Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 908

'Napot...

Hír | 2004.01.07 11:54

Víg napot polgár! Na, megint zuhog a fehér, legalábbis itt pest területén. Bebugyoltáltam jéghideg végtagjaimat, és nekiláttam hát a mai klimpírozásnak. Ezúton hívnám fel kedves mindannyiótok figyelmét, hogy közeleg újabb nyilt napunk! A pontos részleteket itt olvashatjátok el, MINDENKIT szeretettel várunk! Már többen kérdeztétek, hogy hol lehet regisztrálni, de ezúttal nem kell semmi mást csinálni, mint eljönni. Ne felejtsétek továbbá, hogy novemberi és decemberi előfizetési akciónk nyerteseit is itt sorsoljuk ki! Gyertek minél többen!

Hajótörést szenved egy hajó. Egyedül egy fiatal első tiszt és harminc nő marad életben. Kiúsznak a szigetre, de egy hét múlva a férfi nem bírja, és úgy dönt, hogy vízbe fojtja magát. El is indul, amikor a a tenger partra vet még egy férfit. Elkezd ordítani: - Ember! Ez a sziget tele van bombanőkkel! És mind a magáé lehet! Mindet megkaphatja! Mire a férfi elmosolyodik, és kilibbent egy hajtincset a szeméből: - De szépen lebarnultál, szivi.

Starship Tycoon

Hír | 2003.12.29 22:22

Megjött a legújabb "tájkun". Ezúttal a Positech Games-től, méghozzá az űrmenedzselős fajtából. Ilyen még talán nem is volt, de már várom a Kocsordi Tycoon-t, meg a GS-Tycoon-t is :D Lényegében most a már másfél éve piacon lévő StarLines egy különleges verziójáról van szó. Egy interplanetáris űrhajózó vállalat igazgatójaként süppedhetsz bele a főnöki székbe, s megragadva az egeret-billentyűzetet, nameg a sikert és a szerencsét, egyre feljebb kell tornásznod vállalatodat anyagilag. Hamarosan egy demóval kedveskednek a fejlesztők, addig is kukkantsatok ide.

Dangerous Waters honlap

Hír | 2003.12.23 22:55

A Sonalysts idén júliusban előkerült fejlesztésének, a Dangerous Waters-nek a minap beindult a hivatalos oldala. Az alkotásban modern hadihajó flottákat irányíthatunk majd. Különlegesség, hogy co-operatív, avagy egymás elleni multiplayer módban is nyomulhatunk, amit a hasonló játékok nem igazán mondhatnak el magukról... Ha érdekel az efféle téma, nincs mese - ide kell kattintanod.

[PATCH] Cruise Ship Tycoon

Hír | 2003.12.03 17:49

Ez a játék nem túl ismert, de biztos kitaláltátok már, hogy egy menedzselős, stratégia-szimulátorról van szó, amiben a hajók játszák a főszerepet :) Előkerült hozzá egy pöttöm javítás, szedjétek le innen, bár ennek csak akkor van értelme, ha meg van Nektek a cucc, de ha nincs, az se baj :D

System Shock 3 morzsák

Hír | 2003.11.29 21:09

Terjednek a pletykák a System Shock 3 készítéséről, jelenti az orosz online magazin, a gamemag.ru. Warren Spector állítólag egy szűkszavú nyilatkozatában beszélt a korábbi projectekről. Az EA szerint azonban nem érdemes pénzt fektetni a projectbe, hiszen a széria korábbi részei nem hozták a várt nyereséget (pedig marhajó játékok voltak!). Ennek ellenére az ION Stormnál bőszen heggesztgetik a System Shock 3-at és mind a fejlesztők, mind az EA ködbe burkolózik. (Thanks: GameStar.de és Zup!!)

'Napot...

Hír | 2003.11.27 13:00

Szasztok! Végre elérkezett a csütörtök, már csak egy nap és itt a hétvége. Külön öröm hogy jövő héten jön a Mikulás bácsi! Akinek nagyon koszos a cipője, az máris kezdje el pucolni (szagmentesíteni:)). Persze addig még sok hír fog megjelenni nálunk, és persze viccek is, mint pl. ez:

Egy homokos férfi felkerül a Mennyországba. Szent Péter fogadja, körbevezeti a leendő otthonában. Egyszer csak leejti a kulcsait. Ahogy lehajol érte, az újonc mögé ugrik és hát elragadtatja magát... Szent Péter nagyon feldühödik: - Hogy képzeled ezt?! Ilyet még nem tett senki velem, pedig emberemlékezet óta én vezetem körbe az újonnan érkezőket! Takarodj a Pokolba, de nagyon gyorsan!!!! Így is lesz, emberünk lekerül a Pokolba. Eltelik egy hónap, Szent Péter elindul meglátogatni régi cimboráját, az Ördögöt. Lemegy az alvilágba, és csodálkozva látja, hogy kialudt minden tűz, az elkárhozott lelkek ott dideregnek a dermesztő hidegben. Meglátja egy sarokban az Ördögöt, aki mogorva arckifejezéssel mered maga elé. Szent Péter megkérdi tőle: - Komám, mi történt itt? Miért nem égnek a tüzek? Erre az Ördög dühösen: - A franc se fog lehajolni tüzelőért!!!

