Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 668

Halál Liberty Cityből!

Hír | 2005.06.26 17:16

Kicsit fura lehet a cím, de engedjétek meg, hogy elmagyarázzam. Helyszín: Tokyo, Japán. Időpont: pár nappal ezelőtt... Szereplők: 15 éves srác, anya, apa, osztálytársak. Történet: hol volt, hol nem volt, volt egy 15 éves japán srác, akinek a neve nem fontos, úgysem tudnánk leírni, fogta magát, és megölte a szüleit. Eddig is gáz, de még elmebetegebb az idézet, ami a srác szájából hangzott el a letartóztatás után. (18+ karika ON) "Meg akartam ölni az apámat, mert mindig hülyeként kezelt. Ugyanígy meg akartam ölni az anyámat is, mivel állandóan azt mondta, hogy meg akar halni a munkája miatt. Sajnáltam ezért." (18+ karika OFF, de legalább is elhalványítjuk) A sztori ott folytatódik, hogy a srác osztálytársai elmondták, hogy a fennt nevezett illető nagy videójáték fan, illetve az elmúlt időszakban nagggyon sokat játszott egy ismeretlen GTA III című játékkal. A tanulságtól most eltekintenénk, véleményeket kommentek formájában várjuk. (Thanks Cnensuska)

Ghost Recon 3 - PC-re is tuti!

Hír | 2005.06.24 23:29

Most már egészen biztosak lehetünk abban, hogy a Ghost Recon harmadik része PC-re is elkészül. A svéd GRIN fejlesztőcsapat - akiknek a Bandits: Phoenix Rising című játékot is köszönhetjük - honlapján ugyan szándékosan annyit árulnak csupán el, hogy az Ubisoft egyik nagy játékának PC-s változatával vannak éppen elfoglalva, a Bluesnews mégis ráakadt a hivatalos bejelentésre, mely szerint a Ghost Recon 3-ról van szó, amely egyébként DVD-n érkezik majd és a teljes címe Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter lesz. Grafikailag az alapszint egy GeForce 3 környékére tehető majd, megjelenési időpont nem ismert.

F.E.A.R. előbb???

Hír | 2005.06.23 21:46

LOOL!! Nem sűrűn írhatunk olyasmiről, hogy egy nagyon várt játék jóval előbb jelenik meg, mint azt legutóbb mondták. Pedig nagyon úgy néz ki, hogy a F.E.A.R. ősz helyett szeretne inkább nyáron megjelenni. Ezt hirdeti a játék Vivendi Universal-os adatlapja. Persze, eredetileg is valami ilyesmi dátum volt megadva, aztán azt módosították őszre. Szóval most végül is visszakaptuk az eredeti megjelenési időpontot. Tök jó... főleg ha azt nézzük, hogy a Monolithnál létszámleépítés van folyamatban. Biztos sokat segített a bétateszt is.

E3 2006

Hír | 2005.06.05 22:43

Azt már eddig is sejthettük, hogy a világ legnagyobb játékshowja jövőre is megrendezésre kerül, ám az időpontot mindeddig homály fedte. A hivatalos oldalon azonban végre feltűnt a következő E3 pontos dátuma, mely nem más, mint: 2006. május 10-12. A helyszín a jól bevált los angelesi Convention Center, ahol jövőre remélhetőleg már a S.T.A.L.K.E.R. 2-t csodálhatják azok a mázlisták, akik közt a GameStar csapata is jelen lesz.

Empire At War késés

Hír | 2005.05.23 09:36

A hétvége folyamán indította el a LucasArts új RTS gammájának, az Empire At War-nak a teaser oldalát, ami akkor még csak pár friss képpel szolgált. Azóta sajnos az is kiderült, hogy a játék késik és csak 2006 tavaszára várható. Reméljük többet nem csúsztatják az időpontot!

[MOVIE] Gods & Heroes: Rome Rising

Hír | 2005.05.17 17:44

Megjelent a Gods and Heroes: Rome Rising című MMORPG E3-as bemutatója. A játékosok ősi hősökkel játszhatnak majd sőt, akár isteni szintre is fejlődhetnek. Nem tévedés, a videó 369 megás... Innen tölthető le :) Megjelenési időpont nem ismeretes.

