Nem vagy igazi gamer, ha nem játszol raktárszimulátorral!
Egy olyan világban élünk, ahol létezik raktárszimulátor. Hogy ez jó-e vagy sem, azt döntse el mindenki maga, miután megvette a Warehouse and Logistics Simulatort Steamen.
Egy olyan világban élünk, ahol létezik raktárszimulátor. Hogy ez jó-e vagy sem, azt döntse el mindenki maga, miután megvette a Warehouse and Logistics Simulatort Steamen.
Miért ne lehetne pilótaként is versenyre kelni egymással? Mármint hivatalosan. A War Thunder már kezdi is az első bajnokságot.
A Roberts Space Industries és a Warhorse Studios bejelentették „nem hivatalos” partnerségüket. Megosztják a technikai tudást.
Tombol az Evolve és a Titanfall láz, de még egy kecske-szimulátor is érkezik Steamre. Magyarul beszél a League of Legends, a South Park játék polgárt pukkaszt. Ja, és a Flappy Bird sem maradhatott ki.
Nagyon gyorsan felkapta az úgynevezett internet a Coffee Stain Studios műhelymunkáját, ami nem csoda, ha egy kecske-szimulátorról van szó. Igen, kecske. És még Steamre is érkezik hamarosan.
Japánban egy RC tankklub (merthogy van ilyen) tagjai építettek egy szimulátort, ami élményben nem hasonlítható semmi máshoz. Önként jelentkezőket kérünk.
Egy újabb mérföldkövet hagyott maga mögött a hihetetlenül sikeres közösségi finanszírozású sci-fi szimulátor. Jöhet a következő cél.
A Cyberith a GTA IV és az Arma 3 után a Skyrimet is működőképessé tette szimulátorával, és kétségtelenül ez lehet az eddigi legjobb élmény.
Egy hiánypótló alkotás gameplay videója bukkant fel az interneten. A játékban egy kecskét kell irányítani egy kisvárosban, aki tud létrára mászni, pedig úgy néz ki, mint egy átlagos kecske. Mert az is. Csak tud létrára mászni. Értitek.
Pár nap múlva rajtol kis hazánk egyik legnagyobb szimulátoros közösségének, a GTR-Mastersnek új WTCC bajnoksága, a HTCM7.
A next-gen konzolokon sem maradunk golf szimulátor nélkül. Töltési idő nélkül még szebb sport ez ugyebár.
Ha jelentkeztetek az első Disney-féle Star Wars űrszimulátor bétájára, figyeljétek postaládátokat, addig meg győződjetek meg arról, hogy a ti gépetek vinni fogja.
A Star Citizen Organization System közösségének tagjai 4900 csoportot hoztak létre, miközben a játék fejlesztésére szánt összeg is növekedett. Már 37 milliónál járnak.
Cuki macskás gifek, édibédi cicafotók, mémek és tengernyi videó. A kör bezárult, itt a macskaszimulátor. Welcome to the internet.
Imáink végre meghallgatásra találtak a Maxisnál, mivel a SimCity következő frissítése már tartalmazni fogja az offline módot.
Az évértékelők gondnoka, a Nagy Teszt Autó egyik főszereplője, a GameStar zenekarának vidéki Billie Joe Armstrongja és a szimulátorok nagy tudója, RG mondja most el nektek, hogy miért volt jó és miért volt rossz az eltelt esztendő.
Alkoholos befolyásoltság alatt játszani meglehetősen veszélyes, de ittasan vezetni még annál is inkább. Egy ötletes videó mindkettőre megpróbálja felhívni a figyelmet.
Ha hihetünk a Valve eddigi bejelentéseinek, az új kontrollernek sem FPS, sem MOBA, sem szimulátor nem lehet gond. Hogy is néz ez ki?
Vannak olyan játékok, amelyek több kihívást nyújtanak, mint a Dark Souls. Pedig csak fát kell vágni bennük.
A Cyberith technológiája még mindig lenyűgöző, a feltaláló a GTA IV után most az Arma 3-mal is kipróbálta a VR gépezetet. Akarjuk.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)