Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 135

Amerikában terjeszkednek a Dark Messiah fejlesztői

Hír | 2006.07.06 08:58

A Ubisoft megbízásából az Arkane Studios jelenleg a Dark Messiah of Might & Magic című akció-szerepjátékon munkálkodik hivatalosan. A francia székhelyű fejlesztőcsapat azonban a napokban egy új stúdiót nyitott az Egyesült Államokban, Texasban, ahol jelenleg is zajlik a tagfelvétel. Hivatalos közlemény nem érkezett, így nem tudni, miért volt szükség egy új stúdió nyitására - nyilván valami új, eddig ismeretlen projekt lehet a háttérben. Hamarosan talán kiderül...

A RIAA szerint sikerült megállítani a kalózkodást

Hír | 2006.06.15 12:43

Az Amerikai Hanglemezkiadók Szövetségének (RIAA) elnöke szerint az illegális zenei fájlcserélés terjedését sikerült megfékezni. "A probléma még nem szünt meg, de úgy hisszük, a legális digitális letöltések rohamos növekedése megállítja majd az illegális fájlcserélés népszerűségének növekedését." - mondta a RIAA elnök-vezérigazgatója, Mitch Bainwol. Ez igencsak optimista hozzáállás egy ilyen iparági képviselőtől, főleg annak fényében, hogy a Napster 1999-es megjelenése óta az audiólemezek eladásai 30%-ot estek. A RIAA talán azért ennyire optimista, mert ahány fájlcserélőt eddig be akart záratni, nagyrészt sikerrel meg is tette. Azonban egy megszűnésével két másik jelenik meg. Tovább >>

[MOVIE] X-Men: The Official Game

Hír | 2006.05.12 11:56

Újabb videó futott be a legújabb filmre épülő X-Men: The Official Gameből. A friss trailer körülbelül 10 megabájtot nyom. A téma kedvelőinek érdemes meglesniük, no és egyébként sem ígérkezik rossznak az alkotás. Letöltésért erre tessék... Az előző anim itt csekkolható.

'Napot...

Hír | 2006.04.08 10:33

Kellemes szombat "reggelt" mindenkinek :) Azt hiszem senki sem bánná, ha most egy hétig ez a pihenőnap ismétlődné, és bár kicsit hűvös, az idő is remek odakint. Hírek tekintetében is az a helyzet, hogy érdemes maradni, ugyanis van jónéhány érdekesség. Addig is kezdjünk valami nevettetővel:

Egy katonai teherautó elakad a sárban. Egy perccel rá megjelenik egy tiszti Jeep négy tiszttel. A tisztek kitolják a teherautót a sárból, majd az egyik megkérdezi a sofőrt: - Mit szállít maga? - Ezredes úrnak jelentem, harminchat újoncot. Háború van. Az ezredes félti a lányát, ezért magával viszi az ezredéhez. De itt is fél, hogy megerőszakolják, ezért behelyez egy pengét a lánya micsodájába. Másnap látja a zuhanyozóban, hogy 999 katonának négybe van hasadva a micsodája. Az utolsónak nincs. Azt mondja az ezredes: - Na fiam, te tisztességes voltál, ezért kitüntetlek! De mielőtt megkapnád a kitüntetésed, mondj pár szót ezeknek a mocskoknak. Mire a katona: - Szak akt akahtam mombani, hod motkok vattok!

