PlayStation 4 - 87 milliós bevétel 48 óra alatt
A konzol az Egyesült Királyságban az Xbox One-t lenyomta, a becslések szerint 87 millió font bevételt hozott 48 óra alatt a Sonynak.
A konzol az Egyesült Királyságban az Xbox One-t lenyomta, a becslések szerint 87 millió font bevételt hozott 48 óra alatt a Sonynak.
Elemzők egy csoportja szerint alig jelent meg a PlayStation 4, máris visszahozza az árát a Sony számára, bár a helyzet igazából ennél kicsivel árnyaltabb.
Több mint 100 Kickstarter kampány bevételéből lopott egy bűnöző, aki ráadásul még a támogatásért járó jutalmakat is besöpörte.
A kiadó a várakozásokat túlteljesítve zárta a második pénzügyi negyedévet, és a next-genből befolyó bevételek csak most kezdenek majd áramlani. Turkáljunk egy kicsit az EA pénztárcájában.
Tizenöt évvel ezelőtt indult útnak az IT ipar legbefolyásosabb neve, egy Menlo Park-i garázsból. Az alapító srácoknak iroda kellett, a tulajnak bevétel. Lett.
A Skylanders Giants eddig a világ legnagyobb bevételt hozó konzoljátéka eddig 2013-ban.
Könnyen megeshet, hogy rajongói nyomásra mégis folytatódik a gyenge bevételeket produkáló, 2012-es Dredd mozi.
A Sony 2013-as pénzügyi évében alacsonyabb profittal zárt, a japán nagyvállalat viszont hisz a jövő évi sikerekben.
Valamit nagyon tudnak az Activision berkeiben, a Skylanders sorozat ugyanis átlépte az 1 milliárd dolláros bevételt. Érdekes adatok következnek.
Megdöbbentő számok társulnak az XBLA egyes címei mellé. Az első helyezett majdnem 100 millió dollár bevételt hozott a fejlesztőinek.
Ki hitte volna, hogy nem a zombik kajálnak minket, hanem éppen fordítva? Pedig a játékosok csak úgy habzsolták az epizodikus The Walking Dead kópiáit...
Az Activison nyilvánosságra hozta a Black Ops II-ből származó bevételeket.
A Ubisoft Australia összerakott egy csinos kis csomagot, amit aukcióra fognak bocsájtani, és ennek bevételét egy jótékonysági szervezet kapja meg.
A Call of Duty sorozat legújabb része már az első napon rekord eladásokat produkált.
Nem, kedves olvasóink, ez kivételesen nem a reklám helye, inkább egy elgondolkodtató írásé.
A Capcom bevétele jelentősen megugrott, melyet nagyrészt a játék sikerének köszönhetnek.
Az Electronic Arts igazgatója szerint a játékok ingyenesek lesznek és a bevételt az extrák generálják majd.
A Sony új szabadalma reklámblokkokkal szakítaná meg a játékokat.
Az Electronic Arts tovább szeretné növelni bevételeit, ezért a Need for Speed nevet a vászonra kívánja költöztetni.
A Capcom nem kevesebb, mint 7 millió eladott példányt remél az októberben debütáló horrorjátéktól és ebben még benn sincs a PC-s verzió bevételei!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)