Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 888

[MOVIE] HD BABES - keblek a porondon!

Hír | 2006.05.12 11:06

Ohhhhhh, ez az IGN mennyire jó fej :) Csináltak egy rövid, de igen jó minőségű videót az idei E3-as babákról. Sajnálatos módon nem túl hosszú az összeállítás, de legalább láthatunk néhány igencsak szemrevaló hölgyeményt. Nem is szaporítanám a szót, íme néhány kép, és alant a videó!

E3 2006 BOOTH BABES #3

Hír | 2006.05.12 01:08

Íme itt egy újabb babes gyűjtemény, csak, hogy legyen mit nézni az éjjel :) Aztán óvatosan a kezekkel, mindent a szemnek! :P Ezúttal is néhány alant, többiek a galériában - ezúttal 40 képpel bővültünk!

[MOVIE] E3 Babes 2006

Hír | 2006.05.11 20:04

Nos, ha esetleg valaki belefáradt volna a jobbnál jobb játékok töménytelen médiaanyagába, az most lazíthat, dús keblek csodáinak egész tömkelege között: azaz befutott egy videó, amelyen az idei E3 szép lányai vannak. Érdemes meglesni :)

E3 2006 BOOTH BABES #2

Hír | 2006.05.11 14:57

Akár hiszitek, akár nem, megérkezett a második adag babes csomag (Thanks PCG). Újfent van egy pár nagyon csinos darab, egyéb kommentárt azonban nem igényelnek - pontosabban nem ide valók a kommentek :) Ímhol a leányzók (többiek a galériában - összesen 37 új):

E3 2006 BOOTH BABES #1

Hír | 2006.05.11 13:10

Szép lassan, de biztosan szálingóznak a fényképek az idei E3-as babákról. Korábban ugyebár elhangzott, hogy nem lehetnek babák a shown, de úgy fest, hogy: 1. vagy módosították a szabályt, 2. mindenki tesz a szabályokra. Én inkább az előbbit mondanám, és egészen egyszerűen arról van szó, hogy olyannyira nem szabadok az öltözékek, mint korábban. Azért van egy pár gyönyörűség. Néhány alant, többiek a galériában! Thanks FiringSquad!

Need For Speed Carbon - Megvan az új NFS címe!

Hír | 2006.05.10 01:48

Kedves olvasónk, kubabara hívta fel a figyelmünket arra, hogy a GameSpot rátalált a következő Need For Speed rész címére: Need For Speed Carbon, s egyelőre úgy tűnik, PlayStation 3 exkluzív lesz - de nem sokáig. Reméljük...

Bianca - a SiN bombázója bemutatkozik!

Hír | 2006.05.09 09:01

Néhány napja előkerült néhány fotó Bianca-ról, aki a SiN Episodes egyik női főszereplőjének a valóságos mása. Ő lett az a baba, aki promótálja az idei E3-on a játékot. Gondoltam kicsit szertenézek a neten, és kutakodok még egy kicsit róla. Nem is kellett sokat keresni, hiszen a személyes oldalán még sokkal látványosabb, és bátrabb képek is vannak róla. Alant néhányat leszedtem, a továbbiakat a honlapon találod. Nem semmi a ciccccus :)

[KéPZ] Prey - BÜNTESS BABBÁÁÁÁÁM!!

Hír | 2006.05.08 21:51

Hát ez a játék egyre komolyabban néz ki! Na jó, tudom, hogy nem változott azóta, hogy újra bejelentették, de az tisztán látszik, hogy nem leszegy uncsi alkotás. A Doom 3 motor szemmel láthatóan sokat fejlődött, egyre komolyabb effekteket tud előállítani. A képek szerintem magukért beszélnek, tessék csak ámulni és ámulni (Thanks jd):

'Reggelt...

Hír | 2006.05.03 06:37

Kellemes reggelt. Az idő továbbra is ramaty, mindellenben vannak már most reggel jó hírek. No és emlékezetbe vésendő, hogy 15 nap múlva itt a Heroes 5! Eme visszaszámlálás tudatában nézzük a híreket.

A friss házaspár hazaérkezik a lakásukba a nászutuk után. - Felmegyünk csinálni? - kérdezi férj. - Pszt! - mondja a felesége. - Minden szomszédunk tudni fogja, mit akarunk csinálni. Ezek a falak papírvékonyak. Ezután valami kódot kell kitalálnunk, ha csinálni akarjuk. Például mit szólsz ahhoz, hogy "nyitvahagytad a mosogép ajtaját?"? Így éjjel a férj megkérdezi a feleségét: - Ugye nem hagytad nyitva a mosógép ajtaját? - Nem, biztos vagyok benne, hogy becsuktam - válaszol a nő, ezzel a másik oldalára fordul és elalszik. Reggel, amikor felébred, vidámnak érzi magát, oldalbaböki a férjét és azt mondja: - Azt hiszem, mégis nyitvahagytam a mosógép ajtaját. Akarsz mosni? - Nem, kösz - mondja a férj -, kevés ruha volt, úgyhogy kimostam kézzel.

