Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

[MOZi] Bloodrayne pillanatok

Hír | 2004.09.01 18:47

A Dread Central munkatársai rántottasütő világbajnokokat megszégyenítő módszerrel ütöttek össze egy rövidke bemutatót, előzetest a Bloodrayne című mozifilmről. A sorok közt feltűnik néhány exkluzív kép is - amikhez eddig még nem volt szerencsénk -. Amit kerestek, erre találjátok meg.

[PATCH] Dark Horizons

Hír | 2004.08.20 08:32

Kijött a Dark Horizons: Lore 1.11-es javítása, valamint egy új verziós demó is. Viszont demóból már kettő is van (itt, meg itt is), úgyhogy inkább koncentráljunk a ragtapaszra. Csak az a gáz, hogy arról se mondanak semmit :)

  • Dark Horizons: Lore v1.11 Demó (42,8 MB)
  • Dark Horizons: Lore v1.11 Patch (8.9 MB)

  • PunkBuster 1.107

    Hír | 2004.08.15 18:43

    A csalók elleni védelem újabb mérföldkőhöz érkezett. A mai nap folyamán kiadásra került ugyanis a legújabb PunkBuster, mely a 1.107-es verziószámot viseli. Nos, szerintem nagyon ajánlott a letöltése, úgyhogy irány ide, ott pedig válasszátok ki a Nektek megfelelő játékot. Ha lejött a cuccos, akkor a pbweb.exe nevű fájlt helyezétek el a játék gyökérkönyvtárában található, /pb mappában, majd indítsátok el. S ha a folyamat véget ért, már indulhatunk is vissza játszani... (Thanks Shanhus)

    [HuN] Doom III szinkron

    Hír | 2004.08.08 16:02

    Mulder szólt, hogy a Doom III honosítása nem zárult le annyival, hogy magyarok a feliratok, illetve a menük. De mit beszélek itt én, átadom neki a szót: Egy kis csapat elkezdte szinkronizálni a Doom III-at, egyelőre csak az audio bejegyzésekre koncentrálva. Keresünk olyan egyéneket akik szívesen szinkronizálnák és úgy érzik van egy csöppnyi színészi tehetségük. Örülnénk ha nagyrészt 18+ évesek jelentkeznének, hiszen az audio bejegyzések eredetileg is 20+ asaktól származnak. Akit érdekel a dolog az irjon nekem mailt.

    Megint késik a PA demó

    Hír | 2004.07.24 08:40

    Kb. ezért nem híreztük anno ki, hogy mikorra kívánják kiadni a Medal of Honor: Pacific Assault demóját. Azután bejelentettek egy kisebb csúszást, de most egy héttel megint eltolták - értesült erről a MoH-Central.com. Így most július 30-ára várjuk a kicsikét, aztán majd kiderül, sikerül-e ezt betartani.

    Ultima X Odyssey TÖRÖLVE

    Hír | 2004.07.01 08:43

    Szép... pedig milyen reménységgel indult a projekt és mily szépséges... (hüpp hüpp) szóval vége. A GameSpy értesülései szerint a Ultima X: Odyssey, mint olyan megszünt létezni. Így döntött ugyanis az Electronic Arts. Ha ilyen címeket képes csak így eldobni, én csak reménykedni tudok, hogy nem fog ilyen könnyelműen bánni az első és eleddig egyetlen magyar üdvöskéjével, az Armies of Exigo-val. Egyébként azzal az ál-indokkal magyarázták az eseményeket, hogy így jobban tudnak majd koncentrálni egy kiegészítőre, amit a hónap folyamán kívánnak bejelenteni.

    [PATCH] Strength & Honor

    Hír | 2004.06.14 09:26

    A Magitech Corporation kiadott egy picinek csak durva jóindulattal nevezhető javítást a Strength and Honor című stratégiai játékuk demójához. Nagyon aranyosak a fiúk meg minden, de inkább a teljes verzióra koncentrálnának... :) Innen szedhetitek.

