Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

DOOM 3 GOLD!!!

Hír | 2004.07.14 19:41

És végre eljött az ünnepi pillanat: ARANYLEMEZEN A DOOM 3! Nem is húzom a szavakat, hiszen ez egyszerűen VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Szóval, amire mindenki kíváncsi: Augusztus 13-án jelenik meg a mi kontinensünkön a játék, az amiknál Augusztus 5-én. De az is meglehet, hogy sikerül beszereznünk 1 példányt a táborra...ki tudja?:D

Jól fogy a Battlefield

Hír | 2004.07.06 08:52

A Digital Illusions nagy büszkén jelentette, hogy igen jól fogy még mindig kicsiny szerzeményük, a Battlefield sorozat. A különféle verziókból immáron nem kevesebb, mint 4 millió példányt értékesített a játék kiadója világszerte. Így aztán talán érthető, miért is igyekeznek annyira azon, hogy mindenkinek leessen az álla a Battlefield 2 láttán :)

AOE - túl a 15 millán

Hír | 2004.05.08 08:43

A Microsoft Games Studos és az Ensemble Studios iszonyatosan kitörő örmmel, dagadó mellel és büszkeséggel jelentette, hogy közös gyermekük, az Age "család" immár több, mint 15 millió példányban fogyott világszerte! Ha ezek után nem jelentik be hamarosan a harmadik részt, akkor soha :)

Painkiller CD Fix

Hír | 2004.04.15 09:29

Néhány nappal ezelőtt, amikor megjelent a Dreamcatcher aktuális sikervárományosa, a Painkiller, kiderült, hogy egy kis bibi van a védelmi rendszerével. Az eredeti példányok ugyanis bizonyos CD meghajtókban nem szuperáltak. Most megérkezett a javítás hozzá, mely orvosolja ezt a kellemetlenséget. Akit érdekel, az innen le tudja tölteni.

5 éves az Everquest

Hír | 2004.03.15 16:06

A Sony Online örömmel jelentette, hogy immáron 5 éve fut napjaink egyik legkedveltebb MMORPG játéka, az Everquest. Egészen pontosan március 16-án lesz a szülinapja :) Világszerte nem kevesebb, mint 1500 szerver áll a játékosok rendelkezésére. Kiváncsi leszek mekkora siker lesz az Everquest 2, véleményem szerint óriási felüdülés lesz a tengersok kiegészítés után... Néhány aprócska érdekesség: - a legidősebb EQ játékos 78, a legfiatalabb 9 éves - több, mint 1 millió NPC van a játékban - az összes eddigi játékidő több, mint 184 ezer év! - több, mint 40 ezer tárgy áll a játékosok rendelkezésére - közel 100 ezer fa van a terepen :) - 10 000 000 000 000 000 byte adatforgalmat generált a SOE network - közel 2,5 millió példányben értékesítették az EQ-t és küldetéseit

PRISM: Threat Level Red

Hír | 2004.03.08 14:13

Nem is olyan régen adtunk hírt a Rival Interactive, PRISM: Black Shield nevezetű fejlesztéséről. Az új játék a Threat Level Red nevet kapta :) Előbbi a valódi katonaság munkáját, gyakorlatozását segíti elő, míg utóbbi a játékosok kezébe is eljutó, kereskedelmi példány. Mi a különbség? A Threat Level Red-ben jobban kidolgozott történet, extravagáns küldetések, miegymás lesznek. Itt újabb infókat csíphetsz el róla, ha lesznek valamikor :)

[DEMO] Új World Racing

Hír | 2004.02.02 17:03

Nemrég adtunk hírt arról, hogy a World Racing című autóversenyzős játék nem végleges demóját eltulajdonították. Akkor a kiadó ezt megerősítette, de nem mondott semmi többet. Egészen máig, ma ugyanis kiadták az állításuk szerint publikálási célra teljesen megérett példányt. Egy Hockenheim Ring (nagyon hangzatos) nevű pályán nyomulhatunk... jó szórakozást! Klikk!

