Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 867

BF1942 Desert Combat!!!

Hír | 2002.12.21 23:14

Végre valahára előbukkant a várva várt Battlefield 1942 egyik legfincsibb modifikációja, mely a Desert Combat nevet kapta. Ez a második világháborús környezetet modern terepharccá alakítja, mai járművekkel és harci gépezetekkel. Ha további infó és maga a mod is érdekel, látogass el a hivatalos oldalára, vagyis ide.

Star Wars Galaxies megjelenés!!!

Hír | 2002.12.21 08:56

IGEEEEN.... a LucasArts végre elárulta, hogy mikor jelenik meg a várva várt, Star Wars univerzumban játszódó MMORPG játékuk, a Galaxies. A jelek szerint egészen pontosan 2003 április 15-én kerül a boltokba, amiből azt lehet kiszűrni, hogy sajna még elég sokat kell rá várni :( De azért nem kell csüggedni, már "csak" alig néhány hónap :D

FIFA 2003 Creation Center

Hír | 2002.11.05 19:37

Nos, most böngészgetem "átfele" a levélkéimet, és találtam közöttük egy igencsak figyelemre méltót. Atis-nak köszönhetjük az infót, mely szerint a Soccergaming.com-ról letölthető az úgynevezett FIFA 2003 Creation Center. Ennek segítségével bárki szerkesztheti kedvenc csapatit az EA nemrégiben megjelent focis alkotásában (be is tehettek újakat, átírhatjátok vele a teljes csapatszerkezetet, a mezeket, és még sorolhatnánk)! Amennyiben ez érdekel valakit, itt a várva várt link...

Megérkezett az NV28

Hír | 2002.10.26 09:18

Sajnos még nem a várva-várt NV30-ról van szó, most csupán az NV28 érkezett meg az Nvidia-tól. Ez a chip tulajdonképpen nem más, mint az NV25 (GeForce4) erősebb változata, mely magasabb órajelen üzemel és támogatja a 8X AGP-t. Elsőként a díjnyertes és mindig minőségi termékeiről ismert Gainward rukkolt elő NV28-at használó vezérlővel. Az Ultra/750-8X XP "Golden Sample" névre hallgató kártya 399 euró (kb. 100 000 forint) áron kerül napokon belül forgalomba.

DDR-II kártya az ATi-tól

Hír | 2002.10.23 17:10

Mostanában ha a grafikus vezérlők között újdonságról hallunk, nagy valószínűséggel az Nvidia és az NV30 jönnek szóba. Az ATi nem akarván lemaradni és háttérbe szorulni, az elmúlt hetekben folyamatosan jelentett be újdonságokat. A napokban bemutatták DDR-II memóriával szerelt, működő kártyáikat, melyekkel a cég elmondása szerint a Radeon-ok eredményesen veszik majd fel a versenyt az NV30 rendkívül gyors memóriájával. A Radeon 9700-as teljes mértékben fel lett készítve a DDR-II használatára, így hamarosan piacra is kerülhetnek a jóval gyorsabb memóriával ellátott ATi kártyák.

AMD újdonságok

Hír | 2002.10.01 14:40

A mai napot, azaz október 1-jét tűzte ki az AMD legújabb Athlon XP processzorainak hivatalos debütálására. A 2700+ és 2800+ CPU-k végre rendelkeznek a várva-várt 333MHz-es FSB-vel, melyre már igencsak szükség volt a P4 procikkal való lépéstartás érdekében. Az Nvidia is a mai napon hozta nyilvánosságra a legújabb Athlonokhoz tervezett Nforce 2 chipset képességeit. Az Inquirer internetes magazin máris kimerítő mennyiségű adatot közölt a chipkészletről és az új procikról, melyet itt tudtok elolvasni.

Jönnek az új Athlonok

Hír | 2002.09.26 15:17

Az Inquirer internetes magazin értesülése szerint az AMD október 1-jén készül hivatalosan útnak indítani legújabb Athlon processzorait. Az Athlon XP 2700+ és 2800+ CPU-kban végre helyet kap a várva várt 333MHz-es FSB. Szükség is volt már erre, hiszen az utóbbi időben az Intel-nek P4-es processzoraival sikerült "lelépnie" vetélytársát. Kíváncsian várjuk, mennyire lesz sikeres a visszavágás!

