Esti Képvihar
Nos, olybá tűnik, hogy jópár ígéretes játékról kerültek ki jobbnál jobb screenshotok a napokban. Szemezgessetek! :) (A Richard Burns Rally képeiért thanks: smithi)
Nos, olybá tűnik, hogy jópár ígéretes játékról kerültek ki jobbnál jobb screenshotok a napokban. Szemezgessetek! :) (A Richard Burns Rally képeiért thanks: smithi)
Újabb levél érkezett SilverTitantól... "A Wizards 2-ről már írtunk egy kisebb hírt, amit a GameStar szerkesztősége egyből meg is jelentetett, tehát először nekik köszönjük meg. A Wizards 2 The Return website-ja ismét jócskán frissült, mivel már felkerült egy újabb tesztverzió és a fórumba is százával érkeznek a levelek. Bár a piacon lévő kiadóktól és cégektől megszokhattuk a 2-3 éves fejlesztést és féléves kiadási csúszást, de a Wizards 2 minden bizonnyal őszre megérkezik, és teljesen ingyenesen letölthetik az RPG és az akciójáték szerelmesei." Sok sikert kívánunk a csapatnak!
Spynews-ra érkezett egy újabb bejelentés, amivel SilverTitan örvendeztetett meg bennünket. Át is adnám neki a szót: A magyar SilverTitan Entertainment csapata gőzerővel készíti a Wizards II: The Return akció-RPG, más néven Hack & Slash típusú játékát. A játék őszre várható, teljesen ingyenesen letölthető lesz, de ennek ellenére rendkívül kidolgozott küldetést, internetes játékot és internetes bajnokságokat nyújt bárkinek, aki letölti. A játék a Diablo II-re hasonlít tán a legjobban, azzal a különbséggel, hogy itt főként a mágiáé a főszerep, de természetesen nem hiányoznak az egyébb kasztok sem (pl.: Paladin, Archer, Vampire). Tehát, ha valakinek szimpatikus a játék, akkor nyugodtan jelentkezzen teszternek, vagy csupán töltse le a tesztereknek szóló tesztverziót és, ha elnyerte tetszését, akkor írjon a fórumba. A Wizards II: The Return hivatalos oldala erre található. Itt mindent megtaláltok, amit tudni szeretnétek.
Holmes úr kalandjai, avagy a titokzatos rejtélyek, melyeket a The Silver Earring biztosít. Most végre mi is kipróbálhatjuk magunkat nyomozói szerepkörben. A demó drabális méretű - 334 MByte. Azért a műfaj kedvelői számára mindenképp megéri belenézni, erre tessék...
A Take 2 egy új, első világháborús játékba vágta fejszéjét, melyet Wings of War névre kereszteltek. A Silver Wish kezei közt növekvő repülő szimulátor az 1914-18ig tartó időszak legnagyobb légi csatáit dolgozza fel. Kezdetben még a zöldfülűekhez tartozunk, ám az idő és a csaták múlásával akár veteránok is lehetünk. Bármely oldalt is választjuk egy biztos: gyors akciók, és még gyorsabb röpcsik!
Kiadták a Sherlock Holmes: The Silver Earring című kalandjáték első animációját. Nevéhez hűen nem lopakodni kell majd benne, hanem rejtélyeket megoldani. Íme az első képek. Ja és augusztus végétől lehet majd keresni a kész játékot (egyelőre rejtély, hogy hol :D)
Ahogyan azt megszoktuk a remek harcosokat jellemző első mondatok sablonosságáról; ismét a nagy, a hatalmas harcosról van szó: "The man. The warrior. The lover of men." A Deep Silver bejelentette legújabb várományosát, az Alexander the Greatet. A játék a Meridian 93 fejlesztésében RTS-nek készül. Az idén novemberre szánt cuccosban fellelhetünk majd RPG elemeket is, ahogyan az mostanság minden startégia esetében lenni szokott. Jó ez, vagy nem? Majd meglátjuk :).
Sok nagy külföldi oldalon láthattatok már komplett E3-as összefoglalót. Némelyiken külön bontva a videókat a képektől, cikkektől, stb. De a nagy oldalak lusták, csak a saját képeikkel foglalkoznak. Úgyhogy úgy gondoltam, hogy a létező összes játékról összegyűjtöm a megjelent képeket, bárhol és bármikor is kerültek azok ki az E3 forgatagába. A végeredmény 107 játék lett 108 linkkel... :) Kellemes böngészést!
A Digital Jesters újra lecsap. Ezúttal az Adventures of Sherlock Holmes The Silver Earringgel. Nos, nem más, mint Holmes és dr. Watson kalandjai köré épül fel a játék. Úgy néz ki, hogy a legagyafúrtabb kalandjátékosoknak újra nagy próbatétel következik. Sőt, hamarabb, mint gondolnánk, hiszen már idén szeptemberben napvilágot lát az alkotás!
