Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

Új Everquest tutira...

Hír | 2003.06.13 09:41

Néhány napja jelentettem, hogy elvileg egy új Everquest kiegészítő készülget, nevezetesen a Lost Dungeons of Norrath. A GameSpot ezúttal ezt megerősítette, úgyhogy immáron biztosra vehetjük. Ez a kiegészítés az egyéni lehetőségekre koncentrál majd. Természetesen rengeteg új küldetés is leszen, nem is beszélve a megannyi varázslatoról és egyéb újításról. Az EQ rajongóknak ezév végéig kell rá várniuk...

Battlefield finomságok

Hír | 2003.06.11 21:52

Mindenidők egyik legjobb háborúszimulátorához végre elkészült az 1.4-es javítás. Nagyon sok változás történt. Nem is húzom tovább a karaktert, jöjjenek a linkek!

  • 1.31-ről 1.40-re (kliens) [28 MB]
  • 1.0-ról 1.40-re (kliens) [66 MB]
  • Windowsos szerver
  • Linuxos szerver A patch megjelenésének alkalmából, az EA kiadta a Battlecraft 1942-őt. Ez az amire nagyon régóta várt mindenki: pálya készítő. Remek hír ez minden Battlefieldes számára, hiszen végre eljött a változás kora. Remekbeszabott pályák közül válogathatunk majd, amint mindenki "rácuppan" erre a progira. Aki máris nekiugrana egy szép-jó mappnak, az itt megtalálja a progit.

  • Jedi Bajnokság eredmény

    Hír | 2003.05.26 21:54

    Mint tudjátok pár hónappal ezelőtt elindult a II. FPS Central Jedi Outcast Bajnokság (melynek a főtámogatója [nameg az egyetlen] a GameStar). Ennek a pompás rendezvénynek a Duel része nemrég zárult le. A győztes ugyanaz a személy, aki már megnyerte az első ilyen mókát, azaz -=[DH]Caleb=-. Gratulálunk neki, szép teljesítmény! A hivatalos oldalon további infókhoz juthattok.

    CSC Mappack #2

    Hír | 2003.05.23 09:08

    A CS Central kiadta a saját kis, házi csomagolású Counter-Strike "meppekjét". Ez 6 új küzdőteret tartalmaz, és mindjárt elég népszerű lett a játékosok között. Ha érdekelnek a részletek, a pályaképek, vagy a letöltési linkek, kattanj el ide.

    John bácsi cseveg

    Hír | 2003.05.15 21:03

    John Carmack-kot sikerült mikrofon végre kapnia a GameSpot stábjának. Néhány érdekes új infót lehetett ilyen módon megtudni a készülő sikervárományos büntetésről, a Doom III-ról. Lássunk hát néhányat: - az emberi karakterek immáron motion capture-re épülnek - a lények kézzel animáltak, értelemszerűen - elmondása szerint teljesen más élmény lesz, mint bármely eddigi id Software-es játék - megkérdezésre sem mondta el Johnny bácsi, hogy milyen hosszú lesz a játék, de annyit mondott, hogy inkább a játékmenetre koncentrálnak, nem a hosszra - ha lassabb géped van, inkább a felbontást érdemes lejjebb venni, nem az effekteket. Az árnyék esetleges kikapcsolása teljesen elpusztítja a játékélményt...

    Tribes: Vengeance - nem ígéret!

    Hír | 2003.04.24 22:38

    1 nappal a hivatalosan beígért előtt, még ma este kiderült, hogy miféle is az a bizonyos Tribes játék, amiről már régebben kiszivárgott egy minimális infó. Mostmár tudjuk, hogy a Tribes: Vengeance-ról van szó, mely a jól ismert Unreal grafikus motorját használja. Az Irrational Games fejlesztése ezúttal egyaránt egy és többjátkos módokra is koncentrál. Egy alap sztorit végigizgulva nekiláthatunk a multiplayer csatáknak, mely az ígéretek szerint sokkal akciódúsabb lesz, mint valaha. Az első képet megszemlélve azt kell mondjam, hogy van még mit javítani...

    THIEF 3 képek!!!

    Hír | 2003.04.23 19:54

    Nos, a még mindig illegálisnak mondható scannelési mánia tovább folytatódott. Tegnap még csak Half-Life 2 scanek lepték el a netet, mára már a Thief 3 egyes exkluzívjai is megjelentek. A hazai FPSCentral honlapon meg is szemlélhetitek őket! Thankx Sam7

    ELSŐ HALF-LIFE 2 KÉP!!!

    Hír | 2003.04.22 18:33

    ÉS IGEN! Csak annyit mondanék, hogy várható volt :) Megérkezett az első scan!!! SASSOLJATOK ALANT!!!!!!!!!!! ISTEN! Thanx CSCentral and Csumi

    Update 1: Bocsi skacok, de hááát. Szóval nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar, de befutott egy levélke a lap főszerkesztőjétől, magától Rob Smith-től. Lényegében annyiba maradtunk, hogy a címlap marad engesztelésül, de a scanneket leszedjük, mert különben dádá leszen... bocsi. Remélem mindenki megnézte magának a képeket... Update 2: A linkről nem szóltak semmit :) Link!

    Intel-ék a jövőben...

    Hír | 2003.04.03 08:43

    Az ExtremeTech a világon elsőként tette közzé az Intel jövőbeni terveit. Összeállításukból megismerheted a titkos Centrino részleteit, több édekesség kiderül a Tejas-ról, vagy akár azt is megtudhatod, hogy mikor érkezik a Grantsdale chipset. Érdeklődőknek erre tessék.