Tomb Raider - lista élén a kebelcsoda!

Hír | 2006.04.13 09:09

Hmm, ez szerintem egészen meglepő, és maga az Eidos sem gondolta volna.... A Lara baba legújabb kalandjait feldolgozó Tomb Raider: Legend, úgy fest több toplistát is meghódított, és betáncolt azok elejére. Német és Franciaországban több konzolos listát is birtokol - ez talán egy kicsit ösztönzi majd a fejlesztőt és a kiadót egyaránt :) Az első rész 1996-os megjelenése óta még mindig az egyik legjobban eladható játéksorozatról beszélünk, melyből immáron több, mint 28 millió példány kelt el világszerte. Thanks GH.

Tollszkenner a Planontól - az új csodafegyver

Hír | 2006.04.08 18:26

Újabb szenzációs találmány piaci érdekeltségű megjelenéséről számolhatunk be. A Planon nevű cég bemutatta vadiúj találmányát, a tollméretű szkennert. Mi ebben a jó? Példának okáért olvasunk egy magazint vagy könyvet, amelyből szükségünk lenne néhány oldalra későbbre. A lehetőségek tárháza gyakorlatilag végtelen: ha le kellene másolnunk a könyvtárból egy anyagot, ha neadjisten "lopni" szeretnénk egy szöveget, képet valaki asztaláról, míg egy pillanatra kimegy a szobából... Bizony, képet, ugyanis a DocuPen RC800 színesben is tud szkennelni, méghozzá akár fotókat is. A készülék szabványos USB porton keresztül csatlakoztatható, így bárhol hozzáférhető a tartalom.

A készülék 8 megabájt beépített memóriával rendelkezik. A tollszkenner ebben többszáz fekete-fehér oldalt képes tárolni, azonban ha csúcsszuper-felbontású, színes anyagra van szükségünk, az sem probléma. Ilyenből három oldal fér a kütyüre. Ez nem sok, azonban ez a kis "kellemetlenség" könnyen kiküszöbölhető, hála a fejlesztők ötletességének. Van micro-SD foglalat. Mint tudjuk, az ilyen kártyák pedig igen nagy kapacitással rendelkeznek, amelyek akár 256-szor akkorák is lehetnek, mint a készülék beépített tárhelye. További jó hír, hogy még csak nem is megfizethetetlen ez a műremek, egy darab ára ugyanis 300 dollár körül mozog (~65.000 forint).

[DEMO] TOMB RAIDER: LEGENDS!

Hír | 2006.04.01 08:38

Wáháhá huhúú csubakka!!! Végre mindenki kipróbálhatja újra Lara Croft baba irányítását, aki mindent megtesz, amit mondunk vagy mutatunk neki...! :D Pont ez hiányzott egy ilyen unalmasnak induló szombati napon. A Tomb Raider: Legends demójában a Bolíviában található pályát játszhatjuk végig és feladatunk egy különös tárgy megtalálása lesz. Minimális gépigény: Microsoft Windows 2000, XP CPU: Pentium 3 1.0Ghz vagy hasonló Athlon XP RAM: 256 MB Grafika: 100% DirectX 9.0c kompatíbilis, 64 MB memóriával rendelkező 3D gyorsítókártya TnL támogatással (GeForce 3 Ti / Radeon 9 sorozat) Hang: Microsoft Windows 2000/XP kompatíbilis hangkártya (100% DirectX 9.0c támogatással) DVD-ROM: 4x-es sebességű DVD-ROM egység Merevlemez: 9.9GB szabad tárterület Beviteli eszközök: 100% Windows 2000/XP kompatíbilis egér és billentyűzet Ajánlott gépigény: Pentium 4 3.0Ghz vagy hasonló AMD 512 MB memóriával rendelkező grafikuskártya (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)

'Reggelt...

Hír | 2006.03.29 06:53

Kellemes reggelt mindenkinek. A tegnapi új, esetleges GTA résszel kapcsolatos hír egészen nagy érdeklődésre tett szert. Reméljük hamarosan mindenre fény derül. Addig is nézzünk egy viccet, és egy-két hírt.

- Halló? - Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy? - Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen. A pszichiáter meglátogatja a betegeit. Bemegy a szobába és látja, hogy az egyik ember hadonászik a levegőben, a másik pedig fejjel lefelé lóg a mennyezetről. Kérdezi a hadonászótól, hogy mit csinál. - Nem látja, hogy épp egy deszkát próbálok kettéfűrészelni? - hangzik a válasz. - És a barátja mit csinál ott fejjel lefelé lógva? - kérdi az orvos. - Ja, ő lámpának képzeli magát - feleli a beteg. - Nem szólna neki, hogy fejezze be, már egészen lila a feje! - jegyzi meg a doktor. - Mit akar? Hogy sötétben fűrészeljek?

