Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 563

3 évadnyi új South Park

Hír | 2005.09.10 12:54

Vannak, akik oda vannak a South Park-ért és vannak akik tiszta szívükből utálják Eirc Cartman-t és társait. Akik hozzám hasonlóan inkább a rajongók táborát képviselik örülhetnek, mert a sorozatot vetítő Comedy Central újabb három sorozatról írt alá szerződést a SP atyjaival, Trey Parker-el és Matt Stone-al. A most megkötött megállapodás alpján biztosnak tűnik, hogy lesz South Park utánpótlás egészen 2008-ig.

GeForce 6250?!

Hír | 2005.09.04 11:05

A the INQUIRER-es srácok egy kicsit közelebbről megvizsgálták a 78.01-es ForceWare-t, és azt vették észre, hogy ez támogat egy bizonyos GeForce 6250 videokártyát. Feltételezések szerint az nVIDIA hamarosan bejelenti ezt a kártyát és pont a Radeon X550 ellen fordítja. Nem meglepő ez, hisz az X550-esek nagyon fogynak, és az nVIDIA bizonyára nem fogja ezt annyiban hagyni. Találgatások szerint a GeForce 6250-est egy gyorsabb NV44-es chip fogja hajtani. Egy GeForce 6700XL-ről is szó esett, de semmi konkrétat nem lehet tudni róla. Elképzelhető, hogy egy gyorsabb NV43-as chip fogja működtetni ezt a kártyát. Thanks laccii, forrás: VGA Central. Eközben a GameSpot pletykalistáján felbukkant egy érdekes rész, amely azt taglalja, hogy vajon kiknek van igaza: azoknak akik szerint a GeForce 7800GTX gyengébb a PlayStation 3-ba kerülő RSX grafikai chipnél, vagy azoknak, akik ezt fordítva gondolják. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy utóbbiaknak van igaza, vagyis az RSX chip még mindig erősebb, mint a jelenlegi PC-s bajnok videokártya, a 7800 GTX. A fenti oldalon több érdekességről is olvashattok.

HL2 - 3 havonta új epizód!!!

Hír | 2005.08.29 10:13

A hamarosan megjelenő Computer Gaming World hasábjain olvashatunk egy rakat érdekességet a Half-Life 2 univerzumról. Lássuk csak ezeket szépen sorjában (Thanks EA):

  • A Lost Coast nevezetű, új technológiákkal teletűzdelt pálya kevesebb, mint két héten belül elérhető lesz a Steamen keresztül! A single sztorival színesített kis részből megtudhatjuk, hogy Ravenholm városa mitől lett olyan, amilyen lett, mitől lett tele fejszívó állatkákkal.
  • Az Aftermath kiegészítőben új AI lesz, melyben az ellenfelek jobban összedolgoznak majd (kis szerencsével mostmár láthatjuk azt, amit az eredeti HL2 megjelenése idején ígértek).
  • A Hydra (az a kék csápos izé) az E3 2003-as videókból - ami végülis ugyebár ki lett véve a játékból, a jövőbeni kiegészítések valamelyikében visszatér.
    Még fontosabb érdekességek:
  • A Valve háromhavonta készít majd Lost Coast-szerű új epizódokat, melyeket évente kiadnak majd dobozos változatban is, a modemes felhasználók legnagyobb örömére.
  • A Steam rendszert totálisan átalakították, és már most több verziója működik anélkül, hogy tudnánk róla.
  • Az Aftermath (melyben a karakterek kölcsönhatása a fő újítás) utáni epizód a járművekre koncentrál majd Hát ez valóban szép mennyiségű infó, várjuk az újdonságokat :)

  • F.E.A.R. - Dual-ra készen!

    Hír | 2005.08.25 10:51

    A Bit-Tech megtudta, hogy a hardver tervezők és a játékfejlesztők szoros közreműködésének hála több hamarosan megjelenő nagy játék is ki fogja használni a következő generációs dual magos processzorok képességeit. Egyelőre biztosnak tűnik, hogy mind a sikervárományos F.E.A.R. mind pedig a City of Villains megjelenésekor fel lesz készítve az új Intel processzorok támogatására, így ha gépünkben dual-core cpu lapul majd megnövekedett sebességet fogunk tapasztalni. A hírből megtudhattuk azt is, hogy a Microsoft gőzerővel dolgozik a Dungeon Siege Centrino-ra való optimalizálásán, aminek következtében valószűleg a játék megnövekedett FPS értékeket fog produkálni nem csak hordozható de asztali konfigurációkon is.