Tetemes mennyiségű animáció lepte el a netet. A hatóságok felszólították a szörfözőket, hogy lehetőleg behajtott visszapillantó tükrökkel és kiengedett kézifékkel közlekedjenek a járdán. Főleg most, hogy vannak ezek a szigorú legalitás-ellenőrzések világszerte... Na, haladjunk :D
Miután hazaértem, egy csésze forrócsokival a balban nekiláttam körbekutatni a környező oldalakat, hátha akad valami finomság. De mivel mi alapvetően objektívok vagyunk, minden fellelhetőt leközlünk ábécé sorrendben és mindenki állítson fel magában egy saját rangsort...
A Silver Style (The Fall, Soldiers Of Anarchy) fejlesztőcsapat nevében nyilatkozott minap Carsten Strehse. Ennek oka, hogy a BlackIsle bezárt a napokban és Falloutot is magával vitte a "sírba". Ők kiásnák ezt a remek sorozatot és megcsinálnák az új részt. A licenchez a pénzük megvan, de attól félnek, a közönség nem fogadná be tőlük a Fallout 3-at, hiszen ők nem a BlackIsle. Mindenesetre sorra veszik majd fel a Fallout eddigi készítőit, hogy minél hitelesebben tudják majd megcsinálni a játékot. Egyelőre még nem vásárolták meg a jogokat, tehát semmi sem biztos...
A német Silver Style Entertainment (ők készítették: Soldiers of Anarchy) bejelentette, hogy a The Fall - Last Days of Gaia (jelenleg 70 százaléka van kész) PCre jövő év elején érkezik. Ez egy apokalipszis után játszódó (egészen pontosan 2083-ban) RPG, melyet egy nagyon eredeti történettel áldottak meg. Mindezt teljes 3Ds környezetben élvezhetjük majd.
Az AVault beszerezte a Soldier of Fortune II Gold borítóját, melyről a következő infók derültek ki: új, demolation névvel ellátott játékmód 11 új pálya SIG 552 Rifle MP5SD gépfegyver új Silver Talon pisztoly PunkBuster Anti-Cheat stufa Szóval ezek már biztosan benne lesznek. Ja, és, ha minden igaz, február 25 kerül a boltokba.
Nos, hölgyeim és uraim. Biztonsági övet bekapcsolni, a pattogatott kukorizákat a zacsiba zárni, indul a menet. Az Infogrames a mai napon bejelentette, hogy a nagyon sokak által várt, rengeteget halasztott MAster of Orion 3 teljes mértékben elkészült! Sajnos azonban úgy tűnik, hogy egészen február végéig várnunk kell rá, mert egyszerre akarják kiadni a világ "minden" pontján... Addigis itt megszemlélheted a honlapját.
A DreamCatcher beindította a Silverback Entertainment készülő akció-szerepjátékának, a Hardbringer-nek hivatalos honlapját. Még egy új videjót is kiadtak belőle, amit természetesen máris felpaszíroztam a szerverünkre. Amennyiben érdekel, máris megkezdheted a lerántást :)
Az AVault csapata újabb információkat szerzett a nagyon várt Master of Orion 3-ról. Hivatalos források szerint a játék már majdnem készen van, de még mindig várat magára. Az Infogrames fórumain elhangzott jelentés szerint akkor adják majd ki a játékot, ha minden, eddig dokumentált hibát kijavítanak benne. Állítólag erre február 18 előtt mindenképpen sor kerül... A játék hivatalos oldalát itt találhatod meg.
A GameSpot interjújából egy igen kellemetlen dolog derült ki, a Quicksilver készülő alkotásáról, a Master of Orion III-ról... Sajnos úgy tűnik, hogy a néhány napja "előbukkant" december 4-ei megjelenési dátum nem volt teljesen hivatalos. A fejlesztők azt állítják, hogy még jó néhány hétig tesztelni fognak, így valószínűleg már idén meg sem jelenik... :(
Lazy hívta fel a figyelmemet egy újabb játékdemóra. A RoundHouse Entertainment gondozásában készülő Attack of the Silver Ball-ról van szó, ami egy újabb flipper játék. Amennyiben úgy érzed, hogy kipróbálnád, ne habozz letölteni tőlünk!
A GameSpyDaily forrása szerint, elméletileg december 4-én (igen, ebben az évben :D) jelenik meg a Quicksilver már oly régóta várt alkotása, a Master of Orion III. Reménykedjünk, hogy ezt a dátomot már nem módosítják... ebben az esetben ugyanis igen szép karácsonynak nézünk elébe :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)