    Black Hole interjú

    Hír | 2004.06.11 08:42

    Biztos tudjátok, hogy az Armies of Exigo az első olyan magyar fejlesztésű játék, melyet a világ legnagyobb kiadója, az EA Games karolt fel. Ez már alapból jelent valamit :) A játékot a Black Hole Games fejleszti, velük olvashattok egy bővebb interjút a G-Portálon. (Thanks: sHadeS) Imhol a legfontosabb mondat:

    Egyelőre teljes erővel az Armies of Exigo befejezésére koncentrálunk nyár végén szeretnénk egy játszható demót kiadni a játékból.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.06.04 09:13

    Kitekintek az ablakon és látám, hogy az a mocskos időjárás még mindig nem akar nyárba fordulni. Eközben arra gondoltam, hogy a táborunk idején is vajon ilyen esős lenne a'zidőjárás? Remélem nem, mert akkor nem tudnánk kimozdulni... aztán észbekapok, és rájövök, hogy a táborban tavaly a kutya se akart kimozdulni, szóval nem lesz itt gond :) De ne tekintsünk ennyire a jövőbe. Koncentráljunk az aktuális hírekre!

    Az egyik kisfiú új kutyát kap. Elviszi sétálni, s út közben találkozik a barátjával. - Jaj, de aranyos kutyád van! - kiált fel a barátja. - Simogasd meg! - Nem harap? - Én is ezt szeretném megtudni!

    Nyílt Mythica levél

    Hír | 2004.02.16 20:49

    A napokban, mindenki meglepetésére a Microsoft úgy határozott, hogy eltöröl egy igen ígéretes, és főként komolyan előrehaladott fejlettségi szinten álló MMORPG alkotást. Az egyik rajongó oldal összehozott egy nagyon jó írást, hogy vajon mi vezethetett idáig. Szerintük a softveróriás azért döntött így, mert csak és kizárólag a pénz játszott szerepet, mintsem a pontos átgondolás. A leírás szerint felvetődhetett, hogy egy piacra a Microsoft csak egy MMORPG-t akar, ezért inkább a Sigil Games Online fejlesztésére koncentrálnak. Ha valakit idehaza érdekelt a Mythica, annak szerintem érdemes olvasnia ezt az írást. Ezután pedig akár a petícióra is jelentkezhettek, melyben arra kérik a Microsoft-tot, hogy gondolja át újra a helyzetet.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.02.15 08:09

    Madárcsicsergős szép jó reggelt! Ugye milyen fura az időjárás? Minap még esett a hó, ma viszont hétágra süt a nap. Ilyen szép reggelen mindenki vidám, kellemesebb az ébredés. Mint azt megszokhattátok, Vasárnapontként nem dúskálunk a hírek rengetegében, nincs ez másképp ezen a héten se. Viszont egy vicc jutott mára is:

    Egy golfklubban volt olvasható a következő szöveg: "1. A hát egyenes, lábak enyhén hajlítva, mindkét talp a földön. 2. Két kézzel, laza csuklóval tart. 3. A fej lefelé néz. 4. Gyorsan hátracsapni tilos. 5. Vigyázzon a vízre! 6. Igyekezzen nem eltalálni senkit. 7. Ha túl hosszúra sikerülne, figyelmeztesse az elöl állókat. 8. Ne álljon közvetlenül senki elé. 9. Maradjon csendben, ne zavarjon másokat a koncentrálásban. 10. Ne lóbálja feleslegesen mások orra előtt. És most öblítse le a piszoárt, és menjen ki a WC-ből."

    Bloodrayne 2 - véres keblek

    Hír | 2004.01.09 21:38

    Ha erősen koncentráltok, és úgy jó három percig figyelitek néhány képen a melleket, rájöhettek, hogy van mögöttük egy vámpír is :D Az Xboxworld jóvoltából megérkeztek az első publikus játék közbeni képek a vámpírleányzó legújabb kalandjairól. Tény, hogy ezek az Xbox verzióból valók, de szerintem a PC-s verzió ettől max 1-2 effektel lehet jobb (pl némi textúrázási szint javulásra gondolok). Azért szerintem csekkoljátok őkt, érdemes! Thanks Tiscali.

