[KépZ] Jade Empire SE
Az Xbox konzolra már megjelent Jade Empire hamarosan PC-n is tiszteletét teszi majd, méghozzá kibővített tartalommal.
Az Xbox konzolra már megjelent Jade Empire hamarosan PC-n is tiszteletét teszi majd, méghozzá kibővített tartalommal.
Le a kalappal és egyébként is minden tisztelet: a Guild Wars, az Arenanet CORPG-je új eladási csúcsot ért el. Másfél évvel a játék megjelenése után sikerült túllendülni a 3 millió eladott példányon!
Nagyon szép reggelt, napot, délutánt illetve estét kívánok mindenkinek, aki minket választ ahelyett, hogy mondjuk átaludná az egész vasárnapot: sielni úgysem lehet menni, szóval talán jobban megéri GSO-t olvasgatni. Okosok (és meteorológusok) szerint álíltólag lesz még tél: hiszem ha látom, nekem már hiányzik a hó... Nézzük, mi mindenről nevezetes december 10.-e.
Kellemes csütörtököt! Először is hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy gratuláljak Kovács Attilának, régi középiskolás osztálytársamnak és feleségének, akik tegnap előtt éjjel életet adtak egy gyönyörű kislánynak :) A kis Larina tiszteletére most hétvégén óriási bulit rendeznek Kecskeméten. Képet majd igyekszem szerezni. Emellett örülhet mindenki más, aki nagyon várja már a decemberi GameStart: tegnap sikeresen kitettük az új címlapot és tartalomjegyzéket, és az előfizetők már ma kézhez kaphatják az újságot.
Szép jó reggelt, napot, délutánt vagy estét mindenkinek attól függően, mikor olvassa: s bármelyik napszak is legyen, maximális tisztelettel köszöntöm a vasárnap is internetezőket. A tegnapi nap tanulságai: "a konzol-háború" épp, hogy elkezdődött, máris dúl ezerrel: a Crysis pedig annyira, de annyira dögös lesz, hogy húúúúúú....
Rég jelentkeztem már vasárnap délelőtt, így most megragadom a lehetőséget. Igyekszem az érdekességeket rövidre fogni, hogy ne kelljen sokat olvasnotok :)
Bizony-bizony: egyik hazai büszkeségünk, a Warhammer: Mark of Chaos című valós idejű fantasy stratégiai játék ma került az amerikai boltokba. Ennek tiszteletére készült az alábbi videó.
Igen boldog vasárnapot kívánok mindnyájatoknak, remélem kihasználtátok a plusz egy órát, így ideje elkezdeni a vasárnapot. Én pedig tesztelem tovább a PES 6 -ot! Addig is áttételesen bár, de boldog 37. születésnapot internet!
Az ember oda sem figyel és máris vasárnap van. Ahogy közeledik a karácsony, a hírek is egyre inkább érkeznek, így talán mára is jut egy kettő.
Ismét itt a vasárnap, csak úgy repülnek az őszi napok. Egy hét múlva ilyenkor már olvashatjátok az októberi GameStart. Ez azt hiszem jó hír. Sokkal több hír úgysem várható mára, lévén ma vasárnap...
Ezen a kellemes őszi napon (bár itt épp eléggé be van borulva) vasárnap lévén nem özönlenek a hírek. De sebaj, van azért sok érdekesség.
Elkészült a ParaWorld című stratégiai játék, s ennek tiszteletére a fejlesztő SEK csapata egy új videóval örvendeztetett meg minket! Alatta végig kommentálják az eseményeket, tehát gyakorlatilag egy komplett prezentációt kapunk. A játék teljes változata szeptember első hetében kerül a boltokba. Aki esetleg lemaradt volna, itt letöltheti a multiplayer demót.
Nemrég értem haza egy jobbik fajta kínai vacsoráról, ám a mai nap számomra mégsem ezért lesz emlékezetes. Sokkal inkább azért, mert jóval a megjelenés előtt, játszhattam a F.E.A.R. kiegészítő lemezével, melyről most némi infót is megosztok veletek! FONTOS: az általam készült screenshotokat hétfőn fogom megkapni, megpróbálom majd valahogy a táborból kirakni őket a cikkhez! Tiszteletem!
| Fegyverek tekintetében nem annyira bő a kínálat, de azért akad nyalánkság: egy olyasfajta sorozatlövő, mint amilyennel Arni aprított a Kommandóban még 1985 derekán. A számomra legmeglepőbb az volt, hogy... Erre tessék » |
Július 27-én került megrendezésre az immár hagyományosnak mondható GameStar Kupa vitorlázó verseny díjkiosztója Balatonföldváron. Sajnos az időjárás ezúttal nem kedvezett a széllovasoknak, mert az óriási kánikulában teljes volt a szélcsend. A verseny három napjából kettő alatt nem is tudtak megmérettetni a sportolók. Ennek ellenére a képek tanúsága szerint nagyon jól sikerült a parti, amelyen az IDG Magyarország Lapkiadó Kft. ügyvezető igazgatója, Bíró István, a GameStar főszerkesztője, Halász Bertalan és marketing munkatársunk, Kovács Judit is tiszteletét tette. A Spartacus egyesület képviseletében Erdélyi Béla segített átadni a díjakat.
