Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 668

Tovább késik a Lost Coast

Hír | 2005.09.12 08:21

Legutóbb még úgy volt, hogy a Half-Life 2-höz készülő ingyenes pálya, a Lost Coast az akkori hír időpontjához képest két héten belül, vagyis elvileg már jövő héten meg kellett volna jelenjen. A Halflife2.net információ szerint ez azonban nem így lesz. Megtudták, hogy a Lost Coast csak a Day of Defeat Source megjelenése, vagyis szeptember 26. után fog debütálni. Ennél pontosabb dátumot nem tudtak adni... Szerintem eddig azt se tudtuk, hogy annak ellenére, hogy némileg hozzájárul a HL2 történetének kiegészítéséhez, valójában a játékból kivágott egy vagy két pályáról van szó. Ennek fényében még annyira sem értem, miért ez a nagy késlekedés. Thanks ^Killerke.

Battlefield 2 1.03 patch tervek

Hír | 2005.09.12 07:42

A Neowin fórumain bukkantak fel olyan hozzászólások, melyek a Battlefield 2 legújabb, 1.03-as javításának újdonságait vélik tudni. Állítólag kapunk egy új pályát (visszatérés a Wake Island-re?), lesz BFHQ statisztika összehasonlítási lehetőség, új játékosnév "tag"-ek, és van egy megjelenési időpont is: október 3. További apróbb részleteket találhattok a fenti linken.

UFO: Aftershock fejlemények

Hír | 2005.09.08 16:50

Egy kisebb infó az UFO: Aftershock című UFO-elhárító sorozat legújabb darabjából, mely szerint a hivatalos gyártói oldalon feltüntették a játékot, ám ennél fontosabb, hogy a megjelenés időpontját 2005. október 21-ére módosították.

'Reggelt...

Hír | 2005.08.27 07:03

Üdvözletem kedves mindannyiótoknak. Nos, úgy vélem az elmúlt napok igen szépen szolgáltak újdonságokkal, bizony megesett, hogy egyszer 39 hírt sikerült kitenni! Nem is emlékszem, hogy volt e már hasonló eset, főleg E3-mon kívüli időponton... Végülis mindegy, remélhetőleg megmarad ez a tendencia, hogy legyen mit olvasgatni, és letölteni. Pillanatokon belül körbenézek, hogy mi érkezett ma reggelire. Addigis:

Két anyuka beszélget: - Van két gyerekem, mindkettőnek most lesz a születésnapja, ám az egyik optimista, a másik pesszimista. Nem tudom, melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot. Azt mondja neki a másik: - A pesszimistát halmozd el ajándékkal, hátha örül neki. Az optimistának mindegy, hogy mit adsz, úgyis örülni fog. Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart. Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista: - Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik, aztán megráz az áram; távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik és akkor dobhatom ki a szemétbe. És te mit kaptál? Azt mondja az optimista: - Szerintem pónit, de nem találom sehol.

Bet On Soldier morzsák

Hír | 2005.08.26 09:53

Frissült a Digital Jesters honlapja olyan információkkal, melyek pontosítják a játék angol nyelvű változatának megjelenési időpontját simán szeptemberről pontosan szeptember 23-ra. A BOS Files azt is tudni véli, hogy az eredetileg mára tervezett FilePlanetes béta változat (amely persze kizárólag előfizetők számára elérhető) késik egy hetet, így csak jövő héttől érhető el. Ja, és a korábban szeptember 1-jére ígért multiplayer demó is csúszik, és csak 8-án debütál. És még valami: kiadták a német változat első javítását, melyet innen tölthetnek le az érdeklődők. Nem kell megijedni, a fájl csupán NYOLCSZÁZ MEGÁS!!!

Gothic 3 és SpellForce 2 halasztás

Hír | 2005.08.17 10:40

A JoWooD Productions dupla halasztást jelentett be. Az egyik, hogy a Gothic 3 termékoldalán lévő különböző nemzetközi megjelenések dátuma 2006-ra változott ott, ahol eddig 2006 január, valamint 2006 első negyedév volt látható a Piranha Bytes RPG sorozatának következő darabjánál. Hasonlóan a SpellForce 2 termékoldalán a megjelenés minden területre vonatkozóan 2006-ra változott, mikor a Phenomic szerep/stratégiaia játékának új megjelenési időpontja 2005 november, valamint 2005 negyedik negyedév volt a területtől függően. További információ nem társult a változásokhoz.

F.E.A.R. Director's Edition

Hír | 2005.08.16 10:53

Bejelentették a F.E.A.R. Director's Edition változatát, amely az alábbiakban fog különbözni a "sima" verziótól.

