Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 595

[DEMO] Csipet csapat

Hír | 2004.05.18 09:00

Ilyen kis húszmegás demókkal ritkán találkozik az ember.

  • Ballance Demó (20,7 MB) A Ballance a Cyparade és az Atari közös gyermeke és tulajdonképpen egy kirakós játék. Jól el lehet ezekkel ütni azt a drága időt... De szerintem a két hírrel lentebbi Codename Gordon jobb :)
  • Caveman Zac Demó (26,7 MB) A német illetőségű Red Fire Soft erotikus gammája. Ajándékba adták ezt a mindössze 3 megás ingyenes memória játékot.

  • [MOVIE] Myst IV

    Hír | 2004.05.15 09:50

    Az Ubi Soft kiadta a Myst IV Revelation című kalandjáték előzetesét. Kiváló, rendkívül kidolgozott környezet, ezernyi titokzatos kirakós és elgondolkodtató elem, illetőleg Peter Gabriel misztikus zenéje. Mi kellhet még? Hát egy kattintás alant!

    [MOVIE] Brothers in Arms

    Hír | 2004.05.12 03:10

    A Brothers in Arms egy újabb második világháborús játék lesz, csak hogy ne legyen hiányérzetünk. A D-Nap egyik ejtőernyőseként landolunk, egy bizonyos Matt Baker személyében. Őrmesteri rangunkhoz méltóan, nyakunkba vesszük a csapat irányításának terheit, és minden utunkba kerülő németet eliminálunk. Már idén év végén a boltok polcairól fog visszaköszönni a gamma, ám addig feltétlen nézzétek meg az új előzetest!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.15 06:36

    A mai, valamennyivel barátságosabb kora reggeli időjárás hívogató lehet a bent űlők számára, ugyanakkor még így is visszataszító a reggel azoknak, akiknek ide vagy oda kell menni. Nincs mit tenni, amennyire lehet, élvezni a jó időt :)

    Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta: Számla:
  • 1 tehén - alapmodell Alapár 2.400,- EUR
  • 1 tehen - kétszinű (fekete/fehér) Felár 150,- EUR
  • Marhabőr huzat 100,- EUR
  • Tejtartó nyári és téli üzemre 50,- EUR
  • 4 lefejtő szelep 12,50 EUR/db, 50,- EUR
  • 2 lökháritó, szaru 17,50 EUR/db, 35,- EUR
  • Trágyázó berendezés (Bio) 60,- EUR
  • Paták (párosujjú, négyévszakos) 100,- EUR
  • Kétkörös fékrendszer (első és hátsó) 400,- EUR
  • Légycsapó, félautomata 30,- EUR
  • Többhangú hangjelző 135,- EUR
  • Becsukható halogénszemek 150,- EUR
  • Vegyes üzemű tápanyaglebontó 1.250,- EUR
  • Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4.910,- EUR* *Gyári ár
  • Myst IV Revelation

    Hír | 2004.04.05 19:11

    Az a dráááága Ubisoft bemutatta a Myst sorozat következő tagját! A Myst IV Revelation hozza a már megszokott minőséget. Kiváló, rendkívül kidolgozott környezet, ezernyi titokzatos kirakós és elgondolkodtató elem, illetőleg Peter Gabriel misztikus zenéje. Mi kellhet még? Szerintem ez a siker egyik tökéletes receptje :) A honlapján máris megszemlélhetitek az első képet, és az első animációt róla! Erre tessék.

    Erőszakos játékok

    Hír | 2004.03.09 20:57

    Kérem szépen, ilyen se volt még! A GameSpot egy szép nagy írást közölt arról, hogyan fejlődött az erőszak a számítógépes játékok körében. Egész érdekes olvasmány, hiszen az 1970-es évektől kezdi a fejtegetést, és napjainkkal fejezi be. Ha van egy kis időd, és legalább értési szinten megy az angol, akkor itt a te helyed.

    'Reggelt!

    Hír | 2004.02.28 09:07

    Ki az ágyból, hasatokra süt a... várjunk csak! Hideg van, az időjárás-jelentés is ilyesmiket regél, hogy "eleinte változóan felhõs idõ lesz, több-kevesebb napsütéssel, késõbb többnyire erõsen felhõs idõ várható. Havazás többször is elõfordulhat. Ma egyre többfelé dominálóvá válik a melegfront jellegû változás. Esetenként fejfájás, rossz közérzet, nyugtalanság jelentkezhet." Lehet, hogy ezért fáj nekem most a fejem? Vagy a tegnapi 'szottyos' miatt? :) No, mindegy, egyébként Ákos és Bátor napja van. És ne felejtsetek el tanulni... mert akkor így jártok:

    - Mit mond a diplomás gépész a diplomás bölcsésznek? - ??? - Két közepes sültkrumplit és egy nagy kólát kérek!

