A CVG Online-non elárulták, hogy mégsem jelenik meg január végén a Take Two, Mafia: City of Lost Heaven című játéka. Különösebb indokuk nem nagyon volt a csúsztatásra, csak annyit mondtak, hogy szerintük foglalkozni kell még egy kicsit a játékkal (mielőtt megjelenik)...Az új időpont, idén március!
Még nem kell annyira azért reménykedni, hiszen egyelőre nem tudhatjuk, hogy mi igaz a dologból...a lényeg, hogy az Amazon.com internetes áruházban már elő lehet rendelni a 3DRealms évek óta bejelentett FPS alkotását, az elvileg Unreal grafikus motorral működő Duke Nukem Forevert. Nem ez az új hír, hiszen ezt eddig is meg lehetett tenni. Ám nemrégiben kiírták erre a honlapra, hogy a végleges játék megjelenési időpontja 2002. január 25. Már küldtünk levelet a Take 2-nak, amiben rákérdeztünk a dologra. Amíg nem érkezik meg a válasz, rágcsáljátok csak a körmötöket.
A Sierra és a Papyrus bejelentette, hogy dolgoznak a Nascar sorozat következő tagján, a NASCAR Racing 2002-n! Egyelőre annyit lehet erről tudni, hogy a fizika sokkal valóságosabb lesz, mint eddig, és közel foto-realiszikus grafikával áldják majd meg. A megjelenési időpontja egyelőre bizonytalan.
A Westwood Studios megerősítette Command & Conquer: Renegade című játékának, korábban már bejelentett megjelenési időpontját. Ezek szerint tehát valóban 2002. február 26-tól kapható a boltokban. Addigis tekintsétek meg a legújabb animációt, mely....inkább nézzétek meg. Mérete 54MB. Klikk ide!
A VR1 Entertainment a minap bejelentette fejlesztés alatt álló programját. Ez egy MMORPG alkotás lesz, mely a Lost Continents nevet kapta. A játék érdekessége, hogy több, mint 60 év leghíresebb thriller és kalandtörténeteit dolgozza majd fel. A játékos maga alakíthatja ki saját hősét, és a kalandok folyamán formálhatja jellemét. A megjelenési időpontja még elég bizonytalan. Annyit lehet tudni, hogy valamikor 2003-ban...Mivel jobban meg akarsz ezzel ismerkedni, látogass el ide! :)
Az Ethermoon Entertainment bejelentette, hogy valós idejű stratégiai játékuk, a Strifeshadow mégsem jelenik meg a korábban beígért időponton (hiszen akkor már a boltok polcain kellene csücsülnie...). Az új időpontot elvileg ma fogják elárulni.
A Vircom bejelentette, hogy Black Moon Chronicles nevezetű MMORPG játékuk mégsem jelenik meg a korábban beígért november 6-án. Az új megjelenési időpontról egyelőre semmit sem lehet tudni, ám az biztos, hogy elég sok hibára fényderült a nemrégiben megkezdődött nyílvános beta teszt alatt...
A Liquid Entertainment, hivatalos fórumain Rob Sandberg (a producer) bejelentette, hogy teljesen elkészültek Battle Realms című stratégiai játékukkal. A pontos megjelenési időpontot egyelőre nem tudta megmondani, de biztosak lehetünk benne, hogy néhány héten belül erre is sort kerítenek...
Az Infogrames elárulta, két, igen ígéretes játékának tervezett megjelenési időpontját. A jelek szerint, ha nem jön közbe semmi, az Unreal 2-t jövő év második negyedévében, míg a Masters of Orion 3-at 2002 első negyedévében csodálhatjuk meg.
A Microids bejelentette, hogy Warrior Kings című 3D-s RTS játékuk nem jelenik meg ebben az évben. A legújabb időpontja 2002 március 8 (ami kicsit gyanús, hiszen nem szoktak napra pontos adatokat közölni...).
