Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

Live from E3 day 2

Hír | 2002.05.24 18:40

Jó Reggelt, Jó Reggelt! Legalábbis Losziban még igencsak reggel van, bár a város kissé szmogba burkolózott, de nagy örömünkre ma nem is álltunk dugóban olyan sokat. No persze titeket gondolom a pezsgés, a nyomulás, a babe-ek jobban érdekelnek. Hát, hogy is fejezzem ki magamat diplomatikusan: vannak itt meglehetősen jol design-olt hölgyek, most ugye tavasz van, a természet és a hormonok robbanása visszhangzik mindenfelől, nekünk is elég nehez egy-egy jatékra koncentrálni, amikor arra jon egy ilyen lány. Hmmm... Játákfronton láttunk sok szépet és jót, Tony Hawk személyesen ugrabugrált egy félcsőben a kedvünkért, a Midway standján az Adema nevű nu-metal csapat nyomta élőben, míg mi az Y-Project és a WWII RTS exkluzív bemutatóin voltunk. Nagyon bejött nekünk az R.C. Racer, remélem tudunk majd vele nyomulni hamarosan. Rengeteg a Gyűrűk Ura licensz, ahány cég, annyiféle megvalósítással, A Chaser, amelynek kiadása egyelőre nem biztosított, igencsak látványos darab, mindemellett szemelyésen találkoztunk Trevor "Isten" Chan-nel, aki épp a Restaurant Tycoon-t alkotta meg. Láttunk demót az Imperium Galactica 3-ból, s mindezt zárt ajtók mögött, csak nekünk és csak itt mutatták meg. Szerencsére a Haegemonia és a Platoon (A magyar Digital Reality új játékai) igencsak dögösek, ha azt mondom, ütik az élmezőnyt, abban semmi túlzás nincs (Na jó, egy kis elfogultság biztos). A legtutibb mégis az az újdonság, amellyel a GBA-kat TV-re kötik és úgy nyomulnak vele. Mellesleg azért meg kell jegyezzem, hogy nagyon nagy a pörgés konzol téren, s mintha itt nem lenne annyi koreai. A Doom III bemutatója pedig maga a halál. Nem tudom, hogy csinalhatták meg ilyen jól. Felejtsétek el az eddigi legszebb FPS-eket, mert olyan dolog jön, ami lesöpör mindent. Lehet nekiállni álmodozni :) Összefoglalva: rengeteg játék, csodás lányok, barátság, happyness, California, Sunshine... Ez az E3. Jövőre, május 17-én megintcsak el kell zarándokolni ide. De rossz lesz nekünk, sajnáljatok minket előre :))) (A korrektori munkát ezúttal G ügynök vállalta be, mivel T ügynökkel már több, mint egy napja nem tudtunk kontaktust létesíteni.)

Pár órával az E3 előtt

Hír | 2002.05.21 23:57

Igazán meglepő volt ez a mai nap. A vihar előtti szélcsend elmaradt, a hírek ugyanolyan mennyiségben száguldoztak szerkesztőségünk ajtói/ablakai felé, mint máskor. Pedig ma igazán elvárható lett volna egy kis pihenésre fordítható idő, hogy holnap újult erővel az E3-ra tudjunk koncentrálni. Ettől függetlenül viszont mi ugyanolyan gyorsasággal próbálunk nektek számot adni mindenről, mint eddig. Dőljetek hátra és élvezzétek a show-t!

Napi képömleny!

Hír | 2002.03.27 16:32

Ismét jelentkezik szokásos napi képcsokrunkkal. Ezuttal egy mod is bekerült a gyűjteménybe! Kéretik odafigyelni a Neocron-ra! Nagyon ütős anyag lesz...

  • GTA3    Rockstar Games autós third person akciójátéka
  • Neocron    sci-fi MMORPG, ezuttal a Reakktor Media-tól
  • Tactical Ops    a Kamehan Studios UT kiegészítése
  • Xtreeme Forces    3D-s RTS a Raptor Entertainment-től

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.03.07 07:32

    Most, hogy közeledünk az ezévi E3 felé, lassan hozzá kell szoknunk, hogy kicsit visszaszorítják az infókat...ám egyelőre nem sikerült, úgyhogy lássuk a mai felhozatalt:

  • Iron Strategy 2    a Nikita Interactive 3D-s akció-stratégiája
  • Neverwinter Nights    3D-s szerepjáték a Bioware-től
  • Oblivion Lost    orosz fejlesztésű 3D-s akciójáték
  • OMF: Battlegrounds    third-person verekedős játék
  • Sims Vacations    az újabb részben a szabadidőre koncentrálhatunk
  • Star Wars Galaxies    sci-fi MMORPG a Sony Online-tól

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.02.11 10:57

    Ismét némi képgyűjteménnyel kezdjük a napot...hamar feltűnhet, hogy a mai nap főleg az RPG játékok napja, de azért akadnak még érdekességek...