    Aura

    Hír | 2004.02.25 22:03

    A Streko-Graphics Incegy munkatársai örömmel jelentik, hogy gőzerővel dolgoznak az Aura: Fate of the Ages alkotásukon. Egy újabb belső nézetes kalandjátékról van szó, amit a jól megszokott "point & click" technikával vezérelhetünk. A fejlesztők különösen ügyelnek a grafikára, szerintük az egyik legszebb mű lesz kategóriáján belül. A megjelenésre sem kell sokat várnunk, a díszes doboz már Június folyamán a boltok polcairól fog visszaköszönni.

    [MOZi] Dawn of the Dead

    Hír | 2004.01.31 21:32

    Este van... majd eljön a pirkadat, amikor már nincs több hely a Pokolban és a Holtak ellepik a Földet... Nos igen, Zack Snyder rendező gondozásában egy újabb lájtos horrorfilm készülődik. A történet sablonos: Egy átkozott vírus miatt megfertőződött és megtizedelődött a föld lakossága, ám nem haltak meg, mármint zombikká váltak. Egy kis csapatnyi túlélő bezárkózik egy épületbe, ahonnan kijutni lehetetlen, a zombik viszont nagyon be szeretnének menni... Amerikai mozipremier: március 26. Ha kíváncsiak vagytok, nézzétek meg a legújabb előzetesét itt, s ha esetleg bejövős, letölthetitek innen (mármint a trailert:D).

    KoH - Nagyarcúaknak :)

    Hír | 2004.01.26 21:39

    A Knights of Honor című stratégia készítő egy érdekes lehetőségre hívták fel a figyelmünket. Arról van szó, hogy a játékban két lovagnak valahogy nem tudnak megfelelő arcot találni... kitalálták hát, hogy bárki elküldheti nekik a saját színes fotóját (természetesen az arcáról:D), ezáltal bizonyos fokú esélyt adva magának, hogy visszaköszönhessenek arcvonásai majdan a játékban. A hivatalos oldalon február 11 és 13 között nyilvános szavazást tartanak az oda beküldött képekből. Szóval aki úgy érzi, jól mutatna, mint lovag, kapja elő a digitális fényképezőgépet! :) De úgy látom, postai címre is lehet küldeni fotókat. Bővebb infók a fent említett honlapon!

    [MOVIE] Mákos páros

    Hír | 2004.01.15 14:06

    Nicsak! Előkerült a Breed című sokak által várt akciójáték rövidke, de annál humorosabb kisfilmsorozatának (Grunt) legújabb - hatodik - darabja. A jelenetet innen tölthetitek. De van itt más is... a Ground Control 2: Operation Exodus. Két animációt is kapunk belőle, de sajnos egyikben se láthatunk semmit a játékból. Az elsőben ugyanis Henrik Sebringet, a fődizájnert interjúvolják meg, míg a másodikban a Massive Entertainment főhadiszállására látogathatunk el mintegy négy perc erejéig. Itt készül a játék, ami egyébként hamarosan meg is fog jelenni a VU Games gondozásában. Thanks Gamer's Hell.

    BW2 képek

    Hír | 2004.01.07 23:00

    A Gamespy-t olvasgatva bukkantam rá néhány gyönyörűséges újabb képre a Black & White 2-ről. Ez az oroszlánkirály valami eszméletlenül büntetés :) Bár a pocakos boci tesó sem piskóta, az tuti :D A falu feldühödött pórnépéről már nem is beszélve! A fenébe, hogy nem tudnak már egy körülbelül megjelenést mondani... vagy nem akarnak úgy járni, mint az első rész esetében (amikori ugyebár kb 3 évet csúszott a beígérthez képest)? Ezt végülis meg lehet érteni :)

    Turbiné az AC!

    Hír | 2003.12.17 18:18

    A Microsoft játékos szakosztálya és ága eladta az Asheron's Call című csoda minden jogát a Turbine Entertainment-nek. Ennek a transzfernek amúgy nem lenne olyan sok jelentősége, ám a vásárló fél elmondta, hogy a következő néhány hónapban "bedobja" magát és... és új kiegészítők várhatóak!

