Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

'Napot...

Hír | 2005.01.01 10:39

Üdvözletem. Bujjék ki merre lát, ezúton kívánunk mégegyszer Boldog Új Évet mindenkinek 2005. első napján. A tegnapi kis murik után valószínűleg mindenki csak "lábadozik" még, ez érezhető is, nem akadt túl sok érdekesség, ami új lenne. Az Új Év tisztalapos első napját csodálatos, eddig nem látott hótenger díszíti. Tessék kimenni kicsit hógolyózni :)

- Az ember Ádámtól és Évátol származik - mondja a tanár. Móriczka azt mondja óra végén: - Nekem a papám azt mondta hogy a majmoktól származunk. - Igen Mórczka, de most nem rólatok van szó.

Blizzard ajándékok

Hír | 2004.12.25 21:40

Bár a világszerte ismert és kedvelt Blizzard csapatától már kaptunk karácsonyi ajándékot, a jelek szerint akad még néhány apróság náluk. Ezen az oldalon felbukkant egy World of Warcraft muzsika, míg itt a Diablo II, erre pedig WoW háttérképet találhattok. Békés ünnepeket mindenkinek!

'Estét...

Hír | 2004.12.25 21:23

Ugye nem gondoltátok, hogy hírek nélkül maradtok?! Ha valaki mégis ebben reménykedett, azt most le kell lohasszam :) Egészen egyszerűen olyan sok szép ajándékozás történt, mellékelve egy rakatt sült kérdéssel, hogy nem voltam képes elhagyni az ünneplési zónát. De most, hogy elmentek az ősök, a vendégek is pihiznek már, beindul az oldalon is az élet - bár láttam, hogy a kommentbajnokok nem alszanak vala :D Vágjunk hát bele...

Két rendőr beszélegt: - Kipróbáltad azt a toalett kacsát, amit karácsonyra kaptál? - Aha. - És milyen? - Hát... a papír azért jobb volt...

Dark and Light nyereményjáték

Hír | 2004.12.21 23:51

Egy nyereményjátékra hívnám fel a figyelmeteket, ebben a kései órában.Hogy miről is van szó? A Dark and Light béta verzójához lehet 10 db accountot nyerni ezen az oldalon, feltéve ha követitek az ott található utasításokat. A feladat roppant egyszerű bármilyen, a játékkal kapcsolatos matériát kell készíteni, (wallpapper, karikatúra,stb.) a lényeg, hogy a kreativitásotokat villantsátok ki! A beküldési határidő december 31. Thx Hunnenkoenig

Boltokban a HL2 CE

Hír | 2004.12.10 17:49

A hazai boltokban a mai naptól lehet beszerezni a Half-Life 2 Collector's Edition változatát. A csomag, az eredeti tervektől eltérően mégsem papír, hanem fém dobozban érkezett, és a következő mannát tartalmazza: Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Half-Life 1: Source, Half-Life 2: Deathmatch, Day of Defeat: Source (letöltő bón),XL-es póló, és a Prima Games így készült a HL2: "Raising the Bar - A Behind the Scenes Look" és a hivatalos stratégiai útmutató könyv. Thanks FLeK0.

Word of Chaos infók

Hír | 2004.12.09 09:44

doxic mester küldte nekünk ezt a linket, mely egészen pontosan a hazai Brain Factor megújult honlapjához vezet. Jelenlegi fejlesztésük a már korábban bejelentett Word of Chaos, mely egy kaland-szerepjáték lesz valamikor 2005-ben. Némi új infóval is szolgál az oldal. Nézzük egy szemelvényt: "A 3D-s világban játszódó, több, mint 60 mellékküldetést felölelõ történet során a hõsök 300, saját életüket élő karakterrel beszélhetnek, 100 féle szörnnyel küzdhetnek, 120 féle varázslatot tanulhatnak meg mind a mágusok kódexeiből, mind a papok szféráiból, receptekből elsajátíthatják az alkímia és a herbalizmus tudományát, hogy aztán maguk készítsék el a fõzeteket. A kötetlen fejlõdésrendszer és a 36 jártasság segítségével a játékos maga döntheti el, hogy hõse félelmetes harcos, árnyakat járó tolvaj, vagy esetleg esszenciát szövõ mágiahasználó lesz-e." A teljes infohalmazt itt találhatjátok meg.

City of Heroes Bétateszt

Hír | 2004.12.06 19:39

Hamarosan megkezdődik a City of Heroes MMORPG online bétatesztje - adja a tudomásunkra a játék hivatalos oldala. Állítólag még ezen a héten elkezdődik, aminek a rajongók biztos nagyon örülnek:) Ha Te is közéjük tartozol, a fent említett oldalon találod a jelentkezési lapot, plusz egy rakat infót a játékról, meg wallpappereket meg...

Black Hole oldal!

Hír | 2004.12.01 21:50

A hazai Black Hole Entertainmentnek épp most indult a weboldala (Thanks Lazy), melyen újdonsült játékukról, az Armies of Exigo-ról találhattok nagyon szép háttérképeket. Alant betettem hármat, de a többit megtaláljátok az említett oldalon. Ráadásként még egy karácsonyi üdvözlőlapot is találtam, melyből biztos akad majd a többi fejlesztőtől is. Kellemes Ünnepeket :)


'Napot...