    Prince of Persia 3 szinkronhangok

    Hír | 2005.08.23 10:48

    A Prince of Persia: The Sands of Time főleg a történetre és a fantasztikus szinkronhangok miatt volt emlékezetes, míg a második rész inkább a harcra koncentrált. A harmadik rész, a Prince of Persia 3 az Ubi Soft ígérete szerint egyesíti elődjei jó tulajdonságait. Most derült fény, hogy kik is adják hangjukat hozzá. Yuri Lowenthal, aki az első részben volt a Herceg hangja, a harmadikban is visszatér. A második részben Robin Atkin Downes kölcsönözte a hangját, aki a harmadikban a Sötét Herceg lesz. Egyébként mindketőjük hangja ismerős lehet más játékokból. Yuri Lowenthal például a Halo 2, MoH: Rising Sunban, míg Robin Atkin Downes a Doom 3-ban, Metal Gear Solid 3-ban kapott kisebb szerepekt, sőt a The Matrix: Path of Neo-ban is benne lesz.

    [MOVIE] Auto Assault

    Hír | 2005.07.15 07:35

    Három új videót adott ki az NCsoft az Auto Assault című játékukból. Mindhárom animáció 10 megabájt környékén mozog, és in-game jelenetet mutat be, a hazard módra koncentrálva, ami szerepel majd az Auto Assaultban. Az érdeklődők a három csomagot erről a címről tölthetik.

    [MOVIE] Clevers tech videó

    Hír | 2005.07.08 09:38

    Botfa Zsolt, a Clevers munkatársa jelezte nekünk, hogy frissült a csapatuk honlapja. Mindannyian láttunk képeket a titokzatos játékból, amiről semmit nem tudunk, kivéve azt, hogy grafikailag gyönyörű lesz. Nos, elérkezett a tech videó ideje, így a Clevers Games kiadta a még mindig titokzatos alany bemutatóját egy videó formában, a grafikai motorra koncentrálva. Az animáció innen tölthető.

    A CRC Ázsiában is hódít!

    Hír | 2005.07.05 18:05

    Ma pottyant a ládámba egy, a mai napon Japánban közreadott sajtótájékoztató, amelyből világosan kitűnik, hogy az Invictus remekműve, a Cross Racing Championship világkörüli hórdításra indul. Európa után Ázsiában is kapható lesz ugyanis a CRC, hála a Gamepotnak. Az ázsiai megjelenésig egyébként várható egy névváltás, valamint az ottani verzióban a multis lehetőségekre koncentrálnak majd. Az ázsiai országok közül az alábbiakban élvezhetik majd a játékosok a CRC nyújtotta örömöket: Japán, Koreai Köztársaság, Kínai Népköztársaság, Thailandi Királyság, Indonéziai Köztársaság, Malajzia, Vietnámi Szociális Köztársaság, Indiai Köztársaság, Kínai Köztársaság.

    Galley Battles: FStA készülg'

    Hír | 2005.06.29 10:07

    Szép cím, de mit is takarhat a rövidítés? Nos, a játék, amelyet most jelentettek be, a Galley Battles: From Salamis to Actium. A nevéből gondolom sokak rájönnek, hogy itt biza nem tankokkal, repülőkkel, meg gépfegyverekkel fogjuk osztani az észt, sokkalta inkább az ókori hajók, gályák fognak előtérbe kerülni. A játék egyértelműen történelmi ihletésű, és olyan eseményekbe csöppenhetünk, mint a Pelopponészoszi háború, a görög-perzsa háborúk, a római polgárháború, és még sorolhatnám, de nem teszem, a sulinak úgyis vége van már :) Mindezt persze a tengeren, hiszen elsősorban erre koncentrál a játék. A fenti linken, és a játék hivatalos oldalán picit többet is megtudhattok.