UT2003 DEMÓ LOKÁLBAN!

Hír | 2002.09.14 05:01

Végre! Megérkezett hát a várva várt Unreal Tournament 2003 demója! Azt hiszem, mostanra már mindenki tud mindent erről a gammáról... szóval csak egy új dolgot fűzhetek hozzá:

UT2003 moviek

Hír | 2002.09.01 01:13

Az ECTS alkalmából újabb mozik jöttek ki a már várva várt Unreal Tournament 2003-hoz. Ha le szeretnéd tölteni őket, akkor katt ide.

Ballerium béta teszt

Hír | 2002.08.31 14:38

Nagy szerencsénkre kezd divattá válni a csak online játszható programoknak szép, nagyszabású béta tesztet rendezni. Ez ugyebár mindkét félnek előnyös, a játékos végre hozzájuthat várva-várt játékához, a fejlesztő pedig tudomást szerez rengeteg kisebb-nagyobb hibáról. A Ballerium készítői is valami hasonlóban gondolkodhattak, mikor meghirdették MMORTS-ük (jól olvastátok, nem MMORPG :D) nyilvános béta tesztjét. A progiért nagy valószínűséggel nem fognak majd hosszú sorok kígyózni a boltok előtt, erről a hivatalos honlapon kint lévő képek alapján is meggyőződhettek. Azért biztos tisztességes kis gáma lesz, szóval az önjelölt teszterek ide kattogtassanak az egerükkel.

Napi képvihar!

Hír | 2002.08.28 09:03

Csak azért, hogy ne sírdogáljatok annyit ZeroCool távolléte miatt, máris prezentálnám a mai képtermésünket, melyből mindenkinek kötelező meglesni a Hegemonia shotokat! Íme hát:

  • Cold War a Mindware Studios akció/kaland játéka
  • Dragon Empires MMORPG a Codemasters-től
  • Earth & Beyond a Westwood várva-várt űr-MMORPG-je
  • Hegemonia hazánk gyöngyszeme...

  • Age of Mythology alpha-teszt

    Hír | 2002.08.19 18:35

    A korábban meghirdetett és a kiválasztott 10 ezer szerencsés flótás bevonásával megkezdődött a múlt héten az Age of Mythology alpha online multiplayer tesztje. Míg a tesztelők nem nyomhatnak ki képeket a játékból, sőt, egy árva szót sem szólhatnak róla (ez áll a szerződésükben), addig az Ensemble Studios derék dolgozói 2-2 képet megosztanak velünk naponta. A csütörtöki első párt ZC ügynök korábban már belinkelte, az alant látható kettő a pénteki. Akiket komolyabban érdekel a dolog, nehogy elszaladjanak azonnal az IGN-re, ahol nem más, mint minden Age-ek atyja, Bruce Shelley képekkel tarkított doktori disszertációja olvasható a témában Emberek, szörnyek és gépek címmel.

    Megérkezett az R300

    Hír | 2002.07.18 20:34

    Pár nappal ezelőtt már hírt adtunk az ATi üdvöskéjének igen tekintélyt parancsoló képességeiről és MOST végre megérkezett a várva-várt új chip, az R300! Az AnandTech máris nyomott a Radeon 9700-asról egy kisebb tesztecskét (nevezzük inkább élménybeszámolónak), melyben egyenesen a grafikus chipek új királyaként emlegetik. Nos, hogy ez így van-e, arra én még nem merek fogadni, de a lecke minden bizonnyal fel van adva a vetélytársaknak, különösen az nVIDIA feje fájhat, ha az R300 valóban leemeli a koronát a GeForce4-esek fejéről. A cég közleménye szerint az R300-ra épülő kártyák legkésőbb 30 napon belül a boltok polcain fognak díszelegni, áruk pedig 399$ körül alakul majd.

    Aki hülye, tudja mit csináljon!