A Samsung eltolta Blu-ray lejátszójának megjelenését

Hír | 2006.04.05 12:13

A hivatalos indok szerint a lejátszók egy hónapos elcsúsztatására az Egyesült Államokban azért volt szükség, hogy a konkurrens Blu-ray lejátszó gyártók is végezhessenek a szükséges kompatibilitási tesztekkel, amire az április hónap áll rendelkezésre. Amint bebizonyosodik, hogy az összes gyártó terméke képes együttműködni, megkezdődhet a tömeggyártás. A Samsung lejátszójának új piacra kerülési időpontja így június 25-re csúszott, de az ára továbbra is 999 dollár lesz kezdetben. Korábban május 23-át jelölték meg, mind premierdátumot, ugyanis azon a napon jelennek meg az első Blu-ray lemezeken található mozifilmek a Sony Pictures Home Entertainment és a Lionsgate Films kínálatából. A Sony Pictures máris reagált: nem változtatnak az első filmek megjelentetésének időpontján, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan nem igazán lesz min lejátszani azokat. A Lionsgate még nem kommentálta a bejelentést. A Blu-ray lemez egyike a két új optikai tároló formátumnak, amelyek a DVD-t hivatottak leváltani. Nemrég a Toshiba, és partnerei által támogatott HD-DVD lejátszók megjelenését is eltolták egy kicsit, de hála a mostani fejleményeknek, még mindig előnnyel indulhat. A Toshiba Japánban már piaci forgalomba bocsátotta első, végleges terveken alapuló HD-DVD lejátszóit, és a hónap közepén az Egyesült Államokba is eljutnak a készülékek, az első HD-DVD filmekkel együtt.

Vége az áprilisi tréfáknak

Hír | 2006.04.02 10:41

Mielőtt bármi másba kezdenék, gyorsan leszögezem, hogy tegnapi bolondok napi kamu híreink után mától ismét visszaáll a rend. Igen: tegnapi tizenhat hírünkből (beleértve a reggeli beköszöntőt), tíz kizárólag a képzelet szüleménye.

  • Aki letöltötte a S.T.A.L.K.E.R. demóját, az már rájöhetett, hogy a 27 megás fájl valójában egy, a játék képeiből összeállított videó. Nem hittük volna, hogy ekkora "sikere" lesz. Az esetleges kellemetlenségekért ezúton is mindenkitől elnézést kérünk.
  • A vízálló headset bizony igazi. Itt a bizonyíték. Nem csoda, ha már nem hittétek el :)
  • A Heroes V eltörlésének ötlete kb. egy hete fogalmazódott meg bennünk, jó előre meg is írtuk a sztorit, de úgy tűnik, a poént mások is elsütötték. A hírben található forrás is hasonló történetet talált ki.
  • Új hazai fejlesztőcég alakult? Dehogy... A képet valami egészen ismeretlen játékból szedtük, a felesleges részletek eltüntetése után pedig odabiggyesztettünk egy aranyos kutyát. A részletekbe nem mennék bele, szerintem aranyos kép :)
  • Nem készül film a The Sims-ből. Hogy is lehetne egy történet nélküli játékból forgatókönyvet írni. Hehe, Hollywood megoldaná, sőt már van erre számos példa is, de minden esetre az EA Games nem égetné magát ilyesmivel :)
  • A Microsoft sem készít tankok számára semmilyen szoftvert, vagy ha igen, arról meg nem nyilatkozik.
  • A World of Warcraft havidíj emelkedéséről szóló hírünknek viszonylag sokan bedőltek, köszönhetően annak a függőségnek, amit a játék okoz. Mindenki nyugodjon meg, a Blizzard nem szereti annyira a pénzt, mint amennyire szeret játékokat fejleszteni.
  • Uwe Bollnak már nem szabad hinni. Jelenleg nagyon elfoglalt a Far Cry megfilmesítésével, amit okosan a fejlesztő cég új játékának megjelenése környékére időzít. Magyar vonatkozású alkotásról nincs szó, pláne nem vígjátékról, vagy animációs filmről.
  • Aranyos ez a robotkutya, de így is pont elég ebnek keresnek gazdát szerte a világon, nincs tehát szükség teljesen valódinak tűnő gépekre. Talán csak abból a szempontból, hogy ő megelégszik, ha rádugjuk a konnektorra, na meg 100% szobatiszta, és ha nagyon ugatna, ki lehet kapcsolni...
  • Bármennyire hihetetlen, nem lesz magyar bajnokság a PES6-ban. A fejlesztők talán nem is tudják, hogy létezik magyar foci - talán azt sem tudják, hogy létezik Magyarország :)
  • Az én személyes kedvencem a Sims toplista. Ez úgy mindent elmond a játéksorozatról :) És most következzen még néhány szemelvény arról, hogy mások milyen hülyeségeket találtak ki április elsejére.
  • Bejelentették a World of Warcraft: The Burning Crusade új faját, a Wispeket.
  • 30 napon belül nem használtad Valve Steam fiókodat? Szavazz! Már úgyis része vagy a rendszernek...
  • World of Starcraft - Exkluzív világpremier a GameSpoton
  • Duke Nukem Forever beszámoló
  • Uwe Boll megszerezte a StarCraft megfilmesítési jogait
  • Új játékbesorolási kategória Amerikában: A-ss - Game Sucks
  • A Psycho Craft Studio bemutatta újgenerációs konzolrendszerét.
  • űrszondája videojátékokat is vinne magával: The Sims, Sonic the Hedgehog, Madden NFL 2005, Quake, The Sims 2
  • A Konami új játéka: Dance Dance Revolution (DDR) With the Stars
  • Google Romance - A társkereső oldal
  • Jessica Simpson elválik férjétől, amiért az World of Warcraft függőségben szenved Egy sokkal hosszabb listát találhattok a Wikipedián.

