[MOZi] Resident Evil: Extinction Trailer!
A Yahoo volt a legügyesebb mind közül, ők zsebelték be ugyanis elsőként a következő Resident Evil film jó minőségű előzetesét.
A Yahoo volt a legügyesebb mind közül, ők zsebelték be ugyanis elsőként a következő Resident Evil film jó minőségű előzetesét.
Különös, de az első Resident Evil film jóval kevesebb pénzt hozott, mint a második, az Apocalypse. Az is igaz azonban, hogy a második költségvetése jóval magasabb volt, valamint, hogy éppencsak fedezték a bevételek azokat. Ennek ellenére már készül a folytatatás Afterlife alcímmel. A pontos dátum még ismeretlen, de valamikor jövőre lesz a premier. A főszereplő továbbra is Milla Jovovich. A történetről annyit, hogy Alice tovább folytatja szélmalomharcát az Umbrella Corporationnel szemben, hogy megfékezhesse az emberiséget veszélyeztető vírus terjedését, mielőtt az megfertőzi a népet és mindenkiből zombit varázsol. A helyszín a nevadai sivatag lesz, de már előre tudni lehet a negyedik részről is, amelynek egyelőre, vagy már talán véglegesen a Resident Evil 4 címet adták és majd Japánban játszódik. Mivel annak premierje 2007-ben lesz csak, semmi többet nem tudni róla egyelőre.
Serphentiot keresett meg minket egy érdekes hírmorzsával. Át is adnám neki a szót megköszönve áldásos hírküldő tevékenységét: "Az új Resident Evil film (Apocalypse) honlapja már működik, és már találhatunk rajta pár képet és egy kis bemutatót a filmről. Túl sokat még nem árulnak el nekünk, de a képek alapján az már biztos, hogy Resident Evil 1. és 3. játékából már megismert Jill most az egyik föhös lesz a filmben! A weblaphoz erre tessék..."
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)