Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 988

Crashday késés

Hír | 2004.05.11 22:29

A Moon Byte Studios igen szomorú hírről számolt ma be: a Crashday nem fog megjelenni 2004 2. negyedévében, hanem valamikor a 4. negyedévben. Sajnálatos a dolog, hiszen egy nem mindennapi autós játékról van szó... Fájdalomcsillapítás (vagy éppen fokozás?) gyanánt kiadtak néhány régi képet nagyobb felbontásban, melyeket a hivatalos oldalon szemlélhettek meg.

Crashday képek, hú de szépek

Hír | 2004.05.10 18:39

Bár még sokat kell aludnunk a Crashday megjelnéséig, az az egy biztos, megéri kivárni. A Moon Byte Studios újabb szemet gyönyörködtető matériát bocsájtott útjára. Ezeket egy sorral lejjebb megszemlélhetitek:

Ground Control 2 demó közeleg

Hír | 2004.05.10 07:57

A GameGossip híradásában is kitűnik, hogy hamarosan Ground Control II demó szállingózik a kezekbe. A 196 Mbyteos single-playeres verziót május 25-én óhajta a GameSpot kiadni. A GC II-ről eddig csak jókat hallottunk, szóval mindenképp érdemes lesz kipróbálni...

[MoD] Half-Life

Hír | 2004.05.10 07:49

Earth Special Forces névvel, 1.2-es verziószámmal, egy béta jelzővel és 214 Mbyte nagysággal gyártottak le egy új modot a Half-Lifehoz. Valószínűleg minden HL rajongó ismeri ezt a Dragon Ball Zedes modifikációt, mely az FPS-hez kapcsolódik, így nem kívánom részletezni a tartalmat. Erre tessék...

[DEMO] Neighbours From Hell 2

Hír | 2004.04.26 14:39

Kedves szomszédaink csúfságának rútságos kecsességét mi sem mutatja jobban, minthogy a JoWooD nem várt tovább, és kiadta a Neighbours From Hell 2 demóját. A kipróbálható verzió egyetlen pályája Kínába kalauzol minket. Figyelem! Ezen térkép a teljes verzióban nem szerepel! Nahát... :) Már csak ezért megéri leszedni :) A körülbelül 30 Mbyteos cuccost innen szedhetitek le!

[MOVIE] Richard Burns Rally intro

Hír | 2004.04.19 15:55

Mondanám, hogy összevizelt nadrággal feszítek a székemben és izzadva várom, hogy amit láttam csinálhassam, de ez csak részben van így. Várni továbbra is várom, de ez nem az a videó, amit "Fozz" bátyánk ígért. A múltkori videjó, mely 10 mega körüli képanyagot vonultatott föl az SCi drágaságából, megérkezett nagyban is! Egészen pontosan 89 Mbyte a kicsike, igen jó minőségben. Sőt, túl jóban :) Egy biztos, a demó jobban esne a népnek... Persze, ne kapkodjuk el! Addig is nem árt, ha újból -ezúttal hatalmasban- végigkukkantjuk ezt a kis mozit: letöltésre fel!

[MoD] CMR 04

Hír | 2004.04.17 11:10

Nem tudom eldönteni mit szóljak a dologhoz, ha kipróbáltam majd megtudom :). Mindenesetre az előző CMR 04 modot, amely 100 mega fölött volt, és WRC-s környezetet óhajtott volna operálni a Colin McRae Rally 04-be, szerver gondok miatt egyszerűen lehetetlen volt elérni bárkinek. Ezúttal egy újabb WRC mod látott napvilágot, sokkalta kisebb méretben, mindösszesen a 9 Mbyteot súrolja, azt is alulról. Igazság szerint nem is új, mert a 100 megás óriásnak ez a kistestvére... Annyival kevesebb a dolog, hogy nem kapunk új ikonokat, menüt, videókat és zenét, az összes többi kotkodácsot aranytojás-tojóvá változtatja nekünk. Szerver gondok kizárva, klikk!

[MoD] CMR 04 - 2003/2004!!

