[KéPZ] Frissítés!!
A biztonság kedvéért ma sem marad el a galéria tuning, bár szerintem az Age of Empire III mellett már nem sokakat érdekelnek a többiek :) Azért csak tessék kotorászni:
A biztonság kedvéért ma sem marad el a galéria tuning, bár szerintem az Age of Empire III mellett már nem sokakat érdekelnek a többiek :) Azért csak tessék kotorászni:
A Cenega Publishing volt olyan rendes, hogy összehozott egy szépséges karácsonyi ajándékcsomagot. Erről a címről Te is letöltheted nemrégiben elkészült játékuk, a Shade teljes zenéjét. A pakk mindössze 40 megabájt, és egészen pofás muzsikákat tartalmaz. Gyüjtőknek kötelező, a játék kedvelőinek úgyszintén, mindenki más töltsön mást :D
Egy tegnap kijött movieról szeretnék most hírt adni, ami sajnos elkerülte a figyelmünket, de úgy gondoltam sokakat érdekelhet, ezért most pótolom a hiányosságunkat! Név szerint a The Settlers: Heritage of Kings című startégiáról lenne szó. Ez a roppant látványosra sikeredett filmecske, mégjobban arra késztet bennünket, hogy számoljuk a napokat a megjelenésig:) Itt a link.
Az 576 csapatának ezeréves tagja, Martin mester abban a szerencsés helyzetben volt, hogy ellátogathatott Londonba, hogy megskubizza a Sony legújabb gyermekét, a sokakat felcsigázó PSP-t. Tegnap este publikálta irományát, melyből nemcsak magáról a gépről, személyes tapasztalatairól és az első játékokról is mesél. Szerintem érdemes elolvasni! Erre tessék (azért gondoltam, hogy ezt megosztom veletek, mert végre magyarul is olvasható az infó, nem úgy, mint más oldalakon).
Hehheeeee, nem is kellett várni a GameSpyra :) Máris bejelentették hivatalosan a Rainbox Six 4-et PC-re, Xbox-ra valamint PS2 platformokra. Az is kiderült többek között, hogy 2005 tavaszán már a boltokba is kerül. De lássuk a további infókat: - Egyedi ragdoll fizika - megújult csapatorientál játékmenet - többféle új multiplayer mód, köztük co-operatív is - az AI igen fejlett taktikákat alkalmaz majd - rengeteg új fegyvert is használhatunk majd - iszonyat reális hangeffektek minden mennyiségben. Még egy rakat kép, és egy videó is érkezett belőle! Fogyasszátok egészséggel:
Ki ne látott volna már a középkorban játszódó filmet? Hatalmas, robosztus falakkal, vizesárokkal, alagutakkal felszerelt dicső várakat, fényes lovagi páncélban masírozó bakákat, netán a lőréseken kikandikáló íjászokat? Naugye :) Dióhéjban összefoglalva, erről szól a Stronghold, hozzá téve még az egyedi menedzselős-stratégiai játékteret. Az első rész köreimben osztatlan sikert tudhatott magáénak, a folytatástól meg minimum ennyi jót várunk el. Addigis, amíg várogatunk, nézzetek meg egy videót, érdemes! Hopp, nem is egy, kettő. Az elsőben egy kis várostromot szemlélhettek meg, melynek főszereplői a szép nagy ostromgépek, a második videó pedig egy kis "Na akkor ki is a legény a várfalon?!" jelenetet tartalmaz.
A GameSpy közreadott egy kis statisztikát, ami a múlt vasárnap délután legintenzívebben játszott 20 multis játékot sorolja fel. Érdemes megnézni, hogy egyesek milyen nagy sikerűek a korukhoz képest... 1. Half Life - 35985 szerver, 97724 játékos 2. Wolfenstein: Enemy Territory - 2649 szerver, 10110 játékos 3. Battlefield 1942 - 2736 szerver, 9831 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1552 szerver, 8992 játékos 5. Call of Duty - 3338 szerver, 8716 játékos 6. Call of Duty: United Offensive - 1697 szerver, 8094 játékos 7. Neverwinter Nights - 1622 szerver, 7482 játékos 8. Quake 3: Arena - 2727 szerver, 6866 játékos 9. Medal of Honor Allied Assault - 2595 szerver, 5993 játékos 10. Unreal Tournament 2004 - 3682 szerver, 5449 játékos 11. Battlefield: Vietnam - 1617 szerver, 4736 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1293 szerver, 4704 játékos 13. Soldier of Fortune 2 - 1622 szerver, 4187 játékos 14. Unreal Tournament - 2619 szerver, 3815 játékos 15. Halo: Combat Evolved - 759 szerver, 3370 játékos 16. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - 644 szerver, 1513 játékos 17. Vietcong - 401 szerver, 1304 játékos 18. Halo Demo - 223 szerver, 860 játékos 19. Quake II - 645 szerver, 840 játékos 20. Star Wars: Battlefront - (PC) 297 szerver, 701 játékos Kiegészítésként, a Tribes: Vengeance a 26., míg a Doom III mindössze a 32. lenne a ranglistán. Ha a Half-Life 2-t is figyelték volna (figyelték, csak nem hivatalosan ugye...), akkor a második (!!!) helyre került volna a maga 4,459 szerverével és 12,349 játékosával! Te jó ég, és még meg se jelent! Mi lesz, ha kijön hozzá a csomókáka mod, meg kutyifüle?!?!