  • Elbocsátották az Infogrames pénzügyesét

    Hír | 2006.03.31 14:47

    Két nappal azután, hogy megtudtuk, az Infogrames három hónapnyi haladékot kapott adósságai mefizetésére, most azonnali hatállyal felmondtak a vállalat pénzügyi vezetőjének, Thierry Detloffnak. Detloff múlt november óta vezeti a cég pénzügyeit, elsődleges feladata pedig az lett volna, hogy megalkosson és megszervezzen egy olyan átfogó tervet és belső irányítási rendszert, ami segít a vállalatnak kilábalni a nehéz pénzügyi helyzetből. Az Infogrames nem adott pontosabb indokot a menesztésre, de a fentiekből az következik, hogy nem sikerült megvalósítani a krízishelyzet kezelését. Az Infogrames 1999 óta minden évben veszteséggel zár, nemrég megerősítették, hogy a tulajdonukban lévő Atari belső fejlesztőstúdióit is felajánlották már eladásra.

    Noteszgép szigorúan játékosoknak

    Hír | 2006.03.30 15:35

    A Toshiba P105-S921 az első olyan noteszgép, amely GeForce Go 7900GS videokártyát rejt magában. A gyártó eddig kimaradt a "játékos" szegmensből, de most a Satellite P105-S921-gyel megmutatta, hogy van keresnivalója ezen a piacon: új mérföldkőként GeForce Go 7900GS videokártyás noteszgéppel rukkolt elő.

    A Satellite P-105-ös család vezető készülékében a 256 megabájt GDDR3-as memóriával szerelt grafikus vezérlő mellett Intel Core Duo processzort találunk, amely 1,83 gigahertzen fut, továbbá 1 gigabájt DDR2-es memóriát, 160 gigabájtos SATA II merevlemezt, a képi megjelenítésért pedig egy 17 hüvelykes WSXGA kijelző felel. Persze más finomságokkal is kitűnik napjaink noteszdzsungeléből: Harman/Kardon hangfalak, ujjlenyomatolvasó és S-Video kimenet, csak hogy a legfontosabbakat említsük. A gyártó weboldaláról már 1999 dollárért megvásárolhatjuk a Toshiba erőművészét.

