[MOZi] Doom teaser!!!
Eeeeezt látni kell!!! Végre megérkezett a várva-várt Doom-film első előzetese! A főszerepben Karl Urban, The Rock, Rosamund Pike tündökölnek, az amerikai mozik idén október 21-től játsszák majd.
Eeeeezt látni kell!!! Végre megérkezett a várva-várt Doom-film első előzetese! A főszerepben Karl Urban, The Rock, Rosamund Pike tündökölnek, az amerikai mozik idén október 21-től játsszák majd.
A Sony úgy döntött, hogy átöltözteti a Playstation Portable nevezetű játékgépét. Így született meg a PSP 1000 KCW. Szép darab ez is, ha hozzámvágnának egyet, nem bánnám. Viszont sokakhoz hasonlóan azt hiszem nem áldoznék érte... A hírrel kapcsolatos, hogy a Sony egy 2.0-ás operációsrendszer-frissítést is a mélyvízbe kíván dobni, egész pontosan július 27-én. A frissítés többek közt egy új webböngészőt és egy extra képfájl tipustámogatást tartalmaz. Aztán, hogy lesz-e PSP a szivárvány minden szinében, ki tudja...
Készül a Fűrész című horror-thriller folytatása. Az első résznek csak a felét sikerült megnéznem, de valahogy nem olyan volt, mint amilyenre az előzetese alapján számítottam. Ezek szerint mégis csak sikeres volt, ha idén októberben már a második részt vetítik. Ami biztosan változik, az az, hogy most nem két, hanem egyszerre nyolc idegen lesz összezárva és együtt, egymással és egymás ellen lesznek kénytelenek játszani a túlélésért. A Fűrész 2 előzetesét itt tekinthetitek meg.
A hazai Stormregion ahogyan azt megígérte, úgy ki is adta a várva várt második rész demóját. Pont akkora méretben, pont azzal a tartalommal. A játék szerelmesei újból örvendezhetnek, és most gyorsan rá is tapadhatnak a képernyőre, amint lecibálták a 440 megás kipróbálható verziót. A Codename: Panzers: Phase Two demóját innen tölthetitek. Update: Kis kiegészítés a Stormregion csapatától. Hallga' csak! "A mai napon a www.panzers.com oldalon megjelent Codename: Panzers - Phase Two demót a játék németországi producere készítette a rendelkezésére álló eszközök segítségével. A demó nem reprezentálja a hamarosan boltokba kerülő játékot, hiszen tartalmát tekintve nem egyezik a Phase Two történetével és rendszerkövetelményei sem egyeznek a már aranylemezre került kész játékkal. A Stormregion Kft. által készített hivatalos demó, mely a boltokba kerülő játék méltó prezentációja lesz, a hónap második felében lesz hozzáférhető a játékosok számára."
Healing Cascade a varázslat neve, melynek leírása és animációval egybetűzött bemutatása felkerült a Gas Powered Games háza-táján dédelgetett várva várt RPG-nek, a Dungeon Siege 2-nek a honlapjára. Béta volt, demó nincs, várjunk türelemmel :). Addig is a varázslathoz erre katt.
Eddig 1.2ről beszéltünk mindig, akkor most hogy jön ide 1.3? A Dreamcatcher Games egy határozott huszárvágással fogta az 1.2-t, majd hozzágyúrt. Így lett az 1.3, amit már nagyban tesztelnek, és várhatóan már a jövőhéten kiadnak. További infó itt.
Csúfosan átejtettek minket, mondhatnánk azt is. De mint az ismeretes, nincsen játék késés nélkül, az, hogy valami előbb jelenjen meg, pedig rengeteg ok miatt lehetetlen. A Vivendi sem tétovázott hivatalos megerősítést adni arról, hogy nem fog előbb megjelenni ez a várva-várt FPS. Tehát a nyárról őszre, őszről nyárra sorozat következő tagja ismét nyárról őszre, vagyis majd október környékén leshetünk, hogy mikor emelhetjük le a boltok polcairól a leendő legendát. Bizonyíték itt.
