Leköszön a PlayStation apja
Ken Kutaragi, a neves játékkonzolok mellett bábáskodó Sony Computer Entertainment elnök és vezérigazgató júniusban megválik állásától, és a mindennapos munkában, a vezérigazgatói poszton Kaz Hirai veszi át a helyét.
Ken Kutaragi, a neves játékkonzolok mellett bábáskodó Sony Computer Entertainment elnök és vezérigazgató júniusban megválik állásától, és a mindennapos munkában, a vezérigazgatói poszton Kaz Hirai veszi át a helyét.
Félre a nagymellű, üresfejű cicababákkal, akik a legtöbb játékban csak azért ugrálnak sokat, hogy a nyálunk csorogjon. Itt egy tizes toplista, amelyet női játékosok állítottak össze női karakterekről kivételesen nem a külső, hanem a belső értékeik szerint.
Péntek 13 sokaknak balszerencsés lehet, így aki nagyon babonás, az inkább ne is mozduljon el a gép elöl :). Persze ezen a napon is felszolgáljuk majd a játék és a film világ legfrissebb híreit, ám elöbb jöjjön a vicc.
A friss Oscar díjas Forest Whitaker (Az utolsó skót király) nem ül a babérjain. Ismét gőz erővel beleveti magát a munkába és minap bejelentette, hogy örömmel csatlakozik Denzel Washington új filmjének, a The Great Debaters szereplő gárdájához.
A Da Vinci Kód tavalyi elsöprő sikere után szinte borítékolható volt az, hogy a Sony PE nem fog sokáig a babérjain ülni és egy újabb Dan Brown adaptációval fognak előállni a közel jövőben. Nos a jóslatok beváltak, zöld lámpát kapott az Angyalok és Démonok köré épített project.
Húsvét hétfőn ért véget az a szavazás melyen keresztül megválasztották a készülő RTS-Shooter-t népszerűsíteni hivatott hölgyeményt.
A leginkább böngészőjéről (Firefox) és levelezőklienséről (Thunderbird) ismert, nyílt forráskódú projectek felett bábáskodó Mozilla Foundation egy német hírportál szerint beperli a Microsoftot.
Mindig is jókat szórakoztam, amikor a Need for Speed részek előtt az aktuális cicababa figyelmeztetni szokott rá, hogy a valós életben azért ne száguldjunk olyan veszettül, mint a játékban. Egy friss német kimutatás szerint azonban ez a félelem tényleg jogos…
Cate Blanchett (Aviátor, Bábel, Gyűrűk Ura) is szerepelni fog az Indiana Jones 4-ben. Blanchett karakteréről eddig nem szivárogtak ki információk, de tekintve, hogy Hollywood egyik legkeresettebb színésznőjérõl van szó, sejteni lehet, hogy nem valami mellékalakot kéne megformálnia.
A CeBIT standjain kívül más látnivalóval is találkozott a GameStar csapata, amiről lentebb nézhetitek meg a videót.
A CeBIT kiállítás nem mindig csak a hardverekről szól, mint ahogy a lentebbi kép összeállításunkból is látszik :).
Egy kicsit még maradjunk a Creative-nál. Egy zártkörű demo szobában további érdekességeket tekinthettek most meg.
Az Adobe Systems hat hónapon belül ígéri a Photoshop képszerkesztő hostolt változatának elérhetővé tételét. Az ingyenes, belépő szintű alkalmazás reklámbevételekből tartaná el magát.
A Command & Conquer 3 egyértelműen az idei év egyik legjobban várt stratégiai játéka. Az Electronic Arts-nak óriási esélye van rá, hogy a cég kicsit mostanában megtépázott hírnevét helyreüsse a trilógia utolsó darabjával…
Továbbra is érkeznek az újdonságok a CES rendezvényről, ám most a technikai kütyük helyett a szebbik nem képeiből válogattunk egy keveset.
Természetesen a CES 2007-es rendezvényéről sem hiányozhatnak a standok mellett pózoló modellek, akik szívesen álltak oda pár fotós kamerája elé.
Kristen Bell (képeinken ;) ) neve sokak számára talán nem annyira ismerős (külföldön az ott nagyon népszerű Veronica Mars nevű sorozat címszereplője), ám most a játékosok és leginkább az Assassins's Creed rajongói figyelmének középpontjába került, ugyanis egy IGN-es interjújában a szőke filmszínésznő elárulta azt a Ubi Soft által eddig féltve őrzött és a sztorihoz tartozó titkot, amelyet eddig csak úgy aposztrofáltak, hogy a "sci-fi vonal"...
Napsütéses jó reggelt mindenkinek! Sajnos ma már hideg időt jósolnak a szakértők, így aki teheti, az biztos inkább a jó meleg szobában vészeli át a télies időt. Persze mi sem leszünk restek, hozzuk is a friss híreket mindjárt, de elöbb a jól megérdemelt viccadag következik.
Alighogy megjelent a Need for Speed: Carbon, majdhogy nem már hivatalos infók érkeztek arról, hogy készül a folytatás (már csak a bejelentés hiányzik, a megerősítés már megjött).
Valaki elszántan szurkálhatja a voodoo babánkat… Nem elég, hogy a nyomda késett a novemberi szállítással, de a DVD gyár is cserben hagyott minket, ehónapban reprodukálva a júniusban elhíresült LG-bugot.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)