Trükközik a Ubi Soft

Hír | 2003.12.31 11:35

Ez már disznóság! Iszonyat jó akcióval nyitja az új évet a Ubi Soft, és hazánkba persze ez sem ér el... :( Lényegében arról vagyon szó, hogy aki az USA-ban megvárásolja bármely platformon a Prince of Persia legújabb részét, az megkapja mellé ingyen ugyanazon platformra a Splinter Cell-t is. Örülnék, ha itthon is akcióznának ilyesmit. Egyvalamit azonban nem értek. Mindkét játék iskeres, jól fogy, mégis ilyen eszközökhöz folyamodnak... De, ha nekik ennyi felesleges példányuk van, én mié' nem kapok? :D Thanks GameSpyDaily.

ATI + PCI EXPRESS

Hír | 2003.12.28 23:59

Nocska nocsak... mire nem bukkan az ember éjfél tájékán. Bizony, az első ropogós képek az eléggé misztikus, és igencsak reményteli PCI Express grafkártyáról. ATI rajongók örülhettek, az első példány kedvenc cégetektől származik. Sajna még nincsenek mérési eredmények, és valószínűleg még elég bugosan működik, de, ha minden jól megy, ezzel a foglalattal csinálják meg a következő generációs ugrást grafikáskártya téren. Hát nem izgi? :D

Bővülő EA

Hír | 2003.10.16 21:39

Az Electronic Arts minap szépen felvásárolta a Studio 33-at (munkáik: Formula One, Newman-Haas Racing, Destruction Derby Arenas). A csapat 30 tagja ezen túl az EA Northwest-nél fog munkálkodni különböző autós játékokon. Az EA így már közel 4000 embert foglalkoztat. A tavalyi évben több mint 22 olyan játékot adtak ki, amit 1 millió feletti példányszámban értékesítettek.

'Reggelt...

Hír | 2003.10.04 09:05

Üdv mindenkinek, aki képes volt máris felkelni ezen a békés szombaton. Remélem mindenki észrevette, hogy újfent beindult nyereményjátékunk, melyen ezúttal a hazai fejlesztésű Pure Pinball két példányát adományozzuk a szerencséseknek. Arra azért fekhívnám a figyelmeteket, hogy csak regisztrált felhasználók jelentkezhetnek a játékért. Remélem sikerült fenntartani ezen jó szokásunkat, és amikor csak lehet, intézek némi ajándékot nektek! Most azonban vágjunk bele a mai nap történéseibe!

Az öreg házaspár a mennybe kerül. Körülnéznek, csodálatos minden, csiripelnek a madarak, ragyog a nap, kék az ég, álmodni sem lehetne szebbet. Az öregúr egy hirtelen mozdulattal lecsavar egy fülest az asszonynak. - Ezt most miért kaptam? - Ha nincs az a hülye diétád, már két éve itt lehetnénk!

[MOVIE] MOHAA: Breakthrough

Hír | 2003.09.16 09:57

A háborús FPS játékot kavalkádjából mindig vannak kiemelkedő példányok. Amíg meg nem jelenik a valószínűleg mindent elsöprő Call of Duty, érdemes odafigyelni a napokban debütált legújabb MOHAA kiegészítőre, a Breakthrough-ra. Ebből szemlélhettek meg most három új animot, melyet egy csokorban tölthettek le tőlünk.

ÚJABB SIMS :D

Hír | 2003.08.26 23:25

Hát ez már hihetetlen... besírok :D Az Electronic Arts még egy Sims csomagolást jelentett be, csak azért, hogy újabb ezer példányokban nyomhassa szét alkotását a játékpiacon. Lássuk csak mi is ez... A The Sims Double Deluxe (lol? :D) tartalmazza az eredeti játékot, a Livin' Large valamint a House Party kiegészítéseket. Nem semmi. Az EA tényleg azt akarja, hogy a toplista minden egyes helyén ez a játék álljon...

Frozen Throne milla felett!

