A Valve könnyen kiszúrja, és bannolja is a játék értékeléseit manipuláló fejlesztőket
Sőt, még azt is elmondták, hogy a fejlesztők hiába próbálkoznak, az eladásokon így nem tudnak javítani.
Sőt, még azt is elmondták, hogy a fejlesztők hiába próbálkoznak, az eladásokon így nem tudnak javítani.
Ez nem jelenti azt, hogy durván bezuhantak az eladások a megjelenés utáni második héten, csak mások a prioritások most.
Nem csak a Detroit: Become Human megjelenése miatt csúszott hátrébb az év eddigi egyik legjobban teljesítő játéka, ami a brit eladási listán az elsőről az ötödik pozícióba került.
A Team Ninja Twitteren jelentette be, hogy immár több mint kétmillió kardforgató öli a szörnyeket játékukban.
A befektetők kérdésére a Sony elárulta, hogyan tervezik kompenzálni a várhatóan lassuló PlayStation 4 eladásokból eredő bevételkiesésüket.
A Jon Peddie Research adatai szerint éves szinten 3,4 százalékkal emelkedett a leszállított GPU-k száma.
Az új ügyvezető megújult stratégiája miatt a Sony állítólag elfordulhat az elektronikai készülékektől. Jó eséllyel nem lesz többé Xperia okostelefon, de veszélyben van a PlayStation 4 is.
Három-négy éve mindig úgy kezdjük a Microsoft E3-as beharangozóját, hogy nagyot kell villantaniuk a Sonyhoz képest, ha végre felszeretnék pörgetni a konzoleladásokat. Ez idén sincs másképp.
Ha így folytatja a Rockstar Games slágercíme, akkor a határ a csillagos ég lesz.
Az elmúlt hetekben nem nagyon fordult elő olyan, hogy egy nem az élen nyitó játék megjelenése második hetében is pont ott áll, ahol az induláskor. Most igen.
Nem volt valami izgalmas játékmegjelenések szempontjából az elmúlt hét, viszont a Nintendo megint boldog lehet.
Amerikában csoportos keresetet indítottak a Samsung, a Micron és az SK Hynix ellen, amiért azok 2016 és 2017 között állítólag manipulálták a vételárakat.
A Far Cry 5 átadta helyét, de nem ment messzire. Még egy újonc van a top 3-ban, a GTA V viszont nagyot zuhant.
A túl nagy készletek miatt rövid távon csökkennek a vételárak, de ehhez hamar igazodnak majd a nagyok.
Most még simán kiélvezheti az első hellyel járó dicsőséget és megbecsülést, de ha a jövő héten is az élen tud maradni, az külön tapsot érdemel majd.
Bár még csak PC-re jelent meg, már 1 millió játékos játszik a kooperatív játékkal.
Új, említésre érdemes dobozos megjelenés híján változatlan a lista eleje, és a további részében sincs sok kavarodás.
A Capcom a kiváló eladások mellett egy új érdemmel is büszkélkedhet.
A jelek szerint nagyon kevesen voltak kíváncsiak a különleges kalandjátékra, aminek a készítője most elég elkeseredetten nyilatkozott a projektről.
Természetesen megjelenése hetében azonnal az élre tört a Ubisoft játéka, és nem csak a franchise korábbi részeit, de a Ubisoft tavalyi játékait is lenyomta.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)