Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1121

Akella felhozatal

Hír | 2005.04.20 18:31

Ki gondolta volna, hogy az idén is megrendezik a világ legnagyobb játék showját az E3-at? Természetesen mindenki:) Ezen a kiállításon (Május 18-20, Los Angeles) jelen lesz az Akella is, aki kiadta azon listáját, melyen azon játékok szerepelnek, melyekkel szeretné elbűvölni a játékos társadalmat. A lista nem kicsi, ezért engedjétek meg, hogy belekezdjek a felsorolásba: PT-boats: Knights Of The Sea: Ez egy második világháborús hajó-szimulátor lesz, ígéretek szerint lenyűgöző grafikával. (2006 első negyedév) Swashbucklers: Blue & Grey: Eme alkotásban akció és RPG elemeket is felfedezhetünk majd, miközben az amerikai polgárháború történéseit követjük nyomon. (2005 negyedik negyedév) Rage Rider: Már a nevéből is kisejlik, hogy egy hentelős gamet tisztelhetünk a személyében, melynek még nincs pontos megjelenési dátuma. Age of Pirates: Az Akella nem hagy fel hagyományával, hogy pár évente kiad egy kalózos témájú RPG-t, sokak nagy örömére.(2005 harmadik negyedév) Captain Blood: A "hősies" Blood kapitány bőrébe bújhatunk 2006 első negyedében... Heavy Duty: Nocsak...Ugye ti is erre vártatok? Végre egy játék, amiben mi magunk menthetjük meg a világot..:P Enosta: Discovery Beyond: Bad Sector örömére egy ígéretes, és darkos RPG is bekerült a felhozatalba:) (2005 negyedik negyedév) Raiders of the Lost Casino: Ebben a játékban a humor garantáltan nem lesz mellőzve, mivel fiatal hősünknek igencsak kalandos élete lesz:) S.M.E.R.S.H: Egy újabb második világháborús game taktikai, és RPG elemekkel...(2006 harmadik negyedév) Hard to Be God: Talán a legígéretesebb sikervárományost tisztelhetjük a személyében, de a storyját a sötét oldal fekete leple fedi:) Lesz időnk megtudni róla mindent, hisz a megjelenése úgyis csak 2006 negyedik negyedévében várható. Dead Mountaineer Hotel: Egy játék, melynek történetét a Strugatsky fivérek írták, így arra garantáltan nem lesz panasz. No és parában sem lesz hiány..

[MOVIE] Close Combat: FtF

Hír | 2005.04.20 09:28

Megünnepelvén a játék befejezését és megjelenését, a Take-Two két újabb videót adott ki a Close Combat: First to Fight-ból. A Destineer csapatorientált taktikai játéka a kezdetekben mondjuk ígéretesebbnek tűnt, most is úgy érzem érdemes vele foglalkozni. A videókat innen tudjátok leszedni, némi kattintásért cserébe.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.04.10 15:47

Nevezzük szabadidőnek azt, amiben gondoltam újra összeállítok egy kis képes szösszenést. Jó nézegetést!

  • Adellion (7)
  • Age of Pirates (32)
  • American Civil War: Gettysburg (7)
  • Army Racer (25)
  • Dimitri (1)
  • ECHO: Secrets of the Lost Cavern (5)
  • Indigo Prophecy (8)
  • Invasion (1)
  • Tomb Raider: Legend (2)
  • Pariah (7)
  • Runaway 2 (2)
  • Singles 2: Triple Trouble (5)
  • The City of Metronome (14)
  • The Movies (10)
  • The Regiment (5)
  • VATAN (37)

  • [PATCH] Wolfenstein

    Hír | 2005.03.23 08:39

    RopiGyerek jelezte nekünk a SPyNEWS adta lehetőségeket kihasználva, hogy új javítás jelent meg az Activision kicsinyéhez, a Wolfensteinhez. Kis nosztalgiaként eszembe jutott, hogy anno a Wolf 3D-nek és a Spearnek köszönhetően legalább 8 egér, 1 monitor és 2 billentyűzet halálozott el... :) Naszóval a patchért erre tessék...

    Panzer: Elite Action hivatalosan is

    Hír | 2005.03.10 21:17

    Anno úgy jelentettük be ezt a kis csecsebecsét, hogy na nesze semmi, fogd meg jól, magyarán hivatalosan semmit nem vágtak senkihez, ami az infókat illeti. Elérkezett azonban az idő, hogy a hivatalosa bejelentés megtörténjen. Ömm.... Hát, sajnos a képek láttan első hatásilag nem vagyok lenyűgözve. Nos, azért próba cseresznye. További infó itt.

