Artemis - a Csillagflotta hajóhíd szimulátor játék
Szoktátok nézni az Agymenőket? Sheldon nagy vágya, hogy egyszer egy igazi Csillagflotta hajóhíd szimulációban részt vehessen...
Szoktátok nézni az Agymenőket? Sheldon nagy vágya, hogy egyszer egy igazi Csillagflotta hajóhíd szimulációban részt vehessen...
Csatlakozott az STO stábjához a csinos Leetát megszemélyesítő Chase Masterson!
Áldassék Laci neve örökre - legalábbis EVE világban!
A Star Trek Online történetében elsődleges szerep jut a flottáknak, amint egymás ellen harcolnak.
Johnny Depp ismét Tim Burtonnel szövetkezve ezúttal egy véreskezű, bosszúvágyó borbélyt alakít, aki klienseinek nemcsak szakállát, hanem torkát is elvágja, szeretője pedig sütemény formájában árulja a feldarabolt holttesteket…
[MOVIE] Enigma: Sink The HoodMost bukkantam rá egy új alkotásra, Enigma: Sink The Hood névvel. Új olyan szempontból, hogy nem régi, viszont az Enigma játékok nagy múltra tekintenek vissza, feltételezem azoknak a következő epizódja. Szerencsére a fejlesztők voltak olyan rendesek, hogy nem csak egy "Ittvan, készül!" hírrel, hanem kapásból egy honlappal, a honlapon egy videóval kínálnak minket. Feltétlen érdemes megnézni, nekem tetszik. Ja, és a teljes cím: Enigma: Sink The Hood lesz. Még állítólag idén.
Mr. Worf, phaserekkel tűz! A Romulán harcimadár pedig darabokra hullik, persze csak azután, miután pár quantum torpedót is "bezabált". Újbóli csatára hív minket a Star Trek: Starfleet Commad III és legújabb javítása, melyet annak érdekében adtak ki, hogy még véletlenül se süljön be egy-egy torpedónyílás... Ide fáradjatok!
Az Anarchy Online-ban már a kezdetektől fogva megjelent egy Leet nevezetű lényecske, melyet mindenki nagyon, nagyon szeretett volna virtuális háziállatnak. A Funcom egy, ennél sokkal jobb tervet eszelt ki. Az, aki előrendeli a legújabb kiegészítést, az ALien Invasiont, hozzájuthat a teljesen új háziállatok valamelyikéhez. Az új szerzemények között van az Athlett, a Shaoleet, a Leetzilla, és még sorolhatnám. Mindegyikről olvashattok bővebben ezen a szent helyen!
Sajnálatos hír, de igaz, hogy a Starfleet Command sorozat megalkotója, a Taldren szögre akasztja a fejszét. A csapat ha nem is fog ezek után tevékenykedni, annyi öröm van az ürömben, hogy egy dél-koreai ága a Taldrennek megmarad. Nemcsak, hogy megmarad, hanem a jövőben egy új MMORPG megalkotására is készül. Thanks Blue's
A Homelan-nak köszönhetjük eme infót, mely egy teljesen új fejlesztésről számol be. Lássuk csak mi is van itt? A Sub Command és a Jan's Fleet Command megalkotója egy új háborús játékon munkálkodik, melynek Dangerous Waters lett a címe. Egyelőre elég keveset lehet róla tudni, de az biztos, hogy a háború több vízi színterén is próbára tehetjük majd képességeinket. A készítők honlapját itt szedheted szét, némileg több infó reményében.
Megérkezett a legújabb, immáron 2.5.4.10-es verziószámmal ellátott javítás a Starfleet Command: Orion Pirates elnevezésű játékhoz. Ez a patch összesen 35 "bogarat" fixál. SCOP v2.5.4.10 teljes (18.3 MB) SCOP v2.5.3.8 -> 2.5.4.10 (1.8 MB) SCOP v2.5.4.10 szerver (15 MB)
A Majesco a mai napon bemutatta újdonsült alkotását, a Black 9-et. A Taldren - akiktől többek között a Starfleet Command sorozatot is kaptuk - által fejlesztett játék egy taktikai akció alkotás lesz PC-re és Xbox-ra, valamikor idén ősszel. A játék a nagyon igéretes Unreal Warfare engine-t használja, így valószínűleg eléggé látványos lesz a cucc. Az első két koria képet itt szemlélheted meg.
A minap még csak egy animáció, ma pedig már arany! Jelen esetben az Activision gondozásában megjelenő Starfleet Command III-ról van szó, mely teljesen elkészült - a Star Trek rajongók legnagyobb örömére. Ebben, mint egy csillaghajó kapitánya, minden egyes részletre kiterjedő galaktikus akcióknak lehetünk majd részesei, természetesen azzal a céllal, hogy mindenhol győzedelmeskedjünk! Amíg nem kerül a boltokba, feltétlenül látogass el a hivatalos oldalára, vagyis ide.
Az Activision hozzánkvágott egy fincsi kis animációt, a néhány héten, esetleg napon belül megjelenő Star Trek Starfleet Command III című űr alkotásból! Természetesen nem voltam rest, máris felhelyeztem lokálba, így bárki letöltheti! A honlapját egyébiránt itt találhatjátok meg.
A Tesseraction Games elárulta, hogy tengeri-harci játékának, az Enigma: Rising Tide-nak az offline verziója teljesen elkészült. Ez, részét képezi majd a még készülő, csak online résznek! Ha meg akarsz ismerkedni az alkotással, klikkelj ide!
A Tesseraction Games átadta a Fileplanet szent fényének örzőinek, készülő játékuk, az Enigma: Rising Tide kipróbálható demóját! Ennek mérete elég borsos, közel 196MB-tot kóstál... éppen szippantom lefele, és amint lehet, feltöltöm magunkhoz! Addigis itt a máris működő link. Ha előbb megismerkednél vele, klikkelj ide!
Még meg sem kezdődött a Los Angeles-i összeröffenés, de mi máris egy rakás újdonsággal szolgálunk nektek az E3-as szekciónkból:
A Codemasters után, az Infogrames is elárulta, hogy mely játékait mikor szándékozik piacra dobni. A lenti listában csak PC-s játékokat találhattok, hiszen az számunkra a legfontosabb... : 2002 első negyedév:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)