    Három hónap haladékot kapott az Infogrames

    Hír | 2006.03.29 15:49

    Az Atari anyacége, az Infogrames három hónappal későbbi határidőt harcolt ki magának, így az eredetileg március 15-ig kifizetésre kötelezett 13,4 millió eurónyi osztalékot csak június 15-én kell megfizetnie a részvényeseinek. Emellett azonban további 23 millió eurónyi hitelt vettek fel, aminek visszafizetési kezdete december 15. Sajnos ennek ellenére egy másik kifizetési kötelezettségnek mindenképp eleget kell tenniük: április 1-jéig 4,6 millió euró osztalékot át kell utalniuk az OCEANE részvényei után. A kiadóvállalat 1999 óta folyamatosan veszteséggel zár, ám a helyzet egyre súlyosbodik. Már a belső fejlesztő stúdiók költségvetését is maximális mértékben megvágták. A múlt hónapban az Atarit figyelmeztették, hogy a tőzsdéről is kizárják, ha részvényeinek árfolyama nem emelkedik tartósan egy dollár fölé.

    Harminc éves az Apple

    Hír | 2006.03.27 12:48

    A Szilícium Völgy nagyjai közül az idők folyamán többen is eltűntek, az egyik azonban még mindig virágzik, pontosabban gyümölcsözik: az Apple. A vállalat a héten ünnepli harmincadik születésnapját. Legnépszerűbb termékei - a Mactől az iPodig - egyre szélesebb körben terjednek, ám a szolgáltatások terén is új kihívásokat keresnek. Az iTunes néven elhíresült digitális zeneletöltő központ bebizonyította, hogy bizony van kereslet a legális letölthető tartalmak iránt is. Ám pont ez az, amit a legtöbben támadnak. A francia törvényhozók például azért nem nézik jó szemmel az Apple tevékenységét, mert az nem a megfelelő eszközökkel kapcsolja össze az iPodot az iTunes szolgáltatásaival. Emellett a nagyobb zenekiadók is tiltakoznak az ellen, hogy miért csak 99 centet kérnek az egyes letöltött dalokért. A folyamatosan a bevételi élbolyban elhelyezkedő vállalatnál mostanában fordult elő először, hogy biztonsági réseket találtak a Macintosh operációs rendszerek új változataiban. A szkeptikusabbaknak az is szemet szúrt, hogy nem sokkal ezután partnerkapcsolatot létesítettek az Intellel, és egyre többen gondolják úgy, hogy Macükön inkább Microsoft operációs rendszert szeretnének futtatni. A dolgok valószínűleg nem függnek össze - inkább csak egyre több hacker fordul az Apple gépei felé, vagy ellen. Az "Alma" története 1976-ban kezdődött, amikor két fiatal egyetemista, Steve Jobs marketingzseni és barátja, Steve Wozniak műszaki szaki aláírt egy együttműködési nyilatkozatot április elsején, bolondok napján. A papírokon lefektetett célok között a számítógép árusítás, és építés szerepelt. Egy harmadik barát, Ron Wayne nem látott fantáziát a dologban, ezért inkább két hét múlva távozott. Első termékük egy "csináld magad számítógép" csomag volt. Egy évvel később, 1977-ben megszületett az Apple II mikroszámítógép. Nem ez volt az első személyi számítógép, de akkor ez nyújtotta a legteljesebb szolgáltatásokat, főként otthoni használat esetén. Ez hozta meg az első igazi sikereket a fiatalok számára. Innentől indult be a gépezet igazán. Az Apple Lisa 1983-as bemutatása volt a következő mérföldkő. Ez egy olyan számítógép volt, amely már grafikus kezelőfelülettel rendelkezett, amihez elengedhetetlen volt az egér. Itt debütált az ikonos parancsrendszer is. A gép egyetlen hátránya a 9995 dolláros induló ára volt, ami az üzleti felhasználókat inkább a rivális IBM féle megoldások felé irányította. Az egy évvel később piacra dobott Macintosh azonban meghozta a kellő kompromisszumokat - ezt már örömmel választotta sok ezer otthoni felhasználó. A Microsoft időközben lemásolta a grafikus kezelőfelületet, majd beépítette azt a Windowsba, amit aztán továbbadott a gyártóknak. Az Apple azonban úgy döntött, hogy nem ad engedélyt szoftvereinek licenszelésére a hardvergyártók számára. A következő évtized volt a vállalat holtpontja - számos rossz vezetői döntés és gyenge termékpolitika következtében nagyon úgy állt a helyzet, hogy Jobs kénytelen lesz távozni az élről. Az egyik legnagyobb bukást elszenvedett termék a Newton nevű hordozható személyi asszisztens volt. 1996-ban az általános piaci stagnálás kellős közepén úgy döntöttek, hogy megvásárolják a NeXT számítógépes céget, amely a második volt az Apple eddigi történelmében. Ezután már sorban következtek a jobbnál jobb ötletek és elképzelések, kezdve az iMactől az új OS X operációs rendszerig, keresztül az iPodokon egészen az iTunes digitális központig. Jelenleg a Microsoft egyik legnagyobb riválisának számít az Apple, amely a végsőkig kitart függetlensége mellett. Ennek következménye, hogy a világ számítógép állományának mindössze 4%-át birtokolják, és elemzők szerint a Microsoft következő operációs rendszere újabb csapást mérhet a beleépített innovatív újdonságoknak köszönhetően. Ám aggodalomra semmi ok. A számítások szerint a piacvezető iPod - amely egyaránt használható Apple és Microsoft környezetben is -, és az új, Intel alapú processzorokkal szerelt Macintoshok elősegítik majd az Apple növekedését. Továbbá azt sem szabad elfelejteni, hogy a vállalat pénzügyi helyzete jobb, mint valaha. 2005-ös pénzügyi évét 14 milliárd dollár rekordbevétellel zárta, amiből 8 milliárd készpénz volt.