Olvasói Cikkek #22

Hír | 2006.03.19 20:26

Szösszenet megint, hogy legyen mit olvasni ráérő időben :) Továbbiak ismét várhatóak... Ha írnál Te is Olvasói Cikket, katt ide. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

Baboy, Bruenor, CheAttila, Demmy, DESTINY, Di3n3soFt,
FEAR IS KING, Godzilla2, Gonorea, Kasza Szilárd, Kozma Vince,
Krissz, Ktv01, maxye, Májermen, Metzger, Mokacsino,
Nerevar, Norden, RAZR, Tenebra,
Tomiie, Tuszi, Zoenn, -=GERI=-

'Napot...

Hír | 2006.03.19 11:03

Kellemes vasárnapot mindenkinek. Elérkeztünk a hét azon részéhez, amikor megkezdődik az uborka: egyelőre úgy tűnik, ma elég kevés hírrel kell számolnunk. Ennek ellenére két érdekesség akadt, lehet készíteni a letöltőket.

Az iskolai előadáson odahajol az egyik szülő a másikhoz: - Maga szerint az a gyerek a bal oldalon fiú vagy lány? - Fiú. - Honnan tudja olyan biztosan, ön az apja? - Nem, az anyja. Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg ő nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyűlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya előáll és így szól: - Kis figyelmet kérek, Palika előad nektek valamit. Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont ezt mondja: - A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját... Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a főtt ráknál. Palika folytatja: - Miután levetkőztette, ő is levetkőzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a... azt a... nem jut eszembe, hogy is hívják... Palika az anyjára néz - aki diadalmas arccal hallgatja a fiát -, és megkérdezi tőle: - Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi?

[MOVIE] Tomb Raider: Legend

Hír | 2006.03.14 13:03

Íme egy kis videócsomag, amely - bár az konzolos változatból származó animációkat tartalmazza - igen látványos jeleneteket mutat be röviden. Elsősorban Lara baba frissített mozgástárából és az általa felhasználható segédeszközökből szemezgettek a készítők. Sajnos, vagy szerencsére, elemmel működő hosszúkás műszer nincs a kistáskában. Természetesen (nem) zseblámpára gondoltam.

'Reggelt...

Hír | 2006.03.14 06:37

Kellemes reggelt, üdvözlet mindenkinek. Az idő egyre érdekesebb, mostmár a fene sem tudja megmondani, hogy mit akar... Mindenesetre a havat és a hideget már tényleg elvihetné. Ma reggel egy aranyozásról adunk jelenést.

Egy férfi reggel rettentő másnaposan kel fel, zsibbad minden csontja, és elindul a fürdőszobába, miközben azon gondolkozik, hogy hol volt az előző éjjel. Nézi a tükröt, a szeme alatt monokli helyett csak táskák, majd vicsorít, hogy nem hiányzik-e a fogából. Ekkor látja, hogy a fogai között egy zsinór lóg. Mire megszólal: - Istenem, add, hogy teásfilter legyen a végén.

[MOVIE] Tomb Raider: Legend

Hír | 2006.03.11 21:53

Nagyfelbontású videó érkezett a Tomb Raider: Legend című játékból. Lara baba két perc erejéig mutatja meg magát akció közben, hol in-game jelenetek közben, hol mozis változatban. A legfrissebb trailerért erre tessék...

Giant Bite Games a Halo és Half-Life fejlesztőivel

Hír | 2006.03.09 11:59

Új fejlesztőstúdiót alakítottak Giant Bite Games néven olyan videojáték-iparban dolgozó veteránok, mint Hamilton Chu, Michael Evans, Andy Glaister, és Steve Theodore, akik korábban a Halo sorozat, illetve a Half-Life és Counter-Strike fejlesztéséből vették ki aktívan a részüket. A csapat vezetőinek összesen legalább 30 komolyabb munkáját lehet megemlíteni, melyekből világszerte összesen több mint húsz milliót adtak el, 1982 óta. Hamilton Chu korábban a Bungie vezető producere volt, a Halo első két részének munkálatai alatt. Michael Evans szintén e két játék felett bábáskodott, mind multiplayer és mérnöki vezető. Andy Glaister a Microsoft Game Studios fejlesztési igazgatójaként tevékenykedett, s emellett a Windows Graphics and Gaming csapat feje is volt. Kulcsfontosságú szerepe volt a DirectX technológia továbbfejlesztésében. Steve Theodore a Half-Life és a Counter-Strike játékokon dolgozott, majd átigazolt a Zipper Interactive-hoz, mint technikai művészeti vezető, emellett folyamatosan publikál a havonta megjelenő Game Developer magazinban. A marketing szövegen kívül azonban sajnos egyelőre semmit nem közöltek első projektjükről. Elmondásuk szerint ugyanis arról még mindig tárgyalnak a partnerekkel.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)