    Crime Life: Gang Wars’ ősszel

    Hír | 2005.05.18 10:54

    Idén ősszel érkezik meg PC-re és XBOX-ra a Crime Life című gamma, amelynek elkészítésében olyan sztárok közreműködtek, mint például a D12 (zenék és szinkronhangok). A játék cselekménye a Hip-Hop szubkultúra és az utcai bandaháborúk életébe enged bepillantást. A story szerint Tre-t fogjuk alakítani az Outlawz banda fiatal vezetőjét, akinek meg kell küzdenie a tiszteletért és Grand Central City utcáinak uralmáért (klissé hegyek). Hogy ne csak ilyen száraz infókat közöljenek a nagyérdeművel, azért kaptunk a nyakunkba szokás szerint ígéret-hegyeket is. Állítólag lesz itt minden, profi akciófilmeket megszégyenítő hangulat, csavaros story, RPG elemek, morális kérdések felvetése, bunyók, kiforrott fegyverhasználat, sőt az aktuális kedvencünk, vagyis a „minden kis döntésünk befolyásolja a körülöttünk élők életét és a játék egészét” is felbukkant. Kérdés, hogy mit tud egy ilyen program mutatni majd a GTA: San Andreas után, hiszen a stílus igencsak hasonlatos. Itt van néhány kép is.

    Driver 4?

    Hír | 2005.05.18 10:07

    Gondoltátok volna, hogy az előző rész mondjuk úgy visszafogott fogadtatása ellenére az Atari belevág még egyszer egy Driver játék fejlesztésébe? Hát én nem, de a kiszivárgott infók alapján úgy tűnik, hogy készül Tanner kalandjainak következő epizódja. Marc Metis a marketinges dolgokban ügyeletes kolléga elmondta, hogy annak idején a Driver első része egyedi realizmusával és hangulatos autós üldözéseivel új kategóriát teremtett, nevezetesen az autós akciójátékot. „A következő részben visszanyúlunk egészen a gyökerekig, vagyis az első epizód sikeréhez, hogy a program legélvezetesebb aspektusaira tudjunk koncentrálni, és ezeket fejleszthessük majd tovább. Az új részben és ismét az autós üldözések veszik át a vezető szerepet” Az elmondottakból nekem az jött le, hogy a TPS rész csúfos bukása után a Reflections szakítani kíván ezzel a játékmóddal és teljes egészében visszatérnek a kiváló autós részhez. Nem is kell erőltetni azt, ami nem megy :) További infókat egyelőre nem tudunk a játékról se a címétt, se story töredékeket azon kívül, hogy kalandjainkat az ígéretek szerint egy fotorealisztikus kidolgozottságú New Yorkban élhetjük majd át. Hát meglátjuk mi sül még ki ebből 2006ig, ugyanis ekkorra datálják a gamma megjelenését PC-re és a jelenleg vezető két konzolra.

    Rise of Nations 2, hivatalosan is!

    Hír | 2005.05.11 08:38

    A tegnapi jóslat után végérvényesen és visszafordíthatatlanul is bejelentették a Rise of Nations 2-t. A pontos cím Rise of Nations: Rise of Legends, ezen kívűl a tegnapiakon túl nem tennék hozzá mást, ugyanis az ottaniak hiteles információk. Az RTS-nek beindult a weboldala a Microsoft Games hasábjain, ahol elérhetőek az első képek is. A grafikailag lehengerlő stratégia valóban teljes erejével a jövőre koncentrál, első ránézésre a Dominion: Storm Over Gift 3-re emlékeztet (talán valakiknek még ismerős). A Rise of Nations 2 2006 tavaszára várható. Weboldala elérhető itt.

    DropTeam - háború a jövőből

    Hír | 2005.05.11 08:29

    A Battlefront bejelentette következő játékát, mely DropTeam névre hallgat. A TBG Software fejlesztésében készülő taktikai RTS nem a komoly és a játékostól vért kívánó startégiát táborát fogja erősíteni, hanem a könnyedebb harcra, szórakoztatásra koncentrál. A távoli jövőben felépülő fantázivilágra épített játéknak a kitünő multis lehetőségeit is kihasználhatjuk, hiszen ez egy fontos szempont a fejlesztésben. További részletes leírásokat, képeket és minden egyebet megtalálhattok a hivatalos weboldalon, itt.

