Ubi Soft megjelenések
A francia Ubi Soft az idei E3-as kiállításon igen szépséges felhozatalt prezentált. Ennél is jobb hír, hogy ezeket még ebben az évben piacra is akarják dobni. Lássuk a tervezett PC-s dátumokat:
A francia Ubi Soft az idei E3-as kiállításon igen szépséges felhozatalt prezentált. Ennél is jobb hír, hogy ezeket még ebben az évben piacra is akarják dobni. Lássuk a tervezett PC-s dátumokat:
A hír címe nem arra utal, hogy baj lenne a jobb alsó hármas fogamal... Hanem az éj leple alatt új animok lepték el a vidéket (meg a lepedéket, lepedőket...). Mi - tapasztalt vadászok - lesben álltunk, majd egy jól irányzott mozdulattal feldobáltuk őket kedvenc szerverünkre. Ennek eredménye lett az alábbi lista. Egyébiránt kiemelt figyelemmel tekintsetek a D-Day-re, ugyanis az a magyar illetőségű Digital Reality soron következő játéka. De ahogy elnéztem a felhozatalt, mindegyik videó üt, mint a bubis vodka! :D
Nocsak, nocsak. Milyen kis felhozatal egy uncsi kis vasárnaphoz képest :) Az E3 utóhatása érezhető, hiszen a show területén mutogatott videók még most is szivárognak. Ezúttal az alábbi játékokból érkeztek finomságok (Thanks Gamer's Hell):
Napsugarast mindenkinek. Mivel még a szervezetem nem állt vissza a tengeren túli időszámításról, természetesen ezen a békés vasárnapon sem tudtam tovább alukálni. Kicsit szétnéztem, és bár nem éppen E3-as felhozatallal szolgálhatok, azért akadt némi hír. Szeretném felhívni mégegyszer mindenkinek a figyelmét, hogy tegnaptól lehet szavazgatni, pontozgatni az idei E3 igencsak szemrevaló babáit :) Erre tessék.
| Két cowboy ül a kocsmában, és beszélgetnek: - Te, látod azt a fekete kalapos fickót a sarokban? - Nem. Bum, bum, bum! Lelő a fickó mindenkit az ivóban! - Most már látod? - Igen. - Na, arra a fickóra nagyon haragszom! |
!!! BABES EZERREL !!!Nya, remélem mindenki örömére, két nappal hazautazásom után máris összepakoltam az idei E3-as leányzók teljes felhozatalát. Újfent lehet szavazgatni, és csak úgy mellékesen megjegyzem: minden idők talán legjobb felhozatala volt jelen, szóval érdemes leselkedni itt! Egy kis ízelítő alant :)
Jó múltkorában felfedték a leplet a csodaszép Unreal 3 engineről. Az akkor kiadott videó nagyot szakított, nem mindennapi képeket tárt elénk. Az Unreal Technology összehozott egy szép nagy oldalt, ami csak erről a motorról szól. Néhány képpel is színesítették a felhozatalt, melyek közül egy-kettő igen ütősre sikerült. Aki szeretne kicsit jobban megismerkedni az enginnel, az itt megteheti.
[MOVIE] JoWooD felhozatalGamer's Helles barátaink kiadónként csoportosítva nyomatják már a videókat, mert nagyon sok érkezik. Most a JoWooD került sorra. A lista kicsit bővebb ugyan, de minket csak a PC érdekel ugyebár :)
Békés reggelit kívánok mindenkinek. Nos, bizonyára tudjátok, hogy már csak alig néhány nap választ el minket az E3-tól. Jövő héten szerdán, megkezdődik a három napos őrület, melyet természetesen mi is nyomon követünk majd. Berkenye, G-San, Mady és Mantis mesterek igyekezne majd mindenről hírt adni, szóval nem maradhattok infó nélkül :) Jó szokásunkhoz híven idén is elkészítettük a shown bemutatásra kerülő játékok listáját, melyet folyamatosan frissíteni fogunk a show alatt és utána is. Ezt még a hétvégén beélesítjük, és megleshetitek az igencsak ígéretes felhozatalt! De ne ugorjunk ennyire előre, éljünk a mának :)
| - Anyu, lemegyek a parkba hallgatni a fülemülét. Olyan szép... - Jó kicsim, de a táskát, amit az ajtó elé készítettél, hagyd itthon! A fülemülék se nem isznak, se nem dohányoznak. |
Titkos Monolith projektA Vivendis haverok áthajigálták hozzám idei E3-as felhozatalukat. Ez, az eddigi információkat kiegészítve egy teljesen új fejlesztésről is lerántotta a leplet. A jelek szerint a No One Lives Forever alkotói újabb FPS alkotáson törik a buksijukat, melyet egyszerűen a következőképpen jellemeznek: "Valami olyasféle játékot képzeljetek el, amikor a Mátrixot mixeljük a Kör (The Ring) című filmmel". Nos, mivel mindkét téma megszállottja vagyok, iszonyatosan érdekel a stufa :) Lazy mester még az első, sajnos igen alacsony felbontású képet is levadászta. Íme:
Update: Kitettem a nagyfelbontású képet. Nos, mit is mondhatnék... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Így már iszonyat ígéretes a stuff! Az ablakból kiugró katona, a zseniális mozgások, a szikrák. Kérem szépen, ez a kép magáért beszél!!!
