Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 534

A Sidekick 3 egy bankkártya-gyilkos?!

Hír | 2006.07.15 15:31

A T-Mobile legújabb csodagépezete, a Sidekick 3 Európában egy ideje már kapható. Minden tekintetben remek szerkezetről van szó, tekintélyét pedig tovább emeli az a megoldás, amellyel a képernyő vertikálisan felcsúsztatható a középre rejtett QWERTY-billentyűzet fölé. Nos, az a mechanika ami ezt lehetővé teszi, mágnesekből áll. Igen erős mágnesekből, amelyek néhány véletlen baleset és szándékos kísérlet után kártékonynak bizonyultak.

Nézhetjük hasznos szempontból is az erős mágneseket, ugyanis bizonyítottan képes a Sidekick 3 egy normál kést vagy villát önerőből magához ragasztani. Így már lassan svájci bicska is lehetne, azonban sajnos a bankkártyákról és bármilyen mágneses adathordozóról pillanatok alatt letöröl mindet adatot és de-magnetizálja azokat. Aki Sidekick 3 birtokába jutna, ne pakolja a tárcája és kártyái mellé :)

[MOVIE] Exteel

Hír | 2006.05.10 04:04

Az NCsoft csendben előrukkolt az Exteel című kizárólag online játszható mecha robotos akciójátékának új, E3-as videobemutatójával. A nagyjából két perces anyagban minden fontosat megtudhatunk az alkotásról, amely egyébként még valamikor idén érkezik.

Shadowrun - Kizárólag Vistára?

Hír | 2006.05.08 12:10

Már az E3 előtt hallani lehetett a Shadowrun című alkotásról, amiről eddig úgy tudtuk, kizárólag Xbox 360-ra érkezik, ám az alanti kép tanulsága szerint bizony PC-re is, és valószínűleg kizárólag Windows Vistára is portolják majd a játékot. A fejlesztő Fasa Studios korábbi művei között a Mechwarrior 4: Mercenaries és az xboxos Crimson Skies szerepel.

[MOVIE] War Front: Turning Point!!!!

Hír | 2006.05.04 21:51

Végre kitehettük publikusan a hazai Digital Reality által fejlesztett War Front: Turning Point legújabb videóját. Az alternatív második világháborús alkotásban kissé fejlettebb technológiákhoz sikerült hozzájutni, így különféle mechanikus gépeket is sikerült bevonni a harcokba. Az elgondolás meglepő, egyedi, és végre nem teljesen sablonos - mint általában a WWII-es stratégiák. A videó megáért beszél, és mivel hazai termés, megtekintése kötelező!!! Még csak annyit, hogy akét videó minőségben is alig különbözik, csak gondoltam letömörítem, mert szerintem egy 52 másodperces videónak nem kell 100 mega fölött lennie. De, ha valakinek az a heppje, töltsea nagyobbat :)

HEROES V GOLD!

Hír | 2006.04.20 19:50

Csodás hír a mai estére. Az Ubisoft alig néhány perce jelentette be, hogy aranylemezre került a Heroes of Might & Magic V! Legnagyobb örömünkre van megjelenési dátum is a teljesen elkészült ötödik részhez. Ez pedig nem más, mint a már sokat hallott május 19! Tehát már kevesebb mint egy hónap, és minden Heroes-rajongó megkaparinthatja a legenda következő részét. JUPÍÍ :) Továbbiak a hivatalos oldalon. Thanks Mechman.

Heroes 5 - nem lesz Starforce!

Hír | 2006.04.12 20:25

A francia Ubisoft hivatalos weboldalának fórumán Fabrice Cabounet, a projekt egyik atyja igen fontos kijelentést tett. A francia úr elárulta, hogy a Heroes of Might & Magic V nem használ majd starforceos másolásvédelmet. További, a Heroes sorozat ötödik részével kapcsolatos hír, hogy holnap, elvileg pontban 18.00-kor érkezik meg a stratégia kipróbálható verziója. A Starforce-ügyben bizonyíték itt. Thanks Mechman.