Hír | 2004.11.19 14:55

Szép napos...hmmm, szóval helló. Bár kedves online munkatársaim többsége HL2 mámorban tölti pillanatait, gondoltam van azért kihírezni való. Tény, hogy még nem néztem körbe, lehet, hogy semmi sincs :) Ebben az esetben pedig bizony én is visszamegyek City 17-be! Lássunk egy középkategóriás poént...

Elmegy egy férfi a paphoz: - Atyám, azt hiszem, a feleségem meg akar mérgezni! - Jól van, fiam, beszélek a fejével! Egy hét múlva ismét találkoznak: - Sikerült a feleségemmel beszélnie? - Igen, felhívtam telefonon, három órát beszéltem vele. - És ön szerint mit csináljak? - Szerintem, fiam, idd meg a mérget!

'Reggelt!

Hír | 2004.11.09 08:05

Esős reggelre ébredhettek sokan, ami még mindig jobb, mintha havazna :) Vagy nem? Egyébként Tivadar napja van, 15 éve omlott le a Berlini Fal, 60 éve hunyt el Radnóti Miklós költő, 75 éves Kertész Imre író, sok más mellett a Sorstalanság szerzője (hamarosan bemutatásra kerül a belőle készült film), és 37 éves Kabai László popzenész, az Irigy Hónaljmirigy együttes tagja. Hírek tekintetében egész jól állunk, mindenféle van a tarsolyomban, csak győzzétek kivárni :)

Egy kisgyerek figyeli a plébánost ahogy szögeli a kerítését. - Fiam, mit bámulsz annyira? - Csak arra vagyok kiváncsi, hogy mit mond egy pap, amikor rácsap az ujjára a kalapáccsal. Pista bácsi és felesége sétálnak a hídon, alattuk megy a tehervonat. Megfogja a lábát a feleségének, s azt mondja: - Asszony most teherbe ejtelek.

World of Warcraft pályázat!

Hír | 2004.11.03 19:03

Ilyen nincs! :) G-San volt kedves figyelmeztetni, miszerint pályázatot hirdet a WorldofWarcraft.hu rajongói oldal! Három kategóriában indulhatnak a vállalkozó szellemű egyének: wallpaper, novella, freestyle. Bővebb leírást a kategóriákról itt találtok. Ja, a legfontosabb: nem a rendezők két szép szeméért csináljátok! Vannak díjak! Sőt, mi több, nem is akármilyen díjak: a három kategória első helyezettjei WoW európai béta kulcsot kapnak! Vááá, kell! :D

Dungeon Siege 2 cuccosok

Hír | 2004.10.26 07:10

Míg a piacra hetente érkezik a friss paradicsom, paprika és barack, addig a Dungeon Siege 2 honlapjára hetente/kéthetente érkezik valami érdekesség. Ezúttal néhány új varázslat, concept és kép a játékból.

The Elder Scrolls IV - Oblivion szájt

Hír | 2004.10.23 10:28

Mostanában az Oblivion-tól hangos a net. Egyre-másra kerülnek ki a screenshotok, újság-scannek, infók. Látván ezt a Bethesda, úgy döntött, hogy hivatalosan is útjára bocsájtja ezeket. Elindult a játék honpalja! Extrabrutál, fenn vannak a képek, wallpaperek, concept artok, ilyesmi. Szóval mindenkinek kötelező megnézni! Erre!

'Reggelt...

Hír | 2004.10.15 06:52

Üdvözlet eme korai reggelen. Nem árt vastagon felöltözni, akár kesztyűbe, sapkába, mert igencsak csonttá fagyhat az ember, ha azt hiszi jegesmedve módjára neki is 10 centiméteres zsírréteg védi testét a fagy ellen - mi nem vagyunk jegesmacik :). Sõt, az elõrejelzések szerint a kabát mellé esernyő sem fog ártani... Nézzük mi jut ma reggelre, van 1-2 jó dolog.

Az idős néninek elintéznivalója van az önkormányzatnál. A papírok kitöltése után így szól az elõadó: - Itt tessék aláírni. - Hogy írjam alá? - Hát, ahogy a leveleket szokta. -Rendben. "Sok, sok szeretettel: Nagyi."

'Reggelt...

Hír | 2004.09.28 08:55

Üdv nektek! Nos, akkor ide is beemelnék egy kis helyzetjelentést a fórummal kapcsolatban. Bár a lapleadás kicsit megnehezíti a dolgunkat, úgy fest, hogy egészen jól haladunk. Ha a mai napon minden simán megy, és nem találunk semmi kivetnivalót, akkor holnaptól újra él a fórum... pontosabban életre kel az új fórum, tiszta lappal! Ezúttal a hangsúlyt a tiszta lapra helyezném, ugyanis az új rendszerben sokkal jobban igyekszünk majd rendettartani, és az offolásoknak, illetve a csetelésnek is igyekszünk végetvetni (aki csetelni akar, fáradjon ide: gamestar.hu/chat).