    ATI: a világ első 1 gigabájtos videokártyája

    Hír | 2006.03.22 08:52

    Az ATI bemutatta az iparág első egy gigabájtos munkaállomásokba szánt grafikus gyorsító kártyáját, az ATI FireGL V7350 személyében, valamint a FireGL V7300-as modellt is, 512 megabájt memóriával. A párhuzamos műveletek végrehajtására optimalizált grafikus feldolgozó egység (GPU), párosítva az Avivo videó és megjelenítő technológia legújabb verziójával igazi felsőkategóriás szereplővé varázsolják a FireGL sorozatot. A hagyományos nyolc helyett tíz bites RGB komponens grafikus futószalaggal dolgozik az Avivo, ami egymilliárd színre növeli a megjelenítést. Ez különösen képek a sötét vagy árnyékos részeinél mutatkozik meg. A duál-link csatlakozónak köszönhetően egyidejűleg két képernyőre is küldhetők a jelek, s így a megjelenített kép szélessége elérheti akár az ötezer képpontot is. A 90 nanométeres technológiával készült chip 512 bites buszon keresztül kommunikál a memóriával, amelynek mérete most először éri el az 1 gigabájtot. A kártyák már megvásárolhatók olyan nagyobb munkaállomás rendszer integrátoroknál (worksation system integrators :D), mint az Alienware, az Amax, a Boxx, vagy az Omnitech. Ajánlott viszonteladói áruk 1599, illetve 1999 dollár.

    Boltokban a Command & Conquer The First Decade

    Hír | 2006.02.08 13:58

    Az Electronic Arts közleményben szeretné mindenki tudtára adni, hogy megjelent a Command & Conquer The First Decade játékgyűjtemény, amely a következő játékokat tartalmazza: * Command & Conquer(TM) (Aug. 1995) * Command & Conquer The Covert Operations(TM) (Ápr. 1996) * Command & Conquer Red Alert(TM) (Okt. 1996) * Command & Conquer Red Alert(TM) The Aftermath(TM) (Szept. 1997) * Command & Conquer Red Alert Counterstrike(TM) (Már. 1997) * Command & Conquer(TM) Tiberian Sun(TM) (Aug. 1999) * Command & Conquer(TM) Tiberian Sun(TM) Firestorm(TM) (Feb. 2000) * Command & Conquer Red Alert(TM) 2 (Okt. 2000) * Command & Conquer Red Alert(TM) Yuri's Revenge(TM) (Okt. 2001) * Command & Conquer Renegade(TM) (Feb. 2002) * Command & Conquer(TM) Generals (Feb. 2003) * Command & Conquer(TM) Generals Zero Hour (Szept. 2003) Emellett egy bónusz DVD-n számos exkluzív videó található, köztük fejlesztői interjúkkal. A hazai megjelenésről egyelőre sajnos nincs információ, de a rajongóknak jó hír lehet, hogy egy átlagos játéknál nem drágább a fenti összeállítás.

