memóriafrekvencia. Ennek köszönhetően a kártya ára "mindössze" 449 dollár, és már számtalan márkakereskedőnél kapható. A hetedik generációs GeForce chipek egyébként világszerte ötven díjat zsebeltek be, különösen a fent említett új technológiáknak köszönhetően.
Mai képadagunknak van egy kakukktojása. Nem akarom diszkriminálni, de röhejesen ronda. Jó, ez betudható annak, hogy állítólag egyszerre ötvenezer katona is a képernyőn lehet, a lovával és teljes harci díszével együtt. Jaj, már el is árultam.
A 2K Games örömmel jelenti, hogy hamarosan megjelenő játékuk, a Serious Sam II ott lesz az idei QuakeCon 2005 és a PDXLAN rendezvényeken az nVidiának hála. Előbbi talán mindenki ismeri, utóbbiról pedig annyit érdemes tudni, hogy a nyugati part legnagyobb Lanpartija, amely Portlandben kerül megrendezésre.
Ahhoz képest, hogy eleddig alig hallhattunk az L.A. Rush-ról (ráadásul PC-re még csak most jelentették be), az elmúlt időszakban megszaporodtak a róla szóló hírek. Most például itt van egy teljesen új videó, melyben friss ingém jeleneteket szemlélhetünk. Természetesen máris átcibáltam lokálba, hogy izzíthasd a lerántó droidot. Erre tessék:
Az Empire Interactive fórumain közzétettek két dátumot, a már elég régóta készülő Starship Troopersről. Kiderült, hogy a végleges, bolti változat idén, pontosan október 26-án érkezik, ám ezelőtt, majdnem két hónappal, vagy szeptember elsején már a kézhez kapjuk a demóját. A képek alapján akár jó is lehet, láthattunk már belőle videót is... a demó bebiztosíthatja, hogy játszunk a teljes változattal - avagy örökre megutáltatja velünk a Starship Troopers világot :) Thanks Steve.
Amint a Battlefield 2 elérte az 1.2 millió eladott példányt, az azt kiadó DiCE nyilvánosságra, hozta az idei év első felében elért eredményeit. Ezek alapján az első félév bevétele 102.6 millió dollár, ami az adott időszakban 13%-os visszaesést mutat, ugyanis a cég tavaly ilyenkor 118.2 millió dolláros bevétellel büszkélkedhetett. Ennek ellenére az utóbbi félévben sikerült 20 milliós nyereségre szert tenni, ráadásul a második negyedévben, vagyis a legutolsó időszakban 29%-os növekedés tapasztalható az eladásokban is, amelyek a következőképp alakultak:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)