    Április 1 - a termés...

    Hír | 2003.04.02 07:38

    Nos, mint említettem, egy kis összefoglaló az április 1 okozta sokkhatásból. Szerencsére nem kellett sokat kutakodnom, mert Blues-ék remekül összegyűjtöttek mindent :)

  • GameScreenshots - "Rajzfilmszerű" Doom III
  • Shacknews - Készül a GTA: Sin City
  • QuakeCon - A regisztráció megtelt, várólista lezárva...
  • Warcry's CoD - őrült tehenek az Asheron's Call 2-ben
  • Valve - Levelord Kuwaitban :)
  • Game Club Central - Készül a StarWarcraft
  • 3DRealms - Duke Nukem Forever Atari 2600-ra!
  • SWGalaxies - anyukák a Star Wars Galaxies ellen
  • LinuxGames - A Duke Nukem Forever csak Linuxon fut A ráadás, sőt, azt is mondhatnám, hogy a különdíjat az 576 viszi el!!!
  • 576 - Új hazai fejlesztés: H.E.R.O.

  • Képvihar reggelire!

    Hír | 2003.03.20 08:14

    Amint láthatjátok még a reggeli vihar is elég szigorúra sikeredett. Ha ezek között nem talál mindenki legalább egy kedvérevalót... hááááát :D

  • Disciples II Expansions
  • Chariots of War
  • Dungeon Gladiator
  • Empires: Dawn of the Modern World
  • F1 Challenge '99-'02
  • Face of Mankind
  • Homeplanet
  • Painkiller
  • Purge
  • Red Faction II
  • Will Rock

  • Képvihar nappalra!

    Hír | 2003.03.07 15:31

    Eljött az idő, hogy megosszam veletek a mai adagot! Jó szemezgetést!

  • Breed
  • Face of Mankind
  • Full Throttle II
  • PlanetSide
  • Warcraft III: The Frozen Throne
  • Warlords IV: Heroes of Etheria

  • Cikkek @ FPSCentral

    Hír | 2003.03.03 19:13

    Újfent két cikk is felkerült az FPSCentral-ra, ezúttal NightBagoly áldásos munkájának köszönhetően. Ha érdekel az Enter The Matrix vagy a Project IGI2, feltétlenül kattints a címükre!

    Cikkek @ FPS Central

    Hír | 2003.02.25 20:37

    Lássuk csak mivel kecsegtet újfent a hazai FPS Central. Nos, van itt egy cikk a Star Trek: Elite Force 2-ről, egy interjú, valamint egy Chrome előzetes. Mint láthatjátok most sem pihentek a srácok, szóval nyomás olvasni :)

    Jedi Outcast Bajnokság

    Hír | 2003.02.18 22:52

    Nem is rabolnám az időt, át is adnám a szót G-San vezérőrnagynak: "Végre elindult a II. FPS Central Jedi Outcast Bajnokság hivatalos oldala. Jelenleg még nem lehet nevezni, a fórum sincs meg, de a szabályokat már el lehet olvasni. Sőt, nem is lehet, kell! Érdemes folyamatosan megnézni az oldalt, hiszen sok-sok update várható a közeljövőben. Az oldal a http://www.fpscentral.hu/bajnoksag/ címen érhető el." Ha érdekel a dolog, hát feltétlenül látogass el ide!

    Cikk @ FPS Central

    Hír | 2003.02.17 18:34

    Ismét bővült az FPS Central felhozatala... hogy Daks szavaival éljek: "A hatalmas sikerre való tekintettel, és százezrek email-bombázásának köszönhetően folytatódik a GTA 3. végigjátszása, ezúttal a második szigeten, Staunton Islandon lendül akcióba a zsiványosztag! Jegyzetpapírokat készíteni..."... akarom mééééééééééég :)

    Cikk @ FPS Central

    Hír | 2003.02.16 07:57

    Anonymus, kezének újabb munkájával dicsőíti az FPS Central hasábjait. Ezúttal egy érdekes témát boncolgat, melyből megtudhatjuk, hogy "FPS vagy katonaszimulátor?". Ha érdekelnek a részletek, katt ide!

    Unreal 2 @ FPS Central

    Hír | 2003.02.10 20:16

    Újabb cikk színesíti az FPS Central főoldalát, ezúttal Lothar-nak köszönhetően. Ha esetleg érdekel az Unreal 2, feltétlenül csattogj el ide.

    FPS-DivXCentral infók!

    Hír | 2003.02.08 10:58

    Nos, egy újabb cikk került fel az FPS Central-ra, nevezetesen a Battlefield 1942: Road to Rome bemutatója. Ezt itt tudjátok megszemlélni. Másfelőle pedig újra beindult a DivXCentral (amit eddig DivX Center-ként ismerhettetek). Itt rengeteg hasznos infót találhatnak a téma kedvelői, sőt, még publikálhattok is rajta! Ha érdekel a dolog, dobj egy mailt ide!

    Cikkek @ FPS Central

    Hír | 2003.02.04 07:57

    Ismét két újabb ironyám díszíti az FPS Central főoldalát. Az egyiket szokás szerint The BeastKing, a másikat pedig TWolf követte el. Ha a Chaser érdekel téged ide kell kattintanod, ha pedig a SWAT: Urban Justice-ról olvasnál néhány mondatot, ide látogass el.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)