    [MOVIE] Loco Mania

    Hír | 2005.12.24 09:43

    Egy 32 megás animáció érkezett a Loco Maniaból, amely több mint egy perc in-game jelenetet mutat meg nekünk. Aki esetleg nem lenne képben, a Loco Maniaban vonatokkal kell dolgoznunk. Hogy miként és hogy fest a játék, azt ebből a videóból megtudhatjuk.

    2006 elején új CoD2 patch

    Hír | 2005.12.22 11:29

    Az Activision és az Infinity Ward ma elhintette, hogy 2006 elején egy új Call of Duty 2 "peccsel" lepik meg a játékosokat. Ebben elsősorban multis játékot "ápgrédelő" dolgok lesznek, ugyanis belelopják a csomagba a PunkBustert, valamint jónéhány új pálya is helyet kap benne. Többet egyelőre még nem tudni, mihelyst jön a cumó, mi kitesszük, csak győzzetek várni! Addig a nem túl "up-to-date" felhasználóknak tudok ajánlani egy CoD2 demót tesztelés céljából ;)

    BLIZZARD - TALÁLGASSUNK MÉG!!!!

    Hír | 2005.10.07 10:47

    Kicsit összekuszáltam a Blizzard szerverét, lecibáltam tőlük a Battle.net oldalán található tegnapi teaser site Flash részét. Egy igen meglepő érdekességre bukkantam. Ugyebár, ha frissíted az oldalt, véletlenszerűen bejönnek különféle képek játékokból. Egy, azaz egy azonban nem jött be egyszer sem - legalábbis nekem. A lenti kép... szóval Diablo :) Reménykedjünk, hátha nem csak egy új patch lesz a WoW-hoz :D

    Update: Közben megnéztem mégegyszer a Flash forráskódot, amiből kiderül, hogy előjön ez a kép is, csak ez a legritkábban: _global.myrandom = random(100); if (myrandom <= 20) { loadMovie("/images/splash_orc.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 20 && myrandom <= 40) { loadMovie("/images/splash_zerg.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 40 && myrandom <= 60) { loadMovie("/images/splash_terran.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 60 && myrandom <= 80) { loadMovie("/images/splash_undead.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 80 && myrandom <= 95) { loadMovie("/images/splash_ne.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 95 && myrandom <= 97) { loadMovie("/images/splash_diablo.jpg", "ourMovieClip"); } else if (myrandom > 97 && myrandom <= 100) { loadMovie("/images/splash_9.jpg", "ourMovieClip"); } trace (myrandom); Annyira ért a Blizzard a marketinghez, hogy tanítani kellene!!! :D Update 2: Imádom a számmisztika dolgokat, úgyhogy játszunk egy kicsit (a BNET fórumait olvasgatva találtam): Az eredeti Starcraft 1998. április 1-jén jelent meg. Azóta a Blizzard a .999 = 1 dolgot már előtte, mint április elsejei tréfa. Most, ha frissítjük a BNET oldalát, ugyebár előjön ez a szám, ami egyesek szerint a Starcraftra utal. Namármost a Blizzard még 2004 április elsején adott ki egy infót, mely szerint a fent említett képlet helyes. A sorok között olvasva találhatunk egy olyat, hogy "For seven and a half years" - lehet, hogy semmit sem jelent, de körülbelül 7 és fél év telt el mostanáig az eredeti Starcraft mejelenése óta. Ja, még annyi, hogy a Starcraft2.com a Blizzard tulajdonába van. Mit jelent mindez? Lehet semmit, lehet csak egy új Starcraft patch :D Update 3: Kicsit gondolkodtam azon, hogy ezt kitegyem e, de inkább igen. Szóval kezdjünk el hozzászokni ahhoz, hogy nem lesz itt semmi extra, új játék bejelentés, vagy bármi hasonló. Valószínűleg csak egy új honlapról van szó...: "More Details. On October 7, we’ll be launching the new Season Three website and revealing the dates of the other qualification periods, sponsors, prizes, formats of the tournament, details about the LAN finals, and more!" Itt a forrás, ami kicsit elszomorít. De azért reménykedni még lehet...