Új játék a Mithis-től?

Hír | 2003.11.19 17:27

A hazai Mithis Games a jelek szerint valamit még csinálgat. Ugyebár újfent előbukkant az előző hírban tárgyalt Galaxy Andromeda/Nexus, van egy hajós játékuk, a Midway, valamint egy Worms-szerű alkotás, az Animal Planets. A honlapjukon pediglen feltűnt egy titokzatos projekt is, W.A.R.P. néven. Ha igaz, akkor egy 3D Sci-fi taktikai akciójáték leszen, de még nem lehet tudni, hogy mikor, és mire. Amint valami újat megtudunk róla, jelentjük :)

IG3 = Galaxy Andromeda = Nexus

Hír | 2003.11.19 16:50

KIRÁÁÁÁÁLY :D A Mithis Games immáron megalkotta a harmadik nevet is űrhajós játékához :D Az eredetileg Imperium Galactica 3 néven futó project a CDV gondoskodása alatt vált Galaxy Andromedává. Sajnos a német kiadó úgy döntött, hogy nem adja ki... Ma azonban a Homelan jelentette, hogy a hazai csapat alkotását felkarolta a HD Interactive, és Nexus néven, 2004 szeptemberében napvilágot lát... reméljük :)

[MOVIE] PotBS

Hír | 2003.11.19 16:29

Ki ne álmodozott volna arról, hogy a 18. századi világban él, mondjuk a Karib tengeren egy csendes kis hajón? 2004 első felében mindezt megtehetjük, hiszen a Flying Lab Software és az Akella jóvoltából 2004 első felében megjelenik a Pirates of the Burning Sea. Ez egy MMORPG lesz, tehát tényleg igazi népek nyüzsögnek majd a városokban és a hajókon. Megérkezett az első film belőle, mely ugyan nem mutat sokat, de azt legalább nagyon szépen.

Újra támadnak a kalózok!

Hír | 2003.11.10 21:35

Aholy! Hajó a láthatáron! Méghozzá kalózhajó (Muha-ha-ha-haaa)! 2004 negyedik negyedévében érkezik a Pirates! felújított változata, melyet természetesen Sid Meier mester kezei közül szabadul a világra. Addig még ugyan sokat kell aludni, de legalább már van valami jó játék a 2004-es év végére.

Haegemonia Mod Tools

Hír | 2003.11.06 14:53

Úgy tűnik hogy mostanában a Mod Tool-ok a legkedveltebb érdekességek a neten :) Ezúttal a hazai Digital Reality, nemrégiebn megjelent űrhajós játékukhoz adta ki ezt a kis csomagot. Egyetlen bibi, hogy magadnak kell rájönnöd mindenre, hiszen a csapatnak nem áll módjában mindenkin segíteni, aki valahol elakadt... De sebaj, azért próbálkozzatok. A Mod Toolt innen tudjátok leszedni. Továbbá alant találhattok néhány háttérképet, ami ugyan nem most jött ki, csak a mőltkor kimaradt. Sorry érte...

X2: The Threat GOLD

Hír | 2003.11.05 20:18

Az Enlight ma közölte a nagyvilággal, hogy a X2: The Threat névre keresztelt űrhajós játékuk aranylemezre került... Észak-Amerikában 2 hét, máshol nem ennyi a megjelenésig hátralévő idő. :)

HomeWorld 2 Mod Tools

Hír | 2003.11.01 09:48

A mai nap második meglepijét a VU Games áldásos marketing alakulatának köszönhetjük. Megérkezett végre a már korábban beígért mod tool csomag, a Homeworld 2-es űrhajós mizériához. Ezzel új pályákat, hajókat, kampányokat és játékmódokat is kreálhattok. Azért némi kitartás és angol tudás szükségeltetik hozzá, de lehet próbálkozni. Innen letölthetitek.

Haegemonia: A Solon Hagyaték

Hír | 2003.10.22 17:03

Dauby mester jelentette a galaxis túloldaláról, hogy nagysikerű Haegemonia című játékuk teljesen magyar változata idén, egészen pontosan október 31-én érkezik a boltokba! Szerencsére nem volt ennyire szűkszavú :) Lássuk a jellemzőket:

  • Teljesen átdolgozott játékmenet – találmányok, hajók, fajok tulajdonságai jobban ki vannak egyensúlyozva
  • Több mint 70 új találmány – átértékelt és áthelyezett régi találmányokkal
  • Rengeteg új kombinációs lehetőség – kereskedj, kémkedj, vezesd a népedet és háborúzz kedved szerint!
  • Új űrhajók, speciális egységek, épületek és véletlen események – többek között játszható Solon hajókkal
  • Új típusú multiplayer pályák – 15, egyjátékos és többjátékos módban is egyaránt kihívást és élvezetes játékmenetet garantáló egyedi pálya
  • Továbbfejlesztett Mesterséges Intelligencia – gyorsan, merészen és taktikusan játszó MI, mely minden pillanatban képes a meglepetésszerű döntésekre Most pedig szemléljétek meg a gyöngyszemet!!! Egyszerűen hihetetlenül jól fest!

