[DEMO] Csipet csapat
Ilyen kis húszmegás demókkal ritkán találkozik az ember.
Ilyen kis húszmegás demókkal ritkán találkozik az ember.
[MOVIE] Myst IVAz Ubi Soft kiadta a Myst IV Revelation című kalandjáték előzetesét. Kiváló, rendkívül kidolgozott környezet, ezernyi titokzatos kirakós és elgondolkodtató elem, illetőleg Peter Gabriel misztikus zenéje. Mi kellhet még? Hát egy kattintás alant!
[MOVIE] Brothers in ArmsA Brothers in Arms egy újabb második világháborús játék lesz, csak hogy ne legyen hiányérzetünk. A D-Nap egyik ejtőernyőseként landolunk, egy bizonyos Matt Baker személyében. Őrmesteri rangunkhoz méltóan, nyakunkba vesszük a csapat irányításának terheit, és minden utunkba kerülő németet eliminálunk. Már idén év végén a boltok polcairól fog visszaköszönni a gamma, ám addig feltétlen nézzétek meg az új előzetest!
A mai, valamennyivel barátságosabb kora reggeli időjárás hívogató lehet a bent űlők számára, ugyanakkor még így is visszataszító a reggel azoknak, akiknek ide vagy oda kell menni. Nincs mit tenni, amennyire lehet, élvezni a jó időt :)
| Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta:
Számla: |
Az a dráááága Ubisoft bemutatta a Myst sorozat következő tagját! A Myst IV Revelation hozza a már megszokott minőséget. Kiváló, rendkívül kidolgozott környezet, ezernyi titokzatos kirakós és elgondolkodtató elem, illetőleg Peter Gabriel misztikus zenéje. Mi kellhet még? Szerintem ez a siker egyik tökéletes receptje :) A honlapján máris megszemlélhetitek az első képet, és az első animációt róla! Erre tessék.
Kérem szépen, ilyen se volt még! A GameSpot egy szép nagy írást közölt arról, hogyan fejlődött az erőszak a számítógépes játékok körében. Egész érdekes olvasmány, hiszen az 1970-es évektől kezdi a fejtegetést, és napjainkkal fejezi be. Ha van egy kis időd, és legalább értési szinten megy az angol, akkor itt a te helyed.
Ki az ágyból, hasatokra süt a... várjunk csak! Hideg van, az időjárás-jelentés is ilyesmiket regél, hogy "eleinte változóan felhõs idõ lesz, több-kevesebb napsütéssel, késõbb többnyire erõsen felhõs idõ várható. Havazás többször is elõfordulhat. Ma egyre többfelé dominálóvá válik a melegfront jellegû változás. Esetenként fejfájás, rossz közérzet, nyugtalanság jelentkezhet." Lehet, hogy ezért fáj nekem most a fejem? Vagy a tegnapi 'szottyos' miatt? :) No, mindegy, egyébként Ákos és Bátor napja van. És ne felejtsetek el tanulni... mert akkor így jártok:
| - Mit mond a diplomás gépész a diplomás bölcsésznek? - ??? - Két közepes sültkrumplit és egy nagy kólát kérek! |
A Streko-Graphics Incegy munkatársai örömmel jelentik, hogy gőzerővel dolgoznak az Aura: Fate of the Ages alkotásukon. Egy újabb belső nézetes kalandjátékról van szó, amit a jól megszokott "point & click" technikával vezérelhetünk. A fejlesztők különösen ügyelnek a grafikára, szerintük az egyik legszebb mű lesz kategóriáján belül. A megjelenésre sem kell sokat várnunk, a díszes doboz már Június folyamán a boltok polcairól fog visszaköszönni.
Este van... majd eljön a pirkadat, amikor már nincs több hely a Pokolban és a Holtak ellepik a Földet... Nos igen, Zack Snyder rendező gondozásában egy újabb lájtos horrorfilm készülődik. A történet sablonos: Egy átkozott vírus miatt megfertőződött és megtizedelődött a föld lakossága, ám nem haltak meg, mármint zombikká váltak. Egy kis csapatnyi túlélő bezárkózik egy épületbe, ahonnan kijutni lehetetlen, a zombik viszont nagyon be szeretnének menni... Amerikai mozipremier: március 26. Ha kíváncsiak vagytok, nézzétek meg a legújabb előzetesét itt, s ha esetleg bejövős, letölthetitek innen (mármint a trailert:D).
A Knights of Honor című stratégia készítő egy érdekes lehetőségre hívták fel a figyelmünket. Arról van szó, hogy a játékban két lovagnak valahogy nem tudnak megfelelő arcot találni... kitalálták hát, hogy bárki elküldheti nekik a saját színes fotóját (természetesen az arcáról:D), ezáltal bizonyos fokú esélyt adva magának, hogy visszaköszönhessenek arcvonásai majdan a játékban. A hivatalos oldalon február 11 és 13 között nyilvános szavazást tartanak az oda beküldött képekből. Szóval aki úgy érzi, jól mutatna, mint lovag, kapja elő a digitális fényképezőgépet! :) De úgy látom, postai címre is lehet küldeni fotókat. Bővebb infók a fent említett honlapon!