Pár szépséges kép érkezett a Codename: Panzers: Phase Two nevű várva-várt gyönyörűségből. Nos, a hazai Stormregion ismét igen komoly eredményt tesz le az asztalra, bizonyára egyetlen rajongó sem fog csalódni. Az új képeket itt mindenki meglesheti.
Igeeeeeeeeen! Végre megjelent a várva várt hivatalos demója a Battlefield 2-nek, mely a Gulf of Oman címre keresztelt pályát tartalmazza, mind single, mind 16-32 személyig terjedő multi változatban. 560 mega méretű a csöppség, gyenge "idegzetűeknek" nem ajánlott :) Mivel ez a demó exkluzív, ezért egyelőre be kell érjétek ezzel, de később természetesen lokálban is fent lesz. Teljes verzió megjelenése június 21-én várható. Ja, és ha ATi kártyátok lenne és valami hibába ütköznétek, tegyétek fel a legújabb, 5.6-os Catalystet!!
Hűvös van. Kifejezetten. Mivel kifogytam a szóból, átadom Aerynnak a terepet, úgyis itt ül az ölemben és csalapál. Hm... Nincs kedve írni semmit :) Na, szegény beteg páciensek... Milyen nehéz is az életük:
| Egy férfi elmegy az orvoshoz, mert feldagadt a lába. A doktor megvizsgálja, majd a kezébe ad egy nagy szem tablettát. - Várjon egy kicsit, hozok vizet - mondja a doki és kimegy a szobából. A beteg nagyon türelmetlen, hamar megunja a várakozást. Odasántikál az ivócsaphoz és gyorsan beveszi a tablettát. Ezután visszatér az orvos egy vödör vízzel. - Na, most feloldjuk a tablettát, aztán ebben áztassa a lábát 30 percig. - Doktor úr, a fiamnak AIDS-e van! - Tudom. Tegnap voltam maguknál és megkezdtem a kezelését. Csak vigyázzon, különítse el a többiektől. - De nem érti, hogy mi a probléma? A fiam szeretkezett a háztartási alkalmazottunkkal! - Ez baj. Akkor őt is be kell küldeni a járványkórházba. - Csak hogy én is csókolóztam az alkalmazottunkkal. - Ez még nagyobb baj. Akkor ön is megkaphatta. - Ráadásul én meg megcsókoltam a feleségemet. - Úristen! - ordít fel a doktor - Nekem is végem van! |
Javában tombol a Star Wars-láz, itt a várva várt harmadik epizód is a mozikban, értelemszerűen a Lucas sem hagyta, hogy ennyivel megússzuk. Gyorsan elindította a SW játékok következő ígéretes darabjának, a Star Wars: Empire At War-nak a hivatalos oldalát. S bár még egy kicsit szegényes, azok a screenshotok ütnek! Csekkit! (Thanks Forceuser)
[MOVIE] E3 BABES!Nos, megérkezett az első, várva várt anyag a show-n jelenlévő cicababákról...Hm mit is mondjak, szemrevaló teremtések is akadnak köztük..:) Ízzítsátok hát újfent a letöltődroidot! Thx Shacknews
Eléggé stílusos címmel (Vér által szerzett... *szip*) kerül a boltokba a Brothers in Arms várva várt folytatása. A dologról annyit kell tudni, hogy az aktuális konzolokra, és PC-re egyaránt idén nyáron jelenik meg, úgyhogy szerintem akkora változást nem kell tőle várni. Mármint ami mondjuk a grafikai részt illeti. S hogy a fejlesztők ne hazudtoljanak meg, előkerült egy pár kép is. Azért nekem egy kicsit hiányzik egy fogalom, amit "árnyék" néven ismer a történelem :)
Íme elkészült hát a stratégiai játékok kedvelőinek következő, talán várva várt alkotása, az Empire Earth II. Nagy vonalakban a játék arról szól, hogy elkezdünk egy parányi törzset irányítani, ősközösség rulz. Aztán szépen fejlődgetnek, feltalálnak ezt azt, és hipp-hopp azon vesszük észre magunkat, hogy mindegyik szalad a blotba Athlon 64-et venni. Jobbanmondva szaladna, de a planétán más törzsek is élnek, akik nem nézik jó szemmel, hogy a konkurencia még él. A többit kitalálhatjátok, de elmondom, hogy rengeteg korszak rengeteg fegyvernemével küldhetjük másvilágra az ellenséges, hitetlen bagázst, például az ókorban a római légió katonáival, vagy a világháborúk tankjaival. Nyami! AZ USA boltokban április 28-án jelenik meg, nálunk lehet, hogy egy kicsit később.
