Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 668

Lan-party Érden!

Hír | 2002.10.06 22:46

Alig néhány nap múlva megrendezésre kerül egy lan-party, melyen főleg Battlefield 1942 és UT2003 meccseket lehet majd nyomatni! A pontos időpont: október 18-19-20! Helyszín: Érd. Érdeklődni az info@.hu címen lehet! Bővebb infóért caflass el ide! Thanks Lozsa!

Késik a Mistmare!

Hír | 2002.10.01 07:30

Sokan, talán már nem is lepődnek meg azon, hogy egy újabb játék megjelenését is elhalasztották... Ezúttal az Arxel Tribe féle szerepjáték, a Mistmare kényszerült a csúszásra! A legújabb megjelenési időpontja, 2003 február! Reméljük, ez már nem fog megváltozni... Ha nem ismernéd a játékot, kattanj el ide!

Arx Fatalis GOLD

Hír | 2002.09.25 07:31

Az AVault jelentése szerint, teljesen elkészült az ARX Fatalis angol nyelvű változata is (a német verzió néhány nappal ezelőtt lett arany lemezes). Az amerikai megjelenési időpontot valamikor október végére tűzte ki a kiadó! Addigis ellátogathattok a hivatalos oldalára, vagyis ide!

Késik a...

Hír | 2002.09.24 22:28

A GameSpot jelentéséből megtudtuk, hogy a késés sötét angyala ezúttal a Maxis féle SimCity 4-et vette kezelésbe... Az új megjelenési időpont 2003 januárja. Hmm... ez érdekes. Úgy tűnik, hogy a legtöbb kiadó a karácsonyi szezon utánra akarja átcsúsztatni a portékáit. Mi lehet ennek az oka? :(

Késik az EVE is!

Hír | 2002.09.20 09:45

Úgy látszik, manapság hozzá tartozik a legtöbb játék fejlesztéséhez, hogy kicsikét eltolják a megjelenési időpontját. Nos, hasonló sorsra jutott az EVE Online nevezetű MMORPG alkotás is. Szerencsére nem túl drasztikus a csúszás, mivel a beígért október vége helyet, december 10-én jelenik majd meg. Úgy hiszem, ennyit megengedhetünk annak fejében, hogy egy jobb játékot kapjunk!

UT2003 az aranymese...

Hír | 2002.09.19 23:19

Az EBGames főoldalán jelenleg még ott díszeleg a kiírás, mely szerint: "Unreal Tournament 2003 Gone Gold" - vagyis készen van... Nos, nem minden arany, ami fénylik... Mark Rein, a játék egyik fő istensége ugyanis azt nyilatkozta hivatalos fórumukon, hogy még nincsenek készen! Ám hamar be kell fejezniük, ha nem akarják ismét eltolni, a jelenleg október 1-jei megjelenési időpontot!

BHD Demo dátum...

Hír | 2002.09.10 06:27

Többen tudjátok, hogy a NovaLogic némileg eltolta a Delta Force: Black Hawk Down című játékuk multiplayer demójának megjelenését. Nos, ezúttal elárulták, hogy szeptember 12-én érkezik a stufa! Állítólag ez már biztos időpont, azonban elvileg az első is az volt... A játékról bővebb infót itt találhatsz!

Késik a Postal 2!

Hír | 2002.09.07 10:53

Sajnálattal kell közölnünk, hogy az Unreal grafikus motorjával hajtott, igencsak brutális FPS alkotás, a Postal 2 megjelenését elhalasztották! Az új időpont - valamikor 2003 első negyedévében! Addig nincs mit tenni, látogassatok el a hivatalos oldalára, vagyis ide!

FPS Central Jedi Outcast Bajnokság

Hír | 2002.08.21 12:41

G-San mester átküldte nekem, hamarosan megrendezésre kerülő Jedi Outcast bajnokságuk részleteit: - A nevezés mától indul! - Időpont: 8.28-tól, ameddig le nem zajlanak a versenyek - Helyszín: neten megy az egész - Versenyszámok:

  • 1v1 azaz Duel
  • 3v3 csapat verseny
  • 5v5 CTF - Nevezési díj: nincs - Nevezési határidő: 2002. 08. 28 reggel 9 óra! Részletes információt találsz az FPS Centralon! Klikk!

  • Samsung-EarthQuake V

    Hír | 2002.08.12 16:44

    Megérkeztek az első pontos infók, a következő EarthQuake-ről Különösebb megjelegyzés nélkül, íme a tudnivalók:

    Időpont: 2002. szeptember 27-29. Helyszín: ELTE, Budapest Pázmány Péter sétány 1/a Versenyszámok:
  • Counter-strike Teamplay
  • Quake 3 Arena 1v1
  • Wolfenstein Team
  • Unreal Tournament 1v1
  • Unreal Tournament CTF
  • Age of Empires: The Conquerors 1v1
  • Starcraft: Broodwar 1v1
  • Quake World 1v1
  • Quake World Team Nevezési díj: 5000 Ft (postai úton fizetve) Maximális versenyzőszám (minden kategória összesen): kb. 510 fő Regisztráció, nevezés: a www.earthquake.hu honlapon, várhatóan augusztus végétől.

