Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 908

Új Photoshop közeleg!

Hír | 2003.01.02 11:19

A világ egyik legismertebb és legkedveltebb grafikus programjának, az Adobe zászlóshajójának hamarosan megérkezik a legújabb változata. Az Adobe Photoshop 8.0, mely jelen pillanatban a Dark Matter kódnevet viseli, rengeteg újítással lesz felszerelve. Ilyen pl, hogy mostantól kezdve bármely "útvonalra" (path) írhatunk majd szöveget, illetve az is, hogy az ezernyi filtert mostmár külön rétegre helyezhetjük. Az Adobe 2003-ban egyébként kiadja az Illustrator, After Effects, Indesign, ImageReady, és további remek programjainak következő változatát is!

Aquanox 2 Moviek!

Hír | 2002.11.28 18:42

A Massive Development két újabb videjót is kiadott, készülő akciójátékukból, az Aquanox 2: Revelation-ból. Az első egy kis víz alatti akciót szemlélhettek meg, míg a másodikon Harvester nevű hajód megtámadását rögzítették. Ha érdekel valakit, klikk!

GeForceFX bemutatók!

Hír | 2002.11.19 07:57

Ma reggelig egy csomó hardveres internetoldal elkészítette a maga kis beszámolóját, az nVidia aktuális zászlós hajójáról, a GeForceFX-ről! Ezeket összegyűjtöttem egy csokorba, így ti is megszemlélhetitek mind:

  • Tom's Hardware
  • AnandTech
  • TheRegister
  • Beyond3D
  • NVNews
  • HardOCP
  • Guru3D

  • ITT AZ NV30!!!

    Hír | 2002.11.18 18:22

    Végre! Az nVidia hivatalosan is bejelentette jelenlegi zászlóshajójának, az NV30 kódnévre keresztelt következő generációs chipjének legfontosabb tulajdonságait! A GeForce FX teljes DirectX 9 támogatással készült, melybe beleértendő a teljesen új vertex és pixel shaderek kezelése is. A kártyára integrált DDR2-es memóriák nem kevesebb, mint 1GHz-en ketyegnek. További érdekességek: - AGP 8x - 8 pixel per clock - floating point calc (128bit)

    Az újabb és újabb infóáradatokat a jelen pillantban is fejlesztés (bővítés) alatt álló hivatalos honlapon olvashatjátok majd el! Update: Itt máris olvashattok egy igen összetett cikket a stuffról!!! Érdemes megnézni, hogy technikai adataiban mennyire a TOP-pon van ez a kártya!!!

    NV30 - a LEGgyorsabb

    Hír | 2002.11.17 10:57

    Mivel még mindig nem mutatták be, illetve nem volt szerencsénk tesztelni az nVidia új zászlóshajóját, az NV30-at, nem tudjuk, hogy mennyire hiteles infók ezek: Az Inquirer állítása szerint az NV30 ugyanis, hozzávetőlegesen 30%-kal lesz gyorsabb, mint a jelenlegi csúcstartó ATI R300! Amint lehet, megbizonyosodunk az igazáról, vagy az ellenkezőjéről!

    Nvidia Quadro4 8X AGP-vel

    Hír | 2002.11.13 15:30

    Az Nvidia zászlóshajójának is tekinthető Quadro család mindig jóval nagyobb sebességet, extra funkciókat tartalmazott a "mezei" grafikus kártyákkal szemben. Természetesen ezek a vezérlők az átlagember számára a csaknem megfizethetetlen kategóriába tartoznak, azonban a grafikai stúdiókban nagy szükség lehet rájuk. Ezért is volt várható, hogy a GeForce4 MX és GeForce4 Ti kártyák után a Quadro4-eseket is ellátták 8X AGP támogatással. Így az AGP adatátviteli sebessége 1.0GB/s helyett immár 2.6GB/s, amely az ilyen kártyát vásárlók szemében fontos szempont lehet!

    IG3 CONTEST!

    Hír | 2002.11.07 18:48

    Na ez se rossz :D A CDV meghírdetett egy versenyt, melyben egy érdekes lehetőséggel rukkoltak elő. Lényegében az a feladat, hogy megtervezz egy űrhajót! A legjobb mű megalkotója ellátogathat a CDV főhadiszállására! :D Akit érdekelnek a részletek, az semmiképpen se hagyja ki ezt a klikket!

    HOMEWORLD 2 KÉPEK!

    Hír | 2002.11.06 07:41

    Nos, az a bizonyos ráadás, amint az előző hírben említettem, most valódi alakot ölt. A Relic, igen nagy titokban tartott űrhajós alkotásának, a HomeWorld 2-nek első képei is megérkeztek! Állítólag a pre-alpha változatból lettek kiráncigálva, így nem érdemes végzetes következtetéseket vonni ezek alapján:

    Starfleet Command III GOLD

    Hír | 2002.11.04 22:06

    A minap még csak egy animáció, ma pedig már arany! Jelen esetben az Activision gondozásában megjelenő Starfleet Command III-ról van szó, mely teljesen elkészült - a Star Trek rajongók legnagyobb örömére. Ebben, mint egy csillaghajó kapitánya, minden egyes részletre kiterjedő galaktikus akcióknak lehetünk majd részesei, természetesen azzal a céllal, hogy mindenhol győzedelmeskedjünk! Amíg nem kerül a boltokba, feltétlenül látogass el a hivatalos oldalára, vagyis ide.

    HEGEMONIA GOLD

    Hír | 2002.10.31 21:56

    Gyanútlanul netezgettem, mikor mit beleütköztem egy igencsak fontos dologba! Úgy tűnik, hogy a Digital Reality zászlóshajója teljesen elkészült! Egészen pontosan a Hegemonia: Legions of Iron-ról van szó, mely a nagyszerű űrstratégia angol nyelvű változata. Ha minden igaz, ez november 14-én kerül a boltokba Észak-Amerikában, ám elvileg, még ezelőtt, egészen pontosan 11-én jut el a hazai üzletekbe a teljesen lokalizált változat! Mindaddig tekintsétek meg a honlapját itt!

    Doom 3 @ GameFuture

    Hír | 2002.10.13 11:58

    A GameFuture csapata összerántott egy elég vaskos előzetest, az id Software következő zászlóshajójáról, a Doom 3-ról! Ha esetleg úgy érzed, hogy még nem tudsz mindent a gammáról, feltétlenül csattogj el ide!

    Ultra High UT2003

    Hír | 2002.10.10 08:02

    Arról vagyon szó, hogy elvileg az UT2003-ban van egy, amolyan elrejtett Ultra High részletességű mód is! Ezt egyelőre nem engedélyezték, mert állítólag még a Radeon 9700-as is kevés lenne neki (glubb :D) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30... :D

    Virtual Skipper 2 GOLD

    Hír | 2002.09.21 09:35

    A francia székhelyű Focus Interactiv elárulta, hogy Virtual Skipper 2 című játékuk teljesen elkészült. Ez egy 3D-s hajószimulátor program, mely sok sportolónak, vagy ex-sportolónak lehet a kedvence. Bővebb infót itt találhatsz róla, demóját akár tőlünk is letöltheted!

    Virtual Skipper 2 oldal

    Hír | 2002.09.11 07:58

    A Francia Duran nevezetű fejlesztőcsapat beindította készülő játékuk, a Virtual Skipper 2 honlapját. Akit érdekel a hajózás, az feltétlenül látogasson el ide!

    O.R.B. Movie

    Hír | 2002.09.07 11:02

    A hivatalos O.R.B. honlapra felpakoltak egy teljesen új animációt, a még készülő űrhajós alkotásból! Ezt máris felpakoltuk a szerverünkre, hogy mindannyian meg tudjátok szemlélni! Ha érdekel, kattints alant, ha előbb a honlapját szemlélnéd meg, ez a te klikked!

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.09.05 06:21

    Hehe... sajna nem tudtam fennmaradni az éjjel, így csupán csak ma reggel tudom megosztani veletek a Halo 2 Trailer-ét... But first... :

  • Breed    a CDV hamarosan megjelenő akciójátéka
  • Earth & Beyond    az EA második MMORPG alkotása
  • EE: Art of Conquest    az Empire Earth első kiegészítése
  • Eschaton    concept képek az űrhajós gammából
  • Helbreath    a Siementech fantasy online megvalósítása
  • Realms of Torment    ismét egy MMORPG, ezuttal a Limitless Horizons-tól
  • UT2003    a lassan DNF stádiumba kerülő akció-FPS

  • Midway: Naval Battles képek!

    Hír | 2002.08.31 15:53

    Nos igen, mi magyarok büszkék lehetünk honfitársainkra, kis nemzet a miénk, de hatalamas dolgokra vagyunk képesek! Huhh...az előzö mondat akár egy politikai beszédben is elmenne, de most nem erről van szó, hanem mi másról, mint egy magyar fejlesztésű játékról. A Mithis Games hazai fejlesztőcsapat projektjéből, a Midway: Naval Battles-ből jelent meg pár kép, kedvcsináló gyanánt! A játékban hatalmas hadihajókkal szelhetjük át az óceánt és megannyi izgalmas csatában vehetünk részt. Az itt található képeket természetesen kötelező megnézni... :D.

    Közeleg a Drift!

    Hír | 2002.08.29 13:55

    A Brightstar Entertainment a napokban bemutatta legújabb fejlesztését, mely a Drift - The Second Stone Age nevet kapta. Ez egy ür-harci akció-szimuláció lesz, melyen 28 küldetésen keresztü kell majd helytállnunk. Mindösszesen 60 különféle ürthajó áll majd rendelkezésünkra csatáink, és kalandozásaink során. A megjelenésre már nem kell sokat várnunk, hiszen idén októberben a boltok polcaira kerül! Bõveb infó itt!

    Haegemonia előzetes!

    Hír | 2002.08.22 08:11

    Ezúttal a Games Domain csapata faggadta kicsit a hazai Digital Reality csapatát, készülő űrhajós játékukról, a Haegemonia: Legions of Iron-ról! Ezt minden hazai játékosnak meg kell szemlélnie, még akkor is, ha nem tud tökéletesen angolul! Klikk!

    Az első HomeWorld 2 kép!

    Hír | 2002.08.16 08:39

    A HomeLAN jelentése szerint, a külföldi PC Gamer magazin legújabb számában előbukkant az első nyilvános, játék közbeni kép, a Relic Entertainment régóta készülő űrhajós játékáról,a HomeWorld 2-ről! Sajna ebben a pillanatban ezt nem tudjuk megosztani veletek, de amint hozzánk is elér a lap, azonnal közöljük!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)