Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1121

'Reggelt!

Hír | 2005.07.26 08:45

Kellemes keddet! Eme reggelen nem kellene eszperente nyelven csevegnem Veletek, nem? Hehe... Gyertek, mert rengeteg csecsebecse lesz errefele, el ne menjetek!

A skót vendéglőben marhapörköltet rendel egy üveg borral. Mikor kihozzák, kicserélteti a pörköltet egy rántotthúsra. Fizetésnél csk a bort akarja kifizetni. - És a rántotthús? - csodálkozik a pincér. - Azért odaadtam a marhapörköltet. - De azt nem fizette ki! - De nem is ettem meg! Nyuszika és a róka találkozik: - Te, neked meg miért ilyen rövid a füled? - Romantikus alkat vagyok... - Hogy hogy? - A madarak csicsergését hallottam, de a fűnyírót nem... Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat. Aranyhal: - Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat. Gyerek: - Sünit, sünit!! Apuka: - Sünit az anyád p*csájába! Anyuka: - Vedd ki, vedd ki!

Végéhez közeleg a Sasser-ügy

Hír | 2005.07.07 12:10

Kedden kezdődött és várhatóan ma zárul a Sasser vírust író német fiatalember ellen indított per. A vádlottat még tavaly, a saját számítógépe előtt ülve tartóztatták le az édesanyja házában, aki saját számítógépkereskedést üzemeltet Waffensen városban. A letartóztatás azután történt meg, miután egyes hírforrások jutalom reményében értesítették a Microsoftot. A Sasser a Microsoft Windows operációs rendszer nyilvánosságra hozott sebezhetőségét használta ki, mely révén több tízezer számítógépet fertőzött meg és az internet adatforgalmának sebességét is lassította. A legtöbb vírussal ellentétben a Sasser nem az e-mailekhez csatolt fájlok megnyitásával aktiválódott, hanem automatikusan végigpásztázta azokat a számítógépeket, melyeken a kihasznált Windows hiba még nem került befoltozásra és ezeken azonnal megkezdte terjedését. Sven Jaschan a bíróságon azt vallotta, azért készítette a Sasser férget hogy programozási ismeretei révén hírnévre tegyen szert. A fiatalember elmondása szerint egy olyan férget szeretett volna létrehozni, amely a Mydoom és Bagle férgek ellen harcol, eltávolítja azokat a számítógépről. Így született meg a Netsky vírus, amelynek továbbfejlesztése a Sasser. A fiatelember egyébként elérte célját, felhívta a figyelmet a programozási ismereteire, azóta ugyanis a Securepoint biztonságtechnikai cég állást ajánlott neki, a német vállalat tűzfalak fejlesztésében kamatoztatná a fiatal szaktudását.

Borzalmas gyerekgyilkosság Angliában

Hír | 2005.07.07 07:25

A történet egy fiatal angol házaspárról szól, akiknek két kisgyermekük, csecsemőjük van. Az édesanya épp távol volt, amikor a borzalmak lezajlottak. A családfő apa egy szenvedélyes játékos, aznap is Nintendo GameCubejával játszott, amikor egyszer valamit elrontott, errefel pedig hihetetlen ideges lett. Dühét pedig két gyermekén, Byronon és Tyresen öltötte ki. Előbbi koponya-és bordatörést szenvedett, belehalt az ütlegelésbe. Utóbbinak szintén megrepedt a koponyája, eltörtek a bordái és a lábai. A megdöbbentő esetről a Mirror adott beszámolót, itt megtalálható a még mindig sokkos állapotban lévő anya nyilatkozata is.

Series 60-alapú vírusveszély

Hír | 2005.07.05 17:51

A F-Secure szóvivői arról tájékoztatták ma a világot, hogy egy komoly trójai vírussal kell szembenézniük a Series 60-ra épülő telefonok tulajdonosainak. A Doomboot nevű féreg amint rákerül a telefonra, rövid egy órán belül lemeríti annak akkumlátorát, majd amikor a készülék újra bekapcsol, akkor - bár a hardware sértetlen marad - minden adatot töröl arról. A finn cég szakértői ennek elkerülése érdekében azt javasolják minden felhasználónak, hogy csak minősített szoftvereket telepítsenek mobiltelefonjaikra, illetve használják a legújabb fejlesztésű, külön erre a platformra gyártott vírusítót. Akinél felmerül ilyen, vagy hasonló probléma, mindenképp telepítse ezt a praktikus kis programot.

