Újabb UT2k3 modok
Érdekelnek ezek valakit?:) Remélem igen, egyenként nem akartam már őket kitenni, most ide berakom az összest, aztán válogassatok :) Update! Időközben megnőtt a termés...
Érdekelnek ezek valakit?:) Remélem igen, egyenként nem akartam már őket kitenni, most ide berakom az összest, aztán válogassatok :) Update! Időközben megnőtt a termés...
A Strategy First meglepte a nagyérdeműt egy kis filmmel a Nexagon Deathmatch elnevezésű játékából. Ez egy percnyi CGI grafos képadagot jelent. A játék még ebben a hónapban a boltokba kerül, egészen pontosan 22-én. A trailert innen tudjátok letölteni.
Ismét megízesítjük a vacsit pár friss, szép képecskével. Aki már nagyon ki van éhezve (a táplálékra vagy a képekre), az most picit csillapítani tudja éhségét. Hogy mivel is? Lássuk hát:
A CDV ismét bejelentette a Cossacks II: Napoleon Wars elnevezésű játékát. Ez azért kellett, mert változtak a fícsörök. Ezeket alább olvashatjátok.
A Gamershell hívta fel a figyelmünket egy érdekességre. A Nexuiz egy online deathmatch stufa, mely a jó öreg Quake 1-es grafikus motorra épül. Na, ebből jött most ki egy animáció, melyet azonnal le is tölthettek tőlünk. Várhatóan egyébként idén ősszel jelenik majd meg, de a kipróbálható demója előbb érkezik.
Mikor az ember már azt hinné, hogy egy friss Take 2-s jelentésben esetleg felbukkan a Duke Nukem Forever megjelenési dátuma, egy eleddig is folyamatosan duruzsoló hangzás kezd egyre erősebben zakatolni: VÁHÁHÁHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ugyan már. Te még hiszel a mesékben? Lássuk inkább a többieket, melyek biztos vagyok benne, hogy mind előbb jelenik meg mint a 3DRealms "büszkesége".
Dredd bíró él és virul, ám új ellenfele akadt: Death bíró. Ismerős, nem? Igen, igen...ez a Judge Dredd vs. Judge Death elnevezésű játék. Most megjelent az E3on bemutatott videó egy újabb verziója, melyet le is tölthettek innen.
Ma sincs hiány a képekből, lássuk mely játékok shotjaiban gyönyörködhetünk:
[MOVIE] Éjjeli termés!Újfent egy rakat videó látott napvilágot, de mivel bealudtam, nem feltétlenül tudtok róluk... Alant megtalálhatod a terméslistát, idővel mindegyiket áttöltöm magunkhoz.
[MOVIE] Éjjeli termésIsmét akad néhány videó, melyeket máris megosztok veletek.
Így a nagy E3-as rohanásban kimaradt egy aprócska aranyos jelentés. A Strategy First informált arról, hogy teljesen elkészült Nexagon: Deathmatch című játékuk, viszont a jelek szerint csak nyár elején akarják piacra dobni. A játékban amolyan futurisztikus gradiátorként kell bizonyítanunk, hogy márpedig mi jobbak vagyunk :D Ha jobban is érdekel, ide kell ellátogatnod.
Kép WARE' #2Az éjszaka folyamán rengeteg új kép látott napvilágot. Mivel ha mindegyiknek külön hír írnánk megtelne vele több oldal, ezért most csak felsorolásszerüen kapjátok õket. Íme:
Take-Two @ E3Még egy E3-as lista érkezett, mely a szintén figyelemreméltó Take-Two felhozatalát mutatja... hmmm... fincsííííí :)
Strategy First @ E3Előkerült a Strategy First E3-as felhozatala is... lássuk hát, miket szállítanak (portékáik között szerepelnek többek között a Techland-es játékok is).
Miután a Vivendi Universal Games meglátta, hogy nagy riválisa, az EA bemutatta idei E3-as felhozatalát, nekik is lépni kellett. Lássuk egy szintén hatalmas kiadó portékáit, ismételten PC-s oldalról:
A Strategy First az éjjel átküldött három képecskét, hamarosan boltokba kerülő akciójátékáról a Nexagon Deathmatch-ről (korábban Nexagon: The Pit néven ismerhettük). A negyedik évezred küszöbén járunk, ahol egy új szórakozási forma alakult ki. Mi is ennek részei vagyunk, és egyetlen célunk az életbenmaradás...
Alig számoltunk be Nektek az Unreal Warfare engint használó FPS, a Devastation bearanyozódásáról, máris itt a következő hír róla. Az ARUSH Entertainment nyilvánosságra hozta az időpontot, miszerint március 20-án kiadnak egy játszható multiplayer demót! A demó a játék két pályáját és két játéktípusát (Deathmatch, "Streetwar) fogja tartalmazni. Egy kis kedvcsinálónak itt van két kép a demóból, itt pedig a hivatalos oldal.
A No One Lives Forever rajongóknak jó hírrel szolgálhatok, ugyanis a Sierra megjelentetett egy új multiplayer kiegészítést a NOLF II-höz! A mod összesen hét új pályát tartalmaz, melyet két teljesen új multiplayer játékmód is kiegészít! Az egyik egy team deathmatch, a másik pedig egy Doomsday névre keresztelt mód. No kommnent… :-) Akit érdekel a dolog, az látogason el erre az oldalra, ahol képeket és minden lényeges információt megtalál! Ha le szeretnéd tölteni a csomagot, akkor pedig klikk ide!
Itt az idő, hogy megszemléljétek a mai felhozatalt... lesznek azért fincsi PC-s alkotások, úgy érzem :D
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)