Két gyerek beszélget az iskolában: -Mi a te papád? - kérdi az egyik. -Bakteriológus. - mondja a másik. Az első felsóhajt: -Jó neked! Ingyen utazhatsz a vonaton.

'Napot...

Hír | 2004.09.18 10:12

Kellemes napot mindenkinek ezen a (nálunk) kicsit borongós szombati napon. Akinek esetleg van Diána, vagy József nevű rokona/ismerőse/háziállata/egyéb, ne felejtse el felköszönteni. Hírek szempontjából még meglátjuk, milyen lesz a mai nap, addig is egy kis könnyfakasztó:

Móriczkáékat kéri a tanárnő, hozzanak otthonról egy háztartási ezközt, és mutassák be az osztálynak. Másnap jönnek is a gyerekek. A tanárnő megkérdezi Józsikát: -Te mit hoztál nekünk? -Egy vasalót -mondja Józsika. -És mit mondott anyukád? -kérdi a tanárnő. -Hogy vigyázzak vele, mert ha be van dugva, nagyon forró. -Helyes, helyes. Pistike, te mit hoztál? -Ollót! -mondja Pistike. -És mit mondtak? -Hogy vigyázzak vele, mert éles. -Így van. Móriczka, neked mid van? -kérdi a tanárnő -Nekem a nagypapa lélegeztetőkészüléke -mondja büszkén Móriczka. -És mit mondott? -HHRRGGG, AAZZTTTT NEEEEEE...!!!

'Napot...

Hír | 2004.09.12 08:50

Ismételten mondhatnám reggeltnek is :). Nem tudom, hogy az ország más terültein mi a helyzet, de errefelé nagy örömömre elmaradt az ígért vihartömkeleg, esőzéshullám. Szerencsés napnak mondható ez a mai - hiába van vasárnap; lesznek hírek. Nézzük is...

A titkárnő iratsemmisítőt használ egy irodában. Megyszólítja a főnöke: - Kisasszony, tudja működtetni ezt a masinát, sajnos én nem értek hozzá, és itt van ez a két dokumentum. - Hogyne, igazgató úr! - válaszolja a titkárnő, s rögtön be is teszi a papírokat a gépbe. - Akkor 2-2 példányban kérném!

'Reggelt!

Hír | 2004.08.24 07:23

Jó reggelt mindenkinek az utolsó egész augusztusi hét második napján. Kicsit nyomasztó dolog a suliidő közeledése, nem? Próbáljunk ne gondolni rá. Sajnos az időjárás is kicsit borongós lesz a közeljövőben. Amíg híreket keresek, gyorsan elmondom, hogy Bertalan napja van, ma van Ukrajna nemzeti ünnepe 1842-ben ezen a napon József nádor elhelyezte a pest-budai Lánchíd alapkövét, 1925 éve tört ki a Vezúv, és percek alatt maga alá temette Pompei és Herculaneum városát. A kihűlt láva eredeti formájában őrizte meg a két várost, s ezzel felbecsülhetetlen mértékben járult hozzá a római kori élet megismeréséhez. Születésnaposaink is vannak: 16 éves Rupert Grint angol gyerekszínész, a Harry Potter-filmekben Ron alakítója, 27 éves Kovács Zoltán súlyemelő, 52 éves Pap Rita énekesnő. Még folytathatnám, de vannak ám hírek!!

- Anya, ez a lágytojás nem jó! - Dehogynem! - De anya, ez tényleg rossz! - Dehogyis, ne nyavagjogj, egyél! - Anya, a csőrét is megegyem?

'Reggelt...

Hír | 2004.08.10 07:27

Víg napot! Aki eddig nem csodálta még meg a CRC képeket, az menjen és azonnal lesse meg őket! Személy szerint úgy érzem magam, mintha még nem ébredtem volna fel (lehet, hogy tényleg nem? :D), ám ennek kiküszöbölésére létezik 1-2 módszer... Az alábbi sorokért köszönet Netonnak:

A bérgyilkos bemegy a templomba gyónni. Azt mondja a papnak: - Atyám... Vétkeztem... Gyónni szeretnék... Megöltem 10 embert... Mire a pap: - Lenne egy kis meló... - Mi a teendő, ha egy epilepsziást találsz a fürdőkádadban? - Bele a szennyest, meg a mosóport, osztan hadd menjen!

S.T.A.L.K.E.R. interjú

Hír | 2004.08.03 10:07

Oleg papa újra felszólalt, ezúttal a Homelan-nak adott interjút. Igen sok érdekes információ között igazából egyet emelnék ki. Úgy fest, hogy két verziója lesz a játéknak. Természetesen tartalomban egyáltalán nem különböznek majd, viszont az egyik teljesen DirectX9-re lesz optimalizálva. Ebből biztosan kitaláltátok már, hogy ez sokkal szebb lesz, mint a másik. Kiváncsi leszek, hogy a boltokban mennyien rontják majd el az eladásokat: "-csókolom, DX9-es változatot kérek -ammi, egy új Sime kiegészítés?" :D

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)