Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 745

Nem halt meg a Stargate SG-1!

Hír | 2005.08.12 12:04

Nem rég jelentettük, hogy a Stargate SG-1: The Alliance fejlesztését felfüggesztették. Szerencsére nem annyira vészes a dolog, kiderült ugyanis, hogy az egészet csak egy "pici" félreértés okozta a szerződésekkel és jogokkal kapcsolatban. A Perception Games tehát továbbra is folytatja a fejlesztését és továbbra sem a minél hamarabb megjelenés, hanem a tökéletesség elérése a cél. További olvasnivalókat találhattok az alliance.csillagkapu.hu rajongói oldalon (thanks LORd_RiVE).

  • Interjú Viljar Sommerbakk-kal! (Perception)
  • Interjú Chris Proctorral (Perception)
  • Az Alliance fejlesztése nem állt le!
  • Fejlemények az Alliance-al kapcsolatban

  • WoW - Arathi Basin Battleground!

    Hír | 2005.08.12 11:46

    Na, ilyen hír kedves az én szememnek :) Drága jó Blizzard bácsi hivatalosan is bejelentette legfrissebb készülőfélben lévő Balltegroundját, amely az Arathi Basin nevet kapta a tűzkeresztégben. Hadd vázoljam fel a lényeget: egy viszonylag gyors, 15 fős (oldalanként persze) csetepatéról van szó, Arathi Highlands szívében. A dologban a legérdekesebb, hogy a győzelmet ezúttal nem az ellenfél bázisának lerombolásával (AV), vagy az enemy zászlajának megszerzésével (WG), hanem nyersanyagok gyűjtésével kell elérni. Na persze nem arról van szó, hogy a legbrutálabb fegyver a csákány meg a kasza :) Arathi Basinban 5 nyersanyaglelőhely van: egy kovácsműhely a zóna közepén, istálló az Alliance bázis közelében, egy farm a Horde erőd mellett, északkeleten egy aranybánya, délnyugaton meg a fűrészmalom. Aki először összegyűjt 2000-ret ezekből (összesen), az nyer. Nekem mondjuk ez a megoldás sokkal jobban felkeltette az érdeklődésemet, mint az előző Battlegroundsok :) Gyorsan megyek is, kicsi roguem tápolásra szorul :)

    Reklámok a SWAT 4-ben?!

    Hír | 2005.08.11 17:21

    Neeem csuppakabbraa, nee már! A nem túl rég kiadott SWAT 4 javítás egy játékos szerint reklámszerverhez szeretne kapcsolódni minden egyes indításnál. Az eredmény alant látható. Szóval nem elég, hogy elkérnek 50 dolcsit a játékért, még reklámokat is kell nézegetnünk. Egyébként azt is eljuttatja a kiszolgálónak, hogy alkalmanként mennyit játszunk, sőt azt is, hányszor látjuk az adott reklámokat és hogy mennyi ideig(!). Egyébként a patch letöltéséhez a Vivendi csatolt egy új licensz szerződést, amiben benne van a változtatás, szóval a dolog így teljesen legális.

    [MOVIE] Project Offset

    Hír | 2005.08.09 08:44

    Készül egy fantasy FPS Project Offset címmel. A dolog érdekessége, hogy mindössze három ember dolgozik rajta. Egész pontosan azon fejlesztőcsapat három tagja, akik a Savage: The Battle for Newerth című csodát is elkövették. Egy új tech-videót adtak ki, melyet érdemes megtekinteni.

    T-Online - Nekem Kellemetlen...

    Hír | 2005.08.08 17:51

    A napokban fény derült egy esetre, amiből egész szép kis botrány kerekedett különböző fórumokon. Történt ugyanis, hogy a T-Online nemes egyszerűséggel felbontotta ADSL szerződését 50 ügyfelével, azzal az indokkal, hogy "túl sokat” töltöttek le. A dolog pikantériája az, hogy ezeknek az előfizetőknek elvileg korlátlan(!) csomagjuk volt, tehát nem kellett a forgalmi adataikat figyelemmel követni, mint például a Chellos társaiknak. Nos az említett előfizetőknek azért mondtak fel, mert havi letöltésük elérte a 150-300 GB-ot, és ez az internetszolgáltató által normálisnak vélt sokszorosa, és ez - a cég elmondása szerint - havonta tetemes veszteséget okoz nekik. Ezek után felmerül az emberben egy temérdek kérdés, melyekre itt nincs lehetőség kitérni... Mindenesetre a felmondási határidő az 50 user szerencséjére 60 napos, addig lesz idejük egy másik, korrektebb szolgáltató után nézniük. Véleményeket várjuk a kommentekben.