    BLIZZARD - VALAMI KÉSZÜL!

    Hír | 2005.10.06 22:43

    Őőőőő, igazából nem tudok mit mondani. Csak meglestem a Battle.net-tet, és egy érdekes kép fogadott. Valami lesz holnap. Lehet a World of Warcaft kiegészítés bejelentése? Hát passz... meglássuk.

    Update: Kis érdekesség. Sokadik frissítésre kijön az alant látható kép. Azért nem hiszem, hogy egy bug lenne a flashben, mert csak erre a képre jön ki ez a szöveg: ".999_ = 1". Gőzöm nincs mit jelent, de, ha valaki tudja, plíz dobja be kommentbe. Megatenksz!
    Update 2: Kommentben piistii monddá, hogy a 999 megfordítva 666. Hmm, és tényleg. LEGYEN DIABLOOOOO 3333333333!!!!!!!!!! :D

    Suffering 2 GOLD

    Hír | 2005.09.20 09:05

    A The Suffering: Ties That Bind című akció-horrorjáték folytatás végre elkészült. Nyilván sokan várják már, hogy szeptember 26-án meg is jelenjen, főleg annak fényében, hogy az első részét megtalálhattátok teljes játék mellékletként a magazinunkhoz.

    [HuN] Dupla adag

    Hír | 2005.09.17 13:14

    Nos ezek a GameHunterös arcok se sokat pihenhetnek. Örömmel jelenthetem, hogy elkészültek a Need for Speed: Underground első és második részének fordításával és a fordítás az oldalukon máris elérhető. Szorgalmukat bizonyítván azt igérik, hogy a The Suffering című játék fordítása is felkerül még a mai nap folyamán, úgy az esti órákban.

    Az elmúlt 10 év TOP 10-es listája

    Hír | 2005.09.09 12:37

    Egy dolog biztos, a videójátékok az elmúlt tíz évben új korszakot alkottak. Az elmúlt időszakban a játékok jelentős változáson mentek keresztül, ám nem csak a technológia illetve a játszhatóság kérdésében, hanem legfőbbképpen szórakozatás módjában. És akkor következzék a CNET ezen korszakra vonatkozó TOP 10-es listája, melyben a felsorolt játékok az utolsó helyezet kivételével mind platformfüggetlenek: 1. Half-Life (1998) 2. Starcraft (1998) 3. The Sims (2000) 4. Quake (1996) 5. Madden NFL Football 6. EverQuest (1999) 7. Halo (2001) 8. Metal Gear Solid (1998) 9. Grand Theft Auto III (2001) 10. The Legend of Zelda, Ocarina of Time (1998)

    Suffering 2 szinkronhangok

    Hír | 2005.07.26 10:21

    Két ismertebb színész is hangját fogja adni a The Suffering: Ties That Bind című horror folytatásában. Az egyikük Rachel Griffiths, aki nem túl sok ismertebb szerepben tündökölt eddig, míg Michael Clarke Duncan, a nagy darab izomcsávó annál ismertebb lehet például a Skorpiókirályból. Duncan a főszereplő legnagyobb ellensége, Blackmore hangját kölcsönzi majd, míg Griffiths a jó oldalon álló Jordanét, aki a színésznő elmondása szerint különösen összetett személyiség.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)