    Hír | 2002.07.15 20:19

    Friss hír az "Obelix szerint: dilisek ezek az amcsik" rovatunkból: az Acclaim ma sajtónyilatkozatban jelentette be, hogy Jason Read megkezdte 50 napos sorbanállását egy bolt előtt arra várva, hogy szeptember 6-án megjelenjen kedvenc sorozatának legújabb tagja, a Turok Evolution. Ezzel mintegy világrekordot akar beállítani, gondolom, a leghosszabb sorbanállás kategóriában, de ha eközben ráesne egy féltégla a fejére, az instant röpíteni az 2002-es Darwin-díj nyerteseinek élére.

    Jazz and Faust

    Hír | 2002.07.08 19:01

    Annyi viszontagság, fordítás, ordítás, szinkron, újra-szinkron, tárgyalás és az oroszokkal történő állandó egyeztetés után végre valahára megérkezetett várva várt kalandjátékunk, a Jazz and Faust. Talán e történet két hőse sem élt át annyi megpróbáltatást, mint amennyit mi magunk szenvedtünk a játék beszerzése és magyarítása körül.

    UT2003 demo megjelenés és infók

    Hír | 2002.05.30 22:56

    A Worthplaying.com értesülései szerint, alig néhány héten belül megérkezik a várva várt Unreal Tournament 2003 demója. A jó hír, hogy a fejlesztők elmondása szerint lesznek botok is a demóban, így nemcsak online, hanem offline "egyedül" is gyakorolhatunk majd...Csak győzzük kivárni. Érdemes ellátogatnod ide, mert jónéhány új képet is mellékeltek a hírhez.

    Hentesek ide! Aranyon a Gore!

    Hír | 2002.05.29 21:12

    Elkészült a várva várt darabokra szedős játék. Ennek ellenére a DreamCatcher Games mégsem adott konkrét megjelenési dátumot, így csak azt tudjuk lesni, hogy mely pillanatban pottyan be a doboz a játékboltok ajtajain.

  • Gore hivatalos site

  • Megszünik a X-Box gyártása...

    Hír | 2002.05.15 19:06

    ...legalábbis idehaza, értesüléseink szerint. A Microsoft Magyarország ugyanis bejelentette, hogy befejezõdik a konzolok gyártása idehaza, a Sárvári gyárban. A hírek szerint a szoftveróriás a gyártókapacitást tõlünk Kínába helyezik át...A Mexikóban üzemelõ egységet teljes kapacitáson továbbra is üzemeltetik... Az Xbox játékkonzollal itt ismerkedhetsz meg részletesebben!

    Sikeres az Xbox Európában

    Hír | 2002.03.22 07:30

    Legalábbis az első beszámolók szerint a Microsoft konzolja az európai megjelenés óta (március 13) elég szép eladásokat produkált. Az Xbox-ok nagy része nálunk készül (Sárváron), de hazánkban való megjelenésére szintén a 13-ai európai premierig várnunk kellett (ám most sem a hazai Microsoft forgalmazza a konzolt...). Rajtunk kívül még 15 európai országban juthatnak hozzá a "dobozhoz" a vásárlók, melyért már a megjelenés napján hosszú, tömött sorok kígyóztak a boltok előtt. A Microsoft terveiben 4.5 és 6 millió eladott példány szerepel júniusig, természetesen világszerte. Ha érdekelnek az európai megjelenés részletei és kapható játékok listája, kattints ide.

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.03.05 08:26

    Új nap, új lehetőségek. Ma még nem találtam új játékbejelentést, de ki tudja...még több, mint 12 óra rendelkezésemre áll... :) Amíg keresem a legfrissebb híreket, szemléljétek meg mai gyűjteményünket!

  • Deep Angel    futurisztikus tengeralattjáró szimulátor
  • Divine Divinity    a Larian izometrikus szerepjátéka
  • Goldenland    a Burut készülő RPG-je
  • Grandia II    3D-s szerepjáték a Game Arts-tól
  • Hitman 2    várva várt third-person akciójáték
  • Mobile Forces    taktikai akciójáték a Rage Software-től
  • Rainbox Six    a sorozat következő sikervárományosa

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)