Konami @ E3Habár a Konami az E3-on PS 2-re megjelenő játékainak egész hadát viszi magával és Gameboy Advancen is termetes listát vonultat fel, PC-n igen silány a felhozatal. Szívesen hallanánk a fesztiválon az ő standjuknál egy PES 4-ről is esetleg, de sajnos csak a Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Joey the Passiont és annak finomságait szállítják majd magukkal.
Mythic Entertainment felhozatalAz Mythic Ent. is elárulta, mifélékkel szeretne megmutatkozni az E3 közönsége előtt. Többek között két kiegészítővel is a Dark Age of Camelot című MMORPG-hez. Az egyik már be van jelentve: Dark Age of Camelot: Catacombs, a másik - Dark Age of Camelot: New Frontiers - még nincs. A harmadik pedig az Imperator címet viseli, mely egy sci-fi témával felvértezett alternatív kort ábrázol: az Ősi Róma sosem bukott el... A szerepjátékosoknak tehát lesz mire odafigyelni :)
LucasArts @ E3Már csak egy hét, és itt az E3! Épp itt volt az ideje, hogy a LucasArts is összeállítsa csomagját a nagy útra. Nem meglepő módon a KotOR 2 is előkerült, amit eddig még hivatalosan be sem jelentettek. Na majd az E3 alatt... Addig is szemléljétek meg a teljes felhozatalt:
A THQ is felfedte végre "A" listát... Igencsak impozánsra sikeredett. ZeroCool kedvence, a Stalker is ott lesz természetesen, bár neki hiába is mondom. Inkább ő mondja majd nekünk, hisz ott lesz az E3-on és tudósít!! :)
Jobb későn, mint mégkésőbb alapon végre az Atari is előrukkolt a listájával, mely címekkel meg szeretne jelenni a jövőhét közepén kezdődő E3 rendezvényen. Hát, láttam már jobbat is... Csak a PC-seket sorolom fel természetesen. Ím hát:
Adventure Company @ E3A kalandjáték gyáros The Adventure Company is felvillentotta idei felhozatalát. Ha nem is olyan szép nagy a lista, mint az EA, vagy a Vivendi esetében, azért érdemes vele foglalkozni. Íme:
A tegnapi napon beszámoltunk a Codemasters E3-as felhozataláról, valamint, hogy lesz Colin McRae Rally 5, melyet a "fesztiválon" mutatnak majd be. Ez eddig mind szép és jó, de a slusszpoén a következő: a tervezett megjelenése a Colin McRae Rally ötödik részének 2004. szeptember!!! (ahogyan azt BH-éknál olvashatjuk) Őszintén szólva nem csak kételkedek az ötödik rész sikerében, hanem egyenesen kizártnak tartom. Viszonylag rövid periódusú fejlesztés után már a nagyközönség elé is tárják fejlesztményüket. Ha ez így megy tovább, jövőre már a 7-ik rész megjelenéséről beszélünk, mert ugyan a várt rész még kész sincs, a következőn már javában dolgoznak (nem annyit, amennyit kellene). Nagy kérdés lesz az is, hogy mire épül majd a játék. Megtartja a rali vb legfiatalabb világbajnokának nevét, de a vb-től teljes mértékben eltér? Vagy visszakanyarodik a WRC alapokkal felépülő stílushoz? Érdekfeszítő kérdések...
Bár hivatalosan még nem jelentették be, épp most futott be kis levelesládámba a Codemasters E3-as felhozatala. A teljes listát PC-s részről alant láthatjátok, új játékként a Colin sorozat immáron ötödik epizódja érdekes :)
Monte Cristo @ E3Egyre többen jelentik be E3-as felhozatalukat idén is. Ez végülis érthető, hiszen a show már három héten belül véget is ér :) Szóval lássuk a Monte Cristo Game sfelhozatalát, melyben a hazai Digital Reality alkotása, a D-Day is helyetkapott :)
1C @ E3Orosz barátaink is elárulták, hogy mely játékaikat cipelik el az idei E3-as játékkiállításra. Megmondom őszintén meglepődtem a felhozatal vaskosságán :) Íme:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)