Hír | 2003.08.15 07:42

Hát igen, azt eddigis lehetett tudni, hogy ti, játékosok igenis szeretitek a Warcraft 3 kiegészítését, de, hogy máris több, mint egy millió példányt megvettetek belőle, ezt nem hittem volna. Nem szerény rekord, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy "csupán" egy kiegészítésről van szó :)

[PATCH] Raven Shield

Hír | 2003.08.12 22:12

Ubiék se tétlenkedtek s az éj leple alatt szélnek eresztettek egy ... nem is egy, hanem egy csomó javítást népszerű taktikai csapatjákukhoz! Úgy van ez, hogy mindenféle nyelvű verzióhoz kiadott többfélét, amiket attól függeőn kell letöltened, hogy milyen nyelvű és verziószámú játékkal rendelkezel. Mivel feltehetően itthon az angol példányok dominálnak, a francia és német változatoktól megkíméllek Titeket :) No, a lényeg, hogy alant találhatók a linkek:

  • Raven Shield US v1.0 -> v1.4 (14 MB)
  • Raven Shield US v1.3 -> v1.4 (6 MB)
  • Raven Shield UK v1.0 -> v1.4 (14 MB)
  • Raven Shield UK v1.3 -> v1.4 (6 MB)
  • Raven Shield Win32 Szerver v1.4 (149 MB)
  • Raven Shield Win32 Szerver v1.3 -> v1.4 (7 MB)

  • Valve+ATi=Love?

    Hír | 2003.08.03 10:03

    Dajcs testvéreink szerint az ATi, meg a Valve igencsak jó viszonyban lehetnek, ugyanis arra készülnek, hogy mivel kb. egyidőben fog megjelenni új termékük (ATi esetében a Radeon 9900 Pro, Valve esetében meg ugye a HL 2), összecsatolják a kettőt, vagyis aki vesz egy ilyen csúcskategóriás kártyát, adnak hozzá "ajándékba" egy példányt a sikervárományos akciójátékból. Hivatalosan még egyik oldalról sem kaptunk megerősítést, de cáfolatot sem! Megtudtunk egy Gone GOLD dátumot is, ami szeptember 13. Egyébként ezt nem annyira váratlan fordulat, mert anno a HL1-et is hozzácsomagolták némely hardvergyártó termékéhez. Lehet, hogy érdemes lesz beruházni egy új Radeonra? :)

    [MOVIE] Madden NFL 2004

    Hír | 2003.07.29 11:22

    Mi sem bizonyítja jobban e sportjáték sikerét, hogy világszerte (de nagyrészt Amerikában) 28 millió példányt adtak el az évek során a sorozatból. Itthon nem annyira ismert, de ha megnézitek ezt a 15 megás kis videócskát róla, talán beugrik, hogy mi is ez :) Klatty!

    Mátrix sikerek

    Hír | 2003.05.23 21:42

    Mátrix láz tombol a világban. Az Enter the Matrix játék túl van az 1 milliomodik eladott példányon. Ez azért is különös, mert az eddig elért legnagyobb értékelési százaléka is épphogy 90. Nálunk majd a júniusi számban olvashatjátok róla a tesztet, hogy hány %ot fog kapni, azt nem tudom.

    Fear Factor: Unleashed

    Hír | 2003.05.20 20:04

    Az ARUSH Entertainment és a Playinteractive ma nagy alkudozásba kezdett a NBC Enterprisesal és a Endemol USAval, melnyek eredménye, hogy készül a legújabb közös játékuk a Fear Factor: Unleashed. Ez a "világhírű" TV shown alapszik, a Fear Factoron (bizisten nem láttam egyet sem, és szerintem nincs is ilyen nálunk). Lesz Show mode és Tournament mod. A játék nagyon fog hasonlítani a "mintapéldányára", ezáltal a rajongóknak kötelező darab lesz. A megjelenés valamikor 2004ben várható.

    Charlie’s Angels: Angel X

    Hír | 2003.05.19 22:34

    Nemsoká berobban a mozikba a Charlie Angyalainak a folytatása, mely a Full Throttle alcímet viseli. A film sikerére alapozva, a Sony Pictures Digital Networks ma bejelentette legújabb, már egy jó ideje készülő játékát, a Charlie’s Angels: Angel X-et. Ez majd a filmmel egy időben fog majd a boltok polcaira kerülni, ahonnan reményeik szerint azonnal elkapkodják az összes példányt. Megjelent pár kép is, melyek szerintem nem túl "angyaliak", de azért érdemes rájuk vetni egy pillantást. A shotokat itt találjátok meg.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)