    FIFA 2004 Creation Centre

    Hír | 2004.01.06 10:56

    Az EA Sports az éjnek leple alatt kiadta a FIFA 2004 Creation Centre nevezetű csomgaot, mellyel játékosok ezrei, sőt százezrei készíthetik el csapataikat. Új játékosokat kreálhatunk, tulajdonságokat állíthatunk, és még sok mást is csinálhatunk. Az érdekelteknek itt a helyük!

    Flight Simulator SDK

    Hír | 2003.12.11 14:42

    Na, végre nem csak FPS játékok bővítésére koncentrálnak a fejlesztők. Ezúttal a Microsoft igencsak jól sikerült, és kellően borsos árú repülőszimulátorához, a Flight Simulator 2004-hez érkezett meg az SDK. Ez a csomag azoknak segít, akik új gépeket, netán helyszíneket kreálnának a játékhoz. Hogy ez kinek sikerülhet? Mindenkinek, aki kitartó és érdekli a téma. Ha te közéjük tartozol, csattogj el ide.

    Warcraft III patch közeleg

    Hír | 2003.10.30 14:29

    Miután hozzám is tömegesen érkeznek a kérdések emberkéktől, hogy mi van a Warcraft III javításával, mert szerintük nagyon elkélne, s ugyanezzel a jelzővel várják, így úgy gondoltam titeket is érdekelni fog, hogy mi ujság e téren. Ide kikerült egy kis új infó. Melyet figyelmesen végigolvasva kiderül, hogy a Diablo II 1.10-es patch-e után teljes erőbedobással a Warcraft III 1.13-as verziójára koncentrálnak, s már a végső fázisban tartanak. Olyannyira, hogy a közelgő néhány hétben már lehet is tölteni... Aki a fenti linkre ellátogat találhat egy kis infót még arról, mik fognak változni.

    Képvihar hajnal után

    Hír | 2003.09.12 06:41

    Ezen a reggelen képvihar című festményorkánunkban valószínűleg a közönség tetszését az XIII nyeri majd el... Ellenfele azonban akad, melyeket szintén érdemes megkukkantani.

  • Armed and Dangerous
  • Commandos 3
  • Codename PANZERS
  • EverQuest II
  • Warhammer Online
  • XIII

  • [DEMO] Live for Speed S1A

    Hír | 2003.07.18 14:00

    Előkerült egy kipróbálható verzió a Live for Speed S1A nevezetű autós szimulátorból. Ebben a verzióban egy autóval nyomulhattok single, vagypedig multi módban. Ha nincs más dolgotok, azért érdemes kipróbálni! (41 Mbyte) Leszedni az alant szereplő helyekről tudjátok:

    I. <~> II.

    Contract Jack hivatalosan

    Hír | 2003.07.09 21:14

    A Vivendi hivatalosan is bejelentette a Contract Jack nevű standalone játékát (nem kell hozzá a NOLF2 CD, habár arra épül). "Arra koncentráltunk, amit a játékosok akarnak: több akció, kevesebb lopakodás, ütősebb multi." John Jack a "sötét" oldalon, a H.A.R.M. szolgálatában áll, a történet a két rész között, ill. a másodikkal párhuzamosan zajlik. Nos, ezeket eddig is tudtuk, de most már legalább hivatalosan tudjuk :)

    FFXI Beta - jelentkezz te is

    Hír | 2003.06.24 09:07

    Kissé érdekes módon, de megkezdődött a Final Fantasy XI-es MMORPG betájára való jelentkezés. Azért mondom, hogy érdekes módon zajlik a dolog, mert a legtöbb helyen csak úgy tudsz jelentkezni, ha előfizetője vagy valamelyik honlap szolgáltatásának (pl. IGN, GameSpot, GameSpy). Alant találhattok egy néhány linket, aki csak teheti, és van is kedve az jelentkezzen!

  • GameSpy (regisztráció szükséges)
  • GameSpot (regisztráció szükséges)
  • Stratics Central (regisztráció szükséges)
  • IGN (ingyenes)
  • NVIDIA (ingyenes)
  • ATI (ingyenes)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)