  • City of Heroes    szuperhősös csak online szerepjáték
  • Dungeon Siege    a Microsoft ígéretes RPG-je
  • Goldenland    izometrikus szerepjáték, ezúttal a Burut-tól
  • Harbinger    a Silverback Entertainment RPG játéka
  • HoMM4    körökre osztott stratégia a New World Computing-tól
  • Neocron    ismét egy csk onlin RPG
  • Oblivion Lost    sci-fi FPS a GSC Game World-től

  • Napi közlemény!

    Hír | 2002.02.07 06:22

    Újfent szép jó reggelt mindenkinek ilyen korán! A mai nap úgy néz ki, hogy képrekordot sikerült döntenem, ugyanis a fejlesztők gondoskodtak arról, hogy ez a hír is jó hosszú legyen. További frissítések - mint ahogyan az volt tegnap is - este várhatóak. Íme a mai képtermés:

  • Diggles egy elragadtató kis manó kalandjainak otthont adó játék
  • Dragon Throne a tegnapelőtt bejelentett újabb kínai RTS első képei
  • Freedom Force az 60-as évek képregényhőseinek netovábbjai RPG köntösben
  • Ghost Recon: Desert Siege a nagy sikert aratott taktikai FPS kiegészítője
  • Gore a 4D Rulers FPS játéka
  • High Heat Baseball 2003 egy új baseball adaptáció első képei
  • Jedi Outcast egy újabb Star Wars játék képei
  • Project IGI 2 akcióhősünk útjainak a második felvonása
  • Sudden Strike 2 a Fireglow Studios második világháborút feldolgozó stratégiája
  • Team Factor a 7FX-féle taktikai shooter újabb krémjei
  • Trainz az Auran varázslatos vonatszimulátora
  • WarCommander az Independet Arts és a CDV RTS-e
  • Warcraft 3 a Blizzard sikervárományosának legfrissebb csodái

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.01.21 06:51

    Akkor hát, így kora reggel vágjunk bele a napi híráradatba. Kezdjük szokás szerint a képecskékkel!

  • Age of Wonders II    A Triumph Studios izometrikus RTS játéka
  • Black Moon Chronicles    izometrikus MMORPG, a Vircom Interactive-tól
  • Bridge Commander    egy kis Star Trek a Totally Games-től
  • Global Operations    a Barking Dog realisztikus akciójátéka
  • Neocron    futurisztikus MMORPG a Reakktor-tól
  • Syberia    a Microids készülő kalandjátéka

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.01.18 08:58

    Ismét itten van néhány izgalmasabb képecske...csak nektek, csak most, csak tőlünk... :)

  • Gore    a 4D Rules FPS játéka
  • Neocron    a Reakktor MMORPG alkotása
  • O.R.B.    a Strategy First RTS játéka
  • Shadowbane    MMORPG gamma, ezúttal a Wolfpack Studios-tól
  • Team Factor    a 7FX csapat orientált akciója

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.01.10 12:07

    Mindenkitől elnézést, hogy csak most kezdem meg mai híreinket, csak sikerült elcsíni némi Unreal 2-tes és UT2-tes animácót, és ennyi ideig gyönyörködtem bennük...mindjárt elárulom, hogy hol is vannak ezek, ám előbb..itt vannak a mai képek!

  • Dragon's Lair 3D - a DragonStone Software 3D-s kalandjátéka
  • Morrowind - a Bethesde nagyon szép 3D-s szerepjátéka
  • Neocron - futurisztikus MMORPG a Reakktor Media-tól
  • Zanzarah - a Funatics third-person akció-kalandjátéka

  • Neocron Movie

    Hír | 2002.01.03 17:46

    Tisztelt sci-fi rajongók! Itten található egy újabb animáció, a Reakktor Media majdnem elkészült MMORPG alkotásából, a Neocron-ból. Ezt, két féle minőségben (és méretben) tudjátok lerántani erről az oldalról! A játékkal részletesen itt ismerkedhettek meg.

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.12.19 08:08

    Végre valahára...Ez az a mennyiség, amint minden nap elfogadhatónak tartanék...Úgy látszik, karácsony előtt még megleptek minket a játékfejlesztők!

  • Ace of Angels - a Flying Rock Enterprises multiplayer űr szimulátora
  • Cultures 2 - izometrikus stratégia a Funatics-tól
  • Dragon's Lair 3D - third-person akció-kalandjáték a Dragonstone-tól
  • Homeplanet - a Revolt Games űr-harci szimulátora
  • Impossible Creatures - a Sigma-ként megismert 3D-s stratégia
  • Neocron - sci-fi MMORPG a Reakktor Media-tól
  • Serious Sam 2 - a CroTeam második pusztítása
  • Soldier of Fortune II - ígéretes FPS akciójáték a Raven-től
  • Wreckless [Xbox] - akciódús autóverseny egész jó grafikával

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.12.11 08:57

    Ebben a karácsony közeli, enyhén szólva lassacskán beálló uborkaszezonban ezeket a képeket sikerült összegyűjteni...