[KéPZ] Frissítés @ 0622

Hír | 2005.06.22 08:56

Bizony, a legutóbbi galériafrissítés óta eltelt közel két hét alatt tetemes mennyiségű új kép érkezett. Egészen pontosan 83,8 megabájtnyni. Jó részük új, a többi pedig a meglévő galériák frissítése. Kellemes csemegézést!

  • 80 Days (14)
  • Adrenalin (14)
  • Alpha Prime (3)
  • Antikiller (21)
  • Bone (9)
  • Brian Lara International Cricket 2005 (21)
  • City Life (10)
  • Gang War (58)
  • GODS: Lands of Infinity (20)
  • Lada Racing Club (26)
  • Metathrone Project (9)
  • Night Watch (41)
  • Night Watch Racing (6)
  • Operation: Matriarchy (15)
  • Outfront II (15)
  • Pacific Storm (30)
  • Phantasy Star Online: Blue Burst (15)
  • Shadowgrounds (12)
  • Sniper (11)
  • Sphere (12)
  • Tony Tough 2 (12)
  • Vietcong 2 (5)
  • Vivisector (26)
  • VOYAGE Inspired by Jules Verne (20)
  • Whirlwind of Vietnam (17)
  • Wartime Command (16)
  • World War I (14)
  • X³ REUNION (12)
  • XIII Century Sword and Honor (45)
  • X-Men Legends II: Rise of the Apocalypse (16)
  • You are Empty (22)

  • ECHO: SotLC GOLD

    Hír | 2005.06.15 20:23

    A The Adventure Company a mai napon hivatalos keretek közt adta tudtára a világnak, hogy aranylemezre került az ECHO: Secrets of the Lost Cavern nevű játéka. A bearanyozódásról egyenlőre csak Észak-Amerika régióit illetőleg beszélhetünk, Európában még nincs hivatalos megjelenési dátumot tartalmazó információ. Mindenesetre Észak-Amerikában már június 21-én a boltokban csücsül majd az ECHO. További infóért és képekért ide katt.

    [MOVIE] Néhányok...

    Hír | 2005.06.10 08:30

    Hehe, tegnap este kicsit benéztem a videókat, pedig nagyon ki akartam őket tenni. Most bepótolom, jó?

  • Auto Assault interjú (18,7 MB) Javában tolják az Auto Assault bétatesztjét. Ennek apropóján kamera elé ültették Scott Brown elnökcsávót, aki két és fél percen keresztül dumcsizik nekünk.
  • Desert Law E3 Trailer (50,1 MB) Megérkezett az első, egyben E3-as bemutatója a Desert Law című posztapokaliptikus valós idejű stratégiának, amely másfél percen keresztül nagy felbontásban tárja elénk a játékot.
  • ECHO: Secrets of the Lost Cavern movie (37,3 MB) A Dreamcatcher gondozásában készülő első személyű point-n-click kalandjáték óriásfelbontású új videóját köszönhetitek e fájl személyében.
  • Falcon 4.0: Allied Force movie (21,3 MB) A repülőszimulátor következő része jó ideje hegesztés alatt áll már. A fejlesztők most értek rá összedobni egy videót, ami pilótafülkében és kültéren játszódó jeleneteket is tartalmaz.
  • GODS: Lands of Infinity movie (41,4 MB) Már rég nem érkezett semmi erről a középkori fantasy szerepjátékról. Ennek okán is javallott a kétperces animáció beszerzése.
  • PT Boats: Knights of the Sea E3 trailer #2 (131 MB) E második világháborús szimulációs cucc első E3-as bemutatóját követően most előhozakodtak egy másodikkal. Sok jelenet ugyanaz, de a három percbe sikerült újakat is elhelyezni. Ráadásul most nem zenei aláfestés van, hanem a játék zajai.
  • Star Wars Galaxies FanFest video
  • Star Wars Galaxies Capitol Ships video Ők ketten nem annyira hivatalos vidernyákok, de a rajongóknak érdemes belekukkantani, mert sok érdekes részletet tartalmazhatnak e készülő MMORPG-ről.

  • [MOVIE] Dark Sector
    Hír | 2005.05.19 22:50

    Nem telhet el úgy egy óra, így az E3 idején hogy ne érkezne valamilyen új matéria egy készülőfélben lévő játékhoz. Ezúttal Egy igen régóta készülő sci-fi akciójátékból került elő egy movie. Mérete nem kimondottan kicsi, de a minőség és a látvány kárpótolni fog mindenkit. Klikk alant.