    [MOVIE] Vivisector

    Hír | 2005.02.24 20:49

    Egy, azaz egy darabka friss mozgókép érkezett a Vivisector: The Beast Within-ből. Nos, mindent elmondhatunk erről, csak azt nem, hogy a mozi sokatmondó. Lényegében csak egy esetlenül megkomponált összeállításról van szó - jön egy ilyen állat, aztán kap az arcába és kb. ennyi. Azért megnézhetitek, lévén csak másfél mega, de ne várjatok sokat tőle - ennél jobb videót is kiadhattak volna róla...

    Vivisector - mutáns fegyverkezés

    Hír | 2005.02.15 19:17

    Valentine barátom az Action Forms csapatából épp ezekben a percekben küldött három teljesen új képet készülő játékukból, a már többször elhalasztott Vivisector: Beast Inside-ból. A játékban egy olyan világba kerülünk, ahol különféle génmanipulációk révén állatokat ötvöztek emberekkel, és igen különleges fajok jöttek létre. FPS megszállottaknak mindenképpen érdekes lesz, főleg akkor, ha szeretted az egykori SoF2-ben is alkalmazott "szétgyaklak atomjaidra" stílust. Ja, és még jól is néz ki :) Imhol:

    Vivisector megjelenés

    Hír | 2005.02.14 16:14

    Az Action Forms készülő akcióhorror játéka, a Vivisector: Beast Inside megjelenési dátumra lelt. Egyelőre ez még csak a német verzióra érvényes, de nem valószínű, hogy nagyon sokat csúszna az angol megjelenés ehhez képest. Ja, a legfontosabbat, a dátumot kihagytam: Q2 2005, azaz második negyedév. Várjuk sok szeretettel!

    [MOVIE] Close Combat: FtF

    Hír | 2005.02.08 17:27

    Személy szerint már annyi Close Combat: FtF animációt láttam, hogy már inkább a végleges játékot tartanám a kezeim között. De hát, kívánság ide, kívánság oda, a kiadó csak nem akarja publikálni a játékot. Sebaj, maradnak a képek, illetve jobb esetben a videók. Utóbbiból érkezett újfent egy egészen apró darab. Mérete ellenére igen tanulságos, úgyhogy katt!

    [DEMO] Star Wolves - FR

    Hír | 2005.02.04 09:21

    Az Xbow Software ma reggelre készítette össze a Star Wolves című 3D-s űr-harci-akció-szerepjátékának kipróbálható verzióját. A demóban némi intró után a galaxis különféle szegleteibe juthatunk el, rengeteg tanácsot és infót kapunk mindenről. A dolog egyetlen szépséghibája (már akinek), hogy franciául történik mindez. Ha Bad Sectoron kívül más is kipróbálná (ő ugyanis beszéli ezt a nyelvet), az kattintson ide.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.01.20 22:11

    No kérem, gondoltam újfent összeállítok egy kicsike csomagot. Annyira mondjuk nem érzem, hogy világsikerekről és felettébb felejthetetlen alkotásokról van szó, mindazonáltal érdemes foglalkozni velük! Parancsoljatok:

  • Advent Rising (24)
  • Codename: Panzers Phase Two (2)
  • Playboy: The Mansion (7)
  • Perimeter: Emperor's Testament (16)
  • Pro Rugby Manager 2 (15)
  • Project: Snowblind (8)
  • Roma Victor (15)
  • Second Sight (23)
  • SÖLDNER: Marine Corps (3)
  • SpecForce (3)
  • The Godfather (15)
  • Trackmania: Sunrise (8)
  • Trash (8)

  • [MOVIE] Komoly csomag!!!

    Hír | 2005.01.19 20:43

    Egy igen tekintélyes videóösszeállítást kapott össze a WP csapata. Bármilyen meglepő, ezek most nem is olyan hatalmas giga nagyok, ergó mindenki bátran letöltheti mindet. Alant gyűjtöttem a linkeket, töltsétek egymás után, megjegyzem érdemes!!

