Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 675

Régi idők nagyjai

Hír | 2007.04.14 14:10

A CRPG-k egykoron a papiros szerepjátékok leváltására születtek, igaz megcsappant a hagyományos szerepjátékokat játszók száma, de még mindig népszerű a szórakozás ezen formája. A gamesutra.com egy hosszú cikket prezentált a 1994 és 2004 közötti játékokról.

[MOZi] Nem darált a Grindhouse

Hír | 2007.04.10 13:57

Az elvárások és a hosszú ideje tartó promotálás ellenére, Tarantino, és Rodriguez közös produkciója, a Grindhouse nem hozta a várt papírforma sikert. Az észak amerikai mozik hétvégi bevétel jelentései szerint a film igencsak gyengélkedik.

[FuN] Mai Xfire játékok

Hír | 2007.04.01 13:14

A gmail papíros akciója után egy másik népszerű szolgáltatás került sorra. Az Xfire rendszert használó felhasználók ma igen fura nevű játékokat találhattak az eddigi kedvenceik helyett. Akinek van Xfire profilja csak nézze meg a holnapon és érdekes dolgokat fog látni az eddigi játékok helyett.

[FuN] Google Paper

Hír | 2007.04.01 11:55

Április eljseje lévén vártam már, hogy fura hírek kapnak szárnyra. Itt is van rögtön a Google Paper, ami úgy tűnik a Google idei poénja - tavaly az 51-es körzetet Google Earth-tel meglátogatva találhattunk furcsaságokat (már akinek a kerti sütéssel párhuzamosan a csészealjat lemosó és annak aksiját feltöltő, erősen hupikék lények annak számítanak :) )

[MOZI] 2007-es Oscar nyertesek

Hír | 2007.02.26 11:12

Véget ért a 2007-es Oscar Díjátadás, ami nagyjából hozta a papírformát.

Pápa indította kereszteshadjárat a játékok ellen

Hír | 2007.01.25 15:18

Úgy tűnik, a Vatikán kereszteshadjáratot indított a média, azon belül pedig főleg a videojátékok ellen. XVI. Benedek pápa szerdán egy beszédjében azt nyilatkozta, hogy a média perverz és káros a gyermekekre. Ebben a világban, ahol az erőszakot dicsérik, az emberi szexualitást pedig elcsépelik, mindezt a szórakoztatás nevében.

Komoly ember papíron spamel

Hír | 2006.11.08 12:56

Egy friss felmérés szerint legtöbbünket sokkal jobban zavar az elektronikus levélszemét, mint annak a postaládába érkező, papír alapú megfelelője.

'Reggelt!

Hír | 2006.10.31 07:51

Ez október utolsó napja - szinte egészen hihetetlen, hogy rohan az idő :) Egy rövid időre elbúcsúzom, mert hamarosan sikerül leadnunk a novemberi GS-t, én pedig elmegyek életem első hivatalos szabadságára :) Szóval legkésőbb vasárnap ismét találkozunk, addig pedig tartja a frontot Bad Sector, Gyu, meg még aki épp ráér. Most azonban kezdjük a friss hírekkel.

Mamutpapa mondja mamutmamának: - Na? De mamutmama azt feleli: - Ne! Mamutpapa: - Na? De mamutmama: - Ne! És kihaltak a mamutok.

Pammm, paramm, papammm...

Hír | 2006.10.20 18:36

Sálálááááááá... még ma jelentkezem egy kicsit többel is... :)

Jön az új Sims 2 kiegészítő!

Hír | 2006.10.20 14:21

Aki beszerzi a The Sims 2 legújabb kiegészítőjét, a Pets-t, az bizonyára felfigyel majd a csomagban található kis papírlapra, amely azt hirdeti, hogy jön a következő :)

14,1 inches óriás-e-book az LG Philipstől

Hír | 2006.08.26 15:38

Az LCD képernyők ma már lassan csak egy letűnt kor árnyákéra emlékeztetnek. A jövőt jelentő elektronikus papír úgy tűnik mindent letaszít majd a trónról.