  • AMD XP megjelenések

    Hír | 2002.08.08 13:03

    Az Advanced Micro Devices (AMD) a mai napon hivatalosan is bejelentette legújabb Athlon XP processzorainak megjelenési időpontját. A közlemény szerint a 2400+ októberben, a 2600+ nem sokkal utána, míg a 2800+ decemberben érkezik meg a boltok polcaira. Ezek mindegyike az XP-k történetében először 333Mhz-es FSB lesz ellátva, ami plusz teljesítménynövekedést jelent a magasabb órajel mellett.

    Divine Divinity megjelenési dátum

    Hír | 2002.06.19 00:14

    A CDV Software most már hivatalosan is kitűzte a Diablo 2 nyomdokaiba lépni kívánó Divine Divinity-nek az európai megjelenési időpontját. A lelkes rajongók hőn áhított programjukat 2002. szeptember 13-án vásárolhatják meg szerte Európában.

    Haveri lanparty jelentkezés!

    Hír | 2002.06.17 11:47

    Lozsa megdobott egy maillel, melyből kiderült, hogy épp egy kissebb lanpartyt szerveznek. A helyszín az időpont, és a további részletek itt találhatóak meg. Még 10 ember jelentkezését várják. Ha van kedved, mindeképpen szemléld meg!

    The Sum of All Fears - out now!

    Hír | 2002.05.29 21:24

    Elérte az amerikai partokat a Red Storm Entertainment beltéri taktikai shootere. Előreláthatólag pénteken (a film premierével egy időpontban) már le is lehet tenni érte az asztalra a szép pénzeket. Jó hír, hogy a progi nemsokára eléri Európa határait is. Addig is olvasgassátok a hivatalos oldalon található információkat!

  • The Sum of All Fears hivatalos site

  • Star Wars megjelenések

    Hír | 2002.04.19 10:19

    A Theforce.net-től megtudtuk, hogy az EBGames.com-on (ami a "világ" egyik legnépszerűbb online bevásárló oldala) már a Star Wars Galaxies-nek és a Knights of the Old Republic-nek is van megjelenési ideje. Előbbi november 15-re, utóbbinak Xbox-os változata pedig november 1-re van kiírva. Ezen időpontokat a LucasArts még nem erősítette meg...

    Mégis lesz Simon 3D!

    Hír | 2002.04.11 18:33

    18 hónapnyi hallgatás után, most frissült a Simon the Sorcerer 3D honlapja. A játékot ez idő alatt sokszor temették már, de ezek a szóbeszédek szerencsére nem bizonyultak valósnak, tehát mégis játszhatunk majd Simon a varázslófiú 3D-s kalandjaiban. A program megjelenése nagyon közelinek tűnik, a mostani dátum ugyanis április 19 és ha tartják ezt az időpontot, hamarosan egy nagyon szórakoztató játékkal leszünk gazdagabbak!

    XOL - hamarosan!

    Hír | 2002.03.28 23:44

    A címben szereplő három betű nem valami misztikus szervezet elnevezése, de mégcsak napolajat sem árusítanak ilyen névvel (bár ebben nem vagyok igazán biztos :)). A rövidítés az Xbox Online-t, vagyis Microsoft konzoljainak hálózatát, egyfajta Xbox internetet takar. Gondolom sokan tudjátok, hogy a szoftveróriás terveiben szerepel a XOL létesítése, de ezidáig konkrét időpontot nem közöltek. Most sem adtak ki teljesen pontos információt, de a XOL beindulását nyár közepére prognosztizálták. Ha beindul a rendszer, végre összemérhetik a játékosok képességeiket egy világméretű (és remélhetőleg kifogástalan minőségű) hálózaton belül.

    Készül az ST: SC III

    Hír | 2002.03.23 12:59

    Az Activision a minap elárulta, hogy már fejlesztik a Star Trek: Starfleet Commander III-mat! Erről egyelőre annyit lehet tudni, hogy sokkal részletesebben végezhetjük majd dolgunkat, mint eddig, és természetesen teljesen új grafika, és ötletek lesznek a játékban. Ebben a részben először nyílik lehetőségük a játékosoknak, hogy saját szájízük szerint állítsanak be bizonyos dolgokat (pajzsok, fegyverek, stb.). Ezen az oldalon máris megszemlélhetitek az első két képecskét a játékból! Megjelenési időpontját egyelőre nem árulták el.

    Késik az Unreal 2!

    Hír | 2002.03.09 13:00

    Egy igen szomorú és egy sokkal jobb hírrel is kecsegtetett az Epic Games. A sokak számára "tratégia", hogy az Unreal 2 mégsem jelenik meg a korábban tervezett nyár eleji időbpontban, hanem csak valamikor karácsony környékén. A jobb hír, hogy ennek köszönhetően jóval előrehozták az unreal Tournament 2-t, ami azt jelenti, hogy elvileg már júniusban a boltok polcain csücsül majd. Persze még ez az időpont is változhat, ahogy az lenni szokott...

    Rallisport megjelenés

    Hír | 2002.02.22 07:45

    A Microsoft elárulta, hogy a beígérthez képest kicsit előbb jelenik meg Rallisport Challenge nevű Xbox-szos autós játékuk. Az új időpont március 7, vagyis tényleg hamarosan hozzá lehet jutni. Bárcsak minden játékkiadó a beígértnél korábban adná ki az alkotásait...milyen szép is lenne. A játék honlapját egyébként itt szemlélhetitek meg.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)