80 Days bejelentve

Hír | 2005.05.14 21:07

Verne '80 nap alatt a föld körül' című regénye alapján készülő kalandjátékot jelentettek be 80 Days címmel. A honlapja máris él, ahol az első képeket meg is tekinthetitek róla. Az információs aloldalon leírják, hogy milyen brutál grafikára számíthatunk, de azokat a képek már kellően szemléltetik, úgyhogy annyit érdemes még kiemelni róla, hogy száznál is több karakterrel léphetünk majd kapcsolatba, de mivel az egész környezet interaktív lesz, így minden tárgy használható lesz, és a legtöbb alapvető műveletet végrehajthatjuk úgy mozgás, mint az idővel, pénzzel, étellel való bánást, taktikázást, stb. Állítólag a párbeszédek nagyon humorosak lesznek és még járműveket is vezethetünk. Sajnos megjelenési időpontról nem tudni...

Rhem 2 - mikó?

Hír | 2005.05.10 22:51

Hamarosan elkészül a Rhem 2 című rejtvényfejtős kalandjáték. A tervek szerint július 14. az az időpont, amit érdemes lesz felírnunk, ha meg szeretnénk vásárolni a kicsikét a legközelebbi boltban. Az árát tekintve a középkategóriában fog elhelyezkedni, úgyhogy nem vészes :)

Section 8

Hír | 2005.05.05 22:18

A TimeGate Studios elárulta, épp egy új FPS-en dolgozik, melyet az Unreal 3 Engine hajt majd, a játéknak pedig a Section 8 nevet adták. Nagy szerepet kívánnak adni a taktikának és stratégiának. Megjelenési időpont még nem ismert, sőt egyelőre kiadó sincs a láthatáron, de szerencsére PC-re is ki kívánják adni, valamikor...

STACKED with Daniel Negreanu

Hír | 2005.04.30 09:58

Januárban már beszámoltunk a STACKED with Daniel Negreanu címet viselő pókerjátékról, ám most új részletekre derült fény. Daniel Negreanu-ról annyit, hogy egy kicsit vágja a témát, számtalan versenyt megnyert, a játékban ő fog Neked tanácsokat osztogatni, megtanít minden trükkre és stratégiára. Bár ezt erősen kétlem, hisz akkor akár bárki legyőzhetné a következő versenyen élőben. Vagy ez hülyeség? :) A játékot nagyon nagyra becsüli a kiadója, mert a létező összes platformra ki kívánja adni. Konzolra ez év harmadik negyedévében, PC-s időpontról nincs információ, de készül arra is.

Battlefield 2 - mikó'?

Hír | 2005.04.29 09:39

Belső források szerint egy héttel a tervezett megjelenési időpont előtt meg kellene jelennie a játéknak, ami június 23-át jelent az eddigi 27. helyett. Hogy miért kell korábban megjelennie, jó kérdés, szerintem egy héten már nem múlik semmi, legfeljebb féltucat buggal több marad majd benne :) A spanyol honlapja pedig közzétette az állítólagos hivatalos gépigényt. Windows XP (Windows 2000 és Me felejtős), Pentium IV 1,7 GHz (ajánlott: Pentium IV 2 GHz vagy Athlon XP), 512 MB RAM (ajánlott: 1 GB RAM), videókari 128 MB RAM-mal, DirectX 9.0b támogatással.

Pariah GOLD

Hír | 2005.04.28 06:49

Annyi videó és demó után, mostmár végre aranylemezre került a Pariah. A Groove Games nemrég jelentette be, hogy elkészült teljes mértékben drága FPS-ük, és hamarosan meg fog jelenni. Mikor is? Világszerte egy időpontban, ez az időpont pedig május második napja lesz. Thanks WP.

Rush for Berlin

Hír | 2005.04.26 22:20

Nem is olyan régen jelentettük, hogy a hazai Stormregion fejlesztőcsapat (Panzers) aláírt egy megállapodást a Deep Silver kiadóval, hogy következő játékukat ők adják ki. Most jött el az idő, hogy közös gyümölcsüket a nagyközönség elé tárják. A kicsike a Rush for Berlin címet kapta, és stílusát nézve szinte ugyanolyan, mint amit a Stormregion eddig is nagy hozzáértéssel készített. A téma még mindig a második világháború, ám most igyekeztek megmaradni a környezet hitelessége mellett a történelemhez is hűek maradni. A feladatunk elfoglalni a német fővárost, akár angol, akár francia, akár amerikai oldalról, sőt választható lesz szovjet oldalról a vörös sereg is. Sajnos megjelenési időpontot nem közöltek.

XBOX 2 - Egy hónap múlva!!