    Futtasd a kukacod!

    Hír | 2005.07.19 22:32

    Hamarosan megjelenik a Worms 4: Mayhem. Ennek tiszteletére a Codemasters egy aranyos játékra invitál minket, melyet Pimp My Wormnek keresztelt el. Lényegében egy mókás karaktergeneráló programról van szó, melynek végeredményét el is küldhetjük magunknak vagy bárki másnak. A dolog külön érdekessége, hogy a legtöbb cucc, amit kukacunkra aggathatunk, inkább nőknek való... HaVE FuN! :D

    Az extraolcsó mobil

    Hír | 2005.07.15 07:56

    Régóta tervezgeti több neves cég is egy olyan mobiltelefon piacra dobását, amely hihetetlen olcsó lenne. Nos, a megoldást a német Infineon cég jelentheti, amely a chiptechnológiát forradalmasítva egyszerüsíti le a telefon belsejét, mely által a dolog olcsóbbá is válik. A lényeg, hogy egy átlag készülékben felhasznált közel 200 elektronikus elem helyett kevesebb mint 100-at használnak, valamint azt is az eredeti helyének csupán harmadán. Ennek az olcsó mobilnak ugyanúgy lesz kijelzője, lehet tölteni, SMS-ezni vele. Az ára? Az ára 20 dollár alatt lesz, ami tényleg alacsony. Mindellenben ez szép és jó, de a szegény rétegnek szánt készüléket az illető még ha meg is tudja fizetni, a szolgáltatója a mobiltelefon árának kétszeresét húzza le róla havonta, erre pedig akárhogyan is számolgatunk, annak úgy sem lesz pénze, aki eddig nem tudott anyagi okok miatt bármilyen mobilkészüléket is vásárolni. A technológia fejlődésben mindenesetre egy jó pont, elég a képre néznünk:

    Politikusok támadják a GTASA-t

    Hír | 2005.07.14 23:14

    Úgy néz ki, hogy a R* ismét elérte nem várt célját:összeakasztotta a bajuszt az előző First Ladyvel, Hillary Clintonnal is, ugyanis a nemrégiben elérhető erotikus minigame, valamint az amúgy is erőszakos játék szerintük "Csak felnőtteknek" minősítést kellett volna kapjon korhatározás helyett. Ez ugyebár megérthető. Az már kevésbé, hogy miért pont a pornográf minijátékot támadják, mikor azt egy modder készítette, a R* pedig gyakorlatilag ártatlan ezügyben. Persze csak egy kis fájlmódosítás volt a dolog mögött, de ezt csak zárójelben jegyzem meg :) Jelenleg a feljesztők nyakán liheg az FTC (Federal Trade Commission) gyanús nyomok után kutatva.

    Dark Age of Camelot, ingyen

    Hír | 2005.07.14 21:21

    De rég is volt, mikor először hírt kaptunk a Dark Age of Camelotról... Node ez most egy másik lekváros tészta. A lényeg, hogy a Mythic Entertianment úgy döntött, bárki kipróbálhatja most a Dark Age of Camelotot, méghozzá ingyenesen. A dolog másik oldala, hogy van időkorlát is, amely 10 napra szűkíti a játéklehetőség időtartamát. További információk itt.