  • Homeworld hírek

    Hír | 2003.09.22 09:27

    Nem, ezúttal nem a napokban napvilágot látott második részről, sőt nem is egy esetleges harmadik részről számolok be. Igazából csak egy kis érdekességről van szó. A Relic Entertainment lelkes arcai a hónap végén, egészen pontosan szeptember 26-án adják majd ki a Homeworld 2 fejlesztői szoftvereit. Vagyis csinálhattok majd hozzá új hajókat, textúrákat, miegymást. Az elkészült műveket küldjétek nekünk :)

    'Reggelt...

    Hír | 2003.09.13 09:34

    Üdvözlök minden kedves csipatörölgetőt! Ilyenkor mindenki tovább alszik, ha teheti, csak aztán nehéz felkelni majd két nap múlva... A mai délelőttön én csak jó hírekkel fogok szolgálni nektek, félnivaló nincsen. :) Mivel sokan szeretik a Forma 1-et, amely most még izgalmas is végre, ezért figyelmeztetem őket, hogy holnap már futam. De térjünk vissza ebbe a "világba":

    Egy ember este hazafelé hajt, mikor rájön, hogy ma van a lánya születésnapja, és nem vett neki ajándékot. Visszafordul, és befut egy játékboltba, ahol megkérdezi az eladót: - Mennyibe kerül az új Barbie ott a kirakatban? - Melyik? - kérdezte az eladó - Van "Barbie tornázni megy" 19,95-ért, "Barbie labdázni megy" 19,95-ért, "Barbie vásárolni megy" 19,95-ért, "Barbie strandra megy" 19,95-ért, "Barbie szórakozni megy" 19,95-ért és az "Elvált Barbie" 375 dollárért. - Miért kerül az "Elvált Barbie" 375 dollárba, amikor az összes többi csak 19,95 dollár? - kérdezte a meglepett apa. Az eladó válaszolt: - Az "Elvált Barbie"-hoz jár még "Ken kocsija", "Ken háza", "Ken hajója", "Ken kutyája", "Ken macskája" és "Ken bútora".

    'Reggelt...

    Hír | 2003.09.08 06:38

    Hát, nemtudom ti, hogy vagytok vele, de nekem már annyira elég volt, hogy mindjárt visszafekszem. :) Hideg is van, korán is, nem a legjobb párosítás... Nade vegyük vállunkra a géppuskát, övünkre a gránátokat, zsebünkbe a c4-et, csizmaszárunkba pedig egy nagy kést és induljunk amerre kell. Ez a kora reggel egyelőre nem ígérkezik túl eseménydúsnak, de reméljük az idő repül a suli/munka-idő végéig. :)

    Egy ember bemegy a gyógyszertárba: - Tudna nekem adni valamit csuklás ellen? A patikus áthajol a pult fölött, jól hátbavágja az embert, majd elégedetten kérdezi: - Na, elmúlt? - Nem tudom, kinnt van a feleségem a kocsiban, meg kell kérdeznem.

    [DEMO] HomeWorld 2

    Hír | 2003.09.04 07:28

    Megérkezett hát a beígért HomeWorld 2 demócska is. A Relic Entertainment űrhajós alkotásának folytatásában a célok nem sokat változtak. A játékmenet és a grafika persze sokat fejlődött így feltétlenül érdemes kipróbálni. Mindazok, akik szeretik az "űr témákat", illetve kedvelték az első részt, csattogjanak el ide.

    HomePlanet multi

    Hír | 2003.08.30 22:17

    Russobit-M-ék világgá kürtölték a mai nap, hogy űrhajós játékukhoz multiplayeres fejlesztéseket eszközölnek. Ez az akció körülbelül 2003 karácsonyára lesz készen, 16 játékosnak szolgál egyszerre lehetőséggel Interneten vagy LAN-on az időtöltésre majd, chattel és más jó dolgokkal ez az újítás. Ha esetleg valaki nem tudná melyik űrhajós szimulátorról is van szó, az feltétlen nézzen el ide!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.08.17 08:24

    Köszöntök mindenkit! Nos, annak ellenére, hogy ma tudjátok milyen nap van (vasárnap), lesz itt egy érdekesség... Ha valaki elmerészkedett Kecskemétre, a repülőnapra, annak innen kívánok jó repkedést. :D Aki otthon kuksol, az pedig fogjon vmi hideg italt és igya, hogy ki ne száradjon ebben az időben, menjen vízpartra, vagy olvassa el ezt:

    Az utasszállító hajó tíz méterre van a parttól, amikor egy autó csikorogva fékez. Kiugrik belőle egy ember, a csomagját nagy ívben a hajóra dobja, beleveti magát a vízbe, pár karcsapással a hajónál van, elkap egy kötéllétrát, és csuromvizesen felkapaszkodik a fedélzetre. Döbbent csönd a parton és a hajón. - Na, feljutottam, nem?! - mondja egy tátott szájjal bámuló matróznak. - I...igen. De ráért volna, csak öt perc míg kikötünk.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)