Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

BF MÓKA VIDEJÓ!

Hír | 2002.11.01 23:09

Egy újabb mókás kis videóra bukkantam, szorgos netezgetésem közepette. Ezúttal a Battlefield 1942 poénos részeibe kukkanthattok bele, ha ellátogattok erre az oldalra! A videó mérete 20,13MB, és lejátszásához DivX codecre lesz szükséged! Ja, és feltétlenül nézzétek meg, mert valóban nagyon jópofa!!! :D

Midtown Madness 3 PC-re!

Hír | 2002.11.01 22:43

A Midtown Madness 2 Central készített egy interjút Andreas Roman-nal, a Midtown Madness 3 fő designerével. A sok érdekes kérdés/felelet közepette arra is fény derült, hogy a játék bizony PC-re is elkészül (nem csak Xbox-ra, ahogy azt korábban jelezték). Szóval örülhetünk, lesznek itt még jó autós játékok... :D A hírt egyelőre azonban a Microsoft még nem erősítette meg.

Platoon @ Stratégia Central

Hír | 2002.10.27 16:53

Gift-oner hívta fel a figyelmemet, a saját maga által kreált Platoon előzetesre! Nos, nem csak azért, mert magyarul van a cikk, hanem mert hazai fejlesztésről van szó, mindenkinek érdemes ellátogatni ide! Ha esetleg úgy érzed, hogy nem tudsz mindent, az idén novemberben debütáló alkotásról, ne hagyd ki a cikket!

Radeon 9500 és 9700 PRO nélkül

Hír | 2002.10.22 17:22

Az ATi leggyorsabb kártyája a Radeon 9700PRO mellé hamarosan megérkezik a "mezei" Radeon 9700, ahogyan a 9500PRO mellett is várható egy 9500-as. Ezen chippel szerelt kártyák valamivel alacsonyabb áron kerülnek majd forgalomba, képességeik pedig nem olyan sokkal maradnak majd el a PRO szériás vezérlőkétől. Ilyen kártyákat viszont csak valamelyik ATi chipeket használó OEM kínálatából vehetünk (pl. Gigabyte, Club3D stb.), ugyanis a gyár nem kíván saját termékkel előállni. Ennek indokairól nem sokat árultak el az ATi-nál, állítólag a cégnél inkább a PRO kártyákra koncentrálnak, feleslegesnek tartják tovább bővíteni a termékskálát.

MAGYAR UT 2003!

Hír | 2002.10.16 22:53

Az FPSCentral-nak köszönhetően előkerült az Unreal Tournament 2003 honosításának első változata (sajnos egyelőre csak a szövegek lesznek magyarok, a hangok nem :()! Ezt legfőképpen Veres-nek köszönhetjük, és máris letölthetitek innen! Amennyiben elkészül a végleges változat, azonnal tudatjuk veletek.

UT2003 @ FPSCentral

Hír | 2002.10.15 22:47

G-San, az FPSCentral egyik frontembere összehozott egy igencsak fincsi cikket, a nemrégiben megjelent Unreal Tournament 2003-ról! Ebben minden részletre kiterjedő információkat találhatsz a játékmódokról, az extrákról, és egyébként is mindenről, ami a játékkal kapcsolatos! Ha érdekel, kattanj ide!

UT2003 MapPack

Hír | 2002.10.12 19:57

Előkerült egy igen fincsi, egészen pontosan 71 pályából álló MapPack, a nemrégiben megjelent Unreal Tournament 2003-hoz. Ezt máris lezúzhatjátok erről a címről! Thanx FPSCentral.

GameStar @ FPSCentral :)

Hír | 2002.10.10 23:01

G-San örömmel nyugtázta, hogy megérkezett hozzá aktuális magazinunk :) Máris feldobott a honlapjukra egy részletesebb leírást, a benne található mágikus matériákról! Ezt mindenkinek érdemes megszemlélni!!! :D

Interjúk @ FPSCentral

Hír | 2002.10.08 20:14

Az FPSCentral-ra időközben két új interjú is felkerült! Az egyik a Postal 2-ről, a másik pedig a Splinter Cell-ről szól! Ha bármelyik érdekel téged, nincs más dolgod, mint a címekre kattansz!

Tim W. interjú @ FPSCentral

Hír | 2002.10.02 22:55

Az FPSCentral csapat ismét alkotott. Ezúttal Tim Wilits-el beszélgetett el a Gaminginvasion nevezetű oldal, melynek fordítását elkészítették a hazai srácok! Ha te sem tudsz tökéletesen angolul, feltétlenül látogass el ide, mert elég sok érdekesség derül ki, a készülő Doom 3-ról!

Dömper az UT2K3-ban!

Hír | 2002.10.01 18:24

Az FPSCentral-nak köszönhetően kiderült, hogy hogyan lehet előcsalni egy járművet, az Unreal Tournament 2003-ban! Érdemes megszemlélnetek, mert igen egyszerű a trükk, és nagyon látványos! Klikk ide!

RatHunt...a vég

Hír | 2002.09.20 22:06

Miután a mai napon megjelent a Sniper: Path of Vengeance nevezetű akciójáték, a Mirage Interactive elárulta, hogy egy másik alkotásuk, a Rathunt fejlesztését leállították. Egyelőre csak azt állítják, hogy mindenki a most megjelent alkotásra akar koncentrálni... Hogy mi lesz a korábban bemutatott játékkal, egyelőre nem lehet tudni.

Starcraft GHOST!

Hír | 2002.09.20 04:51

Végre lehullt a lepel a Blizzard legújabb alkotásáról, melyet mindenki olyannyira várt. Kiderült, hogy a Starcraft Ghost nevezetű alkotásról van szó, mely egy third person akciójáték lesz. A játék fejlesztésében részt vesz a Nihillistic, akiknek az osztott nézeteket szerzett Vampire: The Masquerade alkotást is köszönhetjük. Az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy valóban nem jelenik meg PC-re (vagyis megtörtént az, amitől a legtöbben tartottak), "csak" Xbox-ra, GameCube-ra és PS2-re. Az első képeket és további infókat máris megszemlélheted a hivatalos oldalán, ha idekattansz! Ha esetleg nem tudnál nagyon angolul, akkor kattanj el az FPSCentral-ra, mert máris megírták a maguk kis előzetesét!

Cikkek @ FPSCentral

Hír | 2002.09.19 23:57

A hazai FPSCentral csapata belehúzott kicsikét... ismét egy rakat új cikk került fel honlapjukra. Ezúttal megismerkedhettek a három fennmaradó Battlefield 1942 kaszttal, melyek név szerint: Scout, Medic, Assault. Majd, ha mindezeken átverekedted magad, sasold meg a csapat Conflict: Desert Storm leírását is!

Battlefield 1942 @ FPSCentral

Hír | 2002.09.17 07:23

Az FPSCentral lelkes arculatai elkészítették legújabb cikksorozatuk első két részét! Ezekben, a Battlefield 1942 egyes kasztjaival ismerkedhettek meg! Ha még nem ismernéd teljes bizonyossággal a játékot, itt az ideje, hogy elkezdj olvasgatni róla (klikk alant)!

  • Az Anti-Tank
  • Az Engineer

  • Neocron Soundtrack!

    Hír | 2002.08.29 13:54

    A Neocroncentral.net-en szörfözgetve egy igen fincsi kis anyagra bukkantam. Ezen az oldalon megtalálhatjátok, a CDV hamarosan megjelenõ MMORPG alkotásának teljes muzsikáját, természetesen MP3 formátumban! Gyüjtõknek igazi kincs lehet!

    FPS Central Jedi Outcast Bajnokság

    Hír | 2002.08.21 12:41

    G-San mester átküldte nekem, hamarosan megrendezésre kerülő Jedi Outcast bajnokságuk részleteit: - A nevezés mától indul! - Időpont: 8.28-tól, ameddig le nem zajlanak a versenyek - Helyszín: neten megy az egész - Versenyszámok:

  • 1v1 azaz Duel
  • 3v3 csapat verseny
  • 5v5 CTF - Nevezési díj: nincs - Nevezési határidő: 2002. 08. 28 reggel 9 óra! Részletes információt találsz az FPS Centralon! Klikk!

  • Stratégia Central start...

    Hír | 2002.08.02 23:59

    G-San, alig néhány perce hozzámvágott egy levelet, melyet úgy érzem nem szabad sokáig csak a magaménak tekinteni. Halljátok hát a szózatot, melynek végeredményeképpen egy teljesen új játékportál nyílik meg előttetek:

    Pontosan 1 éve kezdtünk hozzá az FPS-Central alapjainak kidolgozásához, készült az engine, készültek a különféle koncepciók, dizájnok. Az indulás mégis jelentősen eltolódott az előzetes tervekhez képest, hiszen csak december végén tudtunk elindulni az oldallal. Azóta született jó pár aloldal, az előzetes várakozásunkon felül tisztelték meg a látogatók az oldalainkat, bár a valódi interaktivitás, saját fórum hiányában egyelőre még várat magára. Már akkor megfordult a fejünkben a gondolat, mi legyen a következő lépés, merre fejlődjön a mi kis oldalunk. Több alternatíva közül választhattunk, melyek nagy részét a közeljövőben a nyilvánosság elé tárjuk. A társaságunk úgy határozott, hogy az első bővítést egy teljesen más műfajjal foglalkozó oldal elkészítésével kezdjük. Ez pedig nem más mint a Stratégia Central. Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Stratégia Central kapuit a tisztelt látogatók előtt.

    Az Epic fejezi be az UT2003-at

    Hír | 2002.07.16 07:22

    Az Epic bejelentette, hogy saját hatáskörébe vonta az Unreal Tournament 2003 fejlesztését annak befejezéséig, míg a korábbi koprodukciós partner, a Digital Extremes mostantól teljes gőzzel az Xboxra készülő Unreal Championshipre koncentrálhat. Mindkét cég melegen reméli, hogy ettől hamarabb elkészülhetnek a játékok. Az Epic még mindig két hétre saccolja a UT2003 demójának megjelenését. (Mondhatnánk: folyamatosan, az adott pillanattól két hétre).

    Öl, butít és nyomorba dönt?!

    Hír | 2002.07.10 10:37

    De nem ám az alkohol, hanem a számítógépes, illetve videó játék – állítják tudós japán kutatók (vagy kutató japán tudósok?!). A nemrégiben megjelent tanulmány szerint a túlzásba vitt ilyesfajta szórakozás a játékosokra elég rossz hatással van, mégpedig képtelenek koncentrálni, könnyen dühbe gurulnak és még kommunikációs problémájuk is támad. A rendkívül izgalmas kísérletekről és eredményeiről olvashattok a GameSpoton vagy akár közvetlenül a Mainichi Daily News-ban. Én nagyon megijedtem, gyorsan törlöm is a GTA-t.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)