    Angliai TOP10

    Hír | 2005.05.17 16:58

    A szigetország lakosainak aktuális kedvenceit láthatjuk az alábbi listán, no meg azt, hogy a Guild Wars nem csak Bad Sector kollégánknak jött be:) A Half Life 2 váratlanul (?) új életre kelt így az E3 közeledtével. Egyedül, a kissé csapnivaló Stronghold 2 nyolcadik helyén csodálkozhatunk. Ímhol a teljes lista: 1. Guild Wars 2. Half-Life 2 3. The Sims 2: University 4. Championship Manager 5 5. World of WarCraft 6. Football Manager 2005 7. The Sims 2 8. Empire Earth 2 9. Stronghold 2 10. Pariah

    [DEMO] Supreme Ruler 2010

    Hír | 2005.05.16 22:55

    Előkerült egy demó valamint egy patch a Supreme Ruler 2010 nevű stratégiai játékból. Ha minden igaz, ez a 96 megás csomag az első kipróbálható cafat a játékból, vétek lenne kihagyni. S bár nem egészen értem, mi ez a nagy hercehurca a leírásnál, lassan még a szomszéd Gizi néni tyúkjainak a nemlétét is belefogalmazzák az ismertetőbe, azért jó dolog, csekkoljátok Ti is! Ja, és van egy patch is, ami hangyányit módosít a felálláson.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.05.15 17:18

    Újabb galériás frissítésnek lehetünk szemtanúi. Sajna nem olyan pergős a felhozatal, mint tegnap... legalábbis egyelőre. GTA rulzik egyébként! >>>

  • Bone (4)
  • GTA: San Andreas (14)
  • Imperator (7)
  • Vivisector (3)

  • [DEMO] ECHO: SotLC

    Hír | 2005.05.14 09:14

    Megjelent az ECHO: Secrets of the Lost Cavern című első személyű point-n-click kalandjáték kipróbálható verziója. A fájl mérete 275 MB és mivel igazándiból semmi más infót nem közöltek róla, elmondanám, hogy innen tölthető le.

    [MOVIE] Esti négyes

    Hír | 2005.05.09 22:37

    Négy játékból jelent meg videó a délután folyamán.

  • Commandos Strike Force A Pyro Studios új első személyű második világháborús üdvöskéje igen jól fog kinézni. Ez a 13 megás fájl ezt kívánja bebizonyítani.
  • Fantastic Four E képregényadaptációból készülő játékból ez már a harmadik videjó, amely a láthatatlan nőt mutatja be és innen tölthető. Egyébként 29 MB.
  • Panzer Elite Action Ez is második világháborús játék, valami tank szimulátor :) Nem illik összekeverni a hazai fejlesztésű Panzers-szel! Ide kattintva, és letöltve a 27 megás, ámde alig fél perces videót, belepillanthattok, milyen is leszen.
  • S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo Ez pedig az az Alfa Romeós autóverseny, amiről már szintén írtunk párszor. A demója már megjelent, de azért még van róla mit mutatni. Itt található az új videó.

  • [MOVIE] Dark Project

    Hír | 2005.05.09 08:18

    Megjelent a Dark Project című sci-fi akciójáték ugyanazoktól, akik a Pariah-t is készítették. A videó két felbontásban is mutogatja a kicsikét, van egy 19 és egy 96 MB-os változata. Ha letöltitek valamelyiket, két és fél percnyi tömör gyönyör vár rátok...

  • Dark Project Trailer Kicsi (19,0 MB)
  • Dark Project Trailer Nagy (96,1 MB)

  • Section 8

    Hír | 2005.05.05 22:18

    A TimeGate Studios elárulta, épp egy új FPS-en dolgozik, melyet az Unreal 3 Engine hajt majd, a játéknak pedig a Section 8 nevet adták. Nagy szerepet kívánnak adni a taktikának és stratégiának. Megjelenési időpont még nem ismert, sőt egyelőre kiadó sincs a láthatáron, de szerencsére PC-re is ki kívánják adni, valamikor...