    Mythora

    Hír | 2003.12.16 22:10

    Az Edge Games bejelentette legújabb játékát, a Mythora-t. Nagyon eredetien indul ez az RPG, hiszen nem valami kommandós, esetleg amnéziás szupermen a főhős, hanem egy egyszerű favágó. El kellett mennie másik bolygóra, mert a föld nyersanyagforrásai kifogytak, és nincs melója. Viszont az új planétáján már laknak mások is, akikről eddig nem tudott. Fő célunk leirtani a "gonosz" őslakosokat, akik nem engedik, hogy igába hajtsuk őket. Több mint 500 helyszínen harcolhatunk, illetve varázsolhatunk, hisz 45 különböző bűvigét tudunk.

    [MOZi] Új RotK képek

    Hír | 2003.11.26 14:44

    Előkerült három vadiúj (magazinból szkennelt) kép a Peter Jackson által rendezett fantasy-filmtrilógia utolsó darabjából, a Gyűrűk Ura: A Király visszatérből. Magyar mozipremier 2004 január 8., addig van még némi idő... De érdemes lesz várni a több mint 3 órás alkotásra? Tegyük felejthetetlenné az élményt, néhány jótanács a moziba:

  • Félidőben állj fel és kifelé menet hangosan kérdezd meg: Hol van Harry Potter?!
  • Te legyél az első, aki bemegy a moziterembe, álld el az utat és üvöltsd: Itt úgyse jöttök át!
  • Elrond minden mondatának végén tedd hozzá, hogy Mr. Anderson!
  • Kérdezd meg a körülötted ülőket, hogy ki lesz a következő Terminátor, aki visszautazik a jövőből, hogy megsemmisítse Zsákos Frodót.
  • Az érzelgős rész előtt add a közönség tudtára, úgy tudod, lesz egy meztelen tünde is valahol a háttérben.

  • Képcsorgatag röviden

    Hír | 2003.10.23 09:36

    Mielőtt valaki azt hinné, hogy én a képviharokra szakosodtam és egész életem ennek szentelem, elárulom, hogy ez nem így van. :) Most valami folytán nem kürtöltek világgá túl sok képet, de ami kiszabadult a fejlesztők erős kezei közül, azt itt megnézhetitek:

  • Alpha Black Zero
  • Dark and Light
  • Deus Ex 2: Invisible War
  • Face of Mankind
  • Need for Speed: Underground
    Update: Berkenye bácsi szólt, hogy maradt még egy kis desszert a lábas alján:
  • Panzers

  • Riot Police

    Hír | 2003.10.22 14:52

    A Zono (Aliens Versus Predator: Extinction, Pearl Harbor:Zero Hour), bemutatta legújabb játékát, a Riot Police-t. Egy speciális rendőri alakulatot kell irányítanunk, akik a zendülők (akikből egy Fradi-Ute "barátságos" meccs után nálunk is sok van) elnyomására szakosodtak. Elnyomhatjuk a nem kívánatos alakokat, de akár el is gázosíthatjuk őket. A játék a következő hónapban fog megjelenni, az Activision Value gondozásában.

    Etrom oldal

    Hír | 2003.10.15 22:02

    A P.M. Studios felrakosgatta a netre néhány hete előkerült játékuk, az ETROM: The Astral Essence című 3D-s akció-szerepjáték felújított honlapját. Ezúttal újabb infókkal, érdekességekkel, karakterekkel, képekkel és más érdekességekkel lehettek gazdagabbak, feltéve, hogy benéztek ide. A progi egyébként valamikor 2004 elején érkezik. Thanks GamersHell.

    Ultima X szörnyik

    Hír | 2003.10.10 19:42

    Az Ultima X honlapján ezúttal megismerkedhettek néhány aranyosabb fajta szörnyi-mörnyivel. Ha megszemlélitek, találkozhattok a füstszűrővel, a polippal, a cserepes virággal, a szőrös sziklával és még sok mással is :) Érdemes megnézni őket, mert mindhez tartozik egy teljes alakos portré is. Klikk.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.08.15 07:36

    Újfent szép reggelt mindenkinek. Nos, úgy fest a helyzet, hogy az idei QuakeCon partyn már ezerrel tolják a mákostészta arcú látogatók a Doom 3 multiplayer változatát. A tegnapi napon elég szép kavart okozott a tér-idő kontinuumban, a két kiadott képecske. Mára már kezd visszaállni a világ megszokott rendje, de azért sokal követelik a demót, megjegyzem joggal! Ha valaki úgy érzi, hogy bármilyen al-fel-bel-rokoni rangban van az id Software bármely képviselőjével, kérem tegyen meg mindent annak érdekében, hogy felkerüljön a net egyes szegleteibe a demó :D

    Közgázosokat kérdeznek arról, hogy véleményük szerint mennyi 2x2. A pénzügyes: - Egyszerű, vételi árfolyamon 5, eladásin 3! A marketinges: - 3.99 reklámáron! A számviteles: - Miért, mennyi legyen?!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)