A Microsoft tankok számára készít vezérlőrendszert

Hír | 2006.04.01 10:34

Egy hónapja sem volt, hogy hírt adhattunk arról, mely szerint a Microsoft a Volkswagennel együttműködve beépített PC-kkel felszerelt járművön dolgozik. Az óriásvállalat most még merészebb tervvel állt elő. A Microsoft az Abrams M1A1 típusú tankok számára készít komplett irányítórendszert, amely a teljes elektronikáért és mechanikáért felel majd. A fejlesztések már előrehaladott stádiumban vannak, ugyanis a jelenleg tudni vélt információk szerint nyárra készülnek el az első Windows rendszerrel szerelt M1A1-ek. Az amerikai hadsereg 200 darabra adta le előrendelését - a tankokat elsőként Irakban tennék próbára, ahol az ottani rendfenntartó erők használnák azokat.

A Microsoft jelenleg legelterjedtebb operációs rendszerének, az XP-nek egy speciális változata fut majd a tank beépített számítógépén, amelyből minden felesleges funkciót eltávolítottak a még nagyobb stabilitás érdekében. Olyan alapszolgáltatások, mint a zenehallgatás, filmnézés, megmaradtak, a katonák szolgálaton kívüli szabadidős tevékenységének új megvilágításba helyezése végett. A tank ember nélkül irányítható mechanikáit (pl. célzó berendezés, lövegtorony forgatása, lánctalpak kezelése) a Windows környezetre optimalizált, a hadügyminisztérium kérésére fejlesztett szoftverek irányítják majd. Az Abrams M1A1 típusú páncélos egyébként a legmodernebb harci járművek egyike. 32 láb hosszú, 12 láb széles és 8 láb magas. Súlya több mint 67 tonna, maximális sebessége 41,5 mérföld per óra. A négy fős személyzet számára egy 120 milliméteres löveg áll rendelkezésre.

[OST] Heroes V

Hír | 2006.03.31 15:47

Néhány új és igen érdekes mp3 formátumú fájl került föl a Heroes of Might & Magic V hivatalos weblapjára. Nem másról van szó, mint majdan a játékban hallható zenékről, így például a főmenü muzsikájáról, vagy a várak háttérzenéjéről. A Paul Romero és Rob King által megalkotott anyagok egy része most letölthető, méghozzá ingyenesen. Főmenü, Academy, Heaven, Sylvan. Letöltésért ide katt. Thanks Mechman.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2006.03.31 11:03

Imhol a friss adag. Mit is fűzhetnék hozzá? Hááát, talán annyit, hogy iszonyat, mennyire nem jön be nekem az új Battlefield ötlet - ez a jövőkatonás mech-es cucc... no mindegy, ez csak személyes vélemény. Erre tessék:

  • Battlefield 2142 (6)
  • Blood Magic (3)
  • Call of Juarez (8)
  • Enemy Territory: Quake Wars (1)
  • Infernal (3)
  • Neverwinter Nights 2 (4)
  • Paraworld (27)
  • Rise of Nations: Rise of Legends (9)
  • Rush for Berlin (8)
  • Sensible Soccer (8)
  • Spellforce II: Shadow Wars (13)
  • Test Drive Unlimited (8)
  • Tomb Raider: Legend (6)

  • Battlefield 2142 extrahivatalosan

    Hír | 2006.03.22 15:53

    Az EA ma hivatalosan is bejelentette a Battlefield 2142 projektet. Tegnap már olvashattunk erről a vadiúj epizódról, sőt, még egy videót is megleshettünk róla; azonban akkor még nem tudhattuk biztosan a "pletykák" igazát. 2142-ben vagyunk, amikor is a jégkorszak beköszöntése miatt kitört pánik uralja a Földet. Az emberiség nagyrésze halálra van ítélve. Azért a kis területért, amely alkalmas maradt az életre pedig a két katonai szuperhatalom harcol egymással: az Európai Unió és a frissen megalakult Pánázsiai Koalíció. Jövőbeli fegyverek teljes arzenálja jellemzi majd a készletet, no és nem mellesleg a földi harcok nagyrészét a Mechwarrior sorozatból megismert robotokkal vívjuk majd. Az idén télen megjelenő FPS-t egyidejűleg 64-en játszhatják majd egyszerre multiban. Az elmúlt órákban pedig még a ma délben látottaktól is újabb képekkel szolgálhatunk. Megtekintésük kötelező!!!

