Képvihar estére!
Nos, Kiri megkért, hogy mire végetér egy bizonyos sorozat egy bizonyos TV csatornán... :) legyen kinn a honlapon néhány újabb képgaléria... Hááát, nem túl bőséges, de legalább a "miénk" :) Erre tessék:
Nos, Kiri megkért, hogy mire végetér egy bizonyos sorozat egy bizonyos TV csatornán... :) legyen kinn a honlapon néhány újabb képgaléria... Hááát, nem túl bőséges, de legalább a "miénk" :) Erre tessék:
Épp az imént társalogtam kicsit Oleg haverommal a GSC Game World-től, aki egy igen bizalmas infót árult el nekem. A sokak által várt S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost című játék kipróbálható verziójának megjelenését jövő év februárjára tervezik! Addig még rengeteg grafikai fejlődésen, AI tuningon és további fontos update-teken esik át a progi. Amíg várjuk a demót, látogasd meg a hivatalos oldalát itt!
Beindult az GSC Game World jelen pillanatban is készülő alkotásának, a S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost-nak a hivatalos weboldala! Itt máris megismerkedhettek a játékkal, megszemlélhetitek a legújabb képeket belőle, és értesülhettek arról is hamarosan, hogy pontosan mikor érkezik meg a játszható demója. :)
A Reality Pump és a Zuxxez Entertainment kiadta, Earth 2150: Lost Souls nevezetű stratégiai játékuk kipróbálható demóját! Ebben két misszióban vehetünk részt a Lunar Corporation oldalán! Akit érdekel, innen máris indítható a letöltés!
Testvérlapunk, a német GameStar egy jó csomó új képpel kecsegtetett, melyeket az idei Games Convention keretein belül szereztek be! Jó szemezgetést:
Az Irrational Games csókos emberei megosztották velem, készülő horror-szerepjátékuk első hivatalos animját. A The Lost, a méltán elismert Unreal legutóbbi motorját használja majd, és 2003 márciusában érkezik PS2-re és Xbox-ra (elvileg valamikor ez utánra tervezik a PC-s változat eljövetelét is, ám egyelőre még nem erősítették meg ezen változat fejlesztését...). Bővebb infó itt!
Jobb reggelt mindenkinek! Ezen a szép - mindezidáig Battlefield mentes napon megérkeztek az első, mutogatni valók :D Check it:
Beérkezett a mailboxomba a jelentés, mely szerint teljes mértékben elkészült a Strategy First legújabb 3D-s valós idejű stratégiája, az Earth 2150: Lost Souls! A legújabb részben nem kevesebb, mint 30 küldetésben kell majd helytállnunk, ám a mellékelt 25 multiplayer pálya valamint a szerkesztőprogram segítségével akár végtelenek is lehetnek a harcok!
Az orosz illetőségű GSC Game World megdobott egy levélkével, melyből kiderült, hogy mely alkotásaikat fogják bemutatni, az alig egy hét múlva megrendezésre kerülő Games Convention nevezetű játékkiállításon. Ennek örömére még 6 teljesen új képet is megosztottak velem...
Mint láthattátok, tegnap este még sikerült némileg felfrissíteni a képfelhozatalt... nos, most végre egy rendes skálával ébredhetünk. Íme a mai gyöngyszemek:
A Strategy First elárulta, hogy mely alkotásait mikor kívánja megjelentetni a közeljövőben. Kiemelendő, hogy a hazai Platoon nevezetű alkotás november környékén érkezik!!!
Ismét jelentkezik reggeli képviharunk, melyben nagyon sok szép alkotás található... Jó böngészést!
Alig néhány héten belül, Lipcsében megrendezésre kerül az első Games Convention nevezetű játékshow, mely amolyan mini ECTS szinten mozog. Az orosz Russobit-M szétszórt néhány képecskét, a helyszínen majd előbukkanó alkotásaiból! Nem semmi a felhozatal... Íme:
Az elmúlt két napban igencsak pangott a játékpiac. A mai reggelen kicsit rendeződni látszik a helyzet. Ennek első bizonyítéka, hogy végre össze lehetett hozni egy említésre méltó ömlenyt. Erre tessék:
A Giga.de honlapra felpakoltak egy teljesen új múvít, a GSC Game World jelen pillanatban is készülő FPS alkotásáról, a STALKER: Oblivion Lost-ról. Ezt feltétlenül szemlélje meg az, akinek lehetősége van letölteni ezt a kb. 20MB-os állományt!
Miután Szenegál aranygóllal továbbjutott, úgy döntöttem, körülnézek kicsit a neten, hátha találok némi értelmes játékhírt. Kezdjük mindjárt a képecskékkel:
A Crave Entertainment is elárulta, hogy mely játékait vonultatja fel az alig másfél hét múlva megrendezésre kerülő E3-as játékkiállításon. A szerencsések megszemlélhetik a lenti listán látható alkotásokat...sajna a PC-seknek nem annyira kedvezett a szerencse ebben az esetben:
A orosz illetõségü Russobit-M is felvázolta terveit az idei E3-ról. A jelek szerint az alant említett játékok már biztosan jelen lesznek:
Annak ellenére, hogy tegnap is elég szép felhozatal fogadott minket, a mai nap is elég bőkezűnek ígérkezik. Azért nézzétek meg az előző híreket is, hátha találtok valami kedvetekre valót...
Hmmm... A jelek szerint Oleg, orosz barátom a GSC Game World-tõl, gyorsabb volt, mint gondoltam. Az elõzõ hírben említettem, hogy küld nekem egy animációt, S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost játékukról. Nos, azt hittem, hogy legalább két napot kell erre várni...hát tévedtem :D Máris feldobtam szerverünkre ezt a kis gyöngyszemet, melyet errõl a címrõl tudtok letölteni (mérete 22,71MB).
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)