A Buka Entertainment bejelentette, hogy régóta készülő körökre osztott taktikai játékuk mégsem jelenik meg idén. Az új időpont 2002 második negyedéve. Ha meg akarsz ismerkedni ezzel, látogass el a hivatalos honlapjára.
Sikerült kipróbálni a játékot, és menet közben kiderült egy kis turpisság. Mégpedig az, hogy minden szorgalmunk ellenére is csak bizonyos időpontokban használhatjuk a programot. Az időpontok teljesen fixek, tehát egy naptárba is beírhatjátok őket. Ezeket itt találhatjátok meg (ne felejtsétek el, hogy a mi időnk szerint ez -9 órát jelent!). Tehát a következő teszt, ha minden igaz este 7-kor kezdődik.
Ez egy nagy lehetőség mindenki számára!! A Blizzard kitalálta, hogy különleges "jogosultságokat" ad azok számára, akik az ő játékaikkal foglalkozó rajongói honlapot akarnak csinálni. Amennyiben megfelelsz ezeknek a feltételeknek...
Mint sokan tudjátok, nemrégiben elkészült a JooWood Productions World War III: Black Gold nevezetű háborús játéka, és alig néhány napon belül került volna a boltokba. Ezt egy rövid ideig lefújták, a néhány napja történt amerikai terror támadások miatt. Ezen felül, a játék nevét is megváltoztatják: mostantól úgy kell ezt keresnetek, mint WW: Black Gold! Meg nem erősített források szerint lehetséges, hogy nemcsak a címet fogják megváltoztatni. Erről azonban sem a fejlesztők, sem a kiadó nem kívánt nyilatkozni. Az új megjelenési időpontja szeptember 24.
A GamePen honlapon bejelentették, hogy a Heroes of Might and Magic 4 című játék mégsem jelenik meg idén novemberben. Az új időpont egyelőre ismeretlen. Ha érdekel a játék, itt olvashatsz róla egy előzetest.
A Tritin Films befejezte régebben bejelentett Quake: The Movie alkotását, mely az Escape from the Bastille nevet kapta. Ennek mérete elég borsos, összesen 193MB. Persze megvan a sokkal kisebb verziója is, de természetesen rosszabb is a minősége! Ha érdekel ez a nagyobb lélegzetvételő filmecske, várj még, úgy 21 percet (a hír megírásától számítva...az időpontot láthatod kicsit feljebb a cím mellett), amíg felröppen a szerverünkre, majd klikkelj ide!
Az angol Slitherine Software bemutatta készülő PC-s játékát, a Legion-t. Ez egy történelmi stratégia lesz, mely az antik Rómában játszódik majd. Lesznek különféle játékmódok: ebből az egyik a taktikai-level, ahol különféle formációkba kell rendeznünk a hadsereget, hogy megnyerhessük a csatát. Egyelőre még nem lehet tudni, hogy ki adja ezt ki (és még a megjelenési időpontja sem tisztázott)... Néhány érdekesség a játékból: - nagyméretű, valódi helyszíneket feldolgozó pályák - több, mint 20 oldal (telepesek, harcosok, stb) - 20 különféle AI ellenfél - diplomácia - óriási, valós harci jelenetek, több száz harcossal - a harci model valós eseményeken alapszik... - ...hasonlóképpen a fegyverzet - 3D-s csataterek - négy erőforrás - vas, fa, ruhaanyag, étel - részletes gazdaság - alacsony gépkövetelmény (a részletek egyelőre nem ismertek) Az első képet ebből megtekinthetitek az AVault honlapon!
A Monolith bejelentette, hogy következő hónapban kiadja készülő Aliens vs Predator 2-es FPs játékának kipróbálható demó verzióját. Ennek mérete 54MB lesz. A megjelenés időpontja egészen pontosan augusztus 28. Addigis tekintsetek meg néhány képet ebből.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)