  • Valódi "feloldott" interjúk Almával
  • "Így készült" videók
  • Fejlesztői kerekasztal kommentárok
  • F.E.A.R. Machinima epizódok
  • F.E.A.R. képregény Dark Horse készítésében
  • Esély, hogy nyerjünk aranyjegyet (nem térnek ki rá, hogy mire jó :))
  • Plusz, minden telepítőfájl egyetlen DVD-n foglal helyet. Konkrét megjelenési időpontot nem közöltek, csak hogy ez is idén ősszel érkezik.

  • McGee képregények érkeznek

    Hír | 2005.08.12 10:49

    American McGee, aki többek között különös agyszüleményeiről és játékairól is híres (Alice, Bad Day L.A.) aláírt egy megállapodást, melynek értlemében képregények készülnek több korábbi alkotásából. Így a Bad Day LA, az American McGee's Oz, és az American McGee's Grimmből is. Az értelmi szerző ezúttal is McGee lesz, a megvalósítást azonban a legnevesebb rajzolókra bízza. Megjelenési időpontról, vagy terjesztési régiókról nem esett szó.

    Gerillaháború a T-Online ellen

    Hír | 2005.08.11 16:11

    A valodi.hu polgári engedetlenség keretében kér fel minden T-Online felhasználót egy adott időpontban történő fájlletöltésre, a minap kirobbant botrányra hivatkozva. A webes magazin arra buzdítja az említett szolgáltató ügyfeleit, hogy pénteken (tehát 12-éről 13-ára virradó) éjszaka töltsék le a 2 gigabájtos, http://www.valodi.hu/figyelmeztetes.bin címen található fájlt. A fájl csupán véletlenszerűen generált számjegyeket tartalmaz, tehát semmilyen jogsértő tartalma nincs. Kiterjesztése is azért lett bin, hogy a böngésző csak a mentési lehetőséget ajánlja fel, ne próbálja megnyitni. További részleteket itt olvashatsz.

    Serious Sam 2 infók - újra

    Hír | 2005.08.10 09:02

    Tegnap jeleztük, hogy a Serious Sam 2 új megjelenési időpontot (október 14.) kapott. A 2K Games erre gyorsan közzétett egy helyreigazító nyilatkozatot, amelyben többek között elárulják, hogy a játéknak nincs még ennyire konkrét megjelenési dátuma, továbbra is valamikor idén ősszel kívánják megjelentetni. Ha azt nézzük, így is maximum novemberig csúszhatnának, úgyhogy ez nem olyan vészes. Továbbá elárultak részleteket Sam bácsi multiplayeres képességeiről. A pletykákkal ellentétben nem nyolc, hanem 16 játékos játszhat majd egyszerre. Emellett lesz még kooperatív játékmód is, viszont a sima öldöklés (deathmatch) kimarad. Tudnám miért, olyan nehéz lett volna beletenni?

    Serious Sam 2 dátum

    Hír | 2005.08.09 17:50

    A hentkirály hamarosan visszatér, hadd fröcsögjön hát a vér:D (Bocs) Szóval a Take 2 kitűzte azt a nem is oly távoli időpontot amikortól, fellelhetjük a boltok polcain a Serious Sam 2-t. Sokak nagy örömére, ebben a részben már a multiplayer és a cooperativ módok is megtalálhatóak lesznek. Ja, az a bizonyos október 14. Reméljük, tartják a szavukat! thx Blue's News

    PQ4 - Quake3 & CS LAN

    Hír | 2005.08.07 11:23

    Örömhírrel szolgálhatok a Quakerek és a CS-sek számára, hiszen Augusztus 12-14-e között immár 4. alkalommal kerül megrendezésre a PQ LAN. Helyszín: Pázmándi Művelődési Ház tornaterme Időpont: Augusztus 12-14-én Nevezési díj: 2000Ft Nevezés: A helyszínen Versenyszámok: Quake III Arena 1v1; Quake III Arena 2v2; Counter Strike 1.6 5v5 További információkhoz a LAN hivatalos oldalán juthattok, vagy kérdezzétek mailben (lukgab@freemail.hu) illetve IRC-n a #quake3.hu szobában a főszervezőt Lukács Gábort alias Br4z1L-t.

    C&C Generals - Zero Hour Bajnokság

    Hír | 2005.08.06 11:49

    A Generals.hu weboldal C&C Generals - Zero Hour LAN-partit rendez augusztus 13-án. A részleteket mondja el Szabó Bálint: Örömmel jelenthetem be, hogy a májusban megszakadt LAN most így a nyár erejével újult erőre kap. Az új helyet, mely Net-land névre hallgat, kakadu ajánlotta fel nekünk. Ezentúl ott fogjuk tartani az országos bajnokságokat. Konfigurációk: 2800-as A64 processzor 512 DDR ram 128 MB ATi VGA, ill. minden gépen természetesen eredeti C&C Generals Deluxe. Aki akar, klaviatúrát, egeret hozhat magával. Büfé is lesz, úgyhogy aki megéhezik, az kedvére falatozhat. A rendezvényt a hazai Electronic Arts is támogatja. Nevezni az oldalon a menü jobb oldalán található részlegben lehet. Helyszín: Netland, 1118 Budapest, Tűzkő utca 10. Időpont: 2005. augusztus 13, szombat - reggel 10 óra Nevezési díj: 2vs2 1000 Ft/fő, 1vs1 500 Ft/fő Nevezés: Kattints ide! A helyszínre való eljutást megkönnyítheti ez az oldal.

    S.T.A.L.K.E.R. 2006 elején?

    Hír | 2005.08.04 09:26

    Azt már voltak olyan "kedvesek" és közölték velünk a fejlesztők, hogy 2005-ben már ne is reméljük a játékot. A bejelentés után több hétnyi néma csend következett újabb várható megjelenési időpont nélkül, majd elindultak a pletykák egy esetleges 2006 őszi megjelenésről, amikor is sokunk szívében felkerült a S.T.A.L.K.E.R. a DNF mellé arra a bizonyos listára. A kiadó THQ 2005-ös gazdasági programjában, amely 2006 márciusában zárul ténylegesen nem szerepel a S.T.A.L.K.E.R., ám Brian Farrell, a kiadó egyik kompetens személye elmondta hogy nem sokkal a gazdasági év lezárulta után szeretnék megjelentetni a játékot, sőt egy március előtti megjelenés sem kizárt. Hát bizzunk benne hogy igaza lesz, addig is várjuk a GC2005-t mert oda nagy dolgokat ígértek a GSC-s fiúk, ha már az idei E3-ra nem került ki a játék.

    Lesz Serious Sam 2 demó!

    Hír | 2005.07.27 09:40

    A Seriously! fórumain található egy új bejegyzés, amelyben igen fontos információk találhatók a Serious Sam 2 készültségi állapotára, valamint a demóra vonatkozóan. Két kipróbálható változat is lesz, egyik PC-re, másik Xboxra. A PC-s a teljes játék előtt jön ki körülbelül egy hónappal, míg az utóbbi a megjelenés után fog debütálni. Ezen kívül a belsős illető elárulta, hogy bizonyos exkluzív előrendelések esetén a szerencsések egyedi Greg Horn keze által készült illusztrációkat kaphatnak ajándékba "limitált edisön" címszó alatt, ám ez minket annyira nem érint. Egyébként konkrét megjelenési időpontról nem esett szó.

    Ghost Rider a Marveltől!

    Hír | 2005.07.15 23:03

    Kicsit tekerjünk vissza az időben... naa, nem ennyire, itt dínók vannak... kicsit vissza... ez az. Nos, az időpont 1972, amikor is a Marvel Comics kiadta a Ghost Rider című képregénysorozatot, ami az elvárásoknak megfelelően sikerszéria lett (naná, különben most nem írnánk róla). Viszont ami most, a jelenben fontos, az az, hogy a képregényből 2006 nyarára videójátékot készítenek, amelyben az akcióelemek gyakran vegyülnek pörgös motorbiciklis jelenetekkel. Aki bővebb infókkal rendelkezik a képregényt illetőleg, írja már le kommentbe lécci :)

    Közeleg a Windows Longhorn béta

    Hír | 2005.07.11 11:30

    Hamarosan megjelenik a Windows Longhorn első bétaverziója. A Longhorn beta 1-es változata július végén lesz elérhető, ellentétben a korábban beharangozott június 30-i időponttal. A beta 1 fejlesztése már az utolsó fázisban van, gyakorlatilag az utolsó hibák befoltozásán dolgoznak a redmondi fejlesztők. Sok látványos újdonságot nem fogunk látni ebben a változatban, ugyanakkor tökéletes alapot nyújt arra, hogy a fennmaradó közel egy év során a driver- és szoftverfejlesztők a lehető legjobb körülmények között folytathassák munkájukat. A legtöbb fejlesztőcsoport már régen elkészült a beta 1-be szánt kódjaival, most már csak néhányan dolgoznak a fennmaradó pár hiba kijavításán, amire még közel húsz napjuk van. A többi csapat már az 5200-as buildek kódját írja, ami már csak a beta 2-ben kerül felhasználásra. A második béta várhatóan novemberre lesz kész, és a vállalat úgy tervezi, hogy ez lesz az a verzió, amitől valamennyi felhasználónak le fog esni az álla. Ezt a kiszivárgott képernyőfotók is alátámasztják, a béta 2 ugyanis már tartalmazza a látványos Aero felhasználói felületet. Noha a Microsoft a következő generációs Windows futtatásához legalább 3 GHz-es processzort és 512 megabájt memóriát ajánl, a szoftver az első tesztek szerint gyengébb gépeken is elindul, akár 128 megabájt memóriával is beéri. A kisebb teljesítményű rendszereken azonban nem lesz elérhető a Longhorn összes új funkciója, összességében a megjelenés sokkal jobban hasonlítani fog a Windows XP-re, mint a Longhornra. A Microsoft programozói úgy alakították ki a Longhornt, hogy annak grafikus megjelenítési képességei igazodhassanak a számítógép teljesítményéhez. A hírek szerint négy különféle megjelenítési séma közül választhatnak majd a felhasználók, amelyek közül a legerősebb gépekhez igazított "Aero Glass" csúcsváltozat háromdimenziós hatásokat és áttűnéseket is tartalmaz. A "To Go" kódnevű megjelenítési sémát kifejezetten noteszgépekhez igazították, ez kevesebb speciális effektust tartalmaz. A Longhornban is lehetőség lesz arra, hogy a Windows XP-hez vagy Windows 2000-hez hasonló grafikus felületen dolgozzunk, ez a "Classic" beállítás.

    SLP2005 – Summer Las Party 2005!

    Hír | 2005.07.03 14:48

    A Shark Force Clan és a VNA (Vizuális Nevelésért Alapítvány) augusztus 26-27-28-án meghirdeti az SLP 2005 LAN-t. A nagyszabású számítógépes versenynek Pécs ad otthont. A rendezvényre július 15-ig lehet jelentkezni az oldalon található regisztrációval. Helyszín: Pécs, Ifjúsági Ház Időpont: Augusztus 26 - 27 -28 Kategóriák:

  • Unreal Tournament 99 (5on5 CTF)
  • Unreal Tournament 2004 (F2F, 2on2 TDM)
  • SWAT 4 - 5on5 (Rapid Deployment és VIP)
  • Call of Duty 5on5 (Search and Destroy)
  • Starcraft BW - 1on1
  • Warcraft 3 TFT - 1on1 Díjazás:
  • Kategóriánkénti díjazás (első három helyezett). A díjak kategóriánként 80-100e FT (pénz vagy tárgyjutalom). Nevezés díj:
  • 3500 FT Nevezési határidő:
  • Július 15 Web: http://lan.sharkforce.hu irc: #slp2005.lan @ quakenet email: info@sharkforce.hu

  • BlizzCon - ott a helyem!

    Hír | 2005.06.29 22:45

    Blizzard bácsi gondol a rajongókra. Azonban azt egyelőre nem tartotta szem előtt, hogy Kalifornia pöttyet messze van Kapuvártól. Kártérítést követelek! Lemaradok az év fesztiváljáról, amit a Blizzard rendez minden Warcraft, Starcraft vagy Diablo fannak. Kész kiszúrás. A helyszínt, meg az időpontot itt olvashatjátok. Megszakad a szívem. Ezennel megalapítom a "Gyűjtsünk sHadeSnak pénzt repülőjegyre Kaliforniába" mozgalmat. Adományokat mindjárt megmondom, hova tessék utalni :)

    Motorola Franklin - szupervékony csoda

    Hír | 2005.06.27 22:30

    Siemens SX1-em után boldog Motorola okostelefon-tulajdonos vagyok, aki nagyon elégedett személyes tapasztalatai alapján a márkával. No és ez a márka jelentette be legújabb készülékét, amely nem más mint a Motorola Franklin, egy csúcskommunikátor. A Windows Mobile 5.0-val felszerelt kütyü esetében gyakorlatilag egy PDA-telefon kombóról beszélhetünk, amely mindössze 11,5 mm vastag (egyébként 112x65x11.5 mm) és 115 gramm. QWERTY-billentyűzet, 1.3-megapixeles kamera és 128 megabájt rendelkezésre álló memória. Árak és a bevezetés időpontja egyelőre titok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)