Feltehetőleg sokakat foglálkoztatott már a kérdés: "Milyen lenne katonának lenni, írtani a gonoszokat, meg bárkit, aki csúnyán néz szép hazánkra?" Nos, ez részben megoldódott, amikor megjelent az America's Army. Azért mondom, hogy csak részben, mivel sajnos nem a Magyar Honvédség elit katonájának bőrébe bújhattunk. Sebaj, helyette megtekinthettük, milyen a katonaélet az Egyesült Államokban. Idővel a játék szépen fejlődött, mára pedig elérte a v2.2.0-ás sorozatszámot. Új pályák, ilyesmi. A készítők jó szokásukhoz híven nem csak egy peccset adtak ki, hanem a teljes 2.2.0 klienst is. Ergo akinek nincs meg az előző verzió, nem kell letöltenie a kezdetektől az egész játékot, elég csak az új teljes klienst. A frissítést itt, míg a full csomagot itt találjátok.
Még idén júniusban kerültek elő az első infók az Eidos következő Commandos játékáról. A Commandos Strike Force-ról egyelőre csak a nevét sikerült kideríteni. Egészen mostanáig. A nem kicsit szemrevaló folytatásban három karaktert kell majd irányítanunk, természetesen a szokványos harci missziókon keresztül. A taktikákat teljes mértékben mi határozzuk meg, a cél egyértelműen a misszók teljesítése lesz. A honlapja elvileg ezen a címen van, nekem egyelőre nem jött be :(
Nos, ha úgy vesszük igen, de nem ennyire egyszerű a helyzet. Már hallhattunk bizonyos pletykákat arról, hogy komolyan gondolkodnak az FSW2 megalkotásán, és mikor ma reggel meglestem az IGN oldalát, azt hittem, hogy ezt hivatalosan is megerősítették. De sajna nem erről van szó. "Csupán" az Xbox verzióhoz lehet új pályákat letölteni a Live szolgáltatáson keresztül. Ezek már benne vannak a napokban boltokba került PC-s verzióban... Azért reménykedjünk, hogy a 2005-ös E3-on esetleg bejelentik a tényleges második részt.
A THQ már egy ideje kiadta a Full Spectrum Warrior Xbox-ra kreált változatát. A mai napon aranylemezre került a PC-s átirat is. Nos, sajna az előbbi változat nem kapott túl jó kritikákat, reméljük, hogy az utóbbi valamivel jobban sikerült. A játék megjelenése szeptember 20-ra tehető, a hivatalos oldalát itt találhatjátok.
Nem, még csak véletlenül sem egy későn érkezett olimpiai infóról van szó :) Csupán két kis PC-s alkotás is aranylemezkére került, következésképpen hamarosan ott trónolnak majd a boltok polcain. De mikről is vagyon szó? A Wings Of Power a Shockwave Productions műve, mely egy újabb kiegészítés a Microsoft közkedvelt Flight Simulator 2004-es változatához. A Battles In Normandy pediglen a Strategic Studios Group keze munkáját dícséri, mely egy háborús stratégiai műalkotás. Nem feltétlenül ezekről a játékokról álmodtok éjjel-nappal, de biztosan sokakat érdekelnek ezek is.
Üdv mindenkinek. Nos, tudom, hogy páran már észrevettétek, hogy tegnap este kiraktam egy hírt, aktuális számunk megjelenésével kapcsolatban. Tudom, hogy ez sokakat elég kellemetlenül érint, de továbbra is kérjük a megértéseteket. Most nem írnom le megint, hogy mi lesz, akit érdekel, tekerje kicsit lejjebb az oldalt, és nézze meg. Áttérve a mai napra, azt kell mondjam nagyon szép hírek érkeztek. Vágjun kis bele.