    Matáv - újabb sávszél-növelés

    Hír | 2005.05.04 13:52

    A márkaváltással egyidőben (A Matáv Csoport nevet vált. A Matáv Rt. új cégneve Magyar Telekom Rt. lesz, a cégcsoport egyes üzletágai felveszik a nemzetközi T-márkákat.) bejelentett szolgáltatási sebesség növelés az első jele a Magyar Telekom Csoport által ígért szolgáltatási dinamikaváltásnak. A Matáv bejelentése szerint egy kivétellel az összes ADSL hozzáférésének megduplázza a letöltési sebességét. Ez azt jelenti, hogy - változatlan havi díj mellett - az 512 kbit/s-os csomagok esetében 1024 kbit/s-ra, az 1024 kbit/s-os csomagok esetén 2048 kbit/s-ra, míg az 1536 kbit/s-os csomagok esetén 3000 kbit/s-ra gyorsul az elérés. A kivétel a legnagyobb üzleti csomag, melynél a letöltési sebesség csak egyharmadával, 3000-ről 4000 kbit/sec-ra nő. Az átállításokat a Matáv egy időben kezdte meg a pesti, a budai, a keleti és a nyugati régióban. (Thanks Yzerman)

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.04.27 10:09

    Újfent dicső összeállítás érkezett a mai délelőttön. Most sem húzom az időt, irány nézegetni jól!

  • 2 Days to Vegas (4)
  • Bad Day: L.A. (6)
  • Blitzkrieg 2 (19)
  • Conflict: Global Terror (11)
  • GT Legends (2)
  • Hellgate: London (4)
  • Prince of Persia 3 (6)
  • Roma Victor (15)
  • Serious Sam 2 (2)
  • Spellforce II: Blend of Perfection (1)
  • SUN (4)
  • Tony Tough 2 (3)
  • Vivisector (6)
  • War Leaders: Clash of Nations (3)
  • War World (14)

  • Prince of Persia 3 KÉPEK!!!

    Hír | 2005.04.25 19:49

    Hehe, annyira tetszenek az ilyen dolgok :) A Prince of Persia 3 hivatalosan még csak be sincs jelentve (najó, a publikum felé, Bad Sector nemrég jött vissza a londoni bemutatóról :P), megérkeztek belőle az első képek. Bár nem tartom magam akkora PoP rajongónak, volt szerencsém mindegyik részhez. Hogy grafikailag ez jobb lesz e, mint az elődök? Hááát, szerintem tuti. Aki nem hiszi, az nem lát szemileg! Thanks jd. Update: Időközben előkerült pár érdekes infó is az ign jóvoltából. A szokásos marketingszövegen kívül kiderül pár elem a sztoriból is. A Herceg visszatér Babilonba Kaileenaval, azonban (ahogy azt az extra outro végén láttuk) a várost szörnyű háború dúlja fel. A Herceget hamarosan elfogják, Kaileena pedig úgy dönt, föláldozza magát, hogy kiszabadítsa a Herceget, és a világra zúdítsa ismét az idő homokját. Azonban a jóvágású perzsa fickó stílusában is bekövetkezik kis változás, a folytonos öldöklés kialakítja benne sötét énjét, létrejön a Dark Prince. Ez, plusz még a FFF (FreeForm Fighting) együtt elég ütős kombónak hangzik, hogy megint a gép elé szögezzen napokra :) Hmmm... most hogy így megnézem, a Herceg valójában skizofrén :)

    Warcraft könyv + WoW Honor sys

    Hír | 2005.04.20 22:23

    Engedjétek meg, hogy egybe szedjem ezt a két hírt is. Bár talán engedély se kell, a fejemet vennétek, ha két WoWos hírt is kiraknék :) Na, a lényeg. Megjelent a Warcraft: The Sunwell Trilogy első kötete, a Dragon Hunt. A történet szerint Anveena, a mágus, és Kalec, a sárkány kalandjait kísérhetjük végig. Itt megnézhetitek, sajna én nem találtam a Magyarországra való rendelés gombját :) Más: pénteken új nagy patch jön a World of Warcrafthoz, amelynek legfontosabb újítása a Honor rendszer bevezetése lesz, amiről ezen az oldalon olvashattok többet. (Thanks feketelaszlo from SpyNEWS!)

    Squad Assault: Second Wave készülg'

    Hír | 2005.04.20 20:50

    Ejj, ma már a sokadik bejelentős hírhez érkeztünk el. Most éppen a Got Game Entertainment gondolta úgy, rajta a sor, hogy tiszteletét tegye a GSO-n. Készülő játékuk a Squad Assault: Second Wave nevet viseli, és természetesen második világhábrús. Az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy ezen az oldalon csak amcsi megjelenésről beszélnek. Azért remélem itt is lesz :) Picit bővebb infó a fenti linken.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)