Hír | 2005.04.12 17:37

Azon ritka alkalmak egyikének vagytok most tanúi, melyben egy konzolos bejelentésről adunk hírt, de a helyzet fajsúlyosságára való tekintettel szerintem megbocsájtjátok nekünk ezt. Történt ugyanis, hogy kedvenc szoftveróriásunk a Microsoft, hivatalosan is bejelentette az XBOX 2 nevű sikeréhes játékkonzoljának világpremierjét. Ezt az időpontot mához pontosan egy hónapra, Észak-Amerikai idő szerint 21:30-ra tűzte ki, és a "lepellehullató" ceremóniát egyenes adásban fogja adni az MTV. A Microsoft előzetes várakozási alapján idén karácsonyig kb. 1 millió példány fog a háztartásokban landolni belőle. Sok sikert hozzá! Thx HOC Mellesleg itt egy nem hivatalos, de annál szemrevalóbb képecske a következő generációs csodáról.

0401 - S.T.A.L.K.E.R. LEAKED!!!

Hír | 2005.04.01 11:24

Nos, egy igen kellemetlen hírrel kell kezdjem. Remélem emlékeztek még a Half-Life 2 forrásának kilopására, melyet igen közel az eredetileg tervezett megjelenéshez követett el egy vicces kis emberke. Most úgy tűnik, hogy a teljes S.T.A.L.K.E.R. körülbelül 65%-a is felkerült a hálóra. A 3,9 gigás csomag az internetes infók alapján 8 pályát, a DirectX 8-as render engine-t, fizikai motort, AI-t, és hasonló "apróságokat" tartalmaz. Oleg Yavorsky csak annyit tudott hozzátenni: "borzalmas ami történt, gyakorlatilag három évnyi munkánk eredménye került közkézre egyetlen pillanat alatt". Egyelőre nem tudni, hogy ez mennyire befolyásolja a végleges játék megjelenési időpontját. Amint többet tudunk, jelentjük. Thanks kovpeka.

Boldog talp kalandjai

Hír | 2005.03.30 20:17

A Midway Games ma bejelentette, hogy végre aláírták a szükséges papírokat, és belekezdek a Happy Feet játékadaptációjának készítésébe. Ez egy újabb Warner film lesz, ami előreláthatólag 2006 vége fele kerül vászonra. Szerepel benne az egykori Frodó, avagy Eljah Wood, Hugh Jackmen és Nicole Kidman is. A vetítés időpontjában adják majd ki a hozzá fűződő gammát is, mely remélhetőleg gyöngyszemként fog ragyogni majd a többi filmadaptáció között.

Worms 4 májusban!

Hír | 2005.02.24 08:45

Nem is oly régen jelentette a Codemasters, hogy a Team 17 egy friss Worms játékon munkálkodik. Nos, a termékoldalának tanúbizonysága szerint kicsit tovább kell rá várni, mint azt tervezték. A kora tavaszi megjelenési időpontot módosították 2005 májusra. No sebaj, akkor majd a kutya se játszik vele, mert meleg lesz, oszt' jóvan :) Ja, még annyit, hogy szintén ezen az oldalon felbukkant a PC DVD logó is, ami azt hiszem nem igényel különösebb magyarázkodást.

WoW: Béta vége

Hír | 2005.02.06 16:24

Azt eddig is lehetett tudni, hogy nemsoká véget ér a World of WarCraft nyílt bétatesztje. Eddig csupán találgatni lehetett az időpontot, ám nemrégiben a Blizzard kihirdette: Február 7-én, azaz holnap este 9-kor lekapcsolják az egészet. Ezek után a felmosóronggyal és porszívóval felszerelt brigád kitisztítja a szervereket, hogy a pénteki startra minden kész legyen. Addig is élvezzétek ki a karaktereiteket, és menjetek raidelni - ha még nem voltatok.

Project: Snowblind képes nyolcas

Hír | 2005.01.26 21:40

A Crystal Dynamics, a következő Tomb Raider bemutatása előtt még szépen lassan az utolsó kódsorokat is képernyőre veti, melyek teljessé teszik a Project: Snowblindot. A legújabb nyolc kép nekem már mondjuk nem tetszik annyira, bár a játékmenetet prezentáló videók eléggé meggyőzőek voltak. A játék hivatalos és egyben végleges megjelenési időpontja egyébként nem más, mint 2004 február 23. Addigis:

Késik a The Roots

Hír | 2005.01.23 12:23

A Tannhauser Gate kiváló RPG-jéről a Cenega Publishing ma adott jelentést, amely sajnos szomorúságra ösztönzi a kategória és a The Roots rajongóit. Eredetileg február 28-án kellett volna megjelennie a játénak, ám késni fog. Pontos időpont nincs, ám azt tudni, hogy valamikor 2005. második negyedévében jelenik majd meg. Addig is itt rengeteg leírást, képet és érdekességet találhattok erről a kiválóságról.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)