| Két jegesmedve megy a sivatagban. - Te milyen nagy jég lehetett itt! - Honnan veszed? - Hát milyen vastagon beszórták! |
Biztosan tudjátok, hogy a Gyűrűk Ura filmtrilógia minden részéből kiadtak, ill. kiadnak bővített változatot úgy DVD-n, mint VHS-en. Az előbbit megvásárlók abban a kiváltságban részesülnek, hogy akár különféle, a Weta Workshop által készített szobrocskákat is kapnak a drágább és vérbeli fanatikusoknak szóló csomaghoz. De most nem is ez a lényeg! Az utolsó rész, a Király visszatér bővített verziója 50 percnyi új jelenetet fog tartalmazni, hosszasabb csatározások, kidolgozottabb jellemek, 20 órányi extra, 300 új CG jelenet és minden ... !!! És a legjobb, hogy ebből a nemrég megtartott Comic Con-on bemutattak egy előzetest, melyben Peter Jackson is szól néhány szót a rajongókhoz. Egyetlen hibája a videónak, hogy kézikamerás... Ezen az oldalon megnézhetitek, hogyan is fog kinézni a Király visszatér ajándékcsomagos verziója. Most már azt is tudjuk, hogy két változatban lesz kapható: egyikben Minas Morgul, másikban Minas Tirith kicsinyített mása lesz.
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ez kéééééééész! A Valve MINDENT megtesz azért, hogy a Doom 3-ról elterelődjön a figyelem! IGEN, már alig kell néhányat aludnunk, és érkezik egy újabb G4TechTV-s összeállítás, melyben ezúttal a HL2-ről és a CS: Source-ról leshetünk meg finom képkockákat. Véssétek hát a fejetekbe: július 31! Thanks Gamer's Hell.
Nos, tény, hogy már egy jó ideje hallhattunk többféle forrásból érdekes pletykákat. Ezidáig azonban semmi sem volt biztos... nem, mintha most 100% lenne bármi is :D A lényeg, hogy az új PC Gamer hasábjain egy kicsiny box hívja fel arra a figyelmet, hogy a következő számukban infókkal szolgálnak majd a Neverwinter Nights 2 és Baldur's Gate 3 című játékokról. Mostmár csak a hivatalos megerősítést várjuk :) Thanks Lazy.
Igazi zenei finomságot jelentette be ma Richard Jacques, amikor elárult hogy a Empire Interactive Starship Troopers játékához komponált muzsikákat élőben is eljátsszák majd az idei Games Convention-ön. Aki teheti, látogasson el Augusztus 18-án Lipcsébe, hiszen a koncert örömére még egy játék kiállítást is rendeztek - vagy fordítva?
A Schizm 2-t megalkotó Detalion egy újabb alkotáson munkálkodik. A Sentinel: Descendants in Time a kaland kedvelőknek okoz majd újabb álmatlan éjszakákat. A legszebb az egészben, hogy már idén novemberben meg is érkezik. Addig nincs más teendő, csupán meglesni a hivatalos oldalát itt.
A Homelan elbeszélgetett a SWAT 4 producerével, Rob Irving-gel, aki néhány érdekes infóval szolgált az alkotással kapcsolatban. Még egy képet is adott az interjúhoz, melyet alant láthattok. Nézzünk pár részletet, a teljes interjút itt olvashatjátok:
"Célunk egy méltó folytatást készíteni a SWAT 3 után. Mindezért az előző játék legjobb elemeit beleépítettük, tökéletesítettük a grafikát, az MI-t, a csapat taktikákat. Az Unreal engine remek lehetőségeket adott a kezünkbe, mi pedig ezeket ki is használjuk. Akárcsak a korábbi rész, ez sem egy történetvezérelt játék. Lényegében egy taktikai szimuláció, teljesen különálló küldetésekkel. Természetesen ezúttal is az éppen aktuálisan is használt SWAT fegyverekkel nyomulhattok a játékban".Valószínűleg elég sokakat meglepetésként ért (köztük engem is), hogy a City of Heroes ennyire jól szerepel az eladási listákon. Az összesített 20-as tabellán is vezető pozíciót zsebelt be, akárcsak az elmúlt hetek tizes listáján. Végülis érthető, hiszen egy igen profi, teljesen újszerű MMORPG-ről van szó. Lássuk a teljes sikerpergament: 1. City Of Heroes - NCsoft 2. Battlefield Vietnam -Electronic Arts 3. Far Cry - Ubisoft 4. Unreal Tournament 2004 - Atari 5. CS: Condition Zero - Vivendi 6. The Sims Deluxe - Electronic Arts 7. Lineage II: The Chaotic Chronicles - NCsoft 8. Call Of Duty - Activision 9. Painkiller - DreamCatcher 10. Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Ubisoft 11. Age Of Mythology - Microsoft 12. The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts 13. Drop JC - eGames 14. Rise Of Nations - Microsoft 15. Zoo Tycoon: Collection - Microsoft 16. Lords Of the Realm 3 - Vivendi 17. The Sims Double Deluxe - Electronic Arts 18. CSI: Dark Motives - Ubisoft 19. 251 Games Collectors Ed JC - eGames 20. Warcraft III Battle Chest - Vivendi
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)