    Pariah történések

    Hír | 2005.05.04 22:15

    Megjelent 2 újabb videó a Pariah című akciójátékhoz. Mindkettő a multis lehetőségeket mutatja be, az egyik a Riverbed nevű zászlórablás pályán, a másik a Mistgully nevű csapatos öldöklés pályán játszódik. Ez annyira nem is érdekes, inkább az, hogy állítólag már készül a folytatás. Ez elég nagyképűen hangozhatott James Schmalz szájából, aki a Digital Extremes producere, mert a mostani eladási adatok még nem igazán vetítik előre, hogy mennyire lesz sikeres a játék. Mármint az első rész. További infók egyelőre nincsenek, de olybá tűnik, hogy a PC-s verziót elfelejthetjük, nem tettek róla semmi említést, erőteljesen az új generációs konzolokra koncentrálnak. Hát, ha ezt komolyan gondolják, legyen. Elfelejtjük :)

    Késik a Scarface

    Hír | 2005.04.30 10:57

    A Vivendi legutóbbi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy némileg csúszni fog a Scarface megjelenése. Az eddigi év végi dátum 2006 elejére csúszik át. Indoklásul azt hozták fel, hogy így marad idejük a következő generációs konzolokra készül változatra koncentrálni. Mivel a játékot kiemelt figyelemmel kezelik a cégnél, így talán van rá esély, hogy a PC-s változat se sokkal később jelenjen meg. Ők is azt mondják, hogy nem akarják elhamarkodni a dolgot. Az első animációt egyébként itt megnézheted, ha még nem tetted volna.

    Nem lesz Codemasters az E3-on

    Hír | 2005.04.14 23:16

    A Codemasters nem kívánja magát megmutatni az idei E3-on - adja hírül a Games Industry. Döntésüket azzal indokolták, hogy az E3 nem a megfelelő hely reklámozni amijük van. A főbb címeikkel Európára kívánnak koncentrálni. Ez hízelgő, ám a PR szöveg mögött én mást vélek. Félek, hogy nem csupán erről van szó, de ezt egy darabig még úgyse tudjuk meg.

    NFS Central indul!

    Hír | 2005.03.08 16:30

    Sundesz mester értesített minket, hogy elindult az NFS Central elnevezésű, magyar kézen lévő, minden bizonnyal a Need For Speed sorozattal foglalkozó oldal. Töbet erről nem hiszem, hogy el lehetne mondani, ergo csak irányítanám az érdeklődő néptömeget a honlap irányába. Katt!

    [MOZi] Doom - kész vagyon

    Hír | 2005.03.07 06:33

    Elkészült a Doom világát feldolgozó film - tudta meg a nagyvilág Jon Stewart műsorából. Hozzátenni nem is nagyon érdemes semmit, hiszen a videóanyag megnézhető. Egész pontosan itt. Najó, még annyit azért, hogy a tervek szerint a filmet ezév augusztusában kezdik majd vetíteni a mozikban.

    Fantastic Four bejelentés

    Hír | 2005.03.03 09:16

    Bár eddig is tudtunk a Fantastic Four képregényadaptációról, amiből már hamarosan a film is elkészül, de a játék hivatalos bejelentése csak most történt meg. Néhány képpel megspékelve elárulták, hogy gyakorlatilag egy csapatcentrikus akció-kaland hibridet kaphatunk majd a kezeink közé valamikor idén nyáron. A játékmódok között megtalálhatjuk majd a kooperatív lehetőségeket is.

    [OST] SW: Republic Commando

    Hír | 2005.02.02 20:06

    A letöltések számából ítélv úgy érzem érdekel néhány emberkét a Star Wars: Republic Commando demója :) Nagyon helyes, toljátok csak ezerrel! Ha már itt tartunk, úgy éreztem valaki talán letölti majd a zenéit is. Ha közénk tartozol, kattanj ide, és válogass a mirrorokból. A pakk mindössze 38 mega, erősen ajánlott matéria! Thanks Steve.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)