Elérkezett a fejlesztések következő lépcsőfoka az alábbi szerkezet megjelenésével. Az LG Philips nemrég mutatta be az óriási, 14,1 inches WXGA-módban használható e-bookját. Az egészen szenzációs eszközt szövegek olvasására és fotók nézegetésére ajánlják, másra egyelőre a 300 miliszekundumos válaszidő miatt nem alkalmas. Érdemes továbbá megjegyezni, hogy természetesen flexibilis kütyüről van szó, így tekerhetjük és gyűrhetjük is.

'Napot!

Hír | 2006.08.19 12:16

Zseniális! Rájöttem, miért fagynak le a játékaim egy idő után: túlmelegszik a videokártyám... A délelőttömet azzal töltöttem, hogy minden ventilátorral hűtött kütyümet kiporoltam a gépemben és láss csodát... :) A sok tüsszentés meghozta gyümölcsét, úgyhogy ma talán már ki is tudom próbálni a F.E.A.R. Combatot. Még mindig elég sokan töltik, nem gondoltuk volna, hogy ekkora népszerűsége lesz. Akinek gondja támadna a regisztrációval, az nyugodtan érdeklődjön a fórumon vagy kommentben.

Nászútra utazik a fiatal pár. A feleség anyja a lánya lelkére köti, hogy írjon, amint tud. Hamarosan megérkezik az első levél: egész nap esik az eső, és egész nap a szobában gubbasztunk. - Te papa - szól az asszony az urának -, mit jelent az, hogy gub?

Dark Messiah Gyűjtői Kiadás

Hír | 2006.08.15 09:56

A Ubisoft októberben két változatban adja ki a Dark Messiah of Might and Magic című akciójátékot. A gyűjtői változat tartalmaz egy bónusz CD-t, egy exkluzív multiplayer karakter skint, 4 exkluzív szingli módban használható fegyvert (!), valamint egy 26 perces dokumentumfilmet, amely az Arkane Studiosnál, a Kuju Entertainmentnél és a Ubisoftnál folyó fejlesztési és egyéb munkálatokon szalad végig. Ezen felül megkapjuk még a játék zenéjét lemezen, valamint egy papírtérképet a multiplayer világról. A Heroes V demó már csak cseresznye a habon, ami a torta tetejére került :) A két játékváltozat várhatóan egy időben, október 20-án jelenik meg.

Vizsgálat alatt a THQ

Hír | 2006.08.08 10:03

Lám-lám, miután a Take Two és az Activision kénytelen volt elviselni a vizsgálati procedúrát, melyet a SEC szabott ki rájuk, most a THQ következik a sorban, így kénytelenek átadni pénzügyi adataikról szóló papírjaikat egészen 1996 január 1-től számítva napjainkig. Mituán azonban átadták az iratokat, több belső vizsgálat is kezdetét vette, melyek eredményét egy független bizottságon keresztül kapják meg az illetékesek.

[MOVIE] Switchfire - A titokra fény derül

Hír | 2006.08.03 20:59

Egyeseknek biztos ismerős lesz a Switchfire, amely E3-as trailere a nagy dömping kellős közepén bukkant fel és gyakorlatilag semmit nem fedett fel a játékról. Nos, róla most se tudunk sokkal többet papíron, viszont egy jóval hosszabb és nagyobb videó került elő, ami mégiscsak mesél egy keveset az alkotásról. Azt például tudjuk már, hogy a Pixelcage Games stúdiójában fejlesztik ezt a kis "scrolling shootert".

'Napot...

Hír | 2006.07.15 10:47

Kellemes szombat reggeli órákat mindenkinek :) Szerencsére egyelőre nem érződik a hétvégi uborkaszezon, és még néhány érdekesség is akad. Amíg ezekre sort kerítunk, kukkantsunk meg egy viccet:

Egy rendőr és egy pap bemegy egy motelbe, hogy szobát szeretnének. A portás sajnálkozva mondja, hogy csak egy kétágyas szobája van. - Nem baj kivesszük! - feleli a rendőr, - de engem fél 6-kor keltsen fel mert dolgom van, a pap aludhat nyugodtan tovább. Felmennek a szobába és berúgnak mint az atom. Hajnali fél 2-kor kerülnek ágyba. Reggel fél 6-kor jön a portás és kelti a rendőrt, aki mivel csak pár órát aludt, zavarodottan öltözni kezd, de véletlenül a pap ruháját veszi magára. Rohanva elindul lefelé a lépcsőn. A portán lévő tükörben meglátja magát és így szól: - Mondtam ennek a hülye portásnak, hogy ne a papot keltse föl!