  • Battle Engine Aquila [Xbox] - sci-fi FPS az Infogrames-től
  • Legion - háborús stratégia, a Slitherine Software-től
  • Medal of Honor - a 2015 és az EA, második világháborús FPS alkotása
  • Neocron - a Reakktor Media futurisztikus MMORPG játéka
  • Renegade - a Westwood, februárban megjelenő 3D FPS játéka
  • Robin Hood - 3D-s akció-kaland a Cinemaware-től

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.12.07 08:07

    Most, hogy sikerült felébredni, megkezdem a mai híranyagot...Ám előbb, tekintsétek meg a mostani képgyűjteményt!

  • Neocron - a Reakktor Media sci-fi MMORPG program, beta fázisban
  • They Came From Hollywood - az Octopus Motor izometrikus stratéiája
  • Warrior Kings - 3D-s RTS a Black Cactus-tól
  • Zanzarah - third-person akció-kalandjáték a német Funatics-tól

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.10.04 18:53

    A CD melléklet készítésének hevében szinte teljesen megfeledkeztem a hírezésről. Remélem azért még így is meglesitek a mai ömlenyt...

  • Battle Realms - az Ubi Soft 3D-s RTS játéka
  • Codename: Outbreak - újabb csapat orientált FPS
  • Empire Earth - 3D-s RTS a Stainless Steel Studios-tól
  • Neocron - MMORPG a Reakktor Media-tól
  • Underworld - a Phoenix Entertainment 3D-s FPS-stratégiája

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.09.24 12:16

    Ismét rengeteg érdekesség jutott, nagyon sokféle stílusban...amint láthatjátok.

  • Another War - a Mirage készülő szerepjátéka
  • AquaNox - 3D-s akciójáték a Massive Development-től
  • Armalion - izometrikus RPG az Ikarion-tól
  • Civilization III - a Firaxis körökre osztott stratégiájának folytatása
  • Condition Zero - a nagysikerű CS single player kiegészítője
  • Dragon Empires - a Codemasters nemrégiben bejelentett MMORPG-je
  • Etherlords - 3D-s körökre osztott stratégia a Nival Interactive-tól
  • Jedi Outcast - a LucasArts következő akciójátéka
  • Natural Resistance - 3D-s valós idejű stratégia a Silver Style-től
  • Neocron - a Reakktor Media MMORPG-je

  • Terrortámadás...

    Hír | 2001.09.12 08:45

    Igaz, annyira azért nem hozzánk tartozik ez a hír, mégis úgy gondoltam, hogy egy linkcsokrot azért megoszthatok veletek. Már mindenki tudja világszerte, hogy az Amerikai Egyesült Államokat tegnap, példa nélküli terrortámadás érte. Mivel mindannyian láttátok a hírekben, így a lenti linkek főképp az összefoglalókra fókuszálnak! Magyar nyelven:

  • Index.hu
  • Népszabadság
  • Origo - különkiadás itt
  • Prim Online
  • SuperGamez Angol nyelven:
  • BBC
  • CNet
  • CNN
  • FoxNews
  • MSNBC
  • New York Times
  • PR Newswire
  • US News
  • Washington Post
  • Yahoo Amennyiben hozzá kívánsz szólni a témához, látogass el a fórumunkba, vagyis ide.

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.08.30 08:29

    ...legalábbis ennek hiánya tapasztalható ma reggel. Tegnap óta nem vitták túlzásba a képömlenyt, de azért ez is több, mint a semmi:

  • Captialism II - egyetlen képecske a folytatásból
  • Dragon's Lair 3D - hamarosan megjelenő 3D-s kalandjáték
  • Empire Earth - gyönyörű stratégia beta fázisban - 1;2;3

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.07.19 09:39

    A mai nap egyik legérdekesebb szemelvénye a Robot Wars! Ti már láttatok ilyet a TV-ben? Ott aztán hatalmas móka...vajon milyen lesz a PC-s változat?

  • Die Hard - John McClane legújabb kalandjai...PC-n
  • Dreadnoughts - két új kép a Xenopi Studios készülő FPS játékából
  • Eurofighter Typhoon - vadászgép szerelmesek figyelem!
  • Ghost Recon - egy ígéretes akciójáték az Ubi Soft-tól
  • Iron Storm - a Koch Media 2002 elején megjelenő akciójátéka
  • Max Payne - egy évek óta halasztott (napokon belül megjelenő) akciójáték
  • Project Gotham - egy kis autós őrület XBox-ra
  • Robot Wars - a világszerte egyre népszerűbb élő robotháború PC-s változata

  • H-L TV képek

    Hír | 2001.07.02 08:20

    A SpyFX honlapra feltettek néhány új képet Half-Life augusztus elején megjelenő v1.1.0.8-as verziójából, ebből is leginkább a proxy TV-re koncentráltak. Ennek a kis patch-nek a segítségével egy hálózaton belül úgy is becsatlakozhatunk majd az egyes csatákba, mint nézők. Válthatunk majd csatornákat, akárcsak egy TV-t néznénk. Ha érdekel, klikkelj ide.

    Settlers 4 kiegészítő!

    Hír | 2001.06.20 11:35

    A Blue Byte készíti az első kiegészítőket nagysikerű Settlers 4 című játékukhoz. Az első ilyen csomag rengeteg új pályát, küldetést és még egy új fajt is tartalmaz majd. Az első két képet ebből megtalálhatjátok itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)