    2006-tól repülőgépen telefonálni - OK

    Hír | 2005.07.12 08:02

    Noha már lassan egy hónapja lehet hallani a dologról, mostmár hivatalosan is bejelentették, hogy 2006-tól repülőgépen is lehet telefonálni. A közismert, új fejlesztésű vasmadarakat a piacra dobó Airbus és a Siemens közösen jelentették be, hogy egy olyan hálózat kifejlesztésén fáradoznak, mely egy szatelitegység jeltovábbítójával lehetővé teszi, hogy mobiltelefonáljunk a levegőben. Ennek a hírnek minden bizonnyal az üzletemberek örülnek a legjobban, nomeg az a cég, amelyik főszereplésével az ügyben várhatóan 1,6 milliárd dollárt fog kaszálni 2009-re a levegőben intézett telefonbeszélgetésekből.

    Samsung + Motorola + Audi

    Hír | 2005.07.04 10:16

    Érdekes cím, node akkor megmagyarázom.

  • Az első dolog, hogy a világ jelenlegi második és harmadik legnagyobb mobiltelefon-gyártója úgy döntött, hogy megosztja egymással technikai mindenségének tárházát, így a Samsung és a Motorola ezentúl egymás tudását felhasználva dologzik majd. Azonban nem lesz sem Samorola, sem Motosung, akármilyen jól is hangzanak, a két mobilgyártó nem egyesül.
  • Másodikként, a Samsung Electronics a mai napon jelentette be, hogy a Samsung és az Audi különös házasságot kötött. Egész pontosan arról van szó, hogy bizonyos Samsung mobilkészülékek képesek lesznek Audi gépkocsikkal Bluetoothon keresztül kommunikálni, noha ez az információ-és adatcsere csak MP3 fájlokra terjed majd ki. Ilyen házastársak lesznek például a Samsung D600 és az Audi A6. A lényeg (a többmilliós autón kívűl) egy Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) módra képes készülék.

  • GTA 4? - nem valószínű...

    Hír | 2005.07.02 18:19

    Többen is levélben jeleztétek felém és a Spynewson, hogy megjelent az első kép a GTA negyedik részéből, és 1-2 napja már a neten kering. Ennek okán úgy döntöttem, hogy a körmére nézek a dolognak, és végeredményben bizonyos szinten le kell, hogy lombozzak mindenkit: lehet, hogy lesz Grand Theft Auto 4, de nem most (a kép sem abból való). Az ügy kapcsán továbbá említendő, hogy ez a bizonyos kémfotónak hitt kép pár nappal ezelőtt a Jeux-France híroldalára került ki, majd pár óra múltán eltávolították indoklás nélkül. Megjegyezendő, hogy az imént említett oldalra nagyon gyakran kerülnek fel hamis, fake képek, illetve fotók. A Rockstar Games bár hivatalosan nem reagált az eseményre, tagadták, hogy a negyedik epizódon munkálkodnának. Mindenesetre itt a kép, amit ki tudja ki, miért és miből csinált:

    [FuN] Állathóbortok #3

    Hír | 2005.06.22 07:50

    A 'Reggeltből tudnám idézni magam: szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek most ki is mennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni... A rengeteg kép miatt most ömlesztve. MuKKA (1) * bfg (2) * t0Mi (1) * grimrepo (4) * Blasi (4) * Hozééé (1) * Lord Hunter (1) * Okker (4)

    Monopoly Live - nosztalgia újonnan

    Hír | 2005.06.22 07:12

    A Monopoly megalkotásának 70. évfordulója alkalmából a készítők úgy döntöttek, meglepik az embereket. Nos, ez sikerült: indult egy honlap, ahol online lehet Monopolyt játszani. Egész pontosan Monopoly Liveot, amelyhez helyszínként a valós London szolgál. Ha valaki részletesebben olvasna a dologról, erre nyomjon, de ha máris rohanna játszani, ide kattanjon.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.22 07:02

    Üdvözletem. Hát szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek még ma kimennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni....