Öhm, hát igen. Vannak emberek, akik az estét alvással szokták tölteni. Minden bizonnyal nekik van igazuk, de én nemrég értem haza egy kis haveri összezördülésből, gondoltam megnézem, vasárnapra mi maradt :) Találtam is, nem is akármit! Részleteket picit később. Ja, meg a vicc, ha kikászálódtatok az ágyból :) Persze tisztelet a kivételnek, aki fent virraszt.
| - Melyik a legsokoldalúbb állat? - ??? - A férfi, mert: ha szerelmes, akkor ökör, ha megházasodik, akkor szamár, ha nem házasodik meg, akkor magányos farkas, ha megcsalja a feleségét, akkor hűtlen disznó, ha nem csalja meg, akkor marha, ha a felesége csalja meg, akkor szarvasmarha, ha elválik, akkor kivert kutya, ha újra megnősül, ... akkor nincs mihez hasonlítani. |
Sajnálatos, de tény, hogy a Stolen nevű TPS lopakodós-lopós-csendbenölős akciójáték késni merészel. Egyelőre tisztázatlan okok miatt az eredeti márciusi megjelenést áttették kora áprilisra. Biztos szegény kiscsajt (mert ebben a játékban a főhős ugyebár a szebbik nem képviselője) egy rosszul sikerült bétatesztes bűncselekmény után lecsukta a virtuális Scotland Yard. Szegény, majd küldünk neki képeslapot.
A hónap legrosszabb híre: a várva várt F.E.A.R. késni fog. A Sierra Entertainment nemrég fedte fel hivatalosan az új dátumot. Az érdekesség, hogy ők nem késést, hanem megjelenést jelentettek be. Merthogy a honlapon nem szerepelt eddig a megjelenés, ámbár köztudott és megerősített információ volt a 2005. júnuis. Most azonban eltolták ezt a dátumot valamikor őszre... Bizonyíték itt.
Aranylemezre került a várva várt Star Wars: Republic Commando. Nem is nagyon lehet ehhez mit hozzűfűzni, hiszen mindenki látott belőle már elég sokat, igen nagy tábor kedveli és várja. Így hát elárulom a titokzatos dátumot: 2005. március 1. Ezen a napon kerül majd a boltokba eme csoda, Európában azonban késhet pár napot (de csak ennyit - állítólag). Thanks Worthplaying.
Csak jönnek, és jönnek a ropogós képek az idei év, számomra egyik nagy reménységéről, a Brothers in Arms: Road Hill 30-ról. Nem tudom, hogy mely képek vannak Photoshoppal megkavarva, de valahogy annyira kölünbözik egy képcsomag a másiktól. Színvilágában, és úgy egyébként is mindenben. Mintha valamelyiket max grafikán lopnák, másokat pedig nem. Azért ezek is szépek, érdemes pijjjantást vetni rájuk:
Felhős és fagyasztó, ám mégis napos reggelt. Hideg van, olyannyira, hogy a macska szarva lefagy, a kutya szakálla pedig letörik. Ma reggelre van pár érdekesség, így mindenképpen érdemes velünk maradni és meglesni ezeket. Addig is:
| Két rendőr beszélget: - Te, mi van a kezedben? - Termosz. - Hát az meg mire jó? - A hideget hidegen tartja, a meleget meg melegen! - Az király!! És mi van benne? - Két gombóc fagyi meg egy adag húsleves. |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)