A Universal szerint a CD még nem halt meg

Hír | 2006.07.06 16:17

A Universal Music Group még nem hagyja veszni a CD formátumot. A világ legnagyobb zenei kiadója a CD vásárlás élményének felpezsdítését tervezi. A Universal Music Group, mely olyan előadóknak és együtteseknek nyújt "otthont", mint Mariah Carrey vagy a U2, most három újfajta csomagolással állt elő Európában, a csicsás dobozos kiadástól kezdve a lecsupaszított papírtokos megoldásig bezárólag. Utóbbit egyértelműen az egyre népszerűbb online albumokkal kívánják szembeállítani. Bár a legálisan letölthető zenék s az ilyesmire szakosodott központok (pl. iTunes) népszerűsége folyamatosan nő, a zenei eladások túlnyomó részt még mindig a hagyományos kompakt lemezes megoldás formájában jutnak el a vásárlókhoz. "Úgy gondoltuk, itt az ideje egy kicsit felpezsdíteni a CD vásárlás élményét" - mondta Max Hole, a Universal Music Group International marketing és A&R részlegének alelnöke. "Termékeink 90 százaléka még mindig fizikai formában talál gazdára, pedig a CD-k az elmúlt húsz évben nem túl sok újdonságot nyújtottak." Tovább >>

Már itt a lapozható e-könyv is

Hír | 2006.06.27 11:04

Az elmúlt időszakban az e-papír fejlődése rohamosan nőtt, most pedig elérkeztünk oda, hogy bemutatták az első, gyakorlatilag könyv formájában működő darabot is. Egy két lapból álló szerkezetről van szó, amely azoknak igyekez kedveskedni, akik megszokták és megszerették a lapozást. Ha a második oldalra értünk, a szerkezet automatikusan frissíti a következő lapot, így valóban azt az érzetet kelti, mintha egy könyvet tartanánk a kezünkben.

Míg más hasonló eszközöknél külön kérik, hogy ne gyürkéljék, itt még ezt is szabad. Ha a lap szélét meghajlítjuk, meggyűrjük, akkor ki-vagy bekapcsolatjuk a könyvjelzőt.

'Reggelt!

Hír | 2006.06.27 08:21

Kellemes keddet! Remélem, mindenki örül most már, hogy kiderült, a júliusi GameStarhoz ingyen hozzácsapjuk a júniusi DVD mellékletet, hiszen bizonyos meghajtók nem olvasták. Elég kellemetlen ez, főleg azért, mert ott debütált az extra hosszú GSTV. Mellesleg ha jól számolom, most is legalább olyan hosszú lesz :) S végre ma már vannak hírek is!

Osztályfőnöki órán: - Gyerekek, ma szexuális felvilágosító órát tartunk... Móricka nagyon jelentkezik: - Tanárnő kérem, aki már volt nővel az mehet focizni? Két koma beszélget a kocsmában: - Te, hallottad, hogy a Józsi fia papnak ment? - Hogyan ? - Hogy-hogy hogyan? Hát a traktorral.

Logitech Wireless Headphone bemutató

Hír | 2006.06.26 09:44

Mady kolléga épp a múlt héten szerzett be egy Logitech fülest kedvenc IPod kütyüjéhez. Élményeit máris virtuális papírra vetette, melyet most meg is tekinthettek:

A beépített akkumulátorokkal együtt alig nyom többet, mint egy átlag zsinóros füles, szinte észrevétlenül megbújik a fülön. Az Ipod tulajokra gondolva nemcsak fekete színben, hanem akár fehérben is kapható...
Erre tessék »

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)