    Faluról megérkezik Miska bácsi Budapestre, és a pályaudvaron leint egy taxit. Pont egy Mercit fog ki, és izgatottan érdeklődik a taxistól: - Mondja, és elöl az a kör mire szolgál? - Na figyeljen! Ez arra való, hogy ha el akarok ütni valakit, akkor először ezzel veszem célba. Elindulnak, és a taxis becéloz egy gyalogost majd az utolsó pillanatban félrerántja a kormányt. Mire Miska bácsi: - Na látja, nem ér semmit a maga célkeresztje! Ha nem nyitom ki az ajtót, elhibázza. A vonaton egy vagány csőbe akar húzni egy fiatal srácot. Odamegy a vészfékhez, és úgy tesz, mintha meg akarná húzni. Belekapaszkoik, rángatja, nyög, de nem megy vele semmire. A srác látván ezt, félrelöki a vagányt, és megrántja a vészféket. A vonat csikorogva megáll. Kisvártatva berohan a kalauz: - Ki húzta meg a vészféket? Mire a srác kihúzza magát: - Én! Méghozzá fél kézzel! Az ifjú elmondja igényeit a házasságközvetítőnél: - Fiatal, szép, gazdag, kedves, hűséges és szellemes asszonyt szeretnék. - Értem uram, értem -bólogat a házasságközvetítő- de nálunk a törvény tiltja a többnejűséget.

    [MOVIE] Matrix: Path of Neo

    Hír | 2005.06.02 17:06

    Előkerült egy sajna elég csapnivaló videó a Matrix: Path of Neo-ból. A dolog lényege, hogy még így is eszeveszettül jól néz ki, feltétlenül érdemes lesz figyelni rá. A videóban szokásos irodaház, bullet time, kungfuoktatás figyelhető meg. Rulez, engem meggyőzött.

    [MOD] Plan of Attack

    Hír | 2005.05.29 11:15

    Ezen a gatyarohasztó vasárnap délelőttön sikerült rálelnem egy nagyon jónak igérkező Half-Life 2 modifikációra. A Plan of Attack névre hallgató mod épp bétafázisban van, de az arcok gőzerővel dolgoznak a játékon, melynek legfrisebb verziója, a Beta 2.1, amihez egy patchet is mellékeltek. A modban a stratégia és a csapatmunka áll a középpontban, így végre az esztelen öldöklés háttérbe szorul. Akit érdekel a dolog az látogasson el a hivatalos oldalra, ahol további információkat is találhattok.

    [MOVIE] STACKED

    Hír | 2005.05.24 06:37

    Megérkezett az E3-mas videó a 3D-s kártyajátékból, amelyről a dolog rajongóinak nem kell sokat beszélni. Aki érdeklődik a téma iránt, az feltétlen nézzen bele a videóba, ugyanis a játék in-game elemeit láthatja, plusz olyan jeleneteket, melyek kiemelik mi is van a STACKED című játékban. Erre tessék...

    Brothers in Arms: Earned in Blood

    Hír | 2005.05.18 20:51

    Eléggé stílusos címmel (Vér által szerzett... *szip*) kerül a boltokba a Brothers in Arms várva várt folytatása. A dologról annyit kell tudni, hogy az aktuális konzolokra, és PC-re egyaránt idén nyáron jelenik meg, úgyhogy szerintem akkora változást nem kell tőle várni. Mármint ami mondjuk a grafikai részt illeti. S hogy a fejlesztők ne hazudtoljanak meg, előkerült egy pár kép is. Azért nekem egy kicsit hiányzik egy fogalom, amit "árnyék" néven ismer a történelem :)

    A Doom rástartolt a mobilokra

    Hír | 2005.05.18 15:04

    Az 1994-es hódítását követően egyre nagyobb teret és rajongótábort szerzett magának az id Sodtware legendává nőtt FPS-e, a Doom. Az utóbbi években a Quake 1-el párhuzamosan a Doom 1, illetve 2 is elterjedt a Pocket PC-ken is, azonban az elmúlt hetek egyeztetései okán a Doom ezentúl hivatalosan is kapható lesz mobiltelefonra optimizált verzióban. A dologhoz csak egy java-képes telefon kell majd, valamint olyan szolgáltató, amely szerződésben áll majd az id Softwarerrel, valamint a Jamdattal. Magyarországon előreláthatólag a T-Mobile és a Vodafone teheti majd fel listájára a Doomot, mint unaloműzőt. A mobiltelefonra való kidolgozásért és végeredményért a Jamdat nevű cég lesz felelős, nekik jutott ugyanis az a nemes feladat; hogy mobilon is tegyék legendává a Doomot. A cégről további információ itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)