    [MOVIE] Close Combat

    Hír | 2005.01.19 10:37

    A Take-Two Interactive ismételten kiadott egy pár videót a Close Combat: First to Fight című alkotásukból. A Destineer játékból kétszer egy percnyi anyagot leshetünk meg, melyek mind játék közbeni jeleneteket mutogatnak. Hasonlóak a pár nappal ezelőtt kiadottakhoz. Akit érdekelnek ezek az animációk, azok ide kattanjanak.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.01.18 22:00

    Úgy hiszem újfent sikerült megdönteni a galéria frissítési rekordot :) Így estére szerintm egész jó elfoglaltság ez a szemezgetés :D Jó étvágyat hozzájuk:

  • 7 Sins (17)
  • Age of Pirates (6)
  • CS: Source (2)
  • Dark Age of Camelot: Catacombs (16)
  • Dragonshard (5)
  • East Front (3)
  • Nibiru: Messenger of Gods (10)
  • Pilot Down (22)
  • Stranger (3)
  • Telladar Chronicles: Decline (2)
  • Splinter Cell: Chaos Theory (7)
  • Transport Giant: Down Under (16)
  • Vivisector (3)
  • World Racing 2 (5)

  • [MOVIE] CC: First to Fight

    Hír | 2005.01.14 10:14

    Mint látható, már a délelőtti órákban egészen szép a videó termelés. Ezúttal két újdonsült Close Combat: First to Fight lopatban gyönyörködhettek. Mindkét csöppség körülbelül egy perc hosszúságú ingém jeleneteket prezentál. A csapatorientált akciójátékok kedvelőinek kötelező darab! Imhol.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.01.13 17:27

    Újabb, újabb adag frissítés. Nos, ha erre azt mondja valaki, hogy nem változatos... LOL :) Jó böngészést!

  • Act of War (5)
  • Auto Assault (15)
  • Blitzkrieg 2 (4)
  • Worms 4: Mayhem (23)
  • * Conspiracy: Weapons of Mass Destruction (18)
  • * Empire Earth 2 (4)
  • * Legion Arena (5)
  • Myst V: End of Ages (5)
  • Paratrooper: Small World (12)
  • * Pilot Down (5)
  • * rFactor (22)
  • Spoils of War (11)
  • Star Wars: KOTOR: Sith Lords (9)
  • Still Life (5)
  • Storm For Berlin (4)
  • Vivisector (18)
  • Worms 4: Mayhem (23)

  • Still Life megjelenés

    Hír | 2005.01.13 10:23

    Az Adventure Company leveléből kiderült, hogy Észak-Amerikában ők forgalmazzák majd Bad Sector új kedvencének PC-s és konzolos verzióját egyaránt. A jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 április 14, addigis csekkoljátok a hivatalos oldalát itt. A kalandjátékban egyébként Victoria McPherson-t, egy fiatal FBI ügynököt alakítjuk. Egészen szépen néz ki, figyi':

    Vivisector infók

    Hír | 2005.01.12 18:58

    Kis pontosítást hajtottak végre a készítők a Vivisector: Beast Inside című FPS megjelenési dátumával kapcsolatban. Eddig még csak annyi információt szolgáltattak, hogy majd valamikor márciusban kaparinthatjuk a kezünk közé, viszont mostmár abban a hitben élhetünk hogy ez valamikor március végén lesz. Aki egyébként még nem ismerné ezt a gamet, az ezt az oldalt felkeresve csillapíthatja információ-éhségét. Aki pedig ide látogat az pedig a szemét kényeztetheti a legfrissebb screenshotokkal a játékból:)

    Codename: Panzers SE

    Hír | 2005.01.12 17:35

    A cím ezúttal nem Second Edition-t takar, sokkalta inkább special-t. Készül ugyanis a Codename: Panzers bővített kiadása, ami a Gamigo nevű német oldal tanúbizonysága szerint újbol megéri majd nekünk, hogy ropogós bankókat hagyjunk ott a boltban érte. Ami a legjobb, hogy már nem kell sokat várni rá, február 14-én érkezik a drágaszág. Bővebb infóért látogassátok meg a fenti linket.

    Doom 3 - addon a javából!

    Hír | 2005.01.09 10:53

    Bár jómagam azt vallom, a Doom 3-mat a komoly scriptelés miatt igencsak nagy időközönként lehet újra végigvinni, komoly figyelmet szentelek a kiegészítőjének. A három legújabb képe ismét friss szörnyi-mörnyiket prezentál (Thanks jd). A legkomolyabb a csecsemő, aki újabb díszeket kapott, és, ha jól látom, némileg fel is cseperedett. Imhol találjátok a képeket:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)