Hír | 2004.04.13 12:10

HÁHÁ!!! Valaki figyel ránk... Nemrég arról beszéltünk, de jó is lenne végre egy WRC mod a Colin McRae Rally 04-hez... Erre máris nagyobb öröm ér minket ma délben a cím láttán, mint a Húsvét alatt összelocsolt pénzösszeg boldogító gondolata. Egy 113 megás csomag, mely tartalmazza a 2003-as, illetve 2004-es év anyagát, szépen beépül a CMR 04-be. Új Focus, új Lancer, új Xsara, új Impreza. A kis 206-osunk is megújúlt, az egyetlen problémám ezzel, hogy nem 307-essé. Na persze a modell adott, így be kell érnünk az átfestett drágasággal. Persze nem csak ezt rejti magában a 113 mega. Valódi nevek, új ikonok, animációk, vadiúj menü... Mi kell még? Zene? :) Azt még komponálják a PC Mozartjai, de hamarosan kapunk hozzá azt is. Sajnos a letöltés sebessége (0,72 Kbyte) arra enged következtetnem, hogy ma ezzel én már nem fogok harcolni a legjobb időkért... Azért lehet addig is próbálkozni, hátha valakinek NASA kialakítású vonala van :) Klikk!!

Gothic 3 interjú

Hír | 2004.04.13 10:51

A World of Gothic rajongói oldal készített egy rövidke interjút a Piranha Byte emberkéivel (thanks RPGDot). Lássunk néhány apróságot belőle:

  • Jelenleg a Gothic 3 a fő projekt a csapatnál
  • A történet még nincs teljesen kitalálva, de az ötlet az, hogy a sztori a játékmenettel együtt formálódik.
  • A játékvilág jóval nagyobb lesz, mint az elődökben
  • Az engine nagy részét kompletten átírta a csapat, és néhány licenszelt apróság is belekerült
  • Jelenlegi terveink szerint a folytatásban lesz nehézségi szint választás A teljes cikket itt olvashatod el.

  • Gothic 2: Mod Kit

    Hír | 2004.04.10 13:19

    Az RPGDot levadászta a Gothic 2, modkészítéshez szükséges matériáit. Na, ez volt a jó hír. A bibi az, hogy működéséhez telepíteni kell a Gothic 2 kiegészítését, a The Night of the Raven-t. Ami pediglen még sehol a világon nem jelent meg, csak németországban... Azért szerintem érdemes eltenni, egyszer még jól jöhet. Erre tessék.

    [MOVIE] Esti kettős

    Hír | 2004.04.03 20:07

    Elsőként ejtsünk szót az EA macska-egér játékáról bőrruhába bújtatva, mely a Catwomen. Az ezév nyarán megjelenő alkotásból egy 10 Mbyteos videó érkezett. Eddig nem mondhatni, hogy sok anyagot zúdottak ránk a Catwomenből, így mindenképp érdemes megnézni! Aztán itt a Ryzom, melynek a GDC-s trailerje került ki sokhelyre a hivatalos oldal szervere után. A 34 megába sűrített mozi a lehető legjobban igyekszik demonstrálni, hogy mit ez az MMORPG, melyet a stílus fanjai tárt karokkal várnak. Klikk!

    War Times cuccok

    Hír | 2004.04.01 06:42

    A Startegy First és a Legend Studios jóvoltából nemrégiben megjelent War Timeshoz már ma érkezetek finom csalogatók. A második világháborút feldolgozó RTS-nek megkaptuk az introját, valamint a legelső patchet hozzá. Utóbbi igen kicsinyke, kevesebb, mint 1 Mbyte, itt levadászhatjátok. A bevezető film kicsit húzósabb, de a műfaj kedvelői számára mindenképp megéri: klikk!

    [MOVIE] Specnaz: Project Wolf

    Hír | 2004.03.31 10:00

    A GMX Media volt olyan jó, és egy újabb Specnaz mozival lepett meg minket / titeket :) A Byte Software taktikai FPS játéka a sajátfejlesztésű AMOEBA Engine-t használja, amiről sokmindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy rossz. Ok, vannak nála sokkal jobbak is, dehát minél nincs? :) Erről a címről máris cibálhatjátok az animot.