Nicsak! Előkerült a Breed című sokak által várt akciójáték rövidke, de annál humorosabb kisfilmsorozatának (Grunt) legújabb - hatodik - darabja. A jelenetet innen tölthetitek. De van itt más is... a Ground Control 2: Operation Exodus. Két animációt is kapunk belőle, de sajnos egyikben se láthatunk semmit a játékból. Az elsőben ugyanis Henrik Sebringet, a fődizájnert interjúvolják meg, míg a másodikban a Massive Entertainment főhadiszállására látogathatunk el mintegy négy perc erejéig. Itt készül a játék, ami egyébként hamarosan meg is fog jelenni a VU Games gondozásában. Thanks Gamer's Hell.
A Gamespy-t olvasgatva bukkantam rá néhány gyönyörűséges újabb képre a Black & White 2-ről. Ez az oroszlánkirály valami eszméletlenül büntetés :) Bár a pocakos boci tesó sem piskóta, az tuti :D A falu feldühödött pórnépéről már nem is beszélve! A fenébe, hogy nem tudnak már egy körülbelül megjelenést mondani... vagy nem akarnak úgy járni, mint az első rész esetében (amikori ugyebár kb 3 évet csúszott a beígérthez képest)? Ezt végülis meg lehet érteni :)
A Microsoft játékos szakosztálya és ága eladta az Asheron's Call című csoda minden jogát a Turbine Entertainment-nek. Ennek a transzfernek amúgy nem lenne olyan sok jelentősége, ám a vásárló fél elmondta, hogy a következő néhány hónapban "bedobja" magát és... és új kiegészítők várhatóak!
Az Edge Games bejelentette legújabb játékát, a Mythora-t. Nagyon eredetien indul ez az RPG, hiszen nem valami kommandós, esetleg amnéziás szupermen a főhős, hanem egy egyszerű favágó. El kellett mennie másik bolygóra, mert a föld nyersanyagforrásai kifogytak, és nincs melója. Viszont az új planétáján már laknak mások is, akikről eddig nem tudott. Fő célunk leirtani a "gonosz" őslakosokat, akik nem engedik, hogy igába hajtsuk őket. Több mint 500 helyszínen harcolhatunk, illetve varázsolhatunk, hisz 45 különböző bűvigét tudunk.
Előkerült három vadiúj (magazinból szkennelt) kép a Peter Jackson által rendezett fantasy-filmtrilógia utolsó darabjából, a Gyűrűk Ura: A Király visszatérből. Magyar mozipremier 2004 január 8., addig van még némi idő... De érdemes lesz várni a több mint 3 órás alkotásra? Tegyük felejthetetlenné az élményt, néhány jótanács a moziba:
Mielőtt valaki azt hinné, hogy én a képviharokra szakosodtam és egész életem ennek szentelem, elárulom, hogy ez nem így van. :) Most valami folytán nem kürtöltek világgá túl sok képet, de ami kiszabadult a fejlesztők erős kezei közül, azt itt megnézhetitek:
A Zono (Aliens Versus Predator: Extinction, Pearl Harbor:Zero Hour), bemutatta legújabb játékát, a Riot Police-t. Egy speciális rendőri alakulatot kell irányítanunk, akik a zendülők (akikből egy Fradi-Ute "barátságos" meccs után nálunk is sok van) elnyomására szakosodtak. Elnyomhatjuk a nem kívánatos alakokat, de akár el is gázosíthatjuk őket. A játék a következő hónapban fog megjelenni, az Activision Value gondozásában.
A P.M. Studios felrakosgatta a netre néhány hete előkerült játékuk, az ETROM: The Astral Essence című 3D-s akció-szerepjáték felújított honlapját. Ezúttal újabb infókkal, érdekességekkel, karakterekkel, képekkel és más érdekességekkel lehettek gazdagabbak, feltéve, hogy benéztek ide. A progi egyébként valamikor 2004 elején érkezik. Thanks GamersHell.
Az Ultima X honlapján ezúttal megismerkedhettek néhány aranyosabb fajta szörnyi-mörnyivel. Ha megszemlélitek, találkozhattok a füstszűrővel, a polippal, a cserepes virággal, a szőrös sziklával és még sok mással is :) Érdemes megnézni őket, mert mindhez tartozik egy teljes alakos portré is. Klikk.
Újfent szép reggelt mindenkinek. Nos, úgy fest a helyzet, hogy az idei QuakeCon partyn már ezerrel tolják a mákostészta arcú látogatók a Doom 3 multiplayer változatát. A tegnapi napon elég szép kavart okozott a tér-idő kontinuumban, a két kiadott képecske. Mára már kezd visszaállni a világ megszokott rendje, de azért sokal követelik a demót, megjegyzem joggal! Ha valaki úgy érzi, hogy bármilyen al-fel-bel-rokoni rangban van az id Software bármely képviselőjével, kérem tegyen meg mindent annak érdekében, hogy felkerüljön a net egyes szegleteibe a demó :D
| Közgázosokat kérdeznek arról, hogy véleményük szerint mennyi 2x2. A pénzügyes: - Egyszerű, vételi árfolyamon 5, eladásin 3! A marketinges: - 3.99 reklámáron! A számviteles: - Miért, mennyi legyen?! |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)