Az érmek mellett rengeteg GameStar és PC World magazin került kiosztásra. Szívből reméljük, hogy jövőre kegyesebb lesz az időjárás, s legalább olyan jól érezzük majd magunkat, mint idén. Addig is találkozunk a hétvégén kezdődő GameStar táborban! :)A Karib-tenger kalózai 2 - Holtak kincse című Walt Disney-film Amerikában rekordokat döntöget, s várhatóan itthon is nagy sikere lesz. Mától játsszák ugyanis a magyar mozikban, s ennek tiszteletére össze is dobtam egy kis élménybeszámolót a premier előtti vetítésen látottak alapján. Legyen elég annyi, hogy méltó folytatása ez az első résznek, de valahogy túl kurtára sikeredett a befejezése. Még több humor, még több akció, némileg sötétebb hangulat. Érdemes megnézni!
| A forgatókönyv zseniális, a történet viszonylag szépen ívelve tárul elénk. Az esküvő előtt álló Will Turner (Orlando Bloom) és Elizabeth Swann (Keira Knightley) ellen elfogató parancsot adnak ki, amiért segítettek megszöktetni Jack Sparrow kapitányt (Johnny Depp). Erre tessék » |
Végre megérkezett Tiger Woods trónkövetelője, melyből könnyen trónfosztó is válhat. A Pro Stroke Golf: World Tour 2007 című golfszimulátorról beszélek, amely hamarosan PC-n is tiszteletét teszi. Egyelőre annyit tudni róla, hogy nagyon realisztikus lesz. A rajongók biztos agyon izgulják magukat a bónusz karakterek és a titkos pályák miatt, amikből persze egy sem kap helyet :) Ám itt egy videó:
Az Epic Games alelnöke, Mark Rein a tervek szerint a következő hónapban megrendezésre kerülő brightoni Develop Conference rendezvény keretein belül velős előadást tart majd arról, mit is gondol fejlesztőcégük a következő generációs fejlesztési technikákról. Rein beszédének címe "A Studiók vagy felkészülnek, vagy elsüllyednek, ha eljön a következő generációs fejlesztés ideje" címet viseli erős fordításban. Nagyrészt a grafikai tervezésről, illetve az idő és erőforrás-kihasználásról lesz majd szó. Ám a köztiszteletben álló úriember előadása csak egy lesz a sok nagyágyu között. Porondra lép majd Tetsuya Mizuguchi, a Rez ésLumines alkotója; Marty O'Donnell, a Halo zeneszerzője (büntetős); Peter Molyneux, a Lionhead Studios atyja; Andrew MacDonald brit film producer és még sorolhatnánk. A Develop Conference július 12-13-án kerül megrendezésre, amit egy nappal később az ATI által támogatott grafikai fejlesztőnap követ majd ugyanott. További információért látogassatok el a rendezvény honlapjára.
Egy érdekes kis beszélgetés került elő, melyben John Carmack, a játékfejlesztés egyik legnagyobb tiszteletben álló személyesigée nyilatkozik a G4 TV egy adásában. John elmondja, hogy a Microsoft, programozhatóságilag és játékos szempontból jöbb döntéseket hozott, mint a Sony. Bár az Xbox 360-at könnyebb programozni, a PS3 mégis a domináns konzol lesz megjelenése pillanatában. Carmack szerint a programozóknak éppen eért muszáj vért izzadniuk, hogy játékokat készítsenek PS3-ra, mert abban lesz a legnagyobb bevétel. Ha érdekel a teljes videóinterjú, feltétlenül tekintsd meg itt.
Nem volt rekord az idei E3!!Az E3-as sajtóiroda épp most küldött egy hírt, melyből kiderül, hogy idén körülbelül 60 ezer látogató tette tiszteletét a los angelesi E3-on. Bármilyen meglepő, ez jóval kevesebb, mint tavaly, hiszen akkor 70 ezerről adtak hírt. Szerintem egyébként nem arról van szó, hogy kisebb lenne az érdeklődés, vagy esetleg kevesebb lett volna a jó játék - egész egyszerűen manapság drágább az élet, és mindenhonnan kevesebben mentek. Vagy csak egyszerűen a maradék 10 ezer ember tudd egyjobb sörözőt is, és ott nyomta a netet, hogy figyeljék az eseményeket :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)