    XNA Framework fejlesztői eszközök a Microsofttól

    Hír | 2006.03.21 15:10

    Az egyre növekvő játékfejlesztési költségek, a bővülő csapatok, és az egyre bonyolultabb hardveres technológiák hatására a Microsoft úgy döntött, hogy létrehoz egy XNA névre keresztelt fejlesztői környezetet, amely elősegíti a fejlesztési fázisfolyamatok optimalizálást. Az XNA keretprogram és stúdió eszközök előzetes verzióját a San Joséban évente megrendezésre kerülő idei Game Developer Conference eseményen mutatták be. "A fejlesztőknek olyan lehetőségekre van szükségük, amelyek megkönnyítik a gyártási folyamatot. Az XNA Studio lehetővé teszi nem csak nagyvállalatok, hanem akár két fős "garázsfejlesztők" számára is, hogy az elképzeléseik alapján a lehető legegyszerűbb módon készíthessék el a játékaikat." - mondta Chris Satchell, a Microsoft Game Developer Group általános menedzsere. A most bemutatott CTP (community technology preview) tesztváltozat lehetőséget biztosít a fejlesztőknek arra, hogy megismerkedhessenek az XNA Studio legfőbb tulajdonságaival. Már ez a verzió is számos példát tartalmaz a hibakeresés, az optimalizáció és az egyéb mechanikus folyamatok egyszerűsítésére. "A Ubisoft sikerei főként a kreativitásban keresendők. A Windows, az Xbox, az Xbox 360, és a hamarosan megjelenő Windows Vista esetében is kiváló fejlesztői eszközöket, támogatást és online szolgáltatásokat biztosított számunkra a Microsoft, a nagyszerű hardver rendszerek mellett." - szólt Martin Sevigny, a Ubisoft terméktechnológiai vezetője.

    GDC 2006 - a jelöltek listája

    Hír | 2006.03.01 17:40

    Március 22-én kerül megrendezésre az idei Game Developers Choice Awards. A shown több kategóriában is év legjobbja díjat osztanak, immáron hatodik esztendeje. A rendezvény hivatalos weblapjára felkerültek a végső jelöltek, ami a befutók listát illeti. Nos, a Sony örülhet, hiszen a God of War című játékával majdnem minden kategóriában képviselteti magát... Továbbiak ezen az oldalon.

    Heavy Duty - a Mechwarrior feelinges akció

    Hír | 2006.01.03 06:09

    A Heavy Dutyt a Primal Software jelentette be ma hajnalban mint legújabb projtektjét a cégnek, amely egyébként többek közt az I of the Dragont is megalkotta. A Heavy Duty egy harmadik nézetű akciójáték lesz, melyben az ellenség totális eliminálása a feladatunk, egy robotban ülve. Ez, pláne az első képeket is látva, olyan Mechwarriorosan hangzik. Képek és továbbiak itt.

    [MOVIE] War World

    Hír | 2005.12.17 14:11

    Nem túl hosszú, mindössze alig egy perces videót sikerült előguberálnom az imént. Aki esetleg nem tudná, a War World egy ilyen aréna-feelinges mech akciójáték. Remélem elégségesnek bizonyult a leírás a videó megtekintéséhez. Alant klikk!

    'Reggelt...

    Hír | 2005.11.30 05:50

    Üdvözletem. Jártatok már úgy, hogy fél ötkör megriadtok, és képtelenek vagytok visszaaludni? Velem ma pont ez történt... Persze forgolódhattam akármerre, nem ment az alvás. Node mindegy is, talán a közelgő jó hírt éreztem meg, ugyanis ma reggel egy igazi érdekességgel lesz dolgunk. Kitartás! :) Addig is:

    A rendőr lemegy az aluljáróba, odamegy a kávéautomatához, bedobja a pénzt, kijön a kávé, megissza. Majd többször megismétli ezt a mechanizmust. Fél óra múlva az aluljárót átéri a sor a rendőr mögött, aki még mindig megszállottan dobálja be a pénzt és issza a kávékat. Egy kisfiú odamegy hozzá a sor végéről: - Rendőr bácsi, húzzál már a francba! Ez a sok ember itt mind rád vár. Mire a rendőr: - Tűnés innen! Amíg nyerek, addig itt más nem játszik!