    [DEMO] Dead Mans Hand

    Hír | 2004.03.31 06:36

    Az Unreal eszközökkel megalkotott FPS-nek megérkezett a demója, nem csekély méretben, majdnem 500 Mbyteban. Az Atari kiadásában letölthető anyag valójában a teljes verzió, lekorlátozva. Két órát játszhatunk vele, majd utána vásárolnunk kell - nem muszáj - online egy kulcsot, mely a Dead Mans Handhez klappol. Vadnyugatra fel!

    Új SETTLERS!!!

    Hír | 2004.03.29 19:07

    Nocsak. Az elmúlt 20 év egyik legismertebb játéksorozata folytatódik. A francia illetőségű Ubi Soft épp most jelentette az örömhírt a GameSpot csapatának. Lássuk mit tudunk: A sorozat első olyan játéka lesz, mely teljes 3D-ben pompázik. Egyelőre még nincs pontos címe, de ,még ez év végén tervezik a megjelenését. "A negyedik rész megjelenése után, a visszajelzésekre hallgatva egészen új irányvonalat vettünk. Úgy véljük sikerült valóban újat alkotni, melyet kedvelni fognak a játék eddigi és leendő rajongói" - mondta Benedikt Grindel, a Blue Byte producere. Az első képeken látszik, hogy komoly változások vannak :)

    Otto Matic

    Hír | 2004.03.29 16:55

    Az Ideas From the Deep jelenti, hogy elkészültek az Otto Matic-al. Ebben egy robotot kell alakítanunk, akinek meg kell mentenie a földet az X bolygóról származó "Óriás Agyak" ellen. Feladatunk igen egyszerű: minél több embert kimentetni, miközben az idegeneket bezúzzuk. A demója is kijött, mely magában rejti a teljes játékot, Némi pénzmagért cserébe, ezt elő is hozhatjuk belőle. Letölteni innen tudjátok, csupán 22 megabyte!

    [PATCH] Sacred

    Hír | 2004.03.26 19:42

    Offizielle! Qué bonito, hiszen azAscaronos srácok brit és amerikai angol verziók számára egyaránt kiadták a legújabb fejlesztésű patchüket a Sacredhez. A javításhoz nyelviekben társult német változat is. Az RPG-hez tartozó tapasz 1.5-ös változata közel 8 Mbyteot nyom. Az "inglis" verziókat erre, míg a "dajcs" változatot itt találjátok meg.

    [DEMO] I of the Dragon

    Hír | 2004.03.19 14:21

    Egy másik RPG... És ez sem kutya. Itt viszont már konkrétan üthetjük az ellenfelet, ugyanis a demó verziót kaptuk kézhez. A sárkányokkal övezett misztikus környezetben akcióznunk kell, nem is keveset. A külön érdekesség, nevezetesen a sárkányok és emberek összeférhetősége szintén különleges eleme a játéknak. 227 Mbyte, de garantáltan megéri!

    Kuma War béta

    Hír | 2004.03.18 06:51

    A jelenkor történésein alapuló játék bétájában a gonosz embereket vagdalhatjuk konyhakész állapotra, megfűszerezve egy-két gránáttal. A Kuma Reality Games kiadta a játék bétáját, melyet bárki letölthet. A 326 Mbyteos csomag két missziót biztosít. Bár én még nem láttam, de valószínűleg nagy ellenfele lehet a kategóriájában elmúlt időben piacra dobott játékoknak. Klikk!

    5 éves az Everquest

    Hír | 2004.03.15 16:06

    A Sony Online örömmel jelentette, hogy immáron 5 éve fut napjaink egyik legkedveltebb MMORPG játéka, az Everquest. Egészen pontosan március 16-án lesz a szülinapja :) Világszerte nem kevesebb, mint 1500 szerver áll a játékosok rendelkezésére. Kiváncsi leszek mekkora siker lesz az Everquest 2, véleményem szerint óriási felüdülés lesz a tengersok kiegészítés után... Néhány aprócska érdekesség: - a legidősebb EQ játékos 78, a legfiatalabb 9 éves - több, mint 1 millió NPC van a játékban - az összes eddigi játékidő több, mint 184 ezer év! - több, mint 40 ezer tárgy áll a játékosok rendelkezésére - közel 100 ezer fa van a terepen :) - 10 000 000 000 000 000 byte adatforgalmat generált a SOE network - közel 2,5 millió példányben értékesítették az EQ-t és küldetéseit

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)