Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 487

LucasArts változások

Hír | 2003.01.28 18:59

A BusinessWire információi szerint a LucasArts némi szervezeti változáson esik át. Lényegében arról vagyon szó, hogy a Lucas Digital, a LucasArts Entertainment, a Lucas Licensing valamint a Lucasfilm Ltd. (eddig különálló egységek), egy nagy organizációba egyesülnek. A cég elmondása szerint erre csak azért van szükség, hogy még összafogottabban dolgozhasson a csapat. Hogy ez most játék szempontból mit jelent - egyelőre titok...

Megtámadták a RIAA-t!

Hír | 2003.01.12 18:20

Mint többen tudjátok a RIAA az a szervezet, mely folyamatosan igekszik megszüntetni, vagy legalábbis korlátozások közé helyezni a különféle fájlmegosztó rendszereket. Ezúttal egy "kis" támadás érte a honlapjukat, melyben felhívták a figyelmét, hogy ez bizony nem szép dolog :) Ha érdekel a feltört oldal képe, kattanj alant.

Hungarian Battlefield Army

Hír | 2002.10.31 19:50

FONTOS Közlemény!!! Át is adnám a szót WiNters főhadnagynak: "..::CB::..WiNters vagyok. A klánunk úgy gondolta,hogy egyesíteni kéne a magyarországi Battlefield játékosokat és ezért megalkottuk a HBA (Hungarian Battlefield Army) nevezetű szövetséget. A HBA-ba jelenleg több mint 50 ember tartozik és napról napra gyarapodunk. Szeretnénk ha minnél többen jelentkeznének,hogy szervezett körülmények közt tudjunk CSAPATBAN BF-ezni. Bővebb infót itt találhatsz!!!"

sssss@#%$^&@!&!! ..::CB::..WiNters OFF

XOL - hamarosan!

Hír | 2002.03.28 23:44

A címben szereplő három betű nem valami misztikus szervezet elnevezése, de mégcsak napolajat sem árusítanak ilyen névvel (bár ebben nem vagyok igazán biztos :)). A rövidítés az Xbox Online-t, vagyis Microsoft konzoljainak hálózatát, egyfajta Xbox internetet takar. Gondolom sokan tudjátok, hogy a szoftveróriás terveiben szerepel a XOL létesítése, de ezidáig konkrét időpontot nem közöltek. Most sem adtak ki teljesen pontos információt, de a XOL beindulását nyár közepére prognosztizálták. Ha beindul a rendszer, végre összemérhetik a játékosok képességeiket egy világméretű (és remélhetőleg kifogástalan minőségű) hálózaton belül.

Készülget a BloodRayne

Hír | 2001.11.28 07:44

A Terminal Reality (akiktől a 4x4 EVO 2 és a Nocturne is származik) bejelentette, hogy már egy jó ideje dolgoznak következő alkotásukon, mely a BloodRayne nevet kapta. A történet szerint 1930-ban vagyunk, aholis egy szupertitkos szervezet különféle speciális erőkkel ellátott létformákat alkalmaz különleges feladatokhoz. A játékos egy félig ember, félig vámpír hősnöt alakít, aki saját képességeit felhasználva kíván érvényesülni. Igényeink növelésével arányas nő vérszomjunk is, amit csak embervérrel tompíthatunk! A végeleges változat 2002 végén kerül a boltok polcaira, Xbox, PS2, GameCube, valamint PC platformokon.

Baseball Mogul 2002

Hír | 2001.08.27 10:15

A Sports Mogul kiadta Baseball Mogul 2002 című játékának kipróbálható demó verzióját. Ebben mi egy managert alakítunk, akinek az a feladata, hogy egy jól működő, szervezett csapatot állítson össze. Ha érdekel, tőlünk le tudod letölteni, mérete 10,7MB

Készül az Underworld!

Hír | 2001.07.20 11:50

A Phoenix Entertainment hivatalosan is bejelentette, hogy készítik a The Underworld: Crime Does Pay című 3D-s FPS-RPG-RTS játékot. A cég egy teljesen új grafikus motort gyártott ehhez, melyen azért van még mit javítsanak. Ám lényegében az volt a céluk, hogy a három játékstílust egy fedél alá építsék be...A játékos egyébként egy kis szervezett bűnbandát irányít majd. Az első képeket megtalálhatjátok a hivatalos honlapon, vagyis itt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)