    Újabb Heroes 5 infók

    Hír | 2005.11.03 19:59

    A Nival ismételten adott pár választ a Heroes sorozat ötödik részével kapcsolatban. Nézzük a fontosabbakat...

  • minden faj egyedülálló képességekkel rendelkezik majd, akárcsak a nekromanták az előző részekben
  • a diplomáciai képességek kiegyensúlyozottabbak lesznek
  • lesz Phoenix - azonban az még nem dőlt el, hogy mint várban vehető lény, avagy szummonálható teremtmény
  • normális körülmények között a hős nem tud repülni, azonban lesznek varázslatok, melyek segítségével a hős a pályán tud repülni, avagy teleportálni
  • nem lesznek fegyveres és mechanikus egységek
  • 144*144-es pályaméretnél lesz nagyobb is
  • a fejlődési rendszerről további infók decemberben várhatóak

  • Control Monger Béta

    Hír | 2005.09.25 13:18

    Szereted a robotokat, az óriási Mech-eket? Ha a válasz igen, akkor a Control Monger neked lett kitalálva. A CM személyében egy igazi MMOFPS tisztelhetünk, amelyben robotok óráisi hadai írtják egymást a virtuális hadszíntéren. A játék enginének köszönhetően nem kevesebb, mint 255 játékos csépelheti egymást egyszerre CTF, DM, KoTH és más népszerű játékmódokban. A frissített 1.001-es nyilvános béta verzióért ide klikkeljetek!

    Cyberlore profilváltás

    Hír | 2005.09.12 07:38

    A Gamecloud információi szerint a Cyberlore fejelsztőcsapat profilt vált és ennek érdekében tagjainak egy része el is hagyja a céget. Olyan játékokat köszönhetünk nekik, mint a Majesty, néhány MechWarrior 4 kiegészítés, vagy a Playboy: The Mansion. A cég alkalmazottainak kétharmadát útjára bocsátották, két okból kifolyólag. Az egyik a Hip Games kiadó összeomlása (ők adták ki a Playboyt), a másik pedig Jay Adan marketingvezető szerint az, hogy a cég elesett egy fontos szerződéstől. A profilváltás ezért vált szükségessé. Mostantól "komoly játékokat" fognak készíteni, vagyis nem a szórakoztatóipar részére, hanem például tréning programokat a kormány részére.

    Microsoft-os Steam

    Hír | 2005.08.16 11:12

    A Microsoft új közleménye szerint megállapodott az Exent Technologies-zel, hogy közösen létrehoznak a Valve fejlesztőcsapat közismert Steam rendszeréhez hasonló digitális játéknagykereskedelmi központot. A megállapodás értelmében a Microsoft legsikeresebb játékait, így az Age of Empires, Age of Mythology, Dungeon Siege, Mechwarrior, Rise of Nations és Zoo Tycoon sorozatokat mind megvásárolhatjuk és letölthetjük az Exent hálózatán keresztül. A Microsoft célja ezzel a számítógépes játékipar fejlesztése és támogatása.

    [DEMO] War World

    Hír | 2005.08.01 09:39

    A játék megjelenésével egyszerre adta közkézre a Third Wave Games MMO robotgyakásának demóját. A stuff teljes funkcionalitást élvez, így kiprobálhatjuk magunkat a robotok közöt dúló ádáz harc minden helyzetében. Na jó, azért nem ilyen szép az élet, egy demo mégsem lehet teljes játék, így sajnos egy időkorlátos verziót kaptunk, amely mindössze 30 percnyi zúzást tesz lehetővé a szervereken. Természetesen MMO játék lévén karakter generálás is van, ami érdekes színfolt mivel